Přátelé sdílejí

Ležely vedle sebe a občas se vzájemně dotkly. Prsou, tváří, nebo kundičky té druhé. Blondýna v černém svetříku lehce masturbovala s rukou pod bílými kalhotkami, zatímco nad ústy její kamarádky, která ležela vedle ní, se pohupoval tvrdý penis jejího přítele a vypadal jako rybářský prut houpající se nad hladinou vody.

Jazyk brunetky ho sem tam lehce olízl, tedy v případě, že na něj dosáhl.

Blondýna pak převzala iniciativu, zvedla se na všechny čtyři a v pomalých tazích přijímala ten sval opakovaně do svých úst. Pak ho ještě chytla rukou a začala ho řádně kouřit. Ale protože její kamarádka nechtěla zůstat pozadu, přidala také svůj jazýček a penis se tak ocitl pod spojeným útokem.

Ozýval se pouze hluboký dech jeho majitele a občasné zamlaskání rtů, které ho obepínaly. Dívky se po tom masu střídavě natahovaly a nenechaly si ujít ani kousek té příjemné kůže, která už brzy pronikne do obou jejich těl.

Brunetka stáhla blondýnce kalhotky a nechala ji tak na posteli pouze ve svetříku. Nezůstala ale jen u toho – přivinula se k jejím zádům a prdelce a laskala ji rukama i občasnými polibky.

Pak se natáhla stranou a pozorovala dovádění svého přítele a nejlepší kamarádky, přičemž sama si jen hrála rukou v klíně se svojí vlastní mušličkou.

Jejich orální sex stále pokračoval v různých variacích a intenzitách. Pak si podržel její hlavičku a chvilku jí přirážel do pusy. Dívala se mu do očí a viděla v nich, jakou rozkoš mu způsobuje.

Když si na něj konečně sedla a nabodla se na jeho kopí, její kamarádka ležela stále na stejném místě a pokračovala v onanii. Pozorovat ty dva, jak spolu souloží, bylo skoro stejně vzrušující, jako kdyby byla na jejím místě. Jen trochu jinak, ale rajcovalo ji to skoro stejně.

  Když randění nevychází

Jeho penis stále zajížděl mezi stehna dívky ve svetříku, jejíž zlaté vlasy se vlnily kolem obličeje naplněného rozkoší.

Neúnavně se zvedala na tom masitém klacku a zase klesala vlastním klínem zpátky do jeho klína. Když zvedl ruku a nahmatal její prsa pod svetříkem, chytila ho přes jemnou vlnu za ruku a přitiskla si ji k tělu.

Její kamarádka či spíše milenka to pak už nevydržela, klekla si vedle ní a aspoň její horní polovinu těla si zabrala pro sebe sérií hlubokých polibků.

Všichni tři přitom pokračovali v příjemném a nerušeném přátelském šoustání.

Brunetka se sklonila a převzala penis do svých vlastních úst, protože si ho chtěla taky trochu užít.

Její kamarádka pak v kouření pokračovala, zatímco partneři se vzájemně rukama laskali po tělech a nechávali ji v klidu pracovat svými ústy.

Špičky jazyka se střídaly nejdříve na vrcholku žaludu, pak se jedna usadila na žaludu a druhá na koulích.

Role se vystřídaly. Na penisu se vesele a s vášnivým a roztouženým výrazem ve tváři houpala brunetka, zatímco její světlovlasá kamarádka ležela na jejím místě, pozorovala ji v pohybu a vlastní rukou si hrála sama se sebou.

Brunetka přirážela na penis svého přítele s nezkrotným elánem a občas se ohlédla na svoji kamarádku, jestli ji ten pohled stále tak rajcuje. Podle jejího výrazu a přivřených víček ano.

Obě klečely a vystrkovaly na jediného chlapa v místnosti svoje roztoužené prdelky. Zatímco píchal brunetku, vedle jejího zadečku pronikal mezi půlkami neodbytný prstík (respektive dva) a připravoval kundičku na věcí budoucí.

  "Podle mě seš stejně teplej."

Občas na ni položil ruku, jen aby ji ujistil, že i na ni se dostane. Ale teď se věnoval zadečku svojí přítelkyně. Ale aby to blondýnce nebylo líto, vrazil jí do zadečku aspoň dva prsty. Stejně je teď nepotřeboval.

Přijala je s povděkem a vyšla mu lehce vstříc. Ale když je z ní vytáhl, nespokojeně vrtěla zadečkem a dožadovala se dalšího laskání.

Nedalo se nic dělat, vytáhl ptáka ze své slečny a přesunul se k prcání její kamarádky.

Jeho ocas mizel zas a znova v její prdelce, zatímco z jejích úst unikaly stále nové steny.

Brunetka jejich dovádění pozorovala, a přestože nijak nedávala najevo, že by se nudila, i v její prdelce se za moment ocitly dva prsty, které se dosud ničím nezabývaly.

Když se zase vrátil zezadu k přítelkyni, blondýnka si lehla na záda vedle nich, pozorovala je a pokračovala v laskání vlastního těla. Mezitím si s ní stíhala vyměnit vždycky několik hlubokých polibků.

Když zrychlilo jejich přirážení, zrychlila i ruka v kundičce.

Sexování těch tří se zvolna blížilo k závěru, ale ještě se našla chvíle pro vražení ptáka mezi nohy krásné světlovlasé ve svetříku. Holky na sebe samozřejmě nezapomněly a zrychlující se přirážení doplnily vlastním vášnivým a zuřivým líbáním.

Ten výstřik stál za to. Dostal se na vlasy, dostal se na tváře a docela dost toho skončila na posteli mimo obě těla. Stejně jako se dívky nemusely stydět za svoje vnady, on se nemusel stydět za svůj výkon.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  Po zhasnutí světel

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *