Tři horké prvky

Ležela na ní, jedno nahé tělo na druhém, a dívala se jí do očí, zatímco její ruce jí jezdily po bocích a bradavkách prsou. Za matnými okny panovalo pozdní odpoledne a dvě dívky nalezly v denním shonu chvilku na sebe, na své pocity a vzájemnou náklonnost. Ale kdoví, třeba se zjeví ještě někdo, kdo jim přispěje trochou rozkoše.

Než se tak ale stane, ležela Sharon své kamarádce poprsím v klíně a pusinkovala ji na pupík a pevné ploché břicho.

A opravdu netrvalo dlouho a Sharon se mezi půlky začal zakusovat Mark. Byl to jejich společný přítel, který měl jak pro každou z nich, tak pro obě vždycky připravený pevný penis, který mohly vždycky využít. Zatímco se Sharon povalovala po prsou Angelicy, Mark jí zezadu prolizoval kundičku a po očku pozoroval laskání obou dívek. Jeho penis se tyčil proti posteli, ale ještě tam bude muset chvilku zůstat. Dívky si vyměňovaly dlouhé a vášnivé polibky, do kterých Sharona přidávala vzdychání způsobené drážděním, které měl na svědomí jejich společný hřebec. Dívky jen občas trochu změnily pozici, ale laskání a dráždění bylo pořád stejně v rytmu i sestavě.

Tu změnil až Mark, když si konečně klekl na tělo postele a nasměroval svůj tuhý penis do Sharoniny mušličky. Zachytil se jí za boky a zvolna přirážel do jejího nitra aniž by přerušil dívčí laskání, které nerušeně pokračovalo.

Když si našel správný rytmus, zrychlil svoje posouvání, na což Sharon navázala pravidelným vzdycháním do prsou své přítelkyně. Zatímco se u nich kroutila, Mark našel Angelicina ústa a ponořil se do nich jazykem.

  Vysoce přátelská trojka

Když si lehla na záda a opřela se hlavou o zeď, Sharon okamžitě sklonila hlavu do jejího klína a začala ji důkladně prolizovat.

Angelica chtěla ale taky důkladně napíchnout. V příští vteřině svižně vyskočila, uzmula Markovi z úst několik číhajících polibků a klekla si na všechny čtyři vedle Sharony.  Jen zakroutila zadečkem, který jí Mark nejdříve důkladně zpracoval jazykem, a pak do ní neomylně nasměroval stojícího ptáka.  Angelica ho ale vzala ještě do ruky a než se do ní zasunul, hladila si jeho žaludem stydké pysky a vůbec celé svoje pohlaví. Pak už ho do sebe sama zavedla a nechala rytmus i hloubku průniku čistě na Markovi.

Zrovna když se jejich chlap začal rozjíždět, vrtěla se Sharona do té míry, že bylo potřeba se k ní zase aspoň na nějakou dobu vrátit. Mark ho vyškubl z Angelicy a opět se přesunul k zadečku druhé špinavé blondýnky s čertovskými plamínky v očích.

Angelica si začala prstit svou dírku, ale její ruka byla velmi rychle nahrazena Markovou, který uměl velmi dobře zastat obě funkce.

Když se zase vrátil k Angelice a její prdelce, přilepila se na ni i Sharona a líbala a hladila ji po celém těle. Střídání obou slečen se odehrávalo v rámci jednotek minut. Mark by rád zůstal u jedné déle, ale ta druhé se na něj vždycky podívala tak vyčítavě..

Pak sebou plácl na postel přímo mezi ně, uvítal polštář pod hlavou a nechal na nich, ať se na něj napíchnou dle libosti. Angelica mu chvilku honila ptáka, jen aby se ujistila o jeho tvrdosti, než si na něj sedne. Sharon si mezitím sedla nad Markova ústa a nechala jeho jazyk, ať opět předvede svou mrštnost. Markův penis opakované mizel v Angelice, zatímco jeho jazyk se stále zapichoval do Sharoniny vaginy. Obě dívky působily trochu jako plachty vlnící se nad trupem středověké lodi.

  Když randění nevychází

Když se Angelica otočila a šukala čelem k Sharoně, ta se k ní jen naklonila a opět ji začala vášnivě líbat.

Po nějakém čase jejich přirážení zvolnilo a i hlasité vzdychání se opět přelilo do pouhého intenzivního dechu. Obě dívky slezly ze svého nabíječe a přesunuly se k jeho penisu. Když jim to tak krásně udělal, zasloužil si i tento dárce slasti svůj díl ukojení.

Vrhly se na něj s nenasytností pravých chlípných kurviček, kterým jde jen o ukojení sebe i všech okolo, protože jinak by ztratily dobrou pověst. Lízaly mu společně koule i penis po celém těle a stále ho po očku pozorovaly, jak bude na jejich laskání reagovat.

Angelica si vzala plně na starost koule, zatímco Sharona svižně honila tělo penisu. Vrchol na sebe nenechal dlouho čekat doprovázený vzdycháním Marka, který v tu chvíli vypnul jakékoli soustředění a jen existoval v energii orgasmu, která byla nejvíc patrná na bílém spermatu stékajícím oběma dívkám po prstech a tvářích.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.