Ještě před snídaní

Plochá čepel sekla do vajíčka a žloutek s bílkem dopadl na mírně rozpálenou pánev, kde začal ihned příjemně syčet. Cibulka a slanina už krásně voněly a Erika dokončovala svůj obvyklý ranní rituál. Potřebovala dohnat síly, protože večer i noc byly docela vyčerpávající. Ne, nebylo nic zvláštního, že měla doma chlapa.

Nedávno ale zjistila, že dva najednou jsou mnohem lepší a že ji dost vzrušuje, když si to před ní dva chlapi dělají nějak navzájem. Internet je naštěstí na tyhle chutě docela spolehlivé místo, takže nebyl problém najít dvojici kluků přesně podle jejích představ. Vzájemně sympatie pak vytvořily fungující milostný trojúhelník, kde si každý přišel na své. Stejně jako večer, když ji oba tak krásně zničili, že měla problém pak dojít do sprchy.

Teď už to bylo mnohem lepší, i když furt cítila jistou vláčnost svých nohou i rukou a měla problém zvednout na delší dobu těžší věci.

 

Na tohle všechno ale Kuba nebral ohledy a jen co došel do kuchyně využil toho, že na sobě má jen prádlo. Pohladil ji po zadku, stáhl jí ramínko podprsenky a už jí chtěl políbit bradavku, když ho odehnala zvednutou vařečkou.

„Nech mě to aspoň dovařit, než se to spálí. Vajíčka jsou nejlepší snídaně.“

„Já tu mám taky dvě vejce a ty vařit nepotřebujou,“ opáčil a dal si její ruku mezi nohy.

„No podle toho, co jste včera vyváděli s Vojtou, se divim, že jsou ještě na svým místě,“ podotkla.

 

Chviličku se trochu ocucávali, až si Kuba vylezl na kuchyňskou linku opodál a nechal Eriku, aby ho hladila mezi nohama. Když se vrátila k plotně, pokrčil rameny, rozepl si kalhoty a s pohledem upřeným na její zadeček si ho začal honit. Tvrdnul mu v rukách a Erika se po něm občas ohlédla, ale pořád stála u sporáku.

  Nadupaný transport

Zato Vojta, když mezi dveřmi zahlédl ty připravující se orgie, nelenil, došel ke kamarádovi a jen co mu vtiskl hluboký polibek, vzal jeho tvrdého ptáka do ruky.

„Aaahhhh…“ vydechl si Kuba, když se Vojta sklonil a začal ho kouřit. Erika je po očku sledovala, ale stále zůstávala tam, kde byla. Za pár minut jí to ale nedalo, což poznali oba podle toho, jak si při pohledu na jejich muchlování hladila kozy pod prádlem a občas si zajela rukou do klína. Kuba se na ni otočil a jen jí prstem pokynul, ať jde k nim.

Cestou si při celotělovém hlazení sundala prádlo, sedla si na stůl naproti těm dvěma a masírovala si rukou kačenku. Vojta si jí nevšímal a zaměstnával ho plně Kubův penis. Olizoval žalud, držel penis za celé tělo a otíral si ho o obličej. Erika napůl ležela na stole s třemi prsty zaraženými v pičce s několika chloupky a pohupovala se lehce sem a tam. Nato slezla ze stolu a přitočila se k Vojtovi. Přitulil se k ní a jeho ruce měla hnedka všude. Zbavila ho trička i šortek a on mezitím furt honil Kubovi péro. Spodky mu ale stáhl Kuba a s kleku mu začal oplácet jeho dřívější péči, zatímco Erika se s ním líbala nahoře a nechala ho hladit jí kozy i pičku, jak zrovna chtěl.

Kuba kouřil hodně dobře a Vojtovi za minutku stál jak svíčka. Vzápětí vstal a vyměnil si místo s Erikou, která se přesunula dolů a vzala je do rukou i pusy oba. Honila a kouřila je oba, ani jednoho nenechala odpočinout. Byli už krásně tvrdí, ale chtěla je mít fakt jak z kamene. Přes stále doznívající únavu je chtěla mít znova všude a snad ještě víc než včera. Rejdila jazýčkem na špičkách žaludů, rukama přetahovala kůži po tělech těch dvou klacků, a kde zrovna nebyla její pusa, byla její ruka nebo prsty toho, komu penis patřil. Kupodivu si je teď nehonili navzájem, jak se trochu obávala. Zato Vojta jí hezky přirážel do pusy a Kuba jí mačkal bradavky. Věděl, jak má ráda, když si jí někdo hraje tvrdě s kozama.

  Nová holka ve vlnách

Chtěla je vidět spolu. To jejich kouření ji krásně nažhavilo, ale nebylo nad péro zasunuté do chlapského zadečku. To pro ni bylo lepší než důkladná předehra. Vojta si lehl na stůl a Kuba mu ho tam hezky zarazil. Jen co chytli rychlost, začala se s nima ještě Erika mazlit a cucat. Vojta se nemusel starat o nic – chlapa měl v zadku a ještě mu honil péro, ženskou hnedka vedle a její kozičky u hlavy. Jen ten Vojta nějak změknul, ale o to se postará šikovná ručka. Masírovala mu koule a furt se mu prohánělo po celém penisu. Pak vyhnala Kubu a sama si vzala Vojtovo péro do pusy. Kuba se k ní přilepil zezadu, hnětl jí kozy a druhou rukou pulsoval na její kundě.

 

Když už Vojtovi zase stál, bylo na čase, aby si trochu užila taky jejich holka. Rozvalila se na stole, v puse měla Kubu a Vojta ji začal s vervou šoustat, aby si užil jak její pičku, tak to, jak do ní jeho pták zajíždí. To teplý sevření měl hrozně rád. Erika se klepala, jak mu boky vycházela naproti a napichovala se na jeho klacek. Jí se klepaly boky, jemu zase zadek. Pustila Kubova ptáka a lehla si na stůl. Líbal jí kozy a Vojta ji furt prcal.

 

„Tak zase na chvilku vstávat, holka,“ zasmál se Vojta a vyškubl ho z ní. Kuba si chtěl taky zapíchat, takže zaujal Eričinu pozici a ona na něj nasedla. Vydrželo to ale jen pár minut, protože Erice podkluzovaly zpocené nohy. Vojta chtěl navíc zase péro v zadku, takže lízal Erice kundu a Kuba do něj zajel zezadu. Jazykem jí jezdil venku a vrtal se v ní ještě dvěma prsty, které mu čvachtaly uvnitř. Byla krásně poddajná.

  Jen tak mezi námi třemi

Chtěla na nich ještě vyzkoušet oboustranného robertka, kterého včera dotáhli, ale už se k němu nedostali. Jenže jejich orgasmus přišel moc brzo a ona si tak jen užila tu krásnou chvíli, kdy se jí oba vystříkali na bříško a kozičky. Na tu pružnou silikonovou potvoru třeba ještě dojde. Je teprve ráno…

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.