Mami, můžeme si popovídat?

Bouchnutí dveří oznámilo, že se Gina vrátila z tréninku. Došla rovnou do obýváku, kde seděla její matka na pohovce a četla si nějaký časopis. Mladá brunetka odložila cvičební tašku vedle dveří a svalila se na pohovku vedle Delly.

„Náročnej den?“ zazněl pravidelný dotaz.

„Hhhmmmmmm….jo, něco takovýho…“ odtušila Gina. Když se trochu sebrala, podívala se váhavě na matku a bylo znát, že s něčím otálí. Jenže Della ji skoro nevnímala a otáčela skoro automaticky stránku za stránkou.

„Mami?“

„Copak, zlatíčko?“

„Můžu se…na něco zeptat?“

Časopis zašustil na stolku a matka obrátila pozornost ke své dceři.

„No samozřejmě, copak máš na srdci?“

„No…“ pohrála si s pramenem vlasů, což u ní obvykle značilo nervozitu a její matka to věděla. Nespěchala proto.

„Tak copak tě trápí?“

„No…jak to říct…nikdy jsme spolu nemluvili moc o nějakých intimních věcech, žejo?“

Della pokývala hlavou s lehkým povzdechem. „To je pravda, ale mám pocit, že to všechno tak nějak zkoumáš sama docela zdatně ne? Přišlo mi, že to vlastně nikdy nebylo potřeba tyhle věci moc probírat.“

„To máš celkem pravdu, ale stejně…vim, že tohle bude znít asi trochu ujetě, ale zajímá mě, jen pro jistotu, jestli je u mě všechno v pořádku a tak, jak má být.“

Della nevěděla, jak má reagovat, protože upřímně netušila, kam její dcera míří. „Jak…jak to myslíš? Jako jestli nemáš nějakou chorobu nebo…?“

„Ne, to ani ne. Spíš…ty už jsi zralá ženská takže je ti jasný, jak má tělo správně vypadat, co se na co používá a tak. Já samozřejmě taky. Jenže Katty umřela jako dítě a já tim pádem vlastně nemám nikoho dalšího stejnýho pohlaví, koho bych znala nějak důkladněji, třeba z koupelny.“

„No ale s holkama na cvičení se přece sprchujete společně ne?“

  Dva za jedním závěsem

„To jasně, ale nebudu je přece během sprchy očumovat, jestli je jejich pipinka stejná, jako ta moje.“

Della pokývala hlavou, to byla pravda.

„Takže tě mám nějak…zkontrolovat? Nebo jak si to představuješ?“

Gina váhavě přitakala. „Jo, něco takovýho. Nikdo tu není, tak se nemusíme ani jedna stydět…“

„Taky nemáme za co, zlatíčko, cheche…“ podotkla její matka.

Gina si sundala svetr a zvedla se, aby se zbavila kalhot. Za minutku tam stála jen v tričku a kalhotkách, které se poroučely v dalším momentu k zemi. Dellin zrak spočinul na krásně hladkém klíně, kde štěrbinka pochvy téměř nebyla patrná. Teprve, když si ji Gina roztáhla, objevila se klasická lasturka.

„Máš ji krásně hladkou, zlatíčko.“

„Je to tak dobře?“ zeptala se dcerka nejistě.

„Ale samozřejmě, je krásná.“

Gina si mezitím vyhrnula tričko a stála tam jen v podprsence. Natáhla se k Delle a jemně odhrnula látku její halenky. V záhybech látky se tetelily bradavky prsou, ale Ginu zaujal matčin rozkrok, protože kalhotky mezi lehce roztaženými stehny jen svítily.

„Můžu se ti podívat dolů, mami?“

„Určitě, posluž si…“

Sklonila se a podívala se na její lůno. Jak se přiblížila neodolala, a políbila matku na závojíčky. Jednala zcela pod vlivem okamžiku, nicméně Della ji neokřikla. Gina olízla závojíčky znova a znova.

„Hmmm….no tohle úplně v plááánuu…hergot. Nebylo ale co, nikdo tu není,“ obhájila si pro sebe, že nechat se vylízat od dcery není nic tak hrozného a nechala jejímu konání volný průběh.

Gina dole kmitala jazykem a viditelně si to užívala, její vlastní vzdychání a mumlání bylo jasným signálem.

