Něžné parkování

Udělaly si odpolední dámskou jízdu. Teď jely přes celé město a halekaly na všechny strany. Bylo krásně, obě měly jen šortky a něco malého nahoře, sluneční brýle a přes sklo pickupu se zubily na odpolední chodce. Jejich vylomeniny nabíraly postupně stále více perverzní odstín, takže netrvalo dlouho a začaly vystrkovat prdelky i jiné části těla jak na chodce, tak na řidiče brzdící na stejných světlech.

Kolikrát se pak ani nenamáhaly si prdelky nebo prsa opětovně zakrýt. Horký vzduch na kůži je obě vzrušil tak, že když k němu přidalo občasné prohrábnutí klínu v šortkách celou dlaní, začínaly být nadržené jak zvířata.

V této náladě dorazily Michelle a Reagan na odlehlé parkoviště u poloprázdného motelu, kde v tuhle dobu nebyla živá duše. Několik aut tu sice parkovalo, ale jejich obyvatelé se nejspíš vypařili to nedalekého aquaparku svlažit svoje tělo i vnitřek.

Michelle vylezla z auta, opřela se o hliníkové zábradlí a zavrtěla pořádně zadečkem. K tomu pak přibyly i rozeplé šortky a samozřejmě polibky mezi dvěma rozpustilými řidičkami.

Když pak z parkoviště vyrazily ještě dál od civilizace, Reagan si bez ostychu lehla dozadu na sedačku, vyhrnula tričko, roztáhla nohy a roztaženýma nohama a vystrčeným poprsím si masírovala přes šortky a kalhotky kundičku Takhle střídala různé pozice po celém autě, ale stále to pro případné vnější pozorovatele bylo pořádné představení.

„Musíme někam, kde opravdu nikdo nebude, potřebuju vylízat a vyhonit a vyprstit.“ prohlásila Reagan a jen tak vyjádřila myšlenky obou.

Nakonec našly mrtvé místo mimo dohled silnic, kde skutečně nikdo nemohl očumovat. A i kdyby, komu by to sakra vadilo?

„A opravdu jsi sem nikdy nikoho jiného netahala?“ zeptala se Reagan.

„No nejsi první, ale tady jsem to nikdy neviděla ve dne a do tebe vkládám jako do milenky zatím největší naděje.“ odvětila Michelle a zakřenila se na brunetku, která se na ni usmívala a podpírala si bradu pěstí.

  Když randění nevychází

„To jsem ráda, že jsem aspoň speciální.“ podotkla.

„Jistě, že jsi.“ ubezpečila ji Michelle a natáhla se obličejem k jejím rtům.

Začaly si vyměňovat jeden polibek za druhým, i když to byla spíše navazující série ohmatávání jazyka jazykem a úst ústy.

Když vyhrnula Reagan Michelle tričko a začala jí olizovat bradavky, Michellina ruka už byla pod jejími šortkami a hladila ji na zadečku. Líbání rostlo do hloubky i délkou a nebralo konce. Když se Reaginin jazyk ocitl na krku milenky, Michelle se zvedla a vykoukla ze střešního okna, jestli je přece jen někdo nešmíruje.

Jakmile stála, Reaganiny ruce brousily po jejím klíně a šortkách, které už bylo potřeba dostat dolů. Jamile odhalila zadeček, roztáhla půlky od sebe a zabořila obličej do kundičky, stále dosti sevřené okolním svalovinou. Ale někde začít musí. Začala ji prolizovat zespodu na závojíčkách, ale nebyla to úplně nejlepší pozice pro orální sex, navíc ji bude za chvíli hrozně bolet za krkem.

Zarážela jí jazýček do všech míst, která měla v dosahu, jako kdyby chtěla spáchat brutální několikanásobnou vraždu. Místo výkřiků hrůzy a bolesti se ale shora ozývalo jen útržkovité  sténání.

Reagan jí dále v klíně mlaskala, chrochtala a vůbec tam dělala všechno možné, co se může odehrávat mezi vlhkými ústy a svižně vlhnoucí vaginou a klitorisem.

Když se Michelle opět skácela na sedačku řidičky, obě ženy se zase zaklesly do vzájemného líbání. Reagan ji zbavila šortek, nasála vůni jejích kalhotek a pak se přesunula na zadní sedadlo auta.

