Pohovka pro tři

Emily došla k zrcadlu zcela nahá a kontrolovala si vlasy. Pak si přejela přes prsa až dolů do klína, otočila se a kontrolovala svou postavu z boku. Byla docela spokojená. Ruce se vrátily přes prsa k vlasům a zkoušely různé modely účesu, jen tak pro představu. Zatímco si jedna ruka hrála s vlasy, ta druhá se pořád vracela na prsa i mezi stehna. Pak zase druhá a nakonec obě.

Nakonec Emily zvedla nohu, položila chodidlo na hranu zrcadla a volnou rukou si začala masírovat kundičku. Když se dostala prsty dovnitř a druhá ruka stiskla bradavky, ušlo jí slabé vzdychnutí. Třela si prsty klitoris a roztahovala pysky až na růžové masíčko uvnitř. Pak si ještě důkladně olízla ruku a vrátila ji dovnitř pičky, aby pokračovala v kruhové masáži.

V téhle poloze ji zahlédla její nevlastní sestra Jenny, která se zrovna vrátila ze zahrady.

Brunetka se zarazila na rohu chodby a přitiskla se ke zdi. Neodolala a pohladila si prsa, protože pohled na onanující Emily ji začal neodvratně vzrušovat. Vrtěla se na místě, jak nechtěla být spatřena, ale zároveň nemohla odtrhnout pohled od toho krásného těla, které se tam uspokojovalo.

Pak se na ní Emilyn pohled zarazil.

„Co to tam děláš?“

„Ehhh…nic, vážně, jen jsem šla kolem.“

Emily na nic nečekala, vzala Jenny za ruku a dotáhla k zrcadlu.

„Ty ses na mě koukala celou dobu, přiznej se!“ zahrozila laškovně a sápala se Jenny pod tričko.

„Ne, vážně ne…co to děláš?“

To už byl Emilyn jazyk na její bradavce.

„Neblbni, jsme příbuzné…“

„Jsme nevlastní sestry, nic se neděje,“ nedala se Emily odbýt a pokračovala v útocích na Jennino tělo.

Ta už se moc nebránila, ale ještě nespolupracovala tak, jak by si Emily představovala.

To už měla nahá obě prsa a jen se tak kroutila, což Emily dovolovalo je obě laskat a občas jí vlepit nějaký ten polibek, což na začátek takového laškování nebylo špatné.

Zajela Jenny do klína přes šortky. Ta jí chytla za ruku.

„Ne, ne, tohle bysme vážně neměly…“

  Koupelnová kratochvíle

S dalšími výpady se ale Jenny už moc nebránila a někdy jí dokonce vyšla s polibkem naproti. Emily ji chytila za lem šortek a odvedla do obýváku, kde už čekala pohovka a matrace na stole. Jediným tahem ji zbavila trička a zase se jí vrhla na prsa. Následně jí zbavila šortek a pak položila na záda na pohovku. Ihned byla obličejem v jejím klíně a jazyk kmital v Jennině kundičce. Jenže ruce té bránící se brunetky se pořád draly dolů a bránily Emily v pořádném laskání. Musela ty neposedné dlaně pořád odstrkovat, když se chtěla dostat jazykem dovnitř. Jenže najednou ty ruce zůstaly v klíně, ale tentokrát laskaly klitoris a daly Emily pokoj. Jenny se vlnila, druhou ruku na prsou, v hrdle jeden vzdech za druhým.

„Jo…jo…sakra, to je tak krásný, pokračuj…jo…hmmmm…..ještě….“

Dokonce když Emily na chviličku odvrátila hlavu, měla okamžitě ve vlasech ruku, která ji tlačila zpátky ke klínu.

„Ne ne….nikam mi nezdrhej….“

Pokračovala tedy v lízání té mokré kundičky shora dolů a od klitorisu do hlubin. Jenny jen vrněla a kroutila pánví.

„Pojď ke mně, uděláme to trochu jinak…“ prohlásila najednou Emily rozhodně a zvedla Jenny z lehu.

Trochu ji otočila a zaklesla se do jejího klína. Pustila z pusy trochu slin na pičku pod sebou a pak se o ní začala třít vlastním klínem. Tohle Jenny bleskově vystřelilo k další slasti, což dala najevo hlasitým sténáním. Emily jí ještě vzala do pusy palec u nohy a hladila ho jazykem jako lízátko z poutě.

V tom nejlepším ji Emily zvedla ze země a prudce k sobě přitiskla, ať se obě nahé milenky vlastní vahou skácely na pohovku a řetězu polibků a propletených těl. Rychle si však našly cestu do sedu a pokračovaly v tření kundiček jako předtím. Vlnění těl nebralo konce a ani je neunavovalo, spíš možná nabíjelo novou energií pro další vzájemné laskání.

