Potkaly se v koupelně

„Ahhhh….mhhhhhh…..“

V koupelně šuměla voda a skleněné dveře do sprchového kouta a se pohybovaly sem a tam. Nebyla v tom žádná závada, Karen si na ně připlácla svoje oblíbené dildo, takže pohyby skla vedly k dalším a dalším vzdechům.

Narážela zadkem na horké sklo a ohebný, tlustý a krásně žilkovaný penis jí pořád dorážel na kundičku. Občas se na něj přitiskla ještě víc, až se jí zadek roztáhl po skle, a rozkošnicky se na dildu zavrtěla.

Byla tolik ponořená do vlastního vzdychání a slasti, že otevření dveří naprosto nevnímala. Ve škvíře se nejdřív objevil podobný model, jaký se Karen opakovaně dobýval mezi nohy. Za ním se však objevila ruka a pak i hlava její dcery Lindsay. Ta nejdříve udiveně pohlédla na ukájející se matku, pak se ale šibalsky usmála. Stála mezi dveřmi, tiskla vlastní dildo a v jejím výrazu se střídal údiv s přicházejícím vzrušením.

S částečně vyhrnutými šaty a bez kalhotek došla potichu k zaklapnuté toaletě. Dokonce i připlácnutí dilda na víko její matka přeslechla. Lindsay si rukou pohladila vlastní kundičku, a bez otálení si zavedla tohoto pomocníka mezi stehna. Jednou rukou se chytila umyvadla, druhou držáku na zdi a s očima neustále hltajícíma matčin zadek klesla, aby do ní zajel ten pevný ocas.

Zatím jen pomalu s pomocí vlastních prstů na klitorisu, přibývající slast ji však donutila postupně zrychlit.

Jenže se při své masturbaci chtěla vidět. Potichu si tedy vlezla mezi obě umyvadla, za kterými bylo velké zrcadlo, pečlivě přitiskla na hladký kámen svého pomocníka. Za stálého vzdychání matky ve sprše si projela několikrát přes pičku, i prsty dovnitř. Našla si snesitelnou pozici a stejně jako když by si osedlala chlapa, zajelo do ní červené tělo dilda.

Současné vzdychání obou žen bylo nejspíš důvodem, proč vědomí jedné o druhé fungovalo pouze jednosměrně. Zatím. Její matka se stále napichovala svou zadnicí a naprosto nevnímala okolí, což bylo jedině dobře.

Lindsay opustila postoj a spolu s dildem se vrátila na toaletu, která byla přece jen pohodlnější. Mezitím se Karen poslepu otočila, našla rukama dildo a začala ho procítěně kouřit. Pokud si byla její dcera vědoma, dlouho už neměla v puse pořádné péro a tohle milovala. Takže jí chyběl pořádný žalud v puse.

Kroutila na něm hlavou a detailně provedená špička penisu se jí dostávala až do krku.

Pak pootevřela oči a vzápětí je leknutím vytřeštila.

„Co to do prdele??!!“

Vstala, otevřela sprchový kout, zastavila vodu.

Lindsay vstala, dildo stále přitisklé na prkénku

„Co to tady sakra děláš?!“ vyčinila jí matka. Vzhledem k tomu, že měla v ruce prakticky totožný kus a byla navíc nahá, bylo to trochu absurdní.

„Co tu sakra děláš, jsem ve sprše?! Vím, že je to trochu jiné, od té doby, co se přistěhoval tvůj nový otec, ale potřebujeme si nastavit nějaké hranice.“

Zjisti víc

„Hranice? Nejsi tady jediná dospělá. A nejsi ani jediná, kdo si potřebuje udělat dobře. Navíc s tímhle,“ kývla rukou na dildo v její ruce.

„Aha, takže si myslíš, že to dovedeš líp, co?“ Švihla rukou a její dildo trčelo z dlaždiček na zdi vedle sprchy.

„Tak si na něm hezky zajezdi.“

Lindsay se nenechala zaskočit a jen si vyhrnula šaty, takže byly prakticky nahé obě.

Olízla si ruku, projela s ní pičku a s lehkým zasténáním se nabodla na dildo. Zkušeně přirážela a občas se plácla přes zadek, Karen udiveně zvedla obočí.

„Teď se předveď ty,“ utrousila vzápětí, když z něj sklouzla a narovnala se. Její matka nic neřekla, jen zaujala prakticky totožnou pozici jako před chvíli dcera. Předklonila se mnohem víc, rukama se chytila umyvadla a její prdelka se na gumovém penisu začala důkladně vrtět. Hnětla si kozy a její zadeček přirážel krátce, ale s obrovskou frekvencí.

Stejně jako Lindsay se několikrát plácla po zadku a pak se na dceru suverénně podívala. Přišlo několik silnějších a důkladnějších přírazů, než se zvedla a dildo odloupla a připlácla na záchod, kde původně bylo.

  Jedna sestra jako druhá

„Tak se ukaž zase ty.“

„To je snadný,“ podotkla Lindsay, vláčně a s rozvahou si nasměrovala konec do kundičky a začala na dildu poskakovat. Jednou rukou se držela madla na ručníky, druhou stolu s umyvadly. Její matka pozorovala její masturbaci a mimoděk si hladila prsa. Musela si přiznat, že pohled na dildo zajíždějící mezi nohy její dcery ji vzrušuje.

A jakmile si Lindsay zajela prsty mezi stehna, udělala Karen to samé. Dcera se nabodávala procítěně a pomalu, užívala si každý centimetr umělé žilnatiny. Přistihla se, že při pohledu si sama hladí pičku. V očích její dcery bal téměř výzva a zvědavost, jaký bude matčin další krok.

Lindsay se zaklonila a dildo z ní vyklouzlo. Odlomila ho z prkna, vstala a se slovy: „Chceš to zkusit?“ ho zase přisála.

„Teďka ti holka ukážu, jak se na to musí,“ prohlásila, když si do sebe zaváděla čekající žalud. Chvilku se jen lehce vrtěla, až se celé prkénko začalo klepat.

„Áááááhhhhh…“ vydralo se jí z hrdla, jakmile na něm začala pořádně hopsat. Lindsay pozorovala její tvrdé přirážení a jen si lehce brnkala o bradavky. Karen několikrát vystřídala rytmus a odhrnula vlasy, které jí padaly do očí.

„Mmmmmhhhhhh…..“ plnilo koupelny a odráželo se o dlažby. Nadále hopsala na dildu a občas si přidala ruku na kundu. Pak vstala s dildem stále uvnitř, vytáhla ho až vestoje a ještě se svými šťávami si ho dala do pusy.

Bleskově se rozhlédla po místnosti a připlácla dildo na zásuvku pod umyvadlem.

„Předveď se,“ vyzvala číhající dceru.

Zjisti víc

Už když se Lindsay skláněla a klesala na kolena, otvírala lačně pusu. Vzápětí na žalud lehce plivla a to už masturbující matku nevnímala. Existoval pro ni jen umělý klacek. Pohltila ho prakticky celého, s lehkým zakloktáním ho dostala až do krku. Matka se k ní sklonila a volnou rukou jí vzala za vlasy a tiskla až k varlatům.

„Šikovná holka,“ podotkla s uznáním, jak s dilda kapaly sliny na podlahu. Lindsay pokračovala v kouření a Karen jí rukou sjela z hlavy na prdelku. Když si ho Lindsay zase zarazila do krku, ještě trochu jí strčila hlavu dopředu.

„Myslíš, že se ti povede líp?“ vytáhla ho z pusy a nechala na skříňce.

„Bude se ti líbit mě pozorovat,“ opáčila Karen a sklonila se k penisu. Lindsay jí odhrnula vlasy z pohybující se hlavy a hladila ji po zadku, zatímco Karen dildo střídavě polykala a olizovala ze stran. Občas ji plácla po zadku a Karen se postupně prdelkou nasouvala do jejího klína. Laškování s dcerou se jí začalo zamlouvat. Bylo fajn mít něco vzadu, zatímco se pustou mazlila se svým oblíbencem.

Lindsay jí hnětla zadeček a občas jí ruku zajela mezi nohy jak zezadu, tak zepředu.

 

Úder oznámil dopad patky a dildo se ocitlo pevně přisáté na okraji vany. Vedle něj vzápětí přibylo ještě jedno a vypadalo to, že předhánějící se soupeřky dospěly ke společnému dráždění.

„Tak se ukaž, co v tobě je,“ hodila Karen rukavici a to už měla dceřinu ruku na kozách. Obě těla se pohupovala s dildy hluboko v kundičkách. Ruce se zakrátko propletly a Karen dlouze si hrála s bradavkami své dcery. Mezi vzdechy následoval náklon jednoho těla k druhému a první hluboké polibky.

Lindsay sjela rukama matce mezi stehna a za stálého přirážení na dildo jí jezdila prsty přes pičku.

Jak se ale dcera nakláněla, odlomila dildo  z hladkého okraje a to spadlo do vany. Přetočily se obě a seděla na vaně jak na lavičce.

„Krásně ti zajíždí do kundy, zlato,“ hodnotila Karen průnik a dál mačkala dceři prsa a líbala ji. Vzápětí unisono vstaly, s lupnutím odlouply svoje vybavení a opustily koupelnu.

Lindsay pomalu otevřela dveře a opatrně se rozhlédla. Několik zdánlivě nekonečných vteřin obě naslouchaly, ale v celém domě se neozýval ani zvuk.

