Nová holka ve vlnách

Hotelový bazén zel v tuhle dobu prázdnotou. Prakticky všichni hosté se vypravili k moři, vzdálenému asi dvě stě metrů. To bylo fajn, pokud se člověk chtěl vyhnout davům a nepotřeboval za každou cenu slanou vodu.

Monty s Rickym zevlovali u zábradlí jen v šortkách a slunečních brýlích a rozhlíželi se, jestli se neobjeví nějaká kostička, na kterou by mohli trochu machrovat. Byli ovšem odkázáni na krajanky, protože španělsky neuměli prakticky ani slovo, akorát pár nadávek a počítat do desíti. Tím mohli dělat dojem možná tak doma po pěti pivech v hospodě, ale ne tady, v Cervantesově kraji.

 Tak se zabrali do vzájemného přeměřování úmyslů a fiktivních úspěchů u druhého pohlaví, že procházející blondýnky v tílku s ručníkem přes rameno si ani nevšimli. Když na ně promluvila, leknutím nadskočili.

Rychle se ale sebrali, dívka se opřela o stejné zábradlí a se zájmem naslouchala jejich světáckým řečem a smála se pitomým vtípkům. Zrovna když chtěl Monty rozbalit svoje oblíbené balící linie, její úsměv se stáhl zpět do neproniknutelné masky a beze slova pokračovala v cestě k bazénu.

 Pánové si dali high-five nad svým úspěchem, protože jejich šarmu přece žádná neodolá. Amy zatím s klidem došla k bazénu, odložila si tílko i kraťasy a v rouše Evině si ráchala nohy v chlorované vodě. Její krásně vykrojené kulaté čtyřky si spokojené pohupovaly v osvěžujícím stínu hotelu.

Pak vplula do vln a vzdalovala se od břehu jako zbloudilá pramice.

Když byla uprostřed vodní plochy, zvolala jen: „Tak kde to vázne, pánové? To tady mám být sama? Tsss…“ zakroutila udiveně hlavou a jen co se otočila, zaslechla dvojí šplouchnutí a dvě svalnatá těla vyrazila bleskově jejím směrem.

  Oboustranný pohovor

 Vzali ji mezi sebe do náruče a začali s bradavkami, protože neměli ani jednu volnou ruku. Pak pochopili, že voda vlastně nadnáší a že bude v pohodě stačit, když se jich Amy bude držet za ramena a jejich ruce jezdili po její kůži, kam se jim zrovna zachtělo.

Vylezla z vody, přesunula se na lehátko a trochu se otřela ručníkem s obrázkem levharta. Pak už se jen pohodlně natáhla a s jednou nohou lehce pokrčenou čekala, kdy se pánové uráčí opět zmocnit jejího těla.

Netrvalo to dlouho a jeden se přisál mokrými ústy na její bradavky, zatímco druhý ji hladil na stehnech a v klíně. Polibky, doteky, jezdící ruce a zbytky studené vody. Byla ráda, když se její tělo stalo místem setkání.

Monty se s ní líbal a Ricky se propracoval jazykem k její prcince, do které se hnedka zaklesl. Jazyky rejdily sem a tam, jeden na bradavkách, druhý mezi závojíčky a Amy byla s předehrou zatím spokojená, tak jen zaklonila hlavu a rozkošnicky zavřela oči.

 Když se pánové zvedly, zvedly se i jejich zpevněné klacky. Ricky si ho několikrát přetáhl, zatímco Monty si lehl na lehátko a navigoval Amy, ať si dřepne na jeho obličej. Sedla si a vzala Rickyho do ruky a hned i do pusy. Monty jí rejdil v kundičce a sám si honil ptáka. Když ho to omrzelo, hladil Amy chvilku kozičky, ale stejně se pak vrátil rukama dolů. Nakonec se z pozice vyvlékl a stoupl si k té blondýně z druhé strany, aby se s kouřením dostalo i na něj.

  Dvě těla, dvě tyče

Přecházela z jednoho na druhého rukama i jazykem a chlapi ji krásně přiráželi do pusinky. Na nějakou dobu si je vzala do pusy i oba, ale moc jí to nesedlo a pletly se jí tam zuby.

Jak tam tak klečela, dostal se Monty pod ní a navedl ji přímo na penis. S rukou pořád na Rickyho ptáku se lehce nadzvedla a Monty začal přirážet. Její lehké vycházení naproti doplňovalo jemné sténání, ale stejně nechala většinu aktivity na pánovi dole. Když Monty zrychlil přirážení mezi její stehna, Ricky ji chytl za hlavu a zrychlil přirážení do její pusy.

 

Takhle to trvalo nějakou dobu, než se pánové vystřídali, ale zachovali svoje pozice. Teď byl jediný rozdíl v tom, na které straně stál Monty, kterého kouřila. Ricky se ale pořádně rozjel a Amy se jen dralo z hrdla dlouhé: „Aaaahhhhh…..hmmmmmmm…“ kvůli kterému penis vedle sebe radši jen honila, protože na něj nebyla schopná zamířit pusou.

 Když se formace rozpadla, vzala si ležícího Montyho do pusy a Ricky ji nabral zezadu. Pro všechny to bylo pohodlnější. Ricky sice přirážel stejně důrazně, jako předtím, ale v téhle pozici to Amy nebránilo vytrvale žužlat Montyho ptáka.

Lehátko bylo ale tvrdé a po několika minutách klepání těl začalo tlačit do kolen. Amy si položila na bok a přitulila k Montymu, jehož penis měla stále před očima. Ricky zůstal, kde byl, jen si vzal z boku a mohl se o ni taky lépe opřít. Jen jí zvedl nohu a pronikl do ní až nadoraz. Vzdychala vleže a nabírala si ptáka do pusy pořád dokola, rukou přitom masírovala Montyho koule.

  Důkladný trénink

Rickyho přirážení v téhle pozici a sledování kuřby dole hrozně rajcovalo, takže netrvalo dlouho, než se udělal a pocákal Amy nohy, které už krásně oschly v lehkém větříku. Monty na tom díky šikovnému jazyku nebyl o moc líp a jen vzdychal a čekal, kdy blondýnce vybuchne do ruky.

Ležela mu na prsou a semeno dopadalo před její tvář. Vypadala osvěženěji, než když předtím vylezla z vody.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.