Dvě na jednoho…

,,Tak co dneska vyvedeme?“ zeptal se Samantha, líně rozvalená na posteli své kamarádky a už popáté za poslední minutu si zkontrolovala telefon. Věděla sice, že kdyby se někdo ozval, tak uslyší pípnutí nebo zvonění, ale tohle byl tak trochu její tik.

,,Tady nic moc není.“ Prohlásila unaveně Sandra zírající na obrazovku notebooku u ní na stole. Nedalo se říct na psacím, protože byly zavalen plyšáky a tužky byly až ve třetím šuplíku odspoda. V takovém tom šuplíku, který používáte jednou za týden, když hledáte nůžky a lepící pásku.

,,Ale mohli bysme jít do kina, tady je fakt nuda.“ Oznámila Sandra po chvilce.

Samantha tu možnost nějakou dobu zvažovala zatímco její oči probodávaly čistě bílou omítku stropu nad postelí. Vypadala na tom lůžku jak na katafalku. Nohy u sebe, chodidlo lehce jedno přes druhé a oblečená stále ve školní uniformě, protože k Sandře šly obě přímo ze školy.

,,Tak vlastně proč ne, mohlo by tam bejt pár chlapů.“ Zasnila se.

Její kamarádka se na ni podívala s poťouchlým úsměvem. ,,Ty zase začínáš mít spády, co?“

,,No co co.“ Ohradila se půvabná tmavovláska. ,,Jsem mladá, copak si nemůžu užívat?“

,,No já ti nemám co vyčítat, ještě teď mě trochu bolí tělo do tý jízdy v McDonaldu o víkendu.“

,,Taky na sebe nesmíš hnedka pouštět dva chlapy a jednu ženskou, to se potom nediv, že tě všechno bolí.“

,,Ta ženská jsi byla ty, jestli si to nepamatuješ.“

,,Takhle se budem hádat furt. Najdi radši něco v tom kině, když už sedíš u toho stroje.“ ukončila konverzaci Samantha a opět si zkontrolovala displej telefonu.

Slovo dalo slovo a za půl hodinky byly obě dívenky připraveny vyrazit za kulturou. Vybraly si schválně nějakou akci z prostředí ruské mafie, ovšem v momentě, kdy nastoupily do autobusu, zapomněly název filmu. Ale lístky byly rezervovány na Sandřino jméno, takže by problémy být neměly. Obě měly krom toho internet v mobilu a kdyby něco, mohou si všechno zkontrolovat.

Kino bylo téměř liduprázdné, což ostatně nebylo divu, když byly asi tři odpoledne. Jen pár hloučků různého ražení pomalu postupovalo k různým číslům chodbiček. Starší manželé, kteří měli asi na starost vnoučata, náctiletí, kteří se ulili ze školy a podobně. Byla to dobrá přehlídka charakterů.

Obě holky si bez problémů vyzvedly lístky, koupily ještě něco drobného k pití a na chuť a vydaly se do útrob zábavního komplexu.

I film sám byl kupodivu docela poutavý. Ruská mafie sejmula chlapovi přítelkyni a pak se pomstily ještě na jeho rodině, takže on nastoupil křížovou cestu a systematicky jim likvidoval akce. Jak je už u těch hrdinů zvykem, všechno tak nějak přežíval a i když do něj na otevřeném prostoru vysázeli celý zásobník z Kalašnikova, trefili ho maximálně do ramene.

Holky to vnímali spíš jako komedii, protože se koneckonců přišly bavit. Že tam občas ulítla někomu hlava nebo usekli ruku, to už bylo jen tak na okraj.

Je ale fakt, že těch několik milostných a postelových scén, které film obsahoval, rozhodně stálo za to. sice nebyly nijak dlouhé, ale natočeny a sestříhány takovým způsobem, že člověka dokázaly akorát navnadit.

Zjisti víc

Sandra si taky všimla, že několik lidí se k sobě má od té doby trochu víc a občas zaslechla mezi křesly charakteristické zvuky líbání.

