Konference s dohrou

Seminář o sexualitě a jejích aspektech pro erotické obchody byl sice hodně zajímavý a podnětný, ale sedět skoro celé odpoledne na zadku v přednáškovém sále unaví i vola. Pavla s Michalem si dělali nejdříve důkladné poznámky, ale Michal nakonec zapnul jen diktafon na tabletu a položil ho na stolek. Seděli společně s jednou další brunetkou kousek od pódia a přednášející měl samozřejmě mikrofon, takže zbytek si poslechne či přepíše někdy později. Už potřeboval buď postel nebo nějakou vzpruhu. Při rozloučení účinkujících a organizátorů sebou škubl a nejspíš na chvíli usnul.

 
Cestou k výtahu, když už s Pavlou mířili nahoru do pokoje, se k nim přitočila Lucka, která seděla kousek od nich a se kterou se Pavla stihla několikrát důkladně zakecat, až na sebe přitáhli pozornost okolí. Ani jedné z nich to nevadilo.

„Počkejte chvilku, jedu taky nahoru!“ zahalekala na manžele a dobíhala je s mobilem a blokem v ruce.

Společně vlezli do výtahu a dveře se za nimi zavřely jako konec náročné kapitoly v knize.

„Bylo to dobrý, ale jsem hrozně utahaná,“ podotkla, když se výtah rozjel.

„Jo, já jsem skoro usínal,“ přikývl Michal.

„Všimly jsme si,“ popíchla ho manželka a s Luckou se zahihňaly.

„Víte co je sranda, já jsem normálně z toho jejich výkladu nadržená nebo co…“

Michal se natáhl a lehce jí odtáhl tričko, vzápětí ho Pavla plácla po ruce.

„Promiň, promiň, jen kontroluju pravdivost prohlášení.“ Pak se natáhl a učinil to samé u Pavly, na což Lucka reagovala zachechtáním.

„Prosimtě nech toho, co si bude o nás Lucka myslet, že jsme zač?“

„No to tady přece každej ví, ne, tak co se tim zabývat, cheche….“ odtušil Michal.

„Tak to je hezký…“ prohlásila Lucka, když se Michal zase hrabal do jejího výstřihu a tentokrát ho manželka moc nezastavovala.

„A nechcete jít s náma na pokoj?“ zeptala se Pavla.

„Určitě, to bude nejlepší, takhle bysme maximálně jezdili nahoru a dolu.

Vzápětí se ozvalo zavrnění a obě se do sebe zakously jazykama, zatímco Michal zkoumal střídavě kozy svojí manželky a ty Lucčiny. Na výstřihu brunetky se pak setkaly obě ruce, zatímco nahoře dvě krásné ženské švihaly jazykama.

  Zaučení kontrolorky?

Tričko šlo kousek dolů, bradavky spatřily světlo světlo a zmocnilo se jich několik prstů, pak se k nim sklonila Pavla jazykem.

 

Cinknutí oznámila správné patro, dveře odhalily chodbu.

V pokoji se trojka usadila na dvou křesílkách, Lucka na opěradlech mezi nimi. Pavla jí hnedka vyjela rukama na prsa schovaná už zase pod topem, Michal jezdil rukou mezi stehny a přes krásnou prdelku. Obě se líbaly a hladily si kozy navzájem, přes látku a svetr to bylo hrozně rajcovní. Ramínka topu šla za chvilku dolů a odhalila obě kozy. Pavla hladila jednu, Michal druhou. Oba si klekli na sedačkách a otočili se k Lucce, aby ji měli líp po ruce. Michalovo tričko šlo hnedka nahoru a pryč, na což Lucka reagovala radostným zavýsknutím a začala se věnovat jeho pevnému hrudníku rukama i pusou. Když se trošičku odvrátila, Pavla jí okamžitě začala znova lízat bradavky, Michal vzápětí taky.

Lucka s Pavlou si vyměnily místo, vzápětí Pavla zůstala už jen v červené podprsence. Což nevydrželo ani minutu. Stejně jako předtím u Lucky se na jejích kozách zapojily oba pohotové a chtivé jazyky.

Do třetice se doprostřed posadil Michal, jen co si sundal kalhoty a zůstal jen v trenkách. Na každé straně jedny kozy a tělo už jen v kalhotkách. Nevěděl pořádně, kam dřív.

Pavla mu lízala bradavky a mnula mu přes trenky penis, který už notně naběhl. Michal se zatím věnoval Lucčiným kozám jazykem, polibky i rukama.

