Kolaudace beze slov

Když vás někdo pozve na prohlídku bytu, je to celkem ok. Problém může nastat v momentě, když víte, že v tom bytě jsou akorát dva nadržení mladíci, kteří na vás mají už nějakou dobu zálusk a hledají jen příležitost, jak se vám dostat do kalhotek.

Přesně to se stalo Kamile, když se na takovou návštěvu vypravila. Naštěstí s celým postupem počítala a celkem ho vítala. Nějakou dobu byla bez přítele, ale trochu toho anonymního sexu bez otázek, odpovědí a očekávání potřebujeme občas všichni.

Kluci ji uvítali, nabídli pití a po během krátké a spíše zdvořilostní konverzace přibylo doteků i rukou nechaných na ne zrovna nevinných místech. Jeden měl šedé džíny, druhý tmavě modré, ale oba se jí zvládali hrabat pod tričkem na kozách a ani ona nezůstávala pozadu. Její dlaně se pánům přilepily na rozkroky stejně, jako jejich jazyky začaly zkoumat kvalitu jejích bradavek.

Podprsenku neměla a možná ani kalhotky se jí dnes nedostaly do rukou. Tak jako tak ji dneska krásně ošukají.

Kalhotky ta kočka opravdu neměla, a když cvakly sponky pásků obou mladíků, zabzučení zipu dávalo jasně na vědomí, že klín už je na dosah. Okamžitě jí začali prsty kroužit v klíně, hladit prdelku a líbat měkkou a horkou kůži, kde se jen dalo.

Sedla si na křeslo u kuchyňské linky a roztáhla pořádně nohy, aby se oba dobře dostali k její kundičce. Jejich kalhoty už byly rozepnuté, ale stejně potřebovaly dolů trochu víc. Chtěla jejich penisy. Chtěla je v rukou, v puse i mezi nohama a nic jí v tom nezabráni.

  Oboustranný pohovor

Roztahovali jí mušličku, hladili klitoris a mezitím stále věnovali pozornost jejím bradavkám a občas i ústům. Ale na polibky na pusu si moc nepotrpěli, když byly na dosah mnohem zajímavější cíle. Když ji jeden z nich začal zasouvat prstíky dovnitř a palcem hladit důkladně klitoris, lehce se zvedla a doprovodila jeho snahu hlubokým zavzdycháním.

Ještě minutku ji takto obírali a pak jí konečně vrazili oba svoje ptáky do pusy. Naštěstí jednotlivě. Kouřila je důkladně na střídačku, aby ani jeden z nich neopadl ve své pevnosti. Kterého zrovna neměla v ústech, toho měla v ruce a důkladně ho honila. Mazlila se špičkou jazyka s žaludem a mezitím vždycky šikovnými prsty masírovala celé tělo penisu, aby její laskání bylo přítomno na celém povrchu toho krásného výčnělku mužského těla.

Touto důkladnou péčí zahrnovala oba samce, protože věděla, že čím lépe ona ukojí je, tím lépe opíchají oni její svědící a nenasytnou kundičku.

 

Pak si s jedním z nich konečně vyměnila místo a napíchla se na jeho jak skála tvrdý klacek. Zatímco na něm poskakovala, druhý a lehce změklý penis se jí otíral o stehno, které se pohybovalo na horu a dolů v rytmu jejího přirážení. Pak se jen sklonila a vzala ho do rukou. Měkký penis bylo něco, co v její přítomnosti nemělo nikdy moc velkou šanci na přežití.  Šukala se na něm pořád stejně a pořád nenasytně a pořád také stíhala věnovat plnou pozornost druhému, kterého měla jen v ruce a v puse.  Oba pánové byli naštěstí dostatečně výkonní, takže neměla starost o to, že by dneska nedošla orgasmu.

  Vodní lekce lízání

Její nabíječ jí držel jednou rukou přes prsa a dával pozor, aby neztratila rovnováhu, když dělí svou pozornost mezi dvě činnosti. Ale protože tohle dělení nebylo tak pohodlné, nabodli ji pak ještě zezadu a do úst. Původně kouřený pronikl do její prdelky, zatímco ten, který seděl na křesle, si aspoň protáhl nohy a nechal se pro změnu vykouřit.

Oběma se ale přiblížil vrchol, na což jejich momentální děvka reagovala připraveným vyplazeným jazýčkem a nechala si usměvavou tvářičku ozdobit kapkami velmi dobrého pánského spermatu. Určitě ne naposled od těch dvou.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.