Do obchodu se jde prsama

Ti dva ji docela bavili. O prodeji těch několika filiálek uměli vyjednávat hodiny a přitom nenabídli žádný argument pro to, aby je byť pustila do kontroly jediné pobočky. byli zkrátka zvyklí na zcela jiný sortiment, jenže v parfémech nepracujete jen s čísly a výkazy. Musíte v sobě mít duši výrobku a musíte k němu mít opravdu vztah. Což bylo něco, co tihle dva technici zcela postrádali.

Jí samotné zrovna na téhle společnosti moc nezáleželo, za půl roku mohla vybudovat něco minimálně stejně úspěšného. Na rozdíl od nich totiž věděla jak. Pořád se jim snažila naznačit, že chce víc něčeho z jejich osobního přístupu, ale pořád jí mávali před očima grafy o výkonnosti a mizerných prognózách na další kvartál, které dělaly z toho, co vlastnila, kuš šrotu, který má hodnotu možná