Když po pár minutách vylizování zvedla hlavu, podívala se na matku s otázkou v očích a následně i vyslovenou: „Líbilo se ti to?“

„Ano, to víš, že ano…teďka mě nech podívat se blíž na tu tvoji lasturku, ano?“

  Romance s vůní kůže a chlípnosti

Nečekala na souhlas a naklonila se ke klínu své dcery. Zatímco se Gina zbavovala posledního kousku prádla, Della ji už hladila mezi stehny. Gina si sedla na opěradlo pohovky a dala nohy pořádně od sebe, aby se k ní Della dobře dostala. Tak prsty roztáhla pysky od sebe a jen podotkla: „No ta je ale krásná.“ A pak o ní už zapíchla vlastní jazyk, až Gina jen zavzdychala a zaklonila hlavu.

Pak ucítila uvnitř i matčin prst, jak postupuje hlouběji a otáčí se kolem dokola. „Líbí se ti to, zlatíčko?“

„Jo..jo…moc…prosím…nepřestááávej…mmmmhhhhhmmmffff…“ vydralo se Gině z hrdla a její ruce si našly cestu k vlastním prsům a bradavkám. Na moment sjela rukou i dolů a přidala prsty k těm matčiným, ale záhy se zase vrátila k bradavkám.

Della natáhla ruku, vzala Ginu za paži a nasměrovala její prstíky přímo na lasturku. „Hraj si chviličku sama, mám tu ještě něco dalšího, když už jsme se takhle rozjely.“

Vzápětí se Gině v ruce objevil krásný hladký vibrátor, velikostí tak akorát. Vzala ho do pusy a s rukou v klíně několikrát důkladně olízla a celý nasála, jako když kouří penis. Pak, když byl dost vlhký, ho vrátila matce, aby se s ním dostala až do jejích hlubin.

Della ho sice zapla, ale kroužila špičkou jen na povrchu Gininy kundičky. Teprve po chvíli zajela hlouběji a Gina opět zaklonila hlavu ze stálého sténání. Tam a ven, tam a ven…pohyboval se stále rychleji a klouzal neomylně za svým cílem.

„Aaaahhhhh…mamííí…mamííí….jooo…..“

„Jo…pojď…jo…jen se pořádně udělej!“ přikázala Della vědomá si vibrací Ginina těla.

„Jooooohhhhhhh…..mmaaaaahhhhh….“ jasně oznámilo, že se Gina udělala.

„Bože to bylo perfektní,“ řekla, když se trošku vzpamatovala a vibrátor ji skoro vyklouzl z rukou.

  Místo snídaně

„A teď ho vyzkoušim na tobě…“ prohlásila rozhodně a chopila se vibrátoru jako meče, připravená matku ukojit stejně důkladně, jako to měla právě ona.

„Beze všeho,“ zasmála se Della a položila se rozkošnicky na pohovku a roztaženými stehny. Jen odtáhla látku kalhotek, která se mezitím stihla neposedně vrátit a zakrýt opět její pičku.

Gina ji roztáhla, zatímco Della vlhčila vibrátor pro další průnik. Prsty masírovala klitoris a hrála si se závojíčky. Pak už jí matka předala „žezlo“, které mohla vrazit dovnitř. Než to ale Gina udělala, vrazila jí do kundičky dva prsty a pořádně s nimi zakmitala. Pak už se stejným směrem vydala hladká kulatá hlavice vibrátoru.

„Hmm…sakra to už jsem dlouho neměla, tohle….hmm….je to je paráda…“ dralo se jí z hrdla, jak se kroutila pod přírazy intimní elektroniky.

Gina ho zasouvala do její kundičky až nadoraz a vždycky ho chvíli nechala vibrovat, než vyšel zase ven. Vzápětí s ním začala divoce mlít a různě kroutit, až sebou Della na pohovce úplně házela.

Gina si poposedla a pustila na moment vibrátor z ruky. Ten zatím stihla vyjet z pochvy a ležel nečinně na pohovce. Dcera nelenila a sklonila se k matce pusou.

„Jo…to je hodná dceruška…“ prohlásila Della, pohladila ji po vlasech a přitáhla si její hlavu ještě těsněji ke kundě.

K jazyku přidala Gina dva prsty, které pak jazyk zcela nahradily a Gina si zase dřepla. Pak už jen střídala vibrátor, prsty a jazyk, dokud jí matka pod rukama neroztála v mohutném orgasmu.

Když se lehce vzpamatovala, zvedla se a položila si hlavu Gině na prsa.

„Holčičko, ty jsi úžasná….tohle musíme dělat častěji, ty zlato moje šikovné…“

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.