Ani si při zaujetí kundičkou té druhé nevšimly, že je od dveří už minutku pozoruje Ryan a přetahuje si rukou pevný klacek, který vytáhl ze šortek. Honil si ho ďábelským tempem a kroutil se u toho skoro jak barová tanečnice.

  Jak to zašlo moc daleko 02

Teprve, když se Jenny svezla na stranu, vykřikla nejen rozkoší, ale úlekem.

„Kdo to je, ksakruuuu…“ zaúpěla s hlavou přitisknutou na čalounění.

„Klid, zlato, to je můj přítel…“ vysvětlila rychle Emily a pokynula Ryanovi, aby šel dál.

Jen k nim došel, spolkla nažhavená Jenny jeho penis, zatímco se začal líbat s Emily. Vzápětí si vystřídaly pozice a kouřila ho zase Emily. Jenny se jí sklonila k prdelce a zezadu jí prolizovala kundičku. Emily chytla Ryana za šourek a přitáhla si ho blíž k puse. Držel ji pevně za hlavu a přirážel jí do pusy s občasným líbáním Jenny. Ta pendlovala mezi jeho pusou a Emiliným zadečkem.

Pak ho vzaly do ústní péče obě, Emily koule, Jenny brko. Chvilku to takhle pokračovalo, pak si zase holky vystřídaly pozice, aby si každá užila ten krásnej ocas ze všech stran.

Ryan se nahoře líbal s Emily, Jenny ho dole lízala na koulích a honila mu péro. Jakmile si ho vrátila do pusy, Ryan jí tam zase krásně přirážel. Schylovalo se k pořádnému šoustu.

Jenny si zase lehla na záda a Emily se stejně jako předtím uvelebila obličejem nad její kundičkou. Jenže tentokrát získal řetěz třetí článek a Ryan začal Emily mrdat zezadu. Občas ji plácl, většinu času ale jen pevně držel tu krásnou prdelku a zajížděl do ní. Před jeho zrakem se kroutilo tělo Jenny, která se víc zvedla, aby jí Emily mohla líp lízat.

Emily se natáhla rukou do vlastní pičky a přidala svoje prsty k Ryanovu šoustání, protože už to na ni šlo a chtěla  si trochu pomoct. Když si odpráskla vrchol, Ryan do ní zase zajel a pokračoval v přirážení.

Stejný způsob zvolila za momentík i Jenny, která se pár vteřin nato vystříkala krásně Emily do obličeje. Ryan Emily nepřestával mrdat a jak klepal jejím tělem, krásně to doráželo na Jenninu kundičku.
Řetěz se rozpojil a holky nechaly Ryana lehnout na pohovku. Nejdříve se obě děvky ujaly jeho péra, i když bylo pořád krásně tvrdé a kluzké od předchozího šoustání. Jak tak kouřily, masíroval Ryan Jenny kundičku, protože Emily byla moc daleko.

  Jak se M naučila být kurtizánou

Jenny zůstala v klině s pérem v puse, Ryan se trochu zvednul a Emily se s ním zase divoce líbala. Pak si Jenny lehla na záda a vystrčila na Ryana pičku připravenou k oprcání. Emily se uvelebila nad ní, líbala se s ní a Ryan měl přímo před obličejem její zadeček, který za soustavného přirážení dole začal ještě vylizovat.

Netrvalo dlouho a na Jenny přišel další mokrý orgasmus, o který se stihli podělit oba – Emily i Ryan. Pak si jen s Emily vyměnil vlhké polibky a zase zajel Jenny do kundičky. Jeho neúnavné prcání byla nedostižné a Jenny jen řvala na celou místnost.

Ryan potřeboval taky změnu. Vytáhl ho z Jenny a vrhl se na její pičku jazykem. Jakmile si toho všimla Emily, otočila se a sklonila do šedesát devítky, takže se s Jenny lízaly navzájem.

Jenže je to takhle bavilo jen chvilku. Emily zůstala sedět Jenny na obličeji a Ryan se vrátil k jejímu mrdání.

Mít něco v sobě začalo Emily po nějaké době lízání a pohledu na to krásné přirážení chybět. Sedla si proto zase na pohovku a navigovala si Ryana mezi stehna. Jenny se k ní přitiskla ze strany, Ryan krásně zajel pérem dovnitř. Nevlastní sestřičky do sebe ještě narážely kozama a bokem se líbaly, Jenny s rukou na Emilyně klitorisu. Emily ležela, Jenny v ruce její kozy a svůj jazyk v její puse.

Ještě naposled změnili pozici a tentokrát vzal Ryan Jenny zezadu. Tentokrát se ten chlap moc nehýbal a nechal přirážení na tom krásném tělu, které ještě před chvíli lízalo prsa jeho přítelkyně. Emily plácala Jenny po zadečku a ta se krásně pohupovala dopředu a dozadu.

Nakonec to přišlo i na Ryana, který si ještě stihl přitáhnout Emily a vystříkat se jí hezky do pusinky. Těch tekutin bylo dneska všude nějak hodně…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.