Relax, jaký chtěla

Aneta sauny a obecně wellnes přímo zbožňovala. Kromě zdravotního přínosu, protože ji roky trápily záněty dýchacích cest, to bylo taky super místo na seznamování.

 

Jedno takové proběhlo, když se v sauně setkala se zřetelně unaveným podnikatelem, který zkrátka potřeboval utěšit.

„Ježiš, to byl zase den.“

„Copak, zlato? Co se děje?“ zajímala se o to, co ho trápí. Zatím spolu nic neměli – což se nejspíš brzo změní – ale ji opravdu zajímalo, co ho sužuje.

„Víš, je to hrozně ubíjející. Každej den vidim ty samí ksichty, mluvim se stejnejma lidma, vidim stejný věci a jedu už jako na autopilota,“ začal zničeně gestikulovat, zatímco ona mu přejížděla po prsou saunovací chňapkou. Sama byla pořád ve spodním prádle.

Když se k němu přiblížila, natáhl se k ní pro polibek, který ochotně pustila.

„Ty jsi normálně úžasná, úplně cítím, jak se uvolňuju.“

„Jo, já vim.“

A jak mu pořád třela hrudník, přesouvala se chňapkou přes břicho až k rozkroku, který mu stále kryl ručník. Předklonil se a nasměroval ji na zátylek, kde to měl hodně zatuhlé. Jenže k tomu klínu se záhy zase dostala a tentokrát ji neodmítl. Naopak uvítal polibkem, opět opětovaným. Rukou odhákl ručník a nechal si ho sklouznout ze stehen. Vzala mu penis do chňapky a začala ho pomalu honit. Dál se s ním líbala a pevně mu tiskla tuhnoucí péro. S dalším polibkem ji pohladil po krku i zádech, následně vzal rukou lehce za hlavu a navigoval dolů do svého klína.

Když mu pořádně nasála žalud, jeho erekce už byla opravdu znát. Zatímco ho pořádně nasávala, pokračovala v honění a tisknutí rukou. Držela pusu na žaludu a mazlila se s ním jazykem, takže ji cítil ze všech stran. Jak hlavou houpala, kývalo se i tělo penisu ze strany na stranu a poskytovalo mu další slast, zatímco ji vískal ve vlasech.

  Bílá postel touhy, černý kámen rozkoše

Vyndala si ho z pusy a chvilku okusovala ze stran, špičkou jazyka pak kmitala na žaludu. To už cítila jeho ruku na zadečku, jak se jí dostává pod kalhotky. Současně s dirigováním její hlavy rukou jí mnul prstem závojíčky kundičky. Když zrychlila pohyby, začal i on kmitat rychleji, až i přes její kouření zachytil vzdychnutí.

Zachytila pohyb jeho těla a zvedla hlavu. Několikrát ji znova políbil a vstal, zase ji přisunul ptáka k puse. Teď se mohl více pohybovat, takže ji začal mezi zuby i přirážet, což bylo v kombinaci s její rukou ještě lepší. Krásně to mlaskalo a bylo to jako vlhký tunel, ve kterém se mohl pohybovat.

Sedl si k ní a posadil si ji částečně na klín, aby se pořádně dostal na ty její výstavní kozy. Mačkal je přes podprsenku, pak stáhl látku dolů a nasál její bradavku. Sedla si s oběma vystavenýma jeho puse, roztáhla nohy a dala stranou proužek u kalhotek. Jak si honil ptáka a líbal ji na obě kozy, rejdila si dvěma prsty v kundičce, která už se moc těšila, až do ní zajede. Zatím si dovnitř zajížděla prstem, který ale vzápětí vystrnadila jeho ruka. Pořád jí lízal kozy a dvěma prsty kmital v kundě. Věnovala mu několik hlubokých polibků a vzala mu ptáka do ruky.

Konečně odložila podprsenku a víc si lehla, aby se k její kundě pořádně dostal pusou. A hnedka na ní i v ní ucítila jeho jazyk. Jak jí tam kmital a ona mu tiskla hlavu blíž a blíž, cítil její střídavé napínání a uvolňování. Její vzdychání bylo víc než výmluvné, cítit to ovšem tělo na tělo bylo mnohem intenzivnější. Roztáhl ji prsty od sebe a jazykem zabral ještě víc. Přidal k tomu ještě ruku, tedy dva prsty, ačkoli jeho dosavadní snažení dozajista stačilo, soudě dle jejího sténání.

  Bouře polibků a dva výstřihy

Lehl si vedle ní, trochu ji natočil a jeho péro už trčelo připravené proti její pičce. Zajel do ní neomylně až nadoraz. Přitiskla se k němu, ruku kolem jeho krku a jeho ruce na kozách. Celé tělo se jí klepalo pod jeho přirážením. Položila se pořádně na bok a rukou si zajela do klína, kde cítila jak vlastní klitoris, tak i jeho pohyby. Zběsile ji mrdal a držel rukou za ramena, aby se mu po dřevěné lavici sauny nikam neposouvala. Ani nevnímala, že se zase zvedl a klesl jí zase hlavou ke klínu. Přirážející péro se změnilo v jazyk, intenzita dráždění zůstala a Aneta sténání zrovna tak. Chytl ji za kundu celou rukou a kroutil v ní palcem.

„Chceš tam zase péro?“ zeptal se, ale nečekal ani na reakci a zase si k ní lehnul a zas ho do ní vrazil až po koule. Držel ji za prdelku, ona se ho držela za ruku a celé její tělo se třáslo.

Po pár minutách šoustání ji pokynul, ať vstane. Konečně se zbavila kalhotek, které byly už jen pro zlost. Chviličku ji prstil kundičku a lízal zadeček, aby si ji následně vzal hezky zezadu. Přesunuli se trochu výš a jeho péro opět zamířilo do její kundy. V záplavě nového sténání se jen položila hlavou na dřevo, zatímco její zadeček drtil jeho klín. Držel jí ruku na zádech a bez ustání jí mrdal tu nádhernou kundičku.

Zvedla se, a aniž by ho varovala, vrazila si ho zase do pusy. Její pokus převzít kontrolu nad situací moc nevyšel, vzápětí ho z ní vyškubl, honil si vršek a cpal jí do pusy hlavně koule. Nebránila se a kmitala mu na nich jazykem, pak je zase nasávala, jak jen se jí vešly do pusy. Pustil péro z ruky a nechal ji, ať si ho vrazí až do krku jako předtím.

  Dvě ženy a jedna postel

Takhle to chvíli střídali, než se přesunuli o kousek níž a on si ji nastavil na klín. Když se nad něj postavila, zarazil jí do kundy dva prsty a zase tam s nima krásně kroutil. Pak už na něj hladce dosedla a on ji chytil za trup. Hopsala na něm tou hladkou kundou s jeho rukou na břiše, která se občas vydala zkontrolovat, jestli jsou ty kozy furt tak super.

Když z něj omylem sklouzla, otočila se a věnovala se krátce tomu péru pusou. Šoustání ji ovšem lákalo víc, takže zakrátko zaujala stejnou pozici a zase se na něj nabodla. Pak ji chytil ze strany a zastavil.

Uvelebil se na zádech se stojícím pérem a nasměroval ji na sebe na koníčka. Jen dosedla, už ho měla opět v kundě, jeho ruce na tu na zadku, tu na kozách, které se nad ním houpaly. Ucítil zesílení jejich stahů a prudce zrychlil přirážení. Reagovala stejně se svojí prdelkou, což ji záhy přiblížilo vrcholu, když vykřičela na celou saunu. Možná i několik prkének zapráskalo. On už to měl ale taky na krajíčku a nechal ji zase nasát jeho tuhé péro.

Držela v puse žalud, jezdila po těle rukou a zakrátko se k horkému vzduchu kolem jejich tělo přidalo stejně teplé semeno kanoucí ze špičky žaludu na její zpocené kozy.    

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.