Mladý tichý stopař

Heather měla jednu ruku na volantu a druhou mezi nohama v kalhotkách. Prostě si nemohla pomoct. Jenže už se vymotávala z lesních cest a blížila se zase k městu, kde ji mohli kdykoli zastavit policajti. Takže se chtě nechtě upravila a aspoň na první pohled působila dojmem spořádané ženy jedoucí za svými povinnostmi. Ovšem robertek stojící v přihrádce na nápoj za řadicí pákou dával tušit, že v tomhle autě se dějou i zajímavější věci než nákupy.

Problém byl, že ji vzrušovala rychlost a teď jela docela svižně, aby se dostala na místo určení včas. Takže ruka se zase vydala na cestu do klína, kmitala v něm a Heather vzdychala. Pak to konečně přišlo, zaplavila ji vlna krásného tepla, a jak odeznívala, posunula si opět na oči brýle a spočinula na volantu všemi deseti. Pravda, nebyl to nejlepší orgasmus v jejím životě a počítala, že za chvíli bude potřebovat něco víc. Potřebuju péro, ksakru.

 

Kevin s batohem na zádech procházel kolem živého plotu zabrán do vlastních myšlenek. Šel od autobusu domů, a protože se chtěl projít, vystoupil schválně o dvě stanice dřív.

 

Boční silnice se najednou rozšiřovala do odpočívadla, ze kterého vybíhala další cesta vedoucí až k lesu. Heather tu okamžitě zastavila, rozhlédla se a vylovila z kabelky druhého robertka, tentokrát černého zahnutého.

„Paráda, nikde nikdo,“ utrousila pro sebe, roztáhla na sedadle pořádně nohy a zajela si robertkem do pičky. Byla pořádně mokrá a silikon v ní začal okamžitě krásně čvachtat.

„Mmmmmhhhhhaaaaa….“

Takhle si se sebou chvilku hrála, než se jí na okraji zorného pole mihl pohybující se batoh.

Zaujata novým podnětem slibujícím další možnosti se ihned rozjela, akorát hodila dildo zpátky do kabelky.

 

„Ahoj, nechceš svézt? Klidně si nastup,“ zavolala na mladíka s batohem, který se zastavil na místě, jen co za sebou uslyšel zvuk motoru.

Nejistě si sedl, vykulil na ni trochu oči a dal si batoh k nohám.

„Pásy, prosím…“ poznamenala mimoděk a zasmála se, když při hledání karabiny zavadil rukou o dildo stojící ve stojanu na nápoje.

„Takže kam to bude, příteli…“ nadhodila zase, ale opět nereagoval, jen se na ni lehce přihlouple usmál.

  Denae a Bill: Laskavost pro její přítelkyni 01

„Teda to tu máme zase jednou stydlína.“ Kriticky si ho přeměřila. „No, moc velkej nejsi, ale vsadim se, že máš pořádně pevnýho ptáka, co?“

Opět žádná reakce, jen ten nicneříkající úsměv.

„Ale notak, zlato, nebuď tak zaraženej,“ pohladila ho po stehně.

Jak se pak ohlížela stranou, hltal očima její postavu.

Zase mu jela rukou po stehně, ale opět nereagoval.

„No tohle je pro tebe v pohodě, takže holku nemáš. Tím pádem,“ sjela mu k poklopci, „si určitě představuješ, že udělám tohle. No tak, já chci jen vědět, jak ho máš velkýho.“

S oběma rukama na volantu prudce zabočila.

Pohladila ho po tváři a přejela mu prstem po zubech. „A určitě si představuješ, jak si hraješ s mojí kundičkou, co?“

Odpovědí byl pohled zamířený do klína.

„A někomu tady pořádně stojí, že jo? No tak se nestyď, vyndej ho ven.“ Jasně viděla, jak se mu rýsuje pod látkou kalhot.

Beze slova poslechl.

„No tak tohle je paráda. To je pořádně velkej klacek,“ ohodnotila.

Olízla si ruku a vzala ho do ruky. „Oh, no to je krása. To je přesně to, co teďka potřebuju. Tenhle kousek chci pořádně ochutnat. Posloucháš vůbec, co si tady říkám?“

Zasmála se. „Líbí se ti to?“

„Jo, jasně.“

„A jsem z toho zase mokrá. Je krásně velkej.“ Rukou přejela přes výstřih a uvolnila látku kryjící prso.

Okamžitě na něm měla jeho ruku.

„No nic, musim najít nějaký místo, kde můžu tohle péro vykouřit,“ shrnula situaci.

Projeli jakýmsi opuštěným dvorkem u zříceného stavení a Heather zastavil na přilehlé cestě, kam nebylo ze silnice vidět. Klikla na palubní desku. Zadek vozu se odklopil a část střechy zajela, takže během chvilky byl z vozu kabriolet.

Klikl pás. Klikl druhý. Heather se otočila ke Kevinovi a hned klekla k jeho penisu, aby ho ochutnala.

„Tak jak chutná tenhle macek,“ řekla těsně předtím, než si ho strčila do pusy.

Olizovala žalud na špičce, celého si ho vrážela do pusy a jezdila rukou po předkožce. Jen občas si odsunula nepoddajné vlasy a pak odložila brýle, které jí pořád padaly do očí. Zase na něj plivla a pohltila ho. Začala si ho vrážet až do krku, což provázely jasně kloktavé zvuky.

  Výlet do přírody

Hrábl jí na šaty a vytáhl z výstřihu obě kozy. Vzápětí už měl v puse bradavku.

Když se vrátila ke kouření, začal se Kevin zvedat na sedačce, a jak jen mohl, vycházel jí naproti.

Narovnala se, vzala rukama obě svoje prsa a strčila mu je k obličeji. Nemusela nic dodávat, hned se na ně vrhl.

Za chvilku se mu ale jemně vytrhla, vylezla ven, obešla auto a došla až k němu. To už se Kevin natočil ven ze sedačky a stahoval si kalhoty.

Heather si olízla ruku, přejela několikrát pičku, otočila se k mladíkovi zády a našla si pevnou pozici nad jeho penisem.

„Jen se zakloň,“ instruovala ho bokem, jakmile našla jeho mokrý žalud.

„Doprdele to je vono….“ vydechla úlevně, když do ní ten pevný klacek zajel až po kořen.

Natáhl k ní ruce a dostal se jí ke kozám, které začal hníst.

„Jo, vem si je, vem si moje krásný kozičky ty mladej bejku…“ zakňourala slastně a dole se pořád napichovala.

Stejně jako předtím při kouření se chtěl zvednout a přirazit naproti. Heather se na moment zastavila a Kevin se pod ní pořádně rozpumpoval. Zásuny byly krátké, ale hrozně rychlé a ona jen v tiché slasti otevřela pusu a přivřela oči. Když přiráželi oba, zkusil se jí dostat na bradavky i pusou, ale nikdy to nešlo moc nadlouho.

„Jo kurva, přesně tohle jsem tak zkurveně potřebovala. Omrdej mě! Jo, takový krásný velký péro na tak mladým člověku….prcej mě, kluku!“

 

Slezla z něj a jen si stoupl, vzala ho zase do pusy. Teď stál na pevné zemi a mohl jí držet za hlavu a krásně jí přirážet do pusy.

Po minutce této aktivity odklopila sedačku spolujezdce a pokynula mu do zadního prostoru vozu. Naklonila se nad dveře a vystrčila na něj zadek, do kterého poměrně šikovně zajel. Pár vteřin hledal, za co jí chytnout a skončil zase u kozy. Než se tam vzadu pořádně rozjel, vzala si svoje dildo a zatímco on ji mrdal zezadu do kundičky, její pusu obsadil silikon.

  Zaučení kontrolorky?

Trochu si ji přetočil, lépe opřel, chytla ho za triko a mrdali spolu dál.

Na chvilku ho ze sebe nechala vyklouznout, pohonila, pořádně naslinila a nasměrovala zpátky. Po pár přírazech se ale vrátili na původní pozici, kde to bylo přece jen pevnější. Pořád byl v ní, Heather si stáhla šaty dozadu a on jí zase mačkal pořádně kozy, její hlavu na rameni a pičku zezadu napíchnutou na péru.

 

„Chceš mě mrdat na kapotě?“ zeptala se najednou.

„Hmm…“ přikývl.

Vylezla ven, látka šatů jí plandala kolem těla, přešla dopředu a opřela se o vůz.

„Vždycky jsem chtěla, aby mě někdo ošoustal na kapotě mýho auta.“

Jen se opřela a roztáhla nohy, už do ní zasunul. Držel ji za šaty, ona jeho za triko.

„Jo, pořádně hluboko, pořádně…mrdej…mrdej mě…“

Vzal ji kolem pasu, klonil hlavu ke kozám a do jedné se zakousl.

„Sakra, miluju se koukat, jak mi to péro mrdá mou píču…“

Jestli to byla změna pozice nebo ty její lascivní kecy, nevěděl, ale bylo mu jasný, že se za chvilku udělá.

Vytrhl ho z ní a vzal do ruky. Bylo jí to jasné, klekla si před něj v očekávání toho, na co se tak těšila. Zatímco si honil špičku péra, vzala mu ještě rychle do pusy koule.

Nestříkal nijak mohutně, ale zato silně a hodněkrát, takže měla od té jeho mladé svěží mrdky celý obličej.

Když vlezla do auta, vypravil se pomalu za ní, jak mu jen stažené kalhoty dovolovaly. Jenže zaslechl jen její ahoj, do hlavy ho trefilo jeho vlastní tričko a když si ho strhl, viděl její auto už někde v dálce.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.