Studium ve třech

Zašily se po dlouhé době k Lori do pokoje. Dvě kamarádky, které si říkaly prakticky všechno, svěřovaly se navzájem a blbly nejrůznějšími způsoby. Akorát teďka je obě zaměstnávala hodně škola, obě se chtěly dostat na vysněnou vysokou, takže si na tyhle holčičí jízdy nenašly moc času.

„Úuuuuhhh, já tě tak ráda vidim po dlouhý době,“ poznamenala Bella, jen co obě dopadly na postel.

„Hele, bylas na tý akci minulej týden?“

„Jo, povedlo se mi tam dostat, potřebovala jsem si večer trochu oddechnout, už toho všeho bylo hrozně moc.“

„A byl tam…?“ nechala Lori otázku nedokončenou, ale Bella věděla moc dobře, kam míří.

„Jo, Thomas tam byl taky. Zajímavější byla ale jedna kočka, která se chtěla líbat s holkama a zkoušela to prakticky na každou v dosahu.“

„I na tebe?“ nadhodila Lori.

„Jo, i na mě…a povedlo se jí to…“ odtušila.

„Jo…nejdřív to bylo divný, ale nakonec vlastně takový milý.“

„To je hustý,“ odvětila Lori. „Jak na to koukali ostatní? Musela tam bejt spousta lidí.“

„Hrozně je to zaujalo, bylo to něco jako atrakce.“

Lori pokrčila rameny: „No tak proti vkusu…já jsem třeba nikdy nic takovýho neprováděla.“

„No tak člověku nikdy neuškodí zkusit něco novýho, ne?“ zahákla Bella.

„Asi ne…myslim…“ přitakala Lori.

„Takže mě napadlo, že bysme to mohli zkusit taky, nikdo nás tu nešmíruje…a já s tim problém nemám,“ poznamenala Bella.

„No to nezní špatně. Aspoň budu mít nácvik na Thomase.“

Přiblížily se k sobě a Bella čekala nejisté rty, Lori ji ovšem přivítala hladovým a vášnivým jazykem, takže už první polibky byly vydatné francouzáky. Bella ji vzala rukama jemně kolem krku a opakovaně se jí dostávala do pusy. Její ruce občas sjely Lori na tílko i prsa, ale rychle se zase vracely zpátky ke krku.

„Co bys řekla na to, kdybysme tohle sundaly a udělali si trochu větší pohodlí?“ řekla Bella s prsty zaháknutými za spodní lem Lořina tílka. Ta jen zvedla ruce nad hlavu, aby kamarádce usnadnila její svlékání.

Bella učinila to samé se svým černým tričkem a obě seděly na posteli jen v šortkách. Pak se zase naklonila k Lořiným ústům s další várkou polibků. Pak zbavila kamarádku stejně zručně šortek a nechala ji udělat to samé.

 

Další hrátky přerušilo prudké zabouchnutí dveří na terasu a jasná otázka Adriany, Loriny matky:

„Co to tu děláte?“

Nějakou dobu bylo hrobové ticho a v pokoji se nacházely dvě nahé dívky s rukama přes prsa.

  Opravdu uvolňující sprcha

„Neříkala jsi, že nebude doma?“ nadhodila Bella a proti své vůli se zahihňala.

„Trocha soukromí, prosím?“ vyjela Lori na matku, která několika pečlivě odměřenými kroky došla až k posteli.

„Neměla jsi být někde…“ místo dalšího jen naštvaně bouchla rukou do matrace.

„Hele, tohle je všechno naprosto v pohodě. Ano, bylo by to celé asi míň divné, kdybych ti řekla, že dorazím, ale já s tím taky úplně nepočítala. Ale vidím, že něco zkoušíte a to je naprosto v pořádku. Jak tak na vás koukám, možná bych vám mohla s jednou nebo dvěma věcmi trochu pomoct, vy moje zlatíčka.“

Adriana si klekla na postel, své zaražené dceři nevěnovala moc pozornost a místo toho začala Bellu výskat ve vlasech.

