Potkaly se v koupelně

„Ahhhh....mhhhhhh.....“

V koupelně šuměla voda a skleněné dveře do sprchového kouta a se pohybovaly sem a tam. Nebyla v tom žádná závada, Karen si na ně připlácla svoje oblíbené dildo, takže pohyby skla vedly k dalším a dalším vzdechům.

Narážela zadkem na horké sklo a ohebný, tlustý a krásně žilkovaný penis jí pořád dorážel na kundičku. Občas se na něj přitiskla ještě víc, až se jí zadek roztáhl po skle, a rozkošnicky se na dildu zavrtěla.

Byla tolik ponořená do vlastního vzdychání a slasti, že otevření dveří naprosto nevnímala. Ve škvíře se nejdřív objevil podobný model, jaký se Karen opakovaně dobýval mezi nohy. Za ním se však objevila ruka a pak i hlava její dcery Lindsay. Ta nejdříve udiveně pohlédla na ukájející se matku, pak se ale šibalsky usmála. Stála mezi dveřmi, tiskla vlastní dildo a v jejím výrazu se střídal údiv s přicházejícím vzrušením.

S částečně vyhrnutými šaty a bez kalhotek došla potichu k zaklapnuté toaletě. Dokonce i připlácnutí dilda na víko její matka přeslechla. Lindsay si rukou pohladila vlastní kundičku, a bez otálení si zavedla tohoto pomocníka mezi stehna. Jednou rukou se chytila umyvadla, druhou držáku na zdi a s očima neustále hltajícíma matčin zadek klesla, aby do ní zajel ten pevný ocas.

Zatím jen pomalu s pomocí vlastních prstů na klitorisu, přibývající slast ji však donutila postupně zrychlit.

Jenže se při své masturbaci chtěla vidět. Potichu si tedy vlezla mezi obě umyvadla, za kterými bylo velké zrcadlo, pečlivě přitiskla na hladký kámen svého pomocníka. Za stálého vzdychání matky ve sprše si projela několikrát přes pičku, i prsty dovnitř. Našla si snesitelnou pozici a stejně jako když by si osedlala chlapa, zajelo do ní červené tělo dilda.

Současné vzdychání obou žen bylo nejspíš důvodem, proč vědomí jedné o druhé fungovalo pouze jednosměrně. Zatím. Její matka se stále napichovala svou zadnicí a naprosto nevnímala okolí, což bylo jedině dobře.

Lindsay opustila postoj a spolu s dildem se vrátila na toaletu, která byla přece jen pohodlnější. Mezitím se Karen poslepu otočila, našla rukama dildo a začala ho procítěně kouřit. Pokud si byla její dcera vědoma, dlouho už neměla v puse pořádné péro a tohle milovala. Takže jí chyběl pořádný žalud v puse.

  Tichý zahradní kout

Kroutila na něm hlavou a detailně provedená špička penisu se jí dostávala až do krku.

Pak pootevřela oči a vzápětí je leknutím vytřeštila.

„Co to do prdele??!!“

Vstala, otevřela sprchový kout, zastavila vodu.

Lindsay vstala, dildo stále přitisklé na prkénku

„Co to tady sakra děláš?!“ vyčinila jí matka. Vzhledem k tomu, že měla v ruce prakticky totožný kus a byla navíc nahá, bylo to trochu absurdní.

„Co tu sakra děláš, jsem ve sprše?! Vím, že je to trochu jiné, od té doby,             co se přistěhoval tvůj nový otec, ale potřebujeme si nastavit nějaké hranice.“

„Hranice? Nejsi tady jediná dospělá. A nejsi ani jediná, kdo si potřebuje udělat dobře. Navíc s tímhle,“ kývla rukou na dildo v její ruce.

„Aha, takže si myslíš, že to dovedeš líp, co?“ Švihla rukou a její dildo trčelo z dlaždiček na zdi vedle sprchy.

„Tak si na něm hezky zajezdi.“

Lindsay se nenechala zaskočit a jen si vyhrnula šaty, takže byly prakticky nahé obě.

Olízla si ruku, projela s ní pičku a s lehkým zasténáním se nabodla na dildo. Zkušeně přirážela a občas se plácla přes zadek, Karen udiveně zvedla obočí.

„Teď se předveď ty,“ utrousila vzápětí, když z něj sklouzla a narovnala se. Její matka nic neřekla, jen zaujala prakticky totožnou pozici jako před chvíli dcera. Předklonila se mnohem víc, rukama se chytila umyvadla a její prdelka se na gumovém penisu začala důkladně vrtět. Hnětla si kozy a její zadeček přirážel krátce, ale s obrovskou frekvencí.

Stejně jako Lindsay se několikrát plácla po zadku a pak se na dceru suverénně podívala. Přišlo několik silnějších a důkladnějších přírazů, než se zvedla a dildo odloupla a připlácla na záchod, kde původně bylo.

„Tak se ukaž zase ty.“

„To je snadný,“ podotkla Lindsay, vláčně a s rozvahou si nasměrovala konec do kundičky a začala na dildu poskakovat. Jednou rukou se držela madla na ručníky, druhou stolu s umyvadly. Její matka pozorovala její masturbaci a mimoděk si hladila prsa. Musela si přiznat, že pohled na dildo zajíždějící mezi nohy její dcery ji vzrušuje.

  Dvoje vlasy v jedné sauně

A jakmile si Lindsay zajela prsty mezi stehna, udělala Karen to samé. Dcera se nabodávala procítěně a pomalu, užívala si každý centimetr umělé žilnatiny. Přistihla se, že při pohledu si sama hladí pičku. V očích její dcery bal téměř výzva a zvědavost, jaký bude matčin další krok.

Lindsay se zaklonila a dildo z ní vyklouzlo. Odlomila ho z prkna, vstala a se slovy: „Chceš to zkusit?“ ho zase přisála.

„Teďka ti holka ukážu, jak se na to musí,“ prohlásila, když si do sebe zaváděla čekající žalud. Chvilku se jen lehce vrtěla, až se celé prkénko začalo klepat.

„Áááááhhhhh...“ vydralo se jí z hrdla, jakmile na něm začala pořádně hopsat. Lindsay pozorovala její tvrdé přirážení a jen si lehce brnkala o bradavky. Karen několikrát vystřídala rytmus a odhrnula vlasy, které jí padaly do očí.

„Mmmmmhhhhhh.....“ plnilo koupelny a odráželo se o dlažby. Nadále hopsala na dildu a občas si přidala ruku na kundu. Pak vstala s dildem stále uvnitř, vytáhla ho až vestoje a ještě se svými šťávami si ho dala do pusy.

Bleskově se rozhlédla po místnosti a připlácla dildo na zásuvku pod umyvadlem.

„Předveď se,“ vyzvala číhající dceru.

Už když se Lindsay skláněla a klesala na kolena, otvírala lačně pusu. Vzápětí na žalud lehce plivla a to už masturbující matku nevnímala. Existoval pro ni jen umělý klacek. Pohltila ho prakticky celého, s lehkým zakloktáním ho dostala až do krku. Matka se k ní sklonila a volnou rukou jí vzala za vlasy a tiskla až k varlatům.

„Šikovná holka,“ podotkla s uznáním, jak s dilda kapaly sliny na podlahu. Lindsay pokračovala v kouření a Karen jí rukou sjela z hlavy na prdelku. Když si ho Lindsay zase zarazila do krku, ještě trochu jí strčila hlavu dopředu.

„Myslíš, že se ti povede líp?“ vytáhla ho z pusy a nechala na skříňce.

  Afterpárty

„Bude se ti líbit mě pozorovat,“ opáčila Karen a sklonila se k penisu. Lindsay jí odhrnula vlasy z pohybující se hlavy a hladila ji po zadku, zatímco Karen dildo střídavě polykala a olizovala ze stran. Občas ji plácla po zadku a Karen se postupně prdelkou nasouvala do jejího klína. Laškování s dcerou se jí začalo zamlouvat. Bylo fajn mít něco vzadu, zatímco se pustou mazlila se svým oblíbencem.

Lindsay jí hnětla zadeček a občas jí ruku zajela mezi nohy jak zezadu, tak zepředu.

 

Úder oznámil dopad patky a dildo se ocitlo pevně přisáté na okraji vany. Vedle něj vzápětí přibylo ještě jedno a vypadalo to, že předhánějící se soupeřky dospěly ke společnému dráždění.

„Tak se ukaž, co v tobě je,“ hodila Karen rukavici a to už měla dceřinu ruku na kozách. Obě těla se pohupovala s dildy hluboko v kundičkách. Ruce se zakrátko propletly a Karen dlouze si hrála s bradavkami své dcery. Mezi vzdechy následoval náklon jednoho těla k druhému a první hluboké polibky.

Lindsay sjela rukama matce mezi stehna a za stálého přirážení na dildo jí jezdila prsty přes pičku.

Jak se ale dcera nakláněla, odlomila dildo  z hladkého okraje a to spadlo do vany. Přetočily se obě a seděla na vaně jak na lavičce.

„Krásně ti zajíždí do kundy, zlato,“ hodnotila Karen průnik a dál mačkala dceři prsa a líbala ji. Vzápětí unisono vstaly, s lupnutím odlouply svoje vybavení a opustily koupelnu.

Lindsay pomalu otevřela dveře a opatrně se rozhlédla. Několik zdánlivě nekonečných vteřin obě naslouchaly, ale v celém domě se neozýval ani zvuk.

Celý obsah webu bez reklam? Stačí jediná SMS zpráva:-)

TEXT SMS ČÍSLO PLATNOST CENA
SALM 9093030 1 den 30,- Kč
SALM 9093099 1 týden 99,- Kč
SALM199 90930 1 měsíc 199,- Kč
SALM599 90930 3 měsíce 599,- Kč

Uvedené ceny SMS jsou včetně DPH.
Platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s.
Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz