Snídaně labužníků

Ruch v přízemí chaty utichal a kluci se trousili do pokojů, aby se převlíkli na svah. Ondra s Vojtou ale nikam nespěchali. Pomalu upíjeli džus a okusovali chleba s marmeládou, zatímco kolem nich procházel zbytek účastníků zájezdu v živých hovorech.

„Tak co, kde to vázne, takhle vám všichni ujedou…“ zahalekal někdo, ale oba ho ignorovali. No tak jim ujedou, no bože, sjezdovka neujede nikam a je to pár kroků.

 

Když osaměli, sjela Vojtova ruka nenápadně ze stolu mezi stehna a za lem trenýrek. Jinak byl jenom v tílku, protože v chatě bylo vždycky od rána krásně teplo, nebylo potřeba si na sebe brát nic dalšího.

Ondra ho pozorně pozoroval, i když tušil, co tam ta ruka vyvádí a byl zvědavý, kdy se bude moct zapojit.

Vojta minul gumu trenek a zajel dovnitř. Na tváři si mu furt pohrával ten tajemný úsměv. Palcem stáhl gumu, druhou rukou vytáhl tvrdnoucí penis a začal si ho rovnou honit.

 

Ondra se trochu natáhl, aby líp viděl, ale pořád měl Vojtův klín krytý dřevěným stolem. Vojta si sedl trošku dál, aby jeho miláček viděl, jak mu péro už pořádně naběhlo. Ondra se zvedl, obešel stůl a dřepl si k němu. Vojta ale vstal a nechal si sundat trenky. Pak se natáhl na záda. Ondra si k němu klekl, pohladil mu rukama celý trup i pod tílkem. Nato už vzal do obou rukou jak tělo penisu, tak obě koule a začal Vojtu líbat kolem penisu za stálého honění. Pak několik polibků na samotný penis a konečně si strčil žalud pořádně do pusy. Přitom ho rukou honil a druhou masíroval koule.

  Jak jsem se dostal ke kouření svého prvního péra

Vojta zvedl hlavu a jen lehce vzdychal. Ondra zůstal pusou jen na žaludu a důkladně ho sál a olizoval uvnitř pusy. Zvenku to nebylo vidět, ale Vojta to cítil a zase zavzdychal, tentokrát hlouběji. Ondra kroutil hlavou s penisem s puse i rukou při honění, což vytvářelo hrozně slastnou kombinaci. Pak ho chvíli jen honil a zase líbal kolem koulí a kořene penisu. Když kolečko dokončil, skončil celý tvrdý penis Vojty zase v jeho puse.

Po dlouhých minutách tohoto dovádění Ondra vstal a stáhl si nátělník i trenky. Už mu pořádně stál, byl čas na prohození. Odsunuli nádobí ze stolu, Ondra si na něj sedl, zaklonil se a pořádně roztáhla nohy, ať se k němu Vojta co nejlíp dostane.

Ten chtěl původně oplatit předehru předehrou. Jenže Ondra byl tak roztoužený, že mu Vojta jen naslinil prdelku a prstem zkontroloval její připravenost. A protože bylo všechno v pohodě, rovnou nasadil žalud na její kraj a decentně zatlačil. Jen překonal prvotní lehký odpor, pronikl dovnitř. Plácl Ondru po zadku a začal ho pozvolna mrdat. Ten několikrát zavzdychal, a když se Vojtovo přirážení stalo hlubokým a pravidelným, jeho vzdychání napralo stejný pravidelný rytmu.

Vojta si sundal tílko a jezdil si rukama slastně po prsou, po zadku a stejně tak Ondrovi všude, kam dosáhl. Ondra začal vzdychat hlasitěji a Vojta zrychlil tempo šoustání. Za minutku vytáhl penis ven a jen hladil žaludem Ondrův rozkrok, zatímco ten se trochu uklidnil. Pak do něj Vojta zase krásně hladce zajel. Prudké dorážení až po kořen záhy vyvolalo stejnou vlhu slastného křiku. Vojta ho chytl za nohy, Ondrův tvrdý penis krásně před očima a jen šoustal a šoustal.

  Tatínková malá princezna 1

Vojta ho pomalu vytáhl a několikrát přetáhl. Ondra malátně vstal a začal si ho rychle honit, zatímco jeho milenec klesl do kleku a čekal, až ho to pořádně trefí. Když začal Ondra stříkat, přitiskl se mu na klín celou hlavou a ani nevnímal, kde všude se mu semeno dostalo. Bylo mu to jedno, holt si dá další sprchu. Nasál ho párkrát do pusy, pak vstal a začal si honit svého. Ondra si k němu dřepl a jeho obličej byl během pár vteřin zaplaven úplně stejně. Takže sprcha bude nejspíš společná…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.