  Přátelská výpomoc

„Ještě není doma,“ poznamenala Karen na adresu manžela.

 

Kuchyně obě ženy přivítala plastovou židlí, která jen sváděla k přichycení dilda.

„Sleduj a uč se,“ vyzvala Karen dceru, přichytla nástroj a nasedla na něj.

Jak začala přirážet a kroutit se na tom klacku, Lindsay se konečně zbavila šatů, které měla doteď jen shrnuté ke krku, aby měla volné kozy. Karen přirážela tak silně, až se celá židle klepala, stejně jako předtím prkénko na záchodě.

Zjisti víc

„Ááááááhhhhh…..“ Po prudké sérii vzdychnutí zvolnila a jen kroutila zadnicí. Lindsay si hladila prsa, ale zatím na jejím snažení nepozorovala nic objevného. S rukou na kundě se k matce přiblížila v momentě, kdy ta doplňovala svou masturbaci úplně stejně. Dva prsty třely závojíčky a hned pod nimi do ní pronikalo dildo.

Chytla se sedáku za sebou a hopsala tak silně, až jí nadskakovaly kozy.

„Teď se na tom péru pořádně projeď,“ přikázala, když prudce vstala a ukročila stranou.

Lindsay si protáhla a naslinila pičku, dildo zase přisála, svižně na něj nasedla. Jen co se rozjela, ucítila na kozách a klitorisu matčiny ruce.

„Líbilo se ti koukat na mě ve sprše, co? Myslíš, že už jsi velká holka,“ komentovala Karen s rukou mezi stehny. „Jen mi ukaž, co s tímhle umíš provést, ty malá nemravná holko.“

„A teďka mě na něj zase chvíli pusť, ukážu ti, jak na to,“ zvedla ji za ruku a nahradila ji.

Sedla si na něj, tentokrát tělem k opěradlu a ještě před dosednutím dceru políbila. Přirážela až po umělá varlata a pak se zase prdelkou jen vrtěla na samotném žaludu. Lindsay ji hladila po stehně, dřepěla u ní a někdy jí plácla přes prdelku.

„Teď to zkus zase ty, jestli ses něco naučila,“ vyzvala dceru a vstala.

„Tak co, rozjedeš to tak moc, aby mě to vzrušilo?“ hecovala Lindsay, která na kolíku hopsala stejně náruživě, jako předtím ona sama. Když se k ní přiblížila, vyměnily si několik polibků, Karen ji plácla po zadnici a dcera se jí mazlila s kozama.

„Teďka to trochu změníme,“ navrhla Karen a odsunula židli stranou.

Sedly si vedle sebe na dlažbu, roztáhly stehna a vzaly dilda do rukou. Jejich lýtka se propletla a umělé penisy skončily v kundách. Jakmile je měly uvnitř, kmitání dosáhlo stejné rychlosti jako předtím.

„Ááááááááhhhh…cítíííš tóó…?“ zavyla Karen na celou místnosti, když obě zaplavila vlna rozkoše.

„Do hááááje…to je suuupééééérrrrr….“ zasténala Lindsay a opřela se bokem o matčino tělo.

Zajížděla si dovnitř dildem a kývala s ním ze strany na stranu, aby se uvnitř pořádně opíralo o stěny.

Ááááááchchchchchch….“ zaječela vedle matka, až se málem skácela rozkoší na podlahu. Dildo z ní ale ani na moment nevyklouzlo, ruce byly neúnavné.

„Božéééé tohle je supééééérrrrrrr…udělej se, zlato. Udělej se pro maminku….joooo….“ hecovala dceru, která se se vedle ní svíjela.

„Doprdelééééé…já už budůůůůůůů….“ zasténala Karen a po obrovském ryku přišlo ticho a společné uvolnění.

Dilda jen zvolna klouzala v obou pičkách, jak obě onanistky nabíraly dech po společně prožitém vrcholu.

 

Zjisti víc

Jen co vstaly, přitiskla Karen jedno jedno na lednici a druha na kuchyňskou linku, takže třesoucí se klacky trčely proti sobě.

Jedno začala vzápětí kouřit, ale nebyly natolik blízko, aby v sobě mohla mít oba zároveň. Lindsay ji vzala za zadek a napíchla ji na druhé. „Zavedu ti ho hezky hluboko, mami.“

Jen co ho měla uvnitř až po koule, zase se na něm rozjela. Když se chytla za madlo lednice, nevyhnutelně ji otevřela, takže si mohla do pusy zapíchnout druhého pomocníka. Lednici ale záhy zavřela a zůstala jen u nabodávání prdelky za jejího vydatného hlazení dcerou.

Karen vstala a dala na lednici i druhé dildo.