„Je super, že je tu s tebou Bella, myslím, že už toho má za sebou trochu víc, takže se můžeme do něčeho pustit, nemám pravdu?“

Bella se zakřenila: „Upřímně, tohle je vlastně hrozně super. Chtěla bych taky mamku s takovýmhle přístupem, protože některý situace z minulosti i na tý poslední párty by byly mnohem míň divný.“

Lori se nejistě zamračila: „Fakt?“

Bella rozhodně přikývla: „Určitě, věř mi.“

 

No, vidim, že jste začaly líbáním, Bello, ty už jsi se s holkou líbala předtím, viď?“

„Jo, trochu jo…“ přiznala Bella a zase se proti své vůli zahihňala.

„No tak, nechcete pokračovat? Přerušila jsem vám trénink…akorát si holka sundej ty šortky, ať se nám neskácíš,“ poznamenala Adriana.

Bella ji poslechla a vrátila se k tomu, co vyváděla před chvílí. Za ní si Adriana sundala tričko, čímž svou dceru trochu zaskočila. Jenže Lořinu pozornost si zase vyžádala Bella a její polibky.

Jak se obě krásky olizovaly, hladila je Adriana po vlasech, zatímco jejich ruce bruslily po prsou té druhé. Starší ruce zajely Belle k zadku a na záda dcery.

„Tak co, líbilo se ti to?“ zeptala se Adriana Lori, jakmile se obě krásky na moment rozpojily.

„Bello, ty se přede mnou tak stydíš.“

Bella jen sklonila hlavu.

„No tak, to opravdu není nutné…“

Belliny ruce se opatrně dotkly Adrianina břicha  cestovaly pomalu nahoru až k lemu zeené podprsenky. Adriana ji pořád výskala ve vlasech. Jamile se Bella dostala rukou až na její prsa, sklonila se k ní Adriana pro polibek.

Lori neodolala a natáhla se k ní úplně stejně, jen mnohem suverénněji.

„Chcete si pohrát s těmahle?“ zeptala se Adriana, jen co si shrnula košíčky podprsenky. Obě se jí vrhly na bradavky. „Pohrajte si taky navzájem s prsama…“

  Tři horké prvky

Ony se na sebe vrhly s novým zápalem, Adriana si mezitím odkládala.

Když byly nahé všechny tři, zase se mezi ně Adriana vmísila a přerušila jemně jejich líbací hry. Lori se jí vrhla na prso a pozorovala, jak se její matka líbá s Bellou, která držela v rukách druhé prso.

„A kdo si chce lehnout jako první, co…“ upřela oči na Bellu, která si už poněkolikáté prohrábla vlasy a teďka se ochotně položila na záda.

„No Lori, jen se koukni na tu krásnou kundičku, co na tebe už čeká…“ Adriana ohrnula dceři vlasy a nasměrovala ji Belle mezi stehna. Lořin jazyk se dotkl závojíčků a začal mezi nimi krásně kmitat.

„Aaaahhhh….“ vydralo se Belle po chvíli z hrdla, Adriana jí mezitím jezdila po bradavkách. „Hmmmmhhhhhffff…jo….joooo…..mmmmhhhhhh….“ Další vzdechy přerušila Adriana jazykem, kterým zajela Belle až do krku.

„Děláš to dobře, Lori…koukej na ni, jak to vyloženě chce….“ komentovala Adriana Lořinu hlavu mezi Bellinými stehny.

Lori se do ní vytrvale zakusovala a dobře se tam dole uvelebila. Adriana si lehla na bok, přitiskla se k Belle prsama a položila ji do klína ruku. Nic nedělala, jen roztáhla trochu kundičku, aby se její dcera dostala ke své kamarádce naplno.

„Aaaahhhhh…bože to je supeeeerrrr….“

Lori začala kývat hlavou nahoru a dolů a její jazyk přidal na intenzitě.

„Aaaahhhh….ahhhhh….ahhhhh…“ Bellino vzdychání nabralo na hlasitosti. Když se trochu uklidnila, vzala Lori pod bradou a přitáhla si ji k dalším polibkům.

„Bello, teď jsi na řadě ty,“ poznamenala Adriana. Lori to čekala, takže se v klidu natáhla na postel.

 

Ještě než se k ní sklonila pořádně hlavou, msírovala ji pořádně kundičku rukama. Břiškem kmitala na odhaleném klitorisu a až za chvilku přidala jazyk. Adriana si sedla Lori nad hlavu a ta natočila hlavu k jejím bradavkám.

Bella rozkmitala jeden prs Lori na klitorisu a ta málem omdlela slastí.

„Ježiš to je úžasný…ještě…ještéééé….eh…“ vyhekla a trochu se vzpamatovala.

Bella pokračovala a Lori už věděla, co má čekat, tak jen lehce vrněla s hlavou opřenou o mámina prsa. Bella zvedla hlavu, mnula ji jen prsty a pozorovala pozorně Lořiny reakce. Ta si držela prsa a jen bezhlesně oddechovala.

Jak vzdychala, Adriana se k ní sklonila a hladila jí prsa, Lořinu hlavu zabořenou někam do vlastního poprsí. Adriana natáhla ruku mezi její stehna a přidala jeden prst k laskání Belliných prstů.

  „Na co tam koukáš, ségra...?“

„Jo…jooo….jooo…ještě…takhle…to je voooonoooo…..sakra já se udělám….“ zmalátněla podruhé.

Bella jí projela ještě trošku jazykem, pak zvedla hlavu a natáhla se k ní pro další líbání. Lori si ji k sobě rychle přitáhla a vrazila jí jazyk do pusy.

„Bello, lehni si…“ instruovala Adriana a jen co se Bella položila, sedla si ji klínem nad pusu. Jakmile se Bella chopila vylizování její pičky, roztáhla Bellina stehna Lori a vrhla se zase na její kundičku.

„Jo, takhle, zlatíčko, takhle je to krásný,“ okomentovala Adriana Bellin jazyk uvnitř a jen si mnula bradavky prsou.“

Natáhla se za sebe a pohladila dceru ve vlasech. „Vypadáš, krásně, zlato, takhle skloněná nad její kundičkou…sluší ti to.“

Zase se podívala na Bellu. „Jo, lásko, jen takhle pokračuj….“

Dva kmitající jazyky vytvořily řetěz slasti vrcholící Adrianiným vzdycháním někde nahoře.

„Jo…mmmmmm….bože to je úžasný…přesně takhle…“ komentovala Bellino kmitaní ve svojí kundičce a pak se zatřásla v orgasmu.

„Ani se nehni,“ řekla jí jasně, když se uklidnila. Slezla z ní a políbila ji.

„Děkuju.“ Pak se přesunula Belle ke klínu, Lori jen lehce uhla hlavou a byla nahrazena matčinou rukou, pak i jazykem. Ten tam vydržel jen chvilku, než Adriana začala Belle v klíně prudce kmitat dvěma prsty, zatímco se líbala se svou dcerou a Bella sebou divoce mlela.

Pak předala kmitáni Lori a sama ji hladila něžně po vlasech. Byl čas věnovat se zase rozkoši svého potomka.

 

Lori si lehla Belle do klína a Adriana se jí sklonila ke kundičce. Mezi stehny se pohybovaly matčiny prsty, na prsou zase Belliny ruce. Pak ji matka olízla a důkladně nasála. Vzápětí začala jazykem krásně kmitat a nořit se s ním dovnitř mušličky. Lori sebou začala krásně házet a vzpínat se.

„Jo…zlato…to je ono, ukaž mi, jak moc se ti to líbí, jak ti to dělám…“ povzbuzovala Adriana další pohyby jejích boků.

Lori se pak zklidnila, ale její zastřený výraz dával na vědomí, že je v cílové rovince. Vzápětí jen ochabla Belle v rukou a Adriana se na její pičku přitiskla pusou. Jenže neustala v laskání a zase ji krásně lízala, zatímco Lori se líbala s Bellou.

Adriana vstala, obě odměnila důkladným polibkem a podívala se na ně s hrdostí v očích.

„Takže naučila jsem vás něco dneska?“

Dvojí přikývnutí a dva úsměvy.

„Tak nemáte zač a klidně tu ještě trénujte…“

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.