Od jedné práce k druhé

Ta kráva. Ta zatracená mrcha. Potvora zrádná. Tyhle myšlenky se Morrisovi honily od rána hlavou, když zjistil, že jeho asistentku asi zbouchl externí producent, v noci ji přefik a ráno zmizeli oba zapadající Měsíc. To všechno by nebylo tak hrozný, kdyby tu zůstaly prachy na výplatu holek, asistence a dalších věcí. Což o to, něco pokryje záložní fond, ale bylo mu líto, že dvěma holkám zkomplikuje asi dost život.

Na druhou stranu…zarazil se na schodech hotelu. Mohly by dělat přímo pro něj. Byla by to dobrá pomsta za to, když mu ta nána ochrmila štáb před koncem natáčení.

S tímhle plánem dorazil na pláž, kde už čekaly Alex s Carmen lebedící si na sluníčku. Vypadaly klidně, ale podle něj musely vědět, co se stalo.

„Ahoj dámy…,“ pozdravil unaveně a klesl na jedno z lehátek.

„Zdar..slyšely jsme, že je nějakej průser. Co se děje?“ nadhodila blonďata Alex a stínila si oči, aby na Morrise dobře viděla.

Ten si hluboce povzdechl: „No Rachel se v noci asi trochu víc sblížila s Charliem. To by v naší branži nebylo nic významnýho, ve štábu se taky šuká o sto šest, to patří k normálu. Průser je, že nad ránem oba vypadli a sbalili i většinu prachů. Naprosto netušim, co je to popadlo, protože jim musí bejt jasný, že si tady  oboru už moc neškrtnou.“

„A co my dvě?“ vyjekla zaskočeně Carmen. Věděla dobře, že Alex i ona spadají právě do Charlieho týmu a cokoli problematického s ním se přímo týká i jejich práce a taky výplaty.

„No to je právě to, zázemí pro snímky zajistí záložní fond, ale o výplatách na externí asistenci,“ ukázal lehce směrem k oběma holkám, „což jste vy, není ve stanovách ani čárka. Respektive to tam je, ale je to tak debilně formulovaný, že to každej slušnej právník shodí ze stolu a ohne, jak chce.“

  Výměna rolí

Nervózně ho pozorovaly, protože doufaly, že bude mít nějaké eso v rukávu. Naštěstí je nezklamal.

„Pravdou ale je, že když jsem sem šel, napadla mě jednoduchá a proveditelná věc, která sice nezachrání všechno, ale píchne aspoň vám dvěma.“

Podívaly se na sebe a zpět na něj a na tváři se jim rodil náznak úsměvu. Že by situace nebyla tak kritická?

„No je to celkem jednoduchý. Můžete pracovat přímo pro mě. Budete dělat to samý co doteď a přímo na mých projektech, nikdo vám do toho nebude kecat, nebudete v nějakým externím týmu, do kterýho by kecal kdejakej kokot. A nějakou tu legraci kolem můžeme mít společně, takže se nemusíte děsit, že bych vám uletěl s nějakou krávou.“

„Maximálně uletíš s náma, když náš budeš šukat,“ shrnula Carmen a zachechtala se tomu i Alex, protože jí bylo jasné, že když na to kývnou, bude je Morris klátit. Nevadilo jim to, už několikrát si to s ním rozdaly nezávisle na sobě, takže tahle stránka věci je nijak nepálila.

„No tak jo, proč ne. A předpokládám, že tu hrací stránku budeš chtít otestovat, co?“ nadhodila Alex a naklonila se k novému šéfovi.

„No tak letadlo z ostrova stejně letí až za pár hodin, takže máme dost času, vy dvě,“ zakončil a přešel k druhé části „pohovoru“.