Pavla ho začala zbavovat trenek. Vstal, sundal si je a sedl si zpátky. Teď měl na každé bradavce jazyk jedné ženské a penis ve dvou rukách. Zatímco Lucka mu masírovala rukou koule, Pavla ho začala důkladně kouřit. Vzápětí ho předala do pusy Lucce, zatímco se sama vrátila k manželovým bradavkám, které měla tolik ráda. Lucka ho nasávala pořád do pusy a krásně u toho vrněla. Když ho Pavla chytla za koule, Lucka ochotně předala celý penis do její péče. Připojila se ale vzápětí, takže na lesknoucím se mokrém žaludu kmitaly oba jazyky a penis ve správném směru udržovalo přece jen víc prstů.

  Koupelnová kratochvíle

Nastal čas zase na jednu výměnu, takže Lucka si sedla do křesla a líbala se nádherně jazýčkem s Pavlou, Michal se sesul dolů a lízal jí roztaženou kundu. Pavla jí důkladně hnětla kozy. Jeho jazyk zajížděl mezi roztažené závojíčky a vždycky jen trochu zajel dovnitř, pak zase kmital na klitorisu a nenechal brunetku na chviličku odpočinout. Měla jedna nohu přes opěradlo a rukou drbala Michala v krátkých vlasech.

Když na chvíli přestala s líbáním, vrhla se pusou Pavle na kozy, aby jí trochu oplatila její ruční péči. Volnou rukou se natáhla dolů a zatlačila na pysky kundičky, takže vystoupily krásně proti Michalovu šikovnému jazyku. Nahoře se obě ženské střídavě líbaly, lízaly a hladily si kozy a unisono vzdychaly.

Pavla chtěla ale trochu důkladné péče taky. Jakmile se usadila a vzala do ruky Michalova stojícího pevného čuráka, zakousla se do ní důkladně dole Lucka a ovládla jazykem její pičku do posledního místečka. Pavla nahoře kmitala hlavou na péru a už se nemohla dočkat, až do ní ten čurák pořádně zajede.

Lucka střídala jazyk a prsty, občas zajela dovnitř kundy a zabodávala tam svůj jazyk.

Pavla pořád důkladně kouřila Michala, rukama držela koule a pusou rajtovala kolem žaludu. Michal si ho na chviličku vzal a za rychlého honění jezdil ženě rukama přes kozy. Mezi jejími stehny se furt střídal Lucčin jazyk a obratné prstíky.

 

Konečně došel čas na to to tuhé péro někam zasunou, což samozřejmě jako první schytala Pavla. Tak, jak byla, do ní Michal zajel a nahoře nechal zase obě baby, ať se olizujou, cucaj a ochmatávaj, jak je libo. On si vystačí s pořádným šoustáním té chtivé kundičky. Pavla krásně sténala, i když to občas tlumil Lucčin neustále aktivní jazyk. Ležela na křesle a její tělo se mlelo sem a tam v rytmu přirážení Michalova péra. Kroutila boky a nataženou rukou měla pořád v ruce Lucčiny kozy. Prcal ji pořád dál a na jejích kozách kmital Lucčin jazyk. Natáhla ruce mezi nohy a pořádně si roztáhla pičku. Michal zajížděl dovnitř furt zas a znova. Pavla několikrát hluboce zavzdychala, pak už se věnovala dalšímu líbání s tou krásnou brunetkou.

  Ve třech s jedním nástrojem

Lucka ale taky nechtěla přijít o to péro v sobě, takže se postavila a Michal do ní hladce zajel zezadu. Jen co nabralo jeho mrdání na pravidelnosti, přistoupila k Lucce zepředu Pavla a vzala do rukou její klinkající se kozy, zatímco ji zase obsadila pusu jazykem. Michal stál vzadu, rukou držel Lucku kolem pasu a pořád ji šoustal. Lucka vzala postupně do pusy obě Pavliny kozy, ta zase ty její mačkala nataženou rukou, jak jen se k nim dostala. Lucka se vlnila a sténala jak pominutá, ale laskání obou manželů bylo zcela neúprosné. Byla jak mezi dvěma kameny slasti, které ji držely ve svých spárech. Ale bylo to krásně vězení.

 

Do třetice pozic si Michal sedl na křeslo a Pavlu si vzal na sebe, ať si trochu zaskáče. Jakmile se rozjela, objevil se jí vedle obličeje kozy chtivé líbání – což ochotně učinila – a na jejích vlastních kozách se objevila aktivní ruka. Lucčino líbání se střídavě přesouvalo mezi kozami a pusou, zatímco Pavla vzdychala, jak se zespoda nabodávala na manželovo péro. Při líbání s Luckou zavlnila boky, aby to nebylo jen po prcání nahoru a dolu. Lucka si ještě během líbání stihla honit kundičku.

 Strhl ze sebe svou ženu a obě dámy pochopily, že se blíží trocha mrdky. Sotva si ho začal honit, klesly k němu obě a sotva se tak stalo, vyrazila z jeho v ruce sevřeného žaludu první dávka. Ulovily si toho obě dostatek a vzájemným laskáním rozetřely po kozách i tvářích do naprosto spokojenosti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.