Nadupaný transport

Brad si v pohodě užíval klidnou službu u transportů a dneska už neočekával nic zvláštního. Obracel stránky časopisu a u toho pokuřoval. Takže když mu kolega hodil na stůl desky k transportu, byl opravdu nadšený.

„Co blbneš, vole?“ zeptal se poté, co leknutí málem spadl ze židle.

„Neblbnu, ty vole, je to mimořádnej transport materiálu do sousedního tábora. Sranda na hodinku. Jenže má jet taky Sue a vim, že se ji už měsíc chystáš oprcat a furt se k tomu máš jak lačnej k sraní. Takže jsem ti to takhle krásně přihrál.“

„No jo, kurva,“ podotkl Brad a probíral se deskama. „Jenže jak to po cestě…“

Jeho kolega obrátil oči v sloup. „Ježkovy zraky, ty jseš vemeno. Prostě to vezmete trochu oklikou a zajedete si někam do lesíka, kde nikdo neni a můžete si v klidu zapíchat. Tý kozatici bude jasný, že ti vo to de a ona je určitě taky nadržená jak stepní koza, takže drahoty dělat nebude. Tipuju, že ti bude ukazovat stehna a kousky prádla už v momentě, kdy budeš na dvorku nastupovat do kabiny. Tak si vem paklik cigár a upaluj, už je to všechno připravený.“

Brad se nezmohl než na přikývnutí, vzal si čepici, doklady k zásilce a vyrazil ven.

 

Bylo trochu pod mrakem, ale jinak příjemně. Bylo to opravdu tak, jak mu bylo řečeno. Dodávka čekala kousek od skladu, jen vlízt dovnitř a otočit klíčkem. Jak se Brad blížil, zachytil v kabině nějaký pohyb. Možná se mu to ale jen zdálo, světlo na tu dálku dělalo odlesky a další pitomosti.

Jenže pak se z okýnka vysunula ruka a zamávala mu. Tohle už nebyl žádný klam, to byla Sue.

  Vysoce přátelská trojka

„Tak jsi konečně tady…“ poznamenala s úsměvem, když se nasoukal dovnitř a položil si cigarety a papíry na palubní desku.

„Jo jo. Čeká nás příjemná společná cesta,“ shrnul a prohlédl si ji.

„Cheche…o tom nepochybuju. Není kam spěchat, nemusíme to brát přímo. Dneska je příjemně,“ poznamenala jakoby nic a jak se s autem pomalu vymotával z tábora, rozhlížela se kolem, jako by to tu viděla dneska prvně.

 

Vyrazili ven a na cestě po několika stovkách metrů uhli z hlavní cesty směrem mezi stromy roztroušených lesíků, kterých bylo v téhle oblasti všude dost. Když už je kmeny obklopily, všiml si Brad, že Sue několikrát pokývala hlavou a usmívala se s rukama založenýma za hlavou.

„Tady to vypadá tak přívětivě,“ ukázala najednou rukou, když míjeli větší prostor bez stromů.

Brad stočil volant a auto zastavilo uprostřed stromového ticha. Jen pustil volant, natáhl se k ní, dal jí pořádnou pusu a jeho ruka se jí octla na kozách. Pomačkal je obě a začal ji zbavoval stejnokroje. Jen vysvobodil obě kozy ze zajetí podprsenky, hnedka se do nich zakousl.

„Mmmmmm…..“ protáhla spokojeně vojanda, ale ještě to nebylo na vzdychání. Bude muset trochu zabrat. Ale ještě si s nima chvilku hrál, protože na ty její kozy se fakt těšil a v jednotce byly pověstný.

Naklonila se k němu a hrábla do rozkroku. Svižně si začal rozepínat pásek a její hbité prsty si hravě poradily s poklopcem kalhot. Za chviličku byly kalhoty dole a Sue se sklonila k jeho ptákovi, kterého hnedka natáhla do pusy. Jen co ho pokouřila, zvedla hlavu a řekla: „Půjdeme ven, ne? Sem se nevrazíme.“

  Jak se jmenuju..?

Přikývl a vylezli z kabiny.

Nikde nikdo, příjemně teplo, takže proč ne. Jen jí zbavil blůzky a kalhot, opřela se rukama o motor. Vzápětí ho ucítila, jak se jí horký žalud prodírá mezi stehny krásně až do kundičky. Hezky jí prcal, Sue spokojeně vzdychala a její kozy se pohupovaly přes stažené košíčky podprsenky. Zajížděl do ní a držel ji za zadek, občas jí hrábl rukou na kozy a promnul prstama bradavky. Pak druhou kozu druhou rukou a nakonec na chviličku obě naráz.

„Aaahhhhh….mmmmmhhhhhh….“ teď už vzdychala a sténala pořádně táhle, ne jako předtím. Chytla se rukama jinak a víc se naklonila dolů, kozy jí víc plandaly. Jen Bradovo šoustání zezadu bylo pořád stejně příjemně.

 

„Chci bejt nahoře,“ křikla na něj při pauze mezi vzdycháním, když už ji tohle držení unavovalo a nohy v kanadách ji trochu ujížděli po uhlazené trávě.

Vytáhl zní ptáka a už se natahoval zpátky do kabiny, když mu došlo, že je to kravina. Mávl na ni a došli společně k zadku náklaďáku. Rozepli plachtu a vlezli dovnitř. Odsunul několik krabic hlouběji do nákladního prostoru, vzal pohotovostní deku a rozhodil ji na podlážku. Lehl si na záda a rukou si nasměroval čuráka nahoru. Sue se rozkročila, chytla se žebroví vozu a dosedla mu hladce na péro. Pak už začala jezdit nahoru a dolů jak čertík na pružince. Nebo spíš čertice. Brad ještě trochu přirážel zezdola, takže se hezky setkávali uprostřed.

 

„Potřebuju se postavit, něco mě tu tlačí do prdele,“ zahlásil, shodil si Sue z ptáka a dral se ven. Tam ji nadirigoval zase k prvnímu něčemu pevnému, o co se mohla opřít, a jen co se jí zadnice ustálila, zajel do ní Brad zase až po koule.

  Afterpárty

Chvilku přirážel a hladil jí průběžně kozy, když ho drapla za košili. „Já už buduu….už budu kurva…ááááácccchhhhhh…“ protáhla ječivě a trochu se zhroutila na kapotu. Brad trochu zvolnil šoustání, ale furt měl ptáka v její prcince.

„Tak se udělej a vezmu tě z boku,“ poznamenal, když se vzpamatovala a zase se chytala auta.

Přesunuli se zase dovnitř na deku a oba se plácli na bok. Chytil ji kolem těla a nasměroval se jí do kundy. Prcal ji prudce, ale pohyboval se v ní jen trošičku. Už to zkoušel i jiných vojand a potěšilo ho, že Sue je z toho stejně paf jako ony.

Ani nevěděl jak, ale přešli i na té dece na všechny čtyři a mrdání zezadu. I když ono to bylo fuk, vzdychala furt stejně, ať ji prcal jakkoli. Několikrát se natáhla dolů a k jeho přiražení přidala prstíky, kterým si hladila poštěváka.

 

Pak to přišlo i na něj. Vyškubl ho z ní a jakmile to udělal, Sue se k němu otočila s otevřenou pusinkou a čapla mu péro do rukou. Hezky ho kouřila v kleku a mačkala si u toho ty výstavní kozy. Chtěla si ho užít uvnitř až do konce, ale Brad to vzal po svém – když už to přišlo, vytáhl jí ho z pusy, několikrát prudce přetáhl a vystříkal se jí na kozy, které stačila příhodně nastavit.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.