Koupelnová kratochvíle

Ike hnedka po tréninku běžel dovnitř, aby byl co nejdříve v koupelně a ve sprchách. Ne, že by tolik toužil po hygieně, ale chtěl se dostat do skříněk a čichnout si k jednomu konkrétnímu kousku prádla, protože ho to vždycky hrozně vzrušilo a pak si ho rovnou vyhonil ve sprše.

 

Stál tam s ručníkem kolem pasu, v jedné ruce držel něčí spodky a druhou si přes vlastní trenky masíroval tvrdnoucího ptáka. Bože, ta mužná vůně ho dostávala do varu, jen otáčel pravačku a přetahoval si konec penisu. Pak si konečně trochu stáhl trenky a stopořenýho ptáka i vzal do ruky a začal si ho pořádně honit. Nejdříve pomaleji, důkladněji, ale za chvilku i pořádně zprudka. Vystřídal ruce a honil si ho přímo těma spodkama.

Sedl si na lavičku, zbavil se přes kopačky trenek a s nohama od sebe a stojícím brkem pokračoval v onanii. Byl tak akorát nažhavený na druhé kolo. Takže si sundal boty i ponožky, nechal spodky spodkama a vypravil se s lahvičkou sprchového gelu do sprchy.

 

Voda tekla na lehce ochablý Ikeův penis, ale nevadilo mu to, během chvilky ho může dostat zase do pozoru. Občas si ho jen přetáhl rukou, aby mu nezměkl úplně.

Přes crčení vody si skoro ani nevšiml, že do sprch zabrousil Justin.

„Teda, dobrej klacek, kamaráde…“ ohodnotil uznale stojícího ptáka a začal si sám odkládat oblečení. Trenky, ponožky a kopačky, stejně jako u Ika, se poroučely na zem. Několikrát si Justin taky prohrábl, rozkrok, ale nijak důkladně.

„Můžu se přidat?“

„No jasně,“ zazněla ze sprchového koutu.

Jakmile voda zaplavila obě těla a Justinovi se na rukou objevilo trochu sprchového gelu, vzal do ruky Ikeův penis. Ten nijak neprotestoval, položil jednu dlaň Justinovi na prsa a hladil ho. Justin se vzápětí otočil zadkem k Ikeovi a hladil mu vadnoucí penis oběma půlkami, mezi kterými crčely proudy vody. Protože byl nižší, hladil ho Ike přes rameno po prsou a často mu zabrousil i mezi nohy, kam v pohodě dosáhl.

  Kniha, obraz, rozkoš

Když se Justin otočil, pořádně se k Ikeovi přitiskl. Oba masírovali rukama penis toho druhého a nahoře pod stříkající hlavicí sprchy se důkladně líbali. Když jim oběma trochu ztvrdly péra, třeli se o sebe jen rozkroky bez pomoci rukou. S vodou a mydlinkami navíc to bylo nádherné.

„Vykouřím ti ho, jo?“ zeptal se Justin, ale na nic nečekal a hnedka si kleknul k tomu krásně lesklému penisu a vzal ho do pusy. Protáhl přitom Ikeovi ruku mezi nohama a pořádně mu mačkal zadek. Vyndal si ptáka z pusy, zvedl ho a jazykem se dostal až na koule, než si ho zase vrátil do pusy a pořádně nasál.

Ike se jen kroutil slastí, protože kombinace kouření, mačkání zadku a hlazení rukou na prsou byla prostě úžasná. Justin to fakt uměl a určitě neměl ptáka v puse prvně. Ostatně podobné kratochvíle nebyl v týmu ničím zvláštním.

 

Nastal čas na výměnu stráží. Justin se opřel o dlaždičky na zdi a chytil se rameny sprchy. Ike ho hnedka nasál a jen kmital hlavou i pusou sem a tam. Jakmile Justinův penis víc ztvrdl, vzal si ho do ruky a sám přirážel Ikeovi do pusy a pak mu ho vytrhával s krásně jasným mlasknutím.

Justin už ho chtěl v sobě, takže Ika zvedl a vyvedl ho z koupelny. Venku si lehl zády na dřevěné lemování rohové vany. Ike mu ocucal bradavky, několikrát ho políbil, Justin mu mezitím vzal zase penis a začal ho honit rukou.