Michelle si sedla na předěl mezi předními sedadly a její klín i s kundičkou byl konečně krásně přístupný.

  Od koulí po koule

Reagan se k ní sklonila, plně se ponořila mezi její stehna a pravou rukou si zatím dráždila vlastní lasturku. Bodala ji jazykem mezi závojíčky, jazykem prohrabávala růžové masíčko, které se stále pružně vracelo na svoje místo a v žádosti o další dráždění a laskání. Pak k jazyku přidala jeden prstík, který zasunula dovnitř a jen s ním lehce pulsovala, zatímco špička jazyka stále vibrovala na povrchu vaginy.

Michelle se zahihňala, sklouzla ze svého místa a objala Regan kolem pasu, jejich ústa se opět setkala.

Pak se obě přesunuly skutečně dozadu, až za sedačky, do úložného prostoru, kde byla na podlaze jen modrá deka.

Michelle se opřela zády o sedačky a roztáhla nohy, Reagan si jí sedla do klína a opřela se celou plochou zad o její tělo. Michelle jí vyhrnula tričko, a zatímco Reagan jí hladila po nohách, mazlila se celýma rukama s jejími kozičkami. Ruce sklouzly z prsou ke klínu, jedna zůstala volně ležet na stehně, druhá dráždila závojíčky kundičky, kterou měla na dosah stejně jako svou vlastní.

Michelle ji prstila a masírovala a užívala si tělo své milenky třesoucí se rozkoší.

„Jo jo jo…šukej mě tou rukou. Pořádně mi ji tam vraž. Jo….jo…“ sténala  Reagan v útržcích, protože ze sebe nebyla slastí schopná vypustit souvislou větu.

Michelle ji ještě lehce stiskla pod krkem a přitiskla si ji na sebe ještě těsněji.

Pak Reagan ztuhla, prsty v její kundičce prudce zrychlily, její tělo se centimetr po centimetru zvedlo ze země a vypjalo, jako kdyby dělala gymnastický most. Prudce se nadechla a s trhaným oddechováním klesla Michelle do náruče, kde už si jenom v lehkých mdlobách užívala probíhající vyvrcholení, které ji trefilo jako střela z luku.

  Žhavý sex na horkém dřevu

Pár minut se vášnivě líbaly celými ústy a pak si lehla Michelle na zem.

Reagan se nad ní sklonila, nasála bradavky obou prsou, přiblížila se k ústům, ale to byla jenom příprava. Pak si sedla obkročmo nad její obličej a nechala svou milenku, aby se jí přisála mezi nohy. Michelle jí v klíně vibrovala jazykem i celou pusou stejně dobře, jako předtím Reagan jí, i když ne tak dlouho.

Reagan sesedla a nasála jí pro změnu bradavky, což Michelle milovala.

Zbavily se zbytků oblečení a pár minut se jen tak mazlily. Polibky, rukama, třením kůže o kůži.

Reagan si lehla na záda a roztáhla nohy. Vypadalo to, že ji Michelle bude opět vylizovat, ale ta chystala něco jiného. Zaklesla svůj klín o její a začala se na něm pohupovat. Když našla pevnou pozici, která obě dostatečně dráždila, rozjela houpání svojí kundičky na maximum. Michelle ještě několikrát změnila pozici, aby se na klín dostala v různé intenzitě a směrech, ale pokaždé Reagan vydráždila do zbláznění třením kundičky a o kundičku.

Nekontrolovatelné sténání a vzdychání naplnilo celý vnitřek auta, stejně jako do dveřních skel mlátila dvě těla v nekontrolovatelné agonii rozkoše. Neexistovalo nic, jen vzájemný dotek, který byl tak neskutečně příjemný.

Po dalším vrcholu se k sobě jen přitiskly a ještě trochu občas přirazily jedna vůči druhé. Ale už to byly jen takové dodělávky.

Michelle vylezla přes zadní dveře z auta, aby se trochu protáhla. Když míjela přední dveře, Reagan z nich zrovna vystrkovala zadek. Michelle neodolala a trochu tu zadnici propleskla a prolízla uprostřed. Ale už byl čas odjet.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.