Nakresli je přesně…

Ležel na boku na posteli a pod rukama se mu rodilo něco, co mělo být nahé ženské tělo. Náznaky už tam byly, jen proporce se trochu nevedly. Ale jen cvičení dělá mistra, takže Ron nelenil a zkoušel to kreslit znovu a znovu, stránku za stránko, tužku za tužkou.

„Copak si to tam kreslíš, zlato?“ zaznělo ode dveří, když do jeho pokoje vstoupila Judy v lehké košilce. Byl už večer a chystala se na spaní, jen dodělávala nějaké drobnosti po domě.

„Nic moc, mami, jen si tu něco kreslim,“ odvětil a tužka se dál pohybovala po papíře.

„Můžu se podívat?“ zeptala se, když si k němu přisedla.

Nepříliš ochotně jí ukázal svoje výtvory a neušlo mu lehké uchechtnutí. Nebyla v něm ale zlomyslnost, jen reflex toho, když člověk vidí něco, co mu zkrátka přijde vtipné.

„Možná by ti neuškodila trocha předlohy, ne?“ nadhodila a chytla se přes košilku za jedno prso. Potěžkala si pak obě a natočila se k synovi víc.

Ron se opět chopil sešitu a snažil se tužkou vystihnout pravý tvar toho, co se jasně rýsovalo pod krajkou, ještě více vyrýsované rukama jeho mamky.

„Možná ještě takhle…“ přemýšlela Judy nahlas a dala látku stranou, takže se Ron díval na obě odhalená prsa jen orámovaná zbývajícími šňůrkami spodního prádla. Judy tam v klidu seděla a vyčkávala, co z toho Ron udělá. Naklonila se až k jeho obličeji a pohybovala mu prsama před nosem. Usmívala se.

Natáhl lehounce hlavu a pootevřel pusu. Hned mu tam přistála bradavka. Nasál jednu, pak druhou, kterou mu mamka opět přihrála rukou až k obličeji.

„Líbí se ti to?“

„Jo, moc…“ přikývl.

Sedla si k němu blíž a zase mu vecpala obě prsa do obličeje, jen ať si s nimi hraje, jak chce. Pokračoval v olizování jejích krásných tvrdých bradavek, až se k němu sklonila pro dlouhý polibek. Líbala se s ním a hladila ho zezadu po krátkém sestřihu.

  Tatínková malá princezna 3

Oba se zvedli do kleku a jak se Ron opět věnoval bradavkám, vyjel mamince po stehnech až ke klínu. Jen tam byl, zajel jí mezi stehna a ona odtáhla krajku kalhotek stranou, aby ji mohl pohladit přímo kundičku. Třel ji pořádně třemi prsty, ke kterým průběžně přidávala svoje dva za neustávajícího lehkého vzdychání.

Vzápětí ji shodil na záda, sundal jí pantofle a trochu si ji přitáhl. Pak zase sklonil hlavu mezi její stehna a jen co si uvolnil cestu k její mušličce, začal ji pořádně lízat. Vlnila se nad ním a pohupovala tělem, jak se jí dostával jazykem i prsty do hlubin vaginy. Zvedl hlavu a nechal v ní jen dva prsty, kterými pořádně zabral, což vyústilo v další vlnu sténání a milostného křiku.

„Ahhhh…hhhhaaaaahhhhhhh….mfffffff…..“

Zase do ní zajel jazykem a kmital jí krásně na klitorisu.

„Jo….jen takhle…jo…pokračuj, zlato….“

Narovnal se a začal si sundavat triko. Jemně ho shodila a sama si sedla. Rozepla mu pásek, kalhot se zbavil sám a jak tušila, byl naostro. Sama si sundala košilku a zůstalo jína těle jen několik dílků předchozího kompletu včetně kalhotek. Před ní roztažené synovy nohy a měkký penis čekající, až ho pořádně vzpruží.

Sklonila se k němu, párkrát ho olízla a jen mu prvně nasála žaluad, cítila, že trochu tuhne. Už se dal vzít normálně do ruky a honit po celé délce s žaludem, který měla v puse. Kroužila na něm jazykem a zasouvala si ho tam a zpátky, rukou ho spíš přidržovala než honila.

„Mmmmmhmmmmm….mmmm….mmmmemmmmmm….“ dralo se jí z hrdla, zatímco v ní to péro pořád mizelo a zase se zjevovalo.

