Probuzení do čtyř dlaní

Ležela v posteli a pohybovala se někde mezi dřímotou a vědomím, že za chvilku už vstát musí. Ale tyhle poslední minuty jsou vždycky nejpříjemnější a tak si Holly užívala každou vteřinu.

Otočila se zase na druhou stranu a deka sjela natolik, že odhalila jednu z bradavek, protože ta brunetka vždycky spala nahá.

Ohla ruku, prstem přejela po prsou a odchlípla látku ještě víc.

Poznala je podle kroků. Uměli si vybrat moment, kdy byla vláčná a povolná. Ale i za plného bdění jim sex málokdy odepřela, protože ho měla stejně ráda jako oni. Bill a Milo. Původně jen spolubydlící, postupně milenci či přátelé s výhodami, říkejte tomu jak chcete. Vyšli si vzájemně vstříc a jejich trojsoužití dosáhlo určité harmonie.

Bill si k ní přilehl, ale i když ho vnímala, nedala to nijak najevo. Teprve když jí přejel po ruce, naklonila hlavu a podívala se na něj. To už k ní klesl Milo z druhé strany, objal rukou kozičku a nasál bradavku. Mezi polibky na ústa i bradavky sjeli podél jejího těla, shodili deku úplně a zjistili, že má pořád kalhotky. To Milovi nebránilo zajet jí rukou mezi nohy, zatímco se líbala s Billem.

Milova pusa jí jezdila od ramen a prsou po zadeček a její ruka se jako pavouk dostávala Billovi mezi nohy, kde přes tepláky sevřela jeho penis. Vstala, lehce dala nohy od sebe a za pokračujících polibků zbavila Billa trika. Přitiskl se k ní celým tělem, prsa na prsou a jeho ruka v jejích kalhotkách, kam z druhé strany zajížděl Milo. Zbavila ho trika stejnou cestou, takže měla každého z jedné strany a jejich šikovné ruce všude.

  Anální cvičení

Rozepla mu kalhoty a jen co je dostala dolů přes bedra, vyskočil jí do ruky jeho penis. Pak si lehla na záda, aby jí mohli konečně zbavit zbytků prádla a měli k její kundičce volný přístup. Laskali ji střídavě oba dva líbáním všude možně, kde to měli zrovna po ústech a co nezlíbali, tam pustili ruce. S rukama na kozách a druhýma mezi nohama tam Holly seděla a už se těšila, jak se do ní dostanou a pořádně ji oprcají. Na to samozřejmě dojít mělo, ale nic se nesmí uspěchat.

Pak už byly dole oboje kalhoty a na posteli skotačila tři nahá, mladá a chtivá těla. Lehla si tak jako předtím a nechala se zase opečovávat oběma samci. Pomalu ho honila Billymu a Milo se usadil mezi stehny jak žába na prameni. Lízal jí pičku a honil si u toho, protože do ní chtěl zajet pořádně natvrdo. Roztahoval jí zvrásněné závojíčky a s potěšením cítil, jak mu vlhne pod rukama a jeho prsty obaluje vlhké teplo. Zajel dovnitř a vytahal její šťávičku i na povrch, aby se to venku hezky lesklo a klouzalo.

Když se zvedl a svíral v ruce tvrdý klacek, Holly bylo jasné, že ji chce napíchnout. Zvedla se a nastavila prdelku. Začal ji plynule šukat a její trhaný dech ho hrozně rajcoval. Opírala se Billovi o stehno a druhou rukou mu honila ptáka, který v jejích rukách zase příjemně tvrdnul.

Protože už se moc těšila na to, až se prohodí, zaujali stejnou pozici, ale obráceně. Teď se Holly rozhoupala trochu víc, až pružiny postele trochu protestovaly. Ale tohle už tu slyšeli mockrát. Milo si dole honil brko a pozoroval, jak se Holly pohupují prsa v rytmu kamarádova přirážení.

  Sníh proti žáru

Hollyin dech byl pro oba to nejlepší afrodisiakum, Billy to moc dlouho nevydržel a vycákal se kamarádce na zadeček. Dívku to netrápilo, protože věděla, že je tu ještě jeden hřebec, který ji může udělat.

Lehla si na bok a čekala na Milův zásun, zatímco jí Billy dumlal bradavky. Přitáhla si k sobě jeho hlavu a Milo si přitáhl její zadeček. Jak pronikl penis do její kundičky, tak její jazyk zase pronikl Billovi do pusy. Bylo to krásné a vyvážené spojení tří těl.

Když se Milo pořádně rozjel, začala Holly zase oddechovat tak, jak to uměla jen ona. Přirážela tomu ocasu vstříc a mlela sebou jak raněný had. Pak ho z ní Milo vyškubl a po vzoru kamaráda se jí udělal na prdelku, která k tomu svou volnou plochou přímo sváděla.

 
Nechali ji zase odpočinout, skoro ve stejné pozici, jako když ji přepadli. Skoro nebylo poznat, jaké milostné hry se tu odehrály.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.