Tichý zahradní kout

Caren seděla na zahradní lavičce a vyťukávala zprávu do mobilu. Bylo slunečno, a přestože už se léto rozloučilo, tohle byl jeden z těch dnů, kdy se dalo zalézt i do zahradního bazénu a člověk se nenastydl. A hladina se právě zčeřila, jak si Lena chladila nohy a teď vylezla bosými chodidly na hladké dlaždice a koukla se Careniným směrem.

Caren ji spatřila, jak se krok za krokem blíží, ale nevěnovala jí přílišnou pozornost. Oči stále upírala na displej. V něm se za chvilku objevil Lenin obraz – brunetka jí nakukovala přes rameno. Pak se k ní sklonila a něco jí zašeptala do ucha, ale Caren, stále soustředěná na online komunikaci, ji příliš nevnímala.

Brunetka se její pozornosti dočkala až tehdy, když si sedla vedle ní a chtěla jí vyškubnout telefon z ruky.

„Ne, počkej, to je důležitý, tohle…“

„To je i fuk, já si s tebou chci povídat, hele…“

„Ne, já ti ho takhle zamknu…“

„Neblbni, počkej přece…“

Jejich drobná šarvátka končící telefonem zastrčeným v Leniných šortkách způsobila rozepnutí košil obou dívek a vysvitnutí bílé a zelené podprsenky. Caren ji prohledala a nakonec se samozřejmě rukou dostala i do onoho rozkroku.

„Nééé…“ zahihňala se Lena.

Ruka ještě chvíli šmátrala v šortkách. „Já ho nemůžu vytáhnout, sakra..“

Nešlo to jinak. Povolil jeden knoflík poklopce, potom ještě zip a kousek cenné elektroniky byl osvobozen.

  Lekce pro přítulnou studentku

Pohled na displej odhalil prapodivnou zprávu připravenou na odeslání někomu ze seznamu.

„No, vidiš co děláš, tsss…to tam voláš někomu.“

 O pozornost obou dívek se ale přihlásily načaté šortky. Rychle zmizely a nechaly Lenu jen v kalhotkách. Druhou ruku Caren už měla na prsou, stále zahalených prádlem. Ruka v klíně už zajela pod krajku a dotýkala se těla. Jak se svírala, povolovala a kroužila na vlhnoucí kundičce, Lena objala Caren lehce kolem krku a uniklo jí lehké vzdychnutí. Pak už byla v tahu i podprsenka a ruce přejely přes bradavky.

Další cesta rukou do klína, další zavzdychání a nahoře se natočily hlavy k prvnímu polibku dnešního dne. Vteřinka váhání, pak se rty setkaly a špičky jazyků trochu vyklouzly k dalšímu průzkumu.

Tehdy se Lena začala víc zajímat o Carenino poprsí, o pár čísel větší, než její dvojky. Sedly si obě zpátky na lavičku. Caren odtáhla stranou krajku kalhotek a prsty zajela až dovnitř. Pak se sklonila a nahradila prsty jazykem, kterým začala hned kmitat tam a sem. Ani rychle, ani pomalu, tak akorát. Nasála kousek masíčka do pusy, pak ho zase pustila. Lena se nahoře jen rozkošnicky zaklonila a dál hladila Caren přes šortky zadeček.

Jakmile Caren spojila svůj šikovný jazyk a jeden prstík uvnitř kundičky, Lena zasténala ještě víc. Následující polibek už nebylo nějaké nevinné pusinkování, ale pořádné vášnivé líbání dvou milenek dychtících po vzájemné slasti.

Byl tedy čas na lehkou změnu pozice. Lena vstala, otočila se ke Caren zadečkem a nechal se zbavit kalhotek. Caren ji začala okamžitě jezdit rukou mezi stehny, následně dvěma prsty zajela do kundičky a zbytek zadečku pokryla polibky. Lena mohutně sténala a kroutila se v jejích neúnavných rukách. Po mohutné vlně vzdychání značící vyvrcholení přešla do spokojeného ukojeného vrnění.

  Mami, můžeme si popovídat?

 

Přišel čas oplatit tuhle důkladnou a vytrvalou péči. Caren si rozhalila košili a nechala Leně na starosti své šortky. Za vteřinku byla dole nahá a šmátrající Lenina ruka se chodila své úlohy. Caren se vzápětí položila na lavičku na záda a Lena se sklonila hlavou k jejímu roztouženému klínu. Místo jazyka ale zapíchla do své milenky dva prsty a začala s nimi rychle kmitat. Sténání na druhé straně na sebe nechalo čekat jen pár vteřin. Caren si hladila prsa a nakláněla hlavu hned na jednu, tu na druhou stranu. Lena nepřestávala v důkladné masturbaci a prstění té krásné kundičky a nenechala blondýnku ani na moment odpočinout. Proč taky – orgasmus byl za dveřmi a nemělo cenu mu nejít naproti. Propínání a kroucení Carenina trupu spolu s rukou, kterou si sama začala honit pičku, bylo jasným signálem slasti, která v ní vířila.

Nato už přišlo jen několik posledních vzepětí s Leninou rukou na prsou, přechod do spokojeného vrnění a laškovný úsměv. Ještě se k sobě naklonily pro pár posledních polibků, a pak zalehly na pohupující se houpačku, jedna spokojeně vedle druhé. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.