Už pořádně ztvrdl, jezdila na něm jazykem po stranách, aby byl pořádně kluzký, až do ní její syn krásně zajede. Sklonila se k němu pořádně a zajela si až do krku.

  Zkouška na nohách

 

Lehl si na záda a maminka na něj přesně nasedla pičkou. Držel ji v pase, jak klesala a zase zvedala svoje tělo chtivé šoustání.

„Ohh….jo….joooo….mmmmmhhhhhfffff…..jooo….“

Dole to jen pleskalo, jak do ní Ron zajížděl a její zadek tloukl o jeho klín.

Zpomalila a trošku se uklidnila. Netrvalo to ale dlouho. Jen co našla zase rovnováhu, rozjela svou zadnici do nové série přirážení.

S táhlým vzdychnutím se naklonila dopředu, aniž by ze sebe to krásné péro nechala vyklouznout. Ron sjel rukama na její prdelku a Judy se zase rozjela. K tomu ji několikrát plácl po zadku, až vykvikla překvapením. Zůstala na čtyřech skoro přitisknutá k posteli a jen kmitala zadečkem, Ron jí jezdil rukama po stehnech a prdelce.

Sesedla z něj, malátně se otočila a vzala ho pro změnu do pusy. Ne, že by to výrazně potřeboval, tvrdý byl dost, jak se právě přesvědčila, ale měla na něj zase chuť.

Napíchla se na něj čelem k němu, s jeho rukama na bocích a rozhoupala se. Neposkakovala, jen se vlnila a nechala jeho penis kroutit se uvnitř.

Jenže Ron ji začal pořádně napichovat a přirážet zespodu. Jezdila mu dlaněmi po prsou stále skrytých pod tričkem a on ji držel za stehna, která se zvedala a klesala jak páky stroje v neustálém dosedání Judy na jeho péro. Pak to vzal opravdu zhurta a kmital pod ní pérem jak šílený. Zaklonila hlavu a táhle vykřikla na celý dům.

„Jooo….bože to je tak úžasnýýýýýýýýýýý….“

Zastavila se uprostřed pohybu, malátně mu klesla hlavou k prsům a líbala ho. Do těch polibků se začala zase pohybovat.

Po minutě se z něj zvedla, nechala penis penisem, přesunula se mu k hlavě a klesla kundou k jeho puse. Jen ji pořádně chytnul rukama, začal jí na pičce a klitorisu kmitat jazykem. Vyvolalo to krátké trhavé vzdechy a lehké vlnění jejího těla.

Jenže to byla jen první vlna, po které přišel mohutný orgasmus…čekal asi za rohem a tohle ho spustilo. Pořádně se mu zaklepala v rukách a teprve po odeznění hlavní vlny slasti se mohl dál věnovat lízání.

  Dva kousky v jedné akci

 

Pak ji vzal zezadu, protože to věčné ležení u ho otravovalo. Rukama jí držel za zadnici a tvrdým pérem hladce zajel do mokré pičky. Rozjel to tak silně, až po nimi praštěla postel a jeho mamka jen křičela bez šance popadnout dech.

Zvolnil, přitiskl se jí na záda a zezadu ji líbal na krku a na uších, rukama jí vzal za prsa a hrál si s nimi, zatímco pod ním neustále vrněla. Nato zase rozjel svoje zběsilé a neúnavné mrdání její prcinky.

„Joo…zlato….jooo…takhle mě šoustééééj…jooo…mrdéééj tu kundu….“

Zabral ještě několikrát a pak z ničeho nic přestal s čurákem plně zaraženým v její kundě.

Potřeboval si zase oddechnout, takže si lehl a přitiskl se k mamince z boku. Jen do ní chvíli zajížděl, začala sebou zase pořádně mlít a prudce sténat. Kozy se jí klepaly a celé tělo vibrovalo.

„Mmmm….ahhhhh…jo, pořádně mě omrdej….už budůůůů…jo….buuudůůůů….jo udělej se do měéééé….!“

Poslušen jejich příkazů přirazil ještě několikrát a matčino tělo zachvátila finálová křeč. Párkrát se prudce nadechla, objal ji rukama kolem boků a přitiskl k sobě. Jeho penis zůstal uvnitř a pulsoval stejným vrcholem.

 

Když ho z ní vytáhl, vyteklo za ním několik lesklých kapek a na něm zůstalo pár vláken. Judy si třela ukojenou kundičku a lesklými prsty si ještě zajížděla dovnitř.

„To bylo božský….mmmmmhhhhh….“ řekla ještě a opřela se Rona hlavou.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.