Chviličku proti sobě šermovali žaludama, než se Ike sklonil a vzal ten jeho zase do pusy. Nato mu to Justin stejnou mírou oplatil za prudkého honění vlastního penisu. Několikrát si ho vrazil až někam do krku, na což Ike reagoval mohutným zavzdycháním.

  Maminčina lekce

„Teda tohle je fakt parádní péro…“ prohlásil mezi několika přírazy do krku.

Zvedl se ze sedu a přitiskl k Ikeovi tak, že jejich penisy byly vedle sebe. Ike je vzal do ruky, oba nahonil a současně objal Justina kolem pasu a přitiskl k sobě pro pár dalších polibků. Byl čas pro zásun.

 

Ike s naběhnutým penisem čekal v sedu a Justin se na něj začal za stálého vzdychání napichovat. Pořád si přitom honil vlastního ptáka, aby ani na chvilku neochabl. Ikeovo tvrdé péro mu krásně hladce zajíždělo do mokrého zadku. Ike ho držel za stehna a vycházel mu lehounce naproti. Justin se ho držel kolem krku, občas se k němu sklonil pro polibek. Justin pořádně dosedl, nechal v sobě ten tuhý penis několik vteřin. Pak se zase zvedl a kmital nahoru a dolů.

Společné vzdychání obou milenců plnilo koupelnu a odráželo se ozvěnou od dlaždic na stěnách. Klukům bylo ale jedno, jestli je někdo přistihne, teď šlo jen o vzájemné ošoustání. Justin se začal na penisu kroutit a vrtět, Ike ho držel rukou na prsou a jezdil mu po pevném plochém břiše.

Justin změnil trošku pozici a dál se mrdal tím tvrdým pérem, které měl v zadku zaražené až po kořen, takže dole koukaly jen černé chlupy.

„Jo….asi budu….“ zašeptal Justin a začal si prudčeji honit. Ike a předklonil a lízal mu bradavky, přitisklý prsama na jeho záda. Justin na něm skoro nehnutě seděl, jen se lehce vlnil, celou délku tvrdého penisu v sobě.

  Jak se dělá expřítel

Pak vstal a opřel se hlavou o zástěnu sprchy. Zase vystrčil na Ikea zadek. Ten nelenil a zase mu do něj zajel. Tentokrát si Justin jen masíroval svého čuráka, zatímco Ike sebou za ním pořádně kmital, jak zajížděl zase dovnitř a ven v prudkém rytmu přirážení. Ta prdelku byla nenasitná a neukojitelná.

„Mrdej mě…jo…jo….dělej, pořádně mi šoustej tu prdel….“

Justin si lehl na záda tam, kde předtím seděl na lemu vany Ike. Pak roztáhl nohy jak nadržena holka, aby do něj Ike zase krásně zajel. S prvními přírazy nové dávky prcání jen trochu zavzdychal.

„Jo…krásně mě mrdáš…mmmmm….přesně takhle mě mrdej….“

Ike se k němu sklonil a bez ustání v prcání jeho dírky mu nasál tvrdý žalud. Moc extra to ale nešlo, takže to nechal na jeho ruce a zase ho jen šoustal. Tušil, že se Justin blíží k vrcholu, takže zrychlil tempo přirážení. Justin honil jak o život, jenže Ikea přišel dřív.

Vytrhl se z Justinova zadku. Postavil se s pérem v ruce, které prudce přetahoval po celé délce. Justin klečel před ním s otevřenou pusou. Ike kmital rukou na samém konečku žaludu, až konečně pokropil klučičí pusu semenem. Justin mu ho pak vzal ještě do pusy, zatímco utahaný Ike jen oddechoval opřený o stěnu sprchy a snažil se po tom záběru popadnout dech.

Jenže to nebyl konec, protože Justin mu chtěl taky vystříkat pusinku. Jeho udělání se nezabralo dlouho, taky už byl na kraji. Jen to na něj přišlo, vrazil ho Ikeovi do pusy a nechal ho, ať si s tím přívalem nějak poradí.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.