Chata s překvapením

Když se Ruda s Honzou dostali na lyžích na dohled k chatce, trochu se zarazili.

„Vole seš si jistej, že je to vono?“

„Jo, určitě, jeli jsme podle Oldy a nic jinýho tu v okolí není.“

„Já jen, že mi to nepřipadne jako privát.“

Ruda se zachechtal a urovnal si čepici na pleši. „Dyk v tom je právě ten fór. Nikdo by to tu nehledal, takže jsou v klidu a prakticky nikdo kromě kunčaftů sem nevleze.“

Honza pokrčil rameny a plácl svého příležitostného milence po zadku. Tím ho vyvedl ze stability a donutil sjet i poslední kopeček nad chatkou, která budila zdání naprosté opuštěnosti, nebýt lehce prosvítajícího světla za záclonou v patře. Ale toho si všiml jen ten, kdo věděl, kam se podívat.

Složili lyže, opřeli je o lavici a vlezli i v přezkáčích dovnitř.

V předsíni museli udělat několik kroků v lyžařské obuvi, čímž na sebe nepochybně upozornili personál. Neměli tušení, jestli je tu deset lidí nebo jen dva. Našli pantofle, přezuli se a rozhlédli kolem.

Nikde nikdo, ani hlásek. Ruda vytáhl mobil a už chtěl vytáčet číslo, které jim dal jejich kamarád, když se na schodech vedle ozvalo tlumené. „Vlezte nahoru, všechno je ready.“

 

Vystoupali po dřevěných schodech skoro až do podkroví, kde je čekal kluk v jejich věku sedící u drobného stolku u zdi. Připomínal by úředníka z filmů pro pamětníky, kdyby na stole neměl tablet a mobil.

„Tak máte to za dva klacky a slečna je nahoře. Můžete dělat randál, jak chcete, jsme tu sami a já tu mám muziku a hlavně je mi to šumák.“

Honza ledabyle sáhl do kapsy a hodil na stůl pár bankovek se slovy. „To je dobrý.“

„Moment.“ zarazil se jejich průvodce. „to není dobrý, to je jen patnáct stováků, kamaráde.“

Honza ztuhl, opět sáhl do kapsy a vytáhl několik dalších bankovek. „Promiň, motá se mi to tam v jednom houfu.“ Položil mu na stůl přesnou sumu a vzal si původní obnos.

Pak následoval Rudu nahoru.

 

Ležela na krásné posteli s vyřezávanou hlavou. Měla černé vlasy stažené do culíku, latexové rukavice a kožený korzet.

Prohlédla si oba bleskově od hlavy k patě a v duchu se usmála. Vypadali schopně, ne jako to tlustý tele minule.

„Ahoj kluci, co byste si přáli?“ zakřenila se.

„No nějakej sexík bysme rádi. A my se taky trochu jako můžem mezi sebou, takže kdyby ses mohla k nám připojit, tak to bude moc fajn.“

  Kolaudace beze slov

„Jo jako vy dva jo? Hmmmm….“ protáhla zamyšleně a bylo na ní znát, že ji situace zaujala.

„No to by nemusel bejt problém, to by mohla bejt dokonce legrace. Tak pojďte.“

Klekla si v peřinách, rozkošnicky se protáhla a nechala je usadit každého z jedné strany.

„Vy se jako máte rádi jo?“

„Tak známe se roky, občas si spolu trochu užijem.“ prohlásil Ruda a pohladil jí pevné břicho kryté černou kůží.

„No tak to mi něco můžete ukázat, ne? Tohle mě vždycky zajímá, něco zvláštního… Že bych se třeba nejdříve jenom podívala.

„Jo, to by asi šlo.“

Vzali to jako signál a Honza začal Rudovi rozepínat košili a líbat se s ním. Černovláska je pozorovala a s úsměvem si mlsně olízla rty. Tohle by mohla být opravdu zábava. A bylo to opravdu líbání, žádné decentní oťukávání. Pánové do sebe šli jazyky naplno a mezitím se začali rukama hladit po zadcích, stehnech i hrudnících, které zvolna odhalovalo oblečení.

Aby byly stále v rauši, jejich společnice jim rukama v rukavicích masírovala rozkroky přes kalhoty. Všichni tři taky vytvořili vzájemně se osahávající a všemožně laskající trojúhelník.

Když už Ruda vysvobodil svého ptáka z kalhot a Honza mu ho bez trička s vervou kouřil, dáma si lehla pod ně a za stálého pozorování jejich laškování se hladila rukavicemi po celém těle. Její prsty čím dál tím více směřovaly k vlastní kundičce, kterou si hladila přes černou kůži korzetu, který na sobě stále měla.

Honza přešel z jednotvárného kouření na olizování koulí a pendloval tak mezi přímým drážděním žaludu svého kamaráda a prolizováním kůžičky na šourku špičkou jazyka.

Slečna se pak s uznalým „Hmmm….“ začala dobývat do poklopce i Honzovi, který se jí snažil pomoct s vlastními kalhotami, ale současně nepřerušoval dráždění svého přítele.

Pak konečně vstala, čapla Rudovi ptáka rukou a taky přispěla svým jazykem ke společné slasti. Honza měl tak aspoň volnější ruce aby si taky trochu víc odložil. Pak se vrátil k orálování a nechal dámu, aby si poradila s jeho páskem a poklopcem. Rukama se přitom stále mazlila s Honzovým pevným hrudníkem, a když jen trochu mohla, vzala Rudu zase do pusy nebo vtiskla Honzovi francouzáka.

