Carrie a její dcera 02

Sundaly mi pásku z očí a já zjistila, že ležím na podlaze na zádech, nohy mám široce roztažené a na kundičce mám připevněné další dvě svorky, které vedou za mým zadkem a jsou pevně utažené. Díky tomu mám kundičku co nejvíc otevřenou.

„Je ten výhled v pořádku?” zeptala jsem se trochu nervózně.

“Odtud to vypadá dobře.”

“Líbí se mi to.”

“Lepší než v televizi.”

Prostě vtipné veselé komentáře. Přizpůsobila jsem se a byla jsem moc ráda – nahota a exhibicionismus se mě vůbec netýkaly.

„Bože, miluju, když jsem takhle,” řekla jsem, „Rebeko, miláčku, uvážeš mě takhle?”

“Každý večer, princezno. Každou noc,” prohlásila moje lesbická milenka.

„Miluju tě, zlato,” vzdychla jsem šťastně. Pak jsem se zeptala: „Proč mám tak široce roztaženou kundu a nemám v ní jazyk?”

Rebeka si klekla a začala mi lízat kundičku. Jak mi lízala klitoris, strčila mi prsty obou rukou do poševního otvoru a zatáhla. Byl to senzační pocit. Pracovala na tom zdánlivě celou věčnost a pak jsem ucítila, jak mi prsty pronikly do pochvy. Dostala se až ke kloubu a zasekla se.

„Kruci,” pomyslela jsem si.

Ale ona se nenechala odradit, místo toho stáhla ruku zpátky, lehce s ní zatočila a zasunula ji zpátky, Chvíli to trvalo, ale nakonec se moje pochva otevřela dostatečně široce, aby její ruka vklouzla dovnitř. Panebože. To je pocit. Moje kundička byla tak plná a já cítila, jak její prsty zkoumají její stěny, jak se třou o můj bod G a další místa. Neměla jsem na vybranou, prožila jsem obrovský orgasmus a ležela jsem po něm udýchaná s Rebečinou rukou stále uvnitř. Krutá mrcha (ne- jen žertuju). Uvelebila jsem se a ona začala strkat ruku hluboko dovnitř a pak ji zase vytahovat.

  Masáž pro dvojice

„To je tvoje chyba,” smála jsem se, když jsem prožívala další orgasmus.

Cítila jsem, jak její ruku vytahuje, a moje kunda byla najednou velmi prázdná. Vstala, naklonila se a políbila mě na rty.

„Jsi tak moc moc hodná, princezno. Teď dostaneš do kundy pěstičky od ostatních holek,“ informovala mě. Usmála jsem se, nemohla jsem se dočkat.

Carol byla první, řekla mi, kdo je, a políbila mě na pootevřená ústa, zatímco její ruce mě hladily po těle a nakonec skončily u mé kundičky. Namazala si ruce, zasunula mi prsty do kundy a s trochou kroucení, tlačení a tahání jí ruka vklouzla dovnitř. S Rebekou to dělala jinak – každá byla svým způsobem jiná, ale já se udělala pro ni a pro všechny.

Když konečně skončila poslední, ležela jsem tam svázaná a zpocená.

„Dobře, Rebeko, lásko, na podlahu,” slyšela jsem Carol.

„Ano, madam,” odpověděla Rebeca poslušně.

„Tohle budeš chtít vidět,” řekla mi Carol a Paula mi sundala pásku z očí. Viděla jsem Rebeku klečet, zatímco měla ruce svázané křížem za hlavou. Kývala se dozadu, aby si sedla na zadek, zatímco měla zdvojené a svázané nohy a od pout na každé noze vedl provaz ke šňůře, která jí držela zápěstí. Můj bože, vypadala tak bezmocně a tak nádherně.

Pak jsem viděla, jak jí nasadili pásku přes oči a do úst rovnátko, které ji nutilo otevřít je dokořán.

„Líbí se ti to?” zeptala se Carol hlasem „stejně se to stane” a já odpověděla jen: „Ehm, hm.”

„Hodná malá coura, převážeme tě stejně,” informovala mě – došlo mi, že to udělají. Donna to byla, kdo mě rozvázal a pak mě svázala jako Rebeku. Dostala jsem také ortézu na ústa a pásku přes oči a ležela jsem bezmocně na zádech a čekala na jejich potěšení.

  Hrátky na hraně

Cítila jsem, jak mi vytahují anální kolík a na jeho místo vkládají hladce tvarované dildo. Další mi nacpaly do kundy a ucítila jsem kov na bradavkách a pak něco jako lepicí pásku, kterou mi na to daly. Totéž udělaly Rebece a my jsme tam ležely a čekaly bez většího nepohodlí.

Polil mě pot, jak mi puls za pulsem procházel do zadku, do kundy nebo přes prsa. Slyšela jsem, jak sténá i Rebeka, když se jí dělo totéž. Ležely jsme na podlaze a neustále se svíjely a dělaly, doslova jednu vlnu za druhou. Konečně, konečně nás přestaly mučit – jo, hanba. Provazy nám sundaly, stejně jako záhyby na očích, ale ruce nám svázaly za zády.

„Jste stále bezmocné, mé malé coury. Buďte hodné a bude o vás postaráno,” řekla Carol.

Pro mě to nebyl problém, byla jsem vyloženě otrocká a bolestmilující děvka, nebo jsem to alespoň tu noc zjistila.

Podávaly nám večeři a my jsme si s nimi povídaly, smály se a žertovaly, až na to, že my jsme měly ruce svázané za zády a byly jsme nahé a ony měly ruce plně k dispozici a byly oblečené. Krmily nás z ruky, ale musely jsme si kleknout a ruku, která nás krmila, potom políbit. Pití se dělalo stejně a obličeje nám utíraly, když jsme se ušpinily.

Po večeři se děvčata konečně svlékla a ruce nám byly rozvázány. Všechny jsem je objala a přejela jim rukama po těle. Objevila se spousta vibrátorů, jak už to tak bývá, a všechny jsme se usadily k dlouhému lesbickému sexu, který trval až do ranních hodin.

  Nová holka ve vlnách

Carol nás pozorovala, hlavně mě, a nakonec usoudila, že je čas, aby všechny odešly a její malé coury se rozloučily. A tak se daly do akce – tolik energie – můj bože – a některé uklízely, myly a sušily nádobí, jiné mě sprchovaly a osušovaly. Paula mě odnesla do postele a jemně mě položila na záda.

„Děvčata teď budou sprchovat Rebeccu,” řekla mi tiše, když mě hladila po ramenou a pažích a dlaní mi přejížděla po čele.

„Chci zůstat vzhůru, abych jí mohla dát dobrou noc. Můžu?” odpověděla jsem naprosto vyčerpaně.

„Ano, zlatíčko, jen si lehni, už je tady.”

Podívala jsem se na druhou stranu a Rebeka ležela na posteli na boku. Přitulila se ke mně, šťastně se na mě vyčerpaně usmála a políbila mě na tvář.

„Dobrou noc, miláčku,” řekla jsem jí.

„Dobrou noc, panenko,” zamumlala zpátky. Paula seděla na posteli, zatímco jsme usínaly, a když se přesvědčila, že spíme tvrdě, vyklouzla do obýváku k ostatním dívkám, které si všechny našly důvod, aby nás „pro jistotu” rychle zkontrolovaly, a vyhnala je z bytu.

Spaly jsme, Rebecca a já, v objetí jedna druhé až do brzkého odpoledne. Když jsem se probudila, první, co jsem uviděla, byla její tvář. Byla jsem tak šťastná.

„Nebyl to sen, že ne?”

„Ne, je to doopravdy, včerejší noc se stala a ty jsi teď moje.”

Usmála jsem se na ni, přitulila se k ní a vyplakala se.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.