Od běhání k lízání

Olina stála opřená v parku o pouliční lampu a občas mrkla na hodinky, ručník přes ramena. Míša už tu měla být. Přešlapovala v teniskách sem a tam a aby nevychladla, aspoň si o lampu udělala trochu strečinku. Pak se rozkročila vedle a natahovala se rukama až ke kotníkům.

Opodál cvakla branka a blondýna s culíkem běžela jejím směrem. Olina ji zahlédla a oddechla si.

„Promiň, že běžím pozdě.“

„No, už tu chvilku čekám, ale nic hroznýho.“

„Připravena se zapotit?“ dotázala se Míša. „„Počasí je super.“

Obě se trochu protáhly na zelené trávě, která měla v letním slunci krásnou barvu, a pak konečně vyrazily lehkým poklusem ven z parku do okolních lesíků.

 

Tam je uvítaly nejrůznější potůčky, cestičky, schody ze skal a další zákruty, kde se krásně běhalo a člověk byl i ve stínu. Jedním z takových zákrutů se dostaly do lehkého stoupání, až skončily u lavičky nedaleko malého jezírka. Někdo na ní asi nechal láhev s vodou, kterou v tu chvíli obě docela uvítaly. Negativem jejich minimalistického trikotu byly nulové zásoby. Na druhou stranu se nikam nechystaly na půl dne, jen si chtěla trochu zaběhat.

„Je to fakt voda, je to nějaký zakalený?“ poznamenala Olina a natáhla se po tom objevu.

Otevřela ji, čichla k obsahu a pak s ní mávla směrem k Míše, kterou okamžitě pocákala.

„Co děláš?“

„No chtěla ses osvěžit, ne? Tak tady to máš…“ smála se brunetka.

Dožraná Míša jí vytrhla láhev z ruky a oplatila jí stejně. Obě byly mokré a obě se spíš chechtaly, než zlobily.

„Hergot jak mám v tomhle jít domů přes celý město?“ zarazila se Míša a humorný tón hlasu trochu opadl.

  Kouknem se spolu?

Olina ji decentně vzala za ramínko topu, stáhla ho trochu dolů a částečně odhalila prso.

„No tak si to sundej a nech tady trochu usušit. Stejně tu teďka nikdo není, sluníčko svítí a je krásně teplo. To je za chvilku suchý.“

Míša uznala, že na tom něco je a že její topík je jen vlhký. Stáhla si ho přes prsa dolů a dala ho přes lavičku.

„Myslím, že si to potřebuješ usušit taky,“ poznamenala vzápětí, když se podívala na Olinino oblečení.

„Ježiš ty máš tak krásný prsa…“ vyhrkla Olina nečekaně a dotkla se dvěma prsty jednoho z nich.

„No, díky…“ odvětila zaraženě a trochu sebou cukla, když jí Olina obě prsa postupně trochu zmáčkla v dlaních. „Já si všimla, že sis mě dřív prohlížela.“

„Ale ony jsou fakt krásný…“

„Tak teďka svlíknem tebe,“ přerušila další úvahy o svých prsou a zbavila Olinu vršku.

„Sundám si i ten zbytek, jsem mokrá úplně celá,“ poznamenala Míša. Olina následovala jejího příkladu včetně bot, takže se obě ocitly na u lavičky v rouše Evině.

Olina vzala ručník a začala Míšu otírat. Opět jí přitom zmáčkla prsa, tentokrát procítěněji. I když už byla suchá, projížděla ručníkem mezerou mezi nimi.

Míša se k ní pomalu otočila a Olina vzala jedno prso celé do ruky. Ruce obou žen se vzájemně dotkly těla té druhé a nahoře se setkala ústa v polibku. Pak se Olina sklonila a políbila Míše bradavku. Nasála ji do pusy, pak důkladně zakmitala jazykem.

Ústa se spojila v dalších mlaskavých polibcích. Olina rozprostřela ručník na lavičce a Míša se usadila s roztaženými stehny. Olina se rovnou sklonila k jejímu klínu a s její rukou na hlavě jí poprvé olízla krásně hladkou kundičku.

  Čtyři poškoláci

Nejdříve jen zakmitala špičkou jazyka mezi závojíčky, pak s ním zajela trochu hlouběji, ale ještě ne přímo dovnitř. Míša lehounce zavzdychala. Když ji Olina nasála klitoris a jazykem víc zabrala, zasténala běžkyně víc, procítěněji. Olina se na kundičku přitiskla celou pusou, nasála všechno dovnitř a jen to v puse žmoulala jazykem. Míša si přitáhla její hlavu víc do klína. Do toho v tom klíně ještě začala trochu mlít pusou ze strany na stranu, což Míša ohodnotila silným a prudkým zavzdycháním.

Olina zvedla hlavu a vylezla na lavičku do kleku. Nebylo úplně jasné, co má v úmyslu, takže Míša jí jen hladila prsa. Olina natáhla ruku dolů a zatímco jí Míša hnětla obě kozičky, masírovala jí kundičku rukou, k čemuž přidala další polibky.

„Aaaa…..aaa….áááá…..aaaáááhhhh….“ vyráželo z Míši, jenže Olina v tom nejlepším přestala, zvedla ruku a nechala ji Míšu olíznout. Pak se zase vrátila k hnětení jejího klína. Ruka začala prudce kmitat, z čehož byla Míša úplně mímo. Olina její sténání průběžně blokovala dalšími polibky, takže blondýna spíš jen tak kňučela.

Zbývající dva prsty na tom pravém místě se přestaly prudce pohybovat a jen střídaly tlak na místě. Bylo to přesně to místo, které za chvíli dovedlo Míšu k vrcholu. Seděla tam ukojená s roztaženými stehny a naprosto spokojená.

Olina ji obešla, sklonila se k ní, políbila jí a chytla za oba prsa. Míša se jen natáhla a nasála její bradavku, kterou měla hnedka nad obličejem.

Tak, jak tam Míša seděla, přisedla si Olina do jejího klína. Míša jí hned objala jednou rukou přes prsa, jazyk jí vrazila do pusy a volnou rukou zabrousila mezi nohy. Chviličku tam jen pomalu kroužila, ale najednou hrozně zrychlila a jen kmitala trojicí prstů za strany na stanu. Vždycky, když Olina začala hlasitě sténat, zpomalila zase do kroužení. Jen se uklidnila, zase zrychlila. Olina se přitom kromě líbání aspoň natáhla pro jedno Míšino prso, které si tak oblíbila.

  Lekce pro přítulnou studentku

Míša neustávala ve svém snažení a pořád ji dál dráždila mokrou kundičku. Pak jí Olina vybuchla mezi stehny v prudkém orgasmu a skoro spadla z lavičky. Když se trošku zmátořila, políbila Míše zase obě prsa a zvedla se. Klekla si na prkno a opřela se rukama o kování na kraji lavičky. Jen co trochu roztáhla nohy, Míša se natáhla a uvelebila hlavou pod jejím klínem. Hned se její jazyk rozkmital, tam, kde ho Olina tak chtěla. Bylo to tak super, že v kombinaci s nedávným vrcholem se Olina po nedlouhém lízání udělala znova.

 

Míša si sedla, Olina si položila hlavu na její klín.

„Spokojená s tréninkem?“

„Jo, tohle jsem ještě nezkoušela…“

„Takže zase zítra touhle dobou?“

„Určitě..“

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.