  Jedna noc, jedna aféra

Když už se Honza zbavil i kalhot, Ruda slezl na moment z postele, aby učinil totéž. Pak se pán i dáma pro změnu sklonili k Honzovu pevnému klacku, aby z toho taky něco měl. Dáma se pak natáhla a rukou v rukavici začala Rudovi honit ptáka. Nijak nepochybovala o tom, že mu neklesne, ale když už ho měla po ruce…

 

Honza se natáhl, aby si trochu uvolnil nohy a přijal klidně do pusy opět Rudovo péro. Černovláska mezitím klesla do jeho klína a vzala do svých horkých úst zase jeho klacek. Střídavě ho kouřila a honila prsty, které předtím důkladně naslinila a nechala pokrýt šťávami, které po kapkách unikaly z ocasů obou pánů.

Ruda si přitáhl Honzovu hlavu k žaludu a nenechal ho ani na chvíli ucuknout. Oba měli rádi trochu síly ve vzájemném sexování.

Zatímco černovláska kouřila Honzova ptáka, Ruda se natáhl a převzal jeho honění. Pak se ještě natáhl ke slečně a začal se s ní vášnivě líbat, aby to nebylo celé jen o tom kouření a tak jednotvárné.

Honza na chvilku zvedl Rudova ptáka a olizoval mu koule, ale žalud mu byl svižně vrácen do pusy.

 

Po tomhle celém důkladném rozjetí už byl čas na samotné společné šoustání. A slečna pořád chtěla něco předvést.

Honza se napíchl na Rudu a začal na něm krásně poskakovat, zatímco jejich společnice mu honila vytrvale péro.

„Líbí se ti to?“

„Jo…moc…pokračuj takhle.“

Slastně se usmívala, když jí tvrdý klacek projížděl vlastním pohybem mezi prsty. Pak Honzovi střídavě lízala už tak vlhké bradavky a rukou mu honila ptáka, nebo mu kouřila špičku žaludu, která jí jeho vlastním pohupováním na Rudovi sama zajížděla mezi zuby kryté rty.

Mezitím konečně začalo pomalu padat oblečení i ze slečny a aspoň její kozičky už byly přístupné, čehož využil Ruda, který měl celkem volné ruce, které se taky chtěly něčeho chytnout.

 

Pánové vlastně nepřerušily vlastní spojení, jen na špičku ještě přidali jedinou ženu v místnosti, kterou konečně zbavili všeho kromě těch rajcovných rukavic. Nakonec ale jediný, kdo se mohl trochu víc pohybovat, byl Honza, který byl mezičlánkem. V jeho análu si lebedil Ruda a on zapichoval svého ptáka černovlásce do horké a poddajné kundičky. Její majitelka si rukavicí masírovala klitoris a její hlava se zavřenýma očima spočívala na kraji postele.

  „Ségra, chci si dát taky sprchu…“

„Jo…pojď do mě…ještě…víc…přirážej…víc…“

Honza ji mrdal se vší silou, kterou byl schopen v tomhle uspořádání vyvinout.

Protože tahle kombinace byla sice rajcovní, ale trochu únavná, změnili všichni tři opět uspořádání. Slečna chtěla navíc důkladně vylízat a vybrala si k tomu Honzu.

Ten si dřepl na všechny čtyři, a zatímco jeho jazyk rejdil černovlásce v kundičce, Ruda ho nabodával zezadu. Slečna vzdychala a sevřenými prsty se tahala za bradavky.

„Udělejte mi to chlapi…“ křikla na ně pak při jednom z těch mohutných vzdechů a tak mohli konečně proniknout i do ní a ne jen do sebe navzájem.

 

Honza nepohrdl vykouřením od Rudy, zatímco černovláska si holohlavce osedlala a nabodávala se na jeho stále krásně tvrdého ptáka. Z Honzova prolizování už byla načatá, takže Rudovo pronikání netrvalo tak dlouho a společnice si odpráskla další vrchol.

To jí ale nijak nebránilo v pokračování a v této pozici ještě chvíli vydržela.

Pánové se pak ale vrátili k jedné ze svých úvodních pozic, doplněné o skutečnost, že jejich společnice nad Honzou roztáhla nohy a nechala si opět vylizovat klín. Příjemné bylo, že Honzův jazyk byl ještě v dalších otřesech díky tomu, jak do něj dole zajížděl Ruda, který přitom po straně pozoroval jejich horní laskání.

V téhle kombinaci se černovláska opět dostala dolů a pokračovala v honění Honzova ptáka. Jednou rukou si vzala do parády penis, druhou masírovala vytrvale šourek. Honza měl výdrž, ale tomuhle časem neodolal, a i když se snažil svůj vrchol oddalovat, nakonec explodoval do těch černých lesklých a vlhkých rukavic.

Když se tak stálo, slečna se mu na ptáka důkladně přisála jako kolibřík vysávající nektar z květů. Nakonec, tohle byl taky pro někoho nektar.

Ruda hladil tělo svého milence a cítil, že ani jeho orgasmus nebude daleko. Dodělali ho oba vkleče, zatímco on se ve stoje opřel o zeď a nechal je hrát si s jeho ptákem. Střídavě ho oba kouřili, lízali mu bradavky a vůbec si všelijak hráli s jeho tělem. Nakonec vyhrála kombinace, kdy ho měl Honza plně v puse a slečna se jazykem mazlila s jeho koulema.

Tak skončilo jedno z těch opravdu příjemných odpolední pro všechny tři zúčastněné.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.