  Dvě kočky a jeden gauč

„Myslíš, že to zvládneš? Jedno do zadku a druhé do kundy.“

Lindsay zvedla ruce v gestu kapitulace. „Ne ne ne. Dobře, vyhrálas.“

„Přesně tak, zlato.“ Rozvalila se na lince a roztáhla nohy. „Teď se mi trochu postarej o kundičku.“

Lindsay nezaváhala, roztáhla mamce pysky a přitiskla se na ni jazykem.

„Jo, takhle…tak je to správně, holčičko,“ chválila, když dvěma prsty roztahovala masíčko od sebe.

Dcera ji pečlivě lízala pičku a po očku sledovala její spokojené reakce. Karen jen vzdychala a slastně zakláněla hlavu.

„Jo, hezky takhle. Plivni na ni,“ instruovala ji.

Lindsay ji naslinila pičku a kmitala na ní dvěma prsty.

„Áááááhhhh….“ zavyla Karen.

Lindsay ji třela skoro celou rukou a s lízáním zajížděla průběžně i dovnitř. Jakmile obojí spojila, vždycky zaslechla jen mámino zavytí. Ta si hladila kozy a semtam si podržela hlavu dcery v klíně. Lindsay do ní vrtala stále důkladněji a dva prsty kombinovala s jazykem a sáním její kundy.

„Jo…jooooo….udělej mě zlato, já už budůůůůů….jooooo….“

Stejně jako předtím s dildy přišel nával křiku a pak Karen ochabla, když se udělala.

Zjisti víc

„Zlato, tohle se ti fakt povedlo…“ zašeptala a rukou ji stále hladila po vlasech.

Lindsay klesla hlavou o trochu níž a jazykem jí přejela na zadeček. Prsty i pusou střídala oba otvory, Karen si držela prsty pořád na pičce. Když ji na kundě zašimrala ještě dcera, několikrát sebou prudce cukla.

Prsty Lindsay kroužily kolem análku a tělo Karen sebou jen házelo. Průběžně se vracela ke kundičce a nenechala matku ani na chvíli oddechnout.

S dalším vrtáním prsty do pičky se přidala i Karen a vypadalo to, že bude mít další orgasmus.

„Jo…joooo..joo. doprdele, já už zase budůůůů….“ křičela na celou kuchyň.

Když se trochu uvolnila, Lindsay k ní přistoupila a jen se s ní mazlila, rukou jí třela kundu a líbala se s ní. Dva neposedné prsty se ale zase dostaly dovnitř, takže laskání plynule pokračovalo. Prsty v paroháči vibrovaly na kundě, další ruka držela na kozách a jazyk měla Lindsay a matčině puse.

„Hergot, ty si furt tak krásně šťavnatá…“ komentovala Lindsay to, co cítila na prstech.

„Ale teď zase provedu něco já s tebou,“ zvedla se Karen nečekaně a posadila si dceru na židličku, kterou použili už předtím.

Roztáhla jí nohy a jakmile jí dcera uvolnila cestu, přisála se Karen na její mladou pičku. Šikovný jazyk se ihned rozkmital na mladém masíčku a Lindsay jen tiše vzdychala. Karen si pomáhala ještě palcem, špičkou jazyka rejdila jak splašená.

„Jooo…přesně takhléééé….“ zavyla Lindsay, když jí matka na pičce kmitala dvěma prsty. Zastavila se, dvěma prsty roztáhla kundičku a jazykem rejdila nahoru a dolu.

„Mmmmmmmmmmmmm….“ dralo se Lindsay z hlubin hrdla. „Aááááhhhhh….proboha….“ vyla dcera a tiskla si hlavu matky do klína.

„Máš ji krásně vláčnou zlato….chceš, abych ti ji zase ošukala?“

Lindsay jen přikývla.

„Chceš zase ten pořádný ocas?“

Další přikývnutí.

Karen sebrala z linky zapomenuté dildo, naslinila ho v puse a třela žaludem pičku své dcery. Pak už s ním zajela pomalu dovnitř, Lindsay si nad tím třela klitoris. Kromě zasouvání s ním Karen taky kroutila a žilnatina dilda krásně dráždila vnitřek mladé kundy.

„Bože, to je tak krásnýýýýý…“ sténala Lindsay s rukou rejdící v klíně.

„Ještě ti ji olížu…“ hlesla Karen a přitiskla se na ni celou pusou.

„Jo, lízej mě….jo, přesně takhle…mmmmmm….“ zavřela slastně oči Lindsay, „jo…udělej mě….přesně takhléééé….“

Kombinace matčina jazyka, vlastních prstů a dilda v kundě se nedala vydržet moc dlouho. Jen co Lindsay vyřvala do kuchyně svůj vrchol, Karen z ní ještě vytáhla dildo a dala jí ho k puse na olízání.

Přitiskly se k sobě v polibcích na ústav, prsa a důkladném obětí.

Jako výuková lekce to vůbec nebylo marné.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.