Natáhla se na lehátko a dívky ho obsadily, každá z jiné strany. Alex seděla nad ním a zatím ho hladila přes šortky v rozkroku, Carmen si nalehla zády na jeh prsa a nechala si jeho ruku zajet pod svoje kraťasy, kde se prstem okamžitě zavrtal do její kundičky. Jak ji tak prstil, Alex si vyhrnula tričko a hladila se jednou rukou na prsou. Druhou přejížděla pořád po jeho kalhotách a Carmenině ruce. Pak jí přejela na kozy, Carmen zvedla hlavu a oplatila jí stejně. Sklonila se k ní a pustila se jí jazykem do bradavek. Carmen sténala, což měl ale na svědomí spíš Morris a jeho důkladná ruka než Alexin jazyk.

  Není mrtvý jako mrtvý

Když se Morris začal cítit trochu utlačovaný, vstal a nechal Carmen, aby ho zbavila šortek a začal mu konečně pořádně honit ptáka. Jeho péro stálo v pozoru chvilku poté, co si ho ta mrška vzala do pusy. Vzal ji za hlavičku a zasouval jí ho až do krku. Přece jen, to místo asistentky si musí trochu zasloužit, ne?

Zatímco ho Carmen honila a kouřila, Alex u něj stála z druhé strany a hladila ho po celém těle. On jí cucal kozičky a volnou rukou se proháněl po její prdelce nebo v kalhotkách, jak mu to zrovna vyšlo. Když se zbavil šortek a sedl si na lehátko, Carmen bylo jasné, co má udělat.

Jen si sundala kalhotky bikin, už zase se k němu sklonila a vzala ho do pusy. Dělala to ale jen pár vteřin, pak už si na šéfa obkročmo sedla a nabodla se na něj. Carmen na něm poskakovala, Alexiny kozy měl hnedka vedle hlavy a ona sama si v podřepu honila kundičku. Prostě tropická pohoda.

Carmen se na něm kroutila a když se na moment zastavila, Alex vyškubla jeho Morrisovi ptáka z její kundy a celého ho slupla, aby tam jen tak nestála bokem. Kouřila ho a honila stejně dobře, jako předtím Carmen, a občas si odskočila na její kundičku, kterou měla krásně vystavenou hnedka vedle. Když už si dost pokouřila, zase vrátila ten krásný klacek zpět do své staronové kolegyně a její ruka se vrátila do vlastního klína.

Tohle se ještě jednou opakovalo, ale pak si chtěl Morris otestovat i druhou asistentku. Carmen shodil a nechal Alex, ať se na něho nabodne ve stejné pozici. Šukal ji s jednou rukou na klitorisu a s druhou na kozách. Carmen je pozorovala z vedlejšího lehátka s rukou zapíchnutou v pičce.

  Koupel v prádle a soulož bez něj

„Chci tvůj zadeček,“ zafuněl Morris a přehodil si ptáka z Alexiny kundičky do análku stejně plynule, jako když přepojuje datový kabel.

Carmen po chvíli přestala bavit onanie, přitulila se k Alex a nasliněným prstem jí hladila na poštěváčku. Protože se Alex opírala oběma rukama o lehátko, bylo to přesně to, co chybělo perfektnímu prožitku. Ještě se k ní naklonila a nasála její tvrdé bradavky.

„Já tě chci taky do zadečku…“ hlesla posmutněle Carmen, když pozorovala, jak Morris do její kamarádky krásně zajíždí.

S tím nebyl problém a Carmen na lehátku si za pár vteřin směrovala šéfovo péro do zadku.

„Hmm…seš perfektní prdelka…“ liboval si ten chlívák a zavrtával se do ní pořád znova a znova.

Ale věčně to nevydrží nikdo, takže za minutku ho z jejího zadečku vytrhl a jakmile si ho začal sám honit, bylo holkám jasné, že se blíží finále.

Zůstaly jak byly a Morris se vycákal Carmen na prsíčka, ze kterých si Alex taky trochu slízla několika polibky. Musí přece vědět, jak šéf chutná, no ne?
 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.