Opuštění recepce i studu

Odcházeli z recepce předčasně, ale Kristýna záhy pochopila, proč Michal zaparkoval v odlehlém koutu. Bylo tu krásně šero, a přestože bylo jasné, že večer dojde na všechny možné milostné hrátky, mohli si tady dopřát první kolo na čerstvém vzduchu.

„Sakra, nechal jsem tam sluneční brýle.“ postěžoval si, když jí otevřel dveře a usadil ji na bíle potaženém sedadle. „Hned jsem zpátky.“

Přikývla a dívala se, jak ho polyká tma.

Jakmile byl z dohledu, vyhrnula si volné šaty a její ruce okamžitě zajely pod okraj kalhotek. Obratně je stáhla přes kolem a botky a přehodila nenápadně přes černou řadicí páku. Vzhledem k tmavě modré barvě saténové tkaniny nebyly na první pohled k rozeznání.

Pak se lehce kousla do rtu, přejela si rukou přes šaty na prsou a její ruka ihned zabloudila k hladce vyholené kundičce. Chtěla se navnadit a připravit na to, až se Michal vrátí a ona mu poprvé a ne naposled poděkuje za dnešní večer.

Roztáhla nohy a začala se důkladně hrabat mezi stydkými pysky, pravidelně zavadila o poštěváček. Do večerního ticha rušeného jen občasný zapleskáním křídel ptáků se zařízlo několik vzdechů, ale šlo spíš i hlubší a rychlejší nádech než o slastné zvuky v pravém slova smyslu.

Kristýna se zkušeně masírovala, ne proto, aby se udělala a vyvrcholila, ale aby se dostala do té správné nálady. Pak její uši zachytly kroky a na poslední chvíli si opět shrnula šaty, takže na první pohled na ní nebyl poznat žádný rozdíl oproti stavu, ve kterém ji Michal opustil.

Sedl si na místo řidiče, hodil brýle do přihrádky, a když sáhl na řízení, všiml si kalhotek.

  Vyšetření jak se patří

„A tohle je sakra co?“ zeptal se překvapeně. Pak sjel očima na Kristýnu, která si opět pohladila prsa a jen se k němu naklonila.

Pohladil jí ruce, pohladil jí po stehnech a začal odpovídat na její polibky. Rozepínala mu zvolna košili, a když odhalila jeho prsa, sjela prsty na kalhoty, do kterých se začala dobývat jako toulavý pavouček. Pak si klekla na sedačku, aby její tělo dosáhlo dál, rozepla kalhoty, konečně vysvobodila penis a sklonila se k jeho tvrdnoucímu tělu. Jak na něm tak přejížděla nahoru a dolu, našel Michal prsty její zadeček a začal se vrtat v její kundičce, kam jenom dosáhl.

Vytahovala si opakovaně penis z pusy se silným mlasknutím, skoro jako když otevřete láhev vína. Taky se zve takové to „plop“, i když tohle byl slabší zvuk. Její ústa přece jen takový podtlak nevyvinula.

Pronikal jí prsty do kundičky, což nebylo nijak silné dráždění, ale bylo to sexy a rajcovalo ji to.

Mezi kouřením mu ho rukou honila a nenechala ho ani na moment odpočinout. Cítila jeho ruku na zádech a současně vnímala, jak se jeho tělo v obleku kroutí pod její zručnou péčí, kterou zahrnovala jeho klín.

Vytáhla si jeho penis z pusy a ještě se vrhla na chvilku na koule, tělo penisu přitiskla tváří k břichu.

Pak se jednou rukou zachytila o klopy jeho saka, druhou pokračoval v honění a její nenasytné rty se přisály na ty jeho.

Zase se vrátila ke kouření a roztáhla přitom víc nohy, aby se dostal rukou co nejpohodlněji co nejhlouběji, než do ní pronikne ptákem naplno. Jeho prsty se jí kroutily na povrchu i uvnitř kundičky a už to nebyl jen povrchní dráždění. Prstit uměl.

  Chata s překvapením

Vylezla z auta, obešla ho a nasedla na něj, tak jak byl na místě řidiče. Jen si mu šikovně vlezla na klín a zavedla si jeho ptáka přímo mezi nohy. Jenom shrnul šaty nahoru, Kristýna se opřela nohama a už si ladily společný rytmus. Vzdychala v rychlém rytmu, v mělkém dechu a s očima upřenýma do těch jeho. Jako by jejich horní poloviny ztuhly a pohyboval se jen ten spodek. Vzhledem k omezenému prostoru to tak prakticky i bylo.

Nabodával ji střídavě svižnější a pak do toho vložil několik pomalejších tahů nadoraz. Vždycky trochu hlasitěji vykvikla, když se jí dostal až na dno pochvy.

Už ji zbavil i zbytku šatů a teď oběma rukama hnětl její krásné kulaté trojky, které mu jinak dorážely přímo do obličeje, protože Kristýna byla díky posedu výš než on.

Začala se víc kroutit, víc svíjet a nejen poskakovat nahoru a dolu. Vkládala do toho všechno umění svého gymnastického těla, které měla, protože i když to byl jen sex v autě, nechtěla na něj zapomenout, stejně jako si chtěla pamatovat celý tento večer.

Zatímco se takhle kroutila, Michal se přisál ústy na její bradavky, aby ani tato část neležela ladem, když se zbytku věnuje tak důkladně.

Protože kolem nebyla živá duše, změnili polohu. Za prvé to chtělo změnu, zadruhé se potřebovali protáhnout.

Kristýna se zvenku opřela o sedadlo spolujezdce a Michal do ní zasunul zezadu, zatímco sám stál venku na osvěžujícím vzduchu. Prcal ji v sérii krátkých rychlých přírazů, jako když vrtíte v jedné ruce shakerem na nápoje. Její zrychlený dech se slil do jednoho řetězu bleskových nádechů a výdechů, které od sebe prakticky nešly rozeznat.

  Hrátky na hraně

Když Michal přidal ještě víc, ztuhla jako v šoku a její sténání nabralo na hlasitosti. Tohle na nic platilo. Lehce malátněla a ztrácela vládu nad pevností svého těla. Jakmile Michal přestal s prudkým přirážením, zase se ovládla a napichovala se na něj vlnivě sama, tentokrát v klidném tempu, který si užívala každý pohyb jeho penisu uvnitř své vaginy. Zvedla se, přitáhla si svého milého za límec a vtiskla mu několik hlubokých polibků.

Když ho z ní vytáhl, pochopila, že se blíží závěr. Otočila se, dřepla si na zem a zády se opřela o sedačku. To už jí šermoval penisem nad obličejem a přetahoval si ho po celé délce. Jakmile ho pustil, převzala otěže ona a ihned zkombinovala kouření s honěním. Obojí velice důkladné.

Pak sjela na koule, Michal si ho honil sám a Kristýna si s pohledem do jeho obličeje třela kundičku. Když se nad ní naklonil, položila hlavu na sedačku a vyplázla jazýček, lačně čekající na bílé kapky. Ty přišly vzápětí a opravdu jí většina skončila v ústech a jen několik málo na tvářích, odkud je setřela prstem.

Byl čas se obléknout a vyrazit k domovu, kde asi dojde ještě na jedno či více kol. Ale už aspoň vědí, co od sebe čekat i ve stísněných podmínkách.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.