Vzrušilo ji to, a když se asi třicetiletý muž vedle ní nenápadně opřel o opěradlo blíž k ní, řekla si, že není důvod dále otálet.

  Nejen modelka

Naklonila se k němu a beze slova vysvětlení mu položila ruku na ruku. Podíval se na ní a její oči přivítaly jeho pohled roztoužeností a její ústa rajcovným kousnutím se do rtu.

Že je tahle holka nadržená, by poznal i slepý.

Protože dotyčný slepý nebyl, naklonil se k Sandře a nejdřív jí políbil jen zlehka, aby měla čas uhnout, kdyby si svoje počínání rozmyslela. Nestalo se tak.

Položila mu ruku na krk a lehce si k sobě přitáhla jeho hlavu a její mrštný a pružný jazyk si našel cestu mezi jeho rty. Vydal se jí na milost a nemilost, i když tady se žádného nebezpečí bát nemusel.

Aniž by přestala s vášnivým líbáním, pustila Sandřina ruka krk svého úlovku a posunula se přes jeho hrudník přikrytý vínovou košilí až na jeho klín. Nemusela se tam koukat, jakmile nahmatala jeho rozkrok, byla doma.

Jeho tělo na chvilku ztuhlo, protože se mu mohla začít dobývat do poklopce stejně jako ho teď praštit boxerem. U těch dnešních holek člověk nikdy neví.

Nic hrozného se ale nestalo, a když ucítil, jak se její ruka dostává přes pásek jeho kalhot a dobývá se stále hlouběji, vyšel jí vlastním tělem vstříc, jak jen mu to ne zcela pohodlná pozice dovolovala.

Netrvalo dlouho a Sandra osvobodila z jeho poklopce již tvrdnoucí penis a podívala se na jeho špičku, na kterou se její ústa i další otvory už tolik těšily.

Nemělo ale cenu věci uspěchat. Oba se lehce rozhlédli kolem sebe, ale jejich počínání si zatím nikdo nevšiml a celé, jakkoli drobné, osazenstvo sálu stále věnovalo pozornost dění na filmovém plátně.

Když její ruka spočinula pevně na jeho penisu a začala jeho důkladně hladit po celé délce, nezůstal pozadu. Křížem natáhl ruku k jejím nohám a stačilo mu odrhnout její krátkou školní sukýnku, aby se jí dostal až na kalhotky skryté mezi punčochami. Strašně ho rajcovalo dráždit takhle rukou studentku, která mu mezitím vytrvale honila klacek.

Samantha pozorovala po očku celé dění a zatím si nebyla jistá, jak se má zachovat. Věděla, že Sandra je věčně nadržená a občas se přidala, ale zatím těm dvěma nevěnovala příliš pozornosti. Ale tušila, že jestli tu opravdu začnou šukat, tak se asi přidá, protože vzrušení z toho pohledu její klín málokdy odolal.

Byla čas pokročit na další metu, takže e Sandra přes opěradlo sedačky naklonila ke svému vyvolenému a její ústa pohltila jeho penis do svých medových a vlhkých spárů.

Jen dlouze vydechl a oddal se péči těch krásných rtů.

Sandra mu přikryla klín svými dlouhými černými vlasy a on vnímal jen doteky jejích úst na svém penisu. Okolní svět pro něj přestával pozvolna existovat.

Samantha se rozhlížela, jestli počínání její kamarádky nevzbuzuje už ohlas u okolí, jak to bylo obvykle dříve nebo později zvykem. Ovšem možná právě její zvědavé pohledy přitahovaly pomalu pozornost.

Reakce byly různé. Protože už se film stejně blížil ke konci, někteří se nenamáhali s ničím a rovnou opustili sál. Jiní si odfrkli, něco zabručeli a vypadli taky a cestou ještě poctili obě slečny kroucením hlavou.

Sandra nic z toho nevnímala a plně se věnovala stále efektivnímu orálnímu sexu. Dva chlapíci si skrze mezery mezi křesly jejího počínání všimli. Jednoho na to dokonce upozornila přítelkyně mezi okusováním nanuku v čokoládě. Muž nelenil, pomalu se zvedl a naklonil se nad Sandru. Jeho přítelkyně rázně vstala, rozplácla mu zmrzlinu na záda a několika kroky opustila naštvaně sál. Tomu ale věnoval pozornost jen chvilku, protože ho vzápětí začala zajímat Samantha.

  Příprava před obřadem

Naklonil se přes její křeslo a jeho ruce spočinuly na jejích prsou. Víceméně si jej nevšímala a dále se věnovala vlastnímu pití. Jeho počínání stejně nemělo dlouhého trvání, protože se vrátila jeho přítelkyně. Zanedlouho asi už expřítelkyně. Když spatřila, že hrabe na kozy ještě další holce, chytla ho za ruku a vlepila mu facku, která zněla jak výstřel z pistole na plátně.

Odtáhla ho ven jak sysla a ještě za sebou práskla dveřmi.

Samantha se podívala opět na svou kamarádku, ale Sandra se stále věnovala svému úlovku a nenechala se ničím rozptýlit. Kdyby se vedle ní opravdu střílelo, asi zůstane na místě a stejně dovede svůj cíl k orgasmu. Ale ten měl ještě nějakou dobu čas.

Při pohledu na ni ale Samanthu napadlo, že by si mohla taky trochu užít a navíc dopřát černovlasým rtům trochu odpočinku.

Opět slovo dalo slovo, nebo spíše posunek posunek a Samantha se ocitla nad penisem s tvrdosti doverských útesů. Její orální umění nebylo o nic horší než Sandřino a mladík si opět liboval v péči, jaká mu byla poskytována, tentokráte od zrzky.

Protože ale Sandra nechtěla toto dovádění jen pozorovat, spokojila se alespoň s dalším vášnivým líbáním jejich společného cíle. Přitom jí ještě začal rozepínat košili uniformy, protože ruce měl stále volné. Sandra to okamžitě převzala a za moment se pod kravatou vynořila její podprsenka.

Najednou ale ucítila na těle cizí dotek.

Otočila se a spatřila nad sebou dalšího muže, který jí odtahoval košili a snažil se dosáhnout na její prsa. Plácla jej nevybíravě přes ruku a vysloužila si tak další pohrdavý pohled. Bylo jí to jedno, objekt jejího zájmu byl u ní a to bylo aktuálně jediné, co ji zajímalo.

Muž se zvedl ze sedačky a pustil Sandru na své místo. Klekla si na křeslo a vystrčila na něj svou prdelku.

Našel si ji pod sukýnkou a bez váhání se vrhl na její kalhotky. Nejdřív ji hladil prstem přes kalhotky, pak ale jejich látku odtáhl a jeho prsty spočinuly přímo na její vagině. Vycházela mu naproti na jedné straně a na druhé se stihla líbat se Samanthou. Ta si jen lehce rozepla sáčko a halenku a střídavě se hladila na prsou a střídavě si zajela mezi nohy.

Za chvilku bude potřebovat mezi nohama taky něco lepšího než jen vlastní prsty.

Všichni tři si užívali vzájemnou rozkoš v již liduprázdném sále. Holky se o sebe třely prsama, líbaly se ústy a Samantha se do toho ještě napichovala na dva prsty, které jí stále rejdily v kundičce.

Jejich objev konečně odněkud vytáhl kondom, nasadil si jej a pak nasadil svůj úd Sandře na krajíček. Několikrát do ní pronikl jen zvolna, a když se nesetkal s žádnými problémy nebo nástrahami, začala rytmicky přirážet do jejího nitra.

Upírala střídavě své pohledy plné vášnivého chtíče na něj i na Samanthu, která nevěděla, co jí vzrušuje víc. Chtěla je oba, chtěla je oba cítit v sobě, ale věděla, že jí Sandra nenechá zkrátka a že i ona se dočká.

Šukal ji neúnavně a bez přestávky a chvilkama ještě rukou dráždil její prsa, která se kmitala ve stejném rytmu jako Sandřino rozpálené tělo.

  Mladý tichý stopař

Chlap po čase opustil její pochvu a vyzkoušel také její prdelku. Jako obvykle si na to chvilku zvykala, ale pak se Sandra dostatečně uvolnila a on mohl klidně rejdit sem a tam v jejích útrobách. Elán mu rozhodně nedocházel.

Samantha se jí lehce opřela rukou o nohu položenou na křesle před nimi a s občasným drážděním vlastního těla pozorovala to vzrušující dovádění, které tu měla jako na dlani.

Pak se dřepla na zem a přiblížila se k místu soulože samotné zdola. Sladila se s rytmem obou chvilkových milenců a přispěla svou troškou k jejich rozkoši. Jak jen mohla, prohrabávala Sandře závojíčky kolem klitorisu a jemu mačkala varlata.

Přihlížet tomuhle šukání z takové blízkosti ji rozdráždilo ještě víc a cítila, že za chvilku bude skutečně potřebovat také svůj podíl na tomto oblaku vášně.

Když se ti dva přesunuli opět na sedačku a Sandra si sedla na svého oře, Samantha si stáhla konečně kalhotky a začala vedle nich masturbovat svoji hladce vyholenou mušličku. Dráždila se po celém těle úměrně tomu, jak rychle přirážel neznámý svým údem mezi nohy její spolužačky a jak intenzivně sama Sandra vzdychala.

Pak Sandra během minuty zvolnila a bylo jasné, že si svoje vyvrcholení užila. Nedávala to najevo křikem nebo sténáním, ale Samantha to na jejím výrazu i držení těla neomylně poznala. Ta holka se právě udělala.

Byl tedy Samanthin čas už vrzy se ten krásný penis octil pro změnu mezi jejíma nohama. Přivítala jej s nadšením a vycházela naproti všem jeho pohybům.

Vytrvale utočil na její nitro, hladil její prsa a roztoužené pohledy obou slečen z toho dělal zážitek pro bohy.

Protože Samantha měla ve zvyku dávat svou rozkoš najevo poněkud hlasitěji, musel a jí Sandra občas zakrýt ústa a dát si výstražně prst na rty.

Když to v podobném rytmu pokračovala, raději místo ruky používala k ucpání jejích úst ústa vlastní. Oběma to bylo příjemnější.

Sandra seděla na křesle, nohy od sebe a pokrčené a s rukou ve svém klíně jen pozorovala, jak je její kamarádka souložena. Samanthina prsa se houpala v rytmu přirážení, její zrzavé vlasy se vlnily jak vodopád a její obličej byl výrazem absolutního blaha.

Byla tak mokrá a měkká, že si ani na milovní do zadečku nemusela přivykat. Když jí penis zajel do prdelky, ani nehla brvou.

Když přírazy do jejího zadečku přitvrdily na intenzitě a ubraly na frekvenci, všimla si toho i Sandra. Vstala a s rukou položenou na Samanthině poprsí očekávala orgasmus jejich milence.

Ten se skutečně za chvilku vytrhl ze sevření zrzčiny zadnice a několika tahy na svém penisu se dodělal.

Protože holky neměly čas si kleknout, přijala jeho semeno Samantha na svém zadečku a Sandra si vzala jen tolik, kolik chtěla.

Po tomto krásném zakončení stejně krásného společného milování se jejich záhadný muž na chvilku zhroutil do křesla a jen oddechoval, blažený výraz upřený kamsi do neznáma.

Zjisti víc

Dívky zvyklé na svižné vyklízení pozic na druhou stranu nelenily, oblékly se tak, jak to bylo nutné a opustily jej. Že jsou naostro a bez podprsenek, to je zatím trápit nemusí. Třeba to bude mít využití ještě na zpáteční cestě. Jeden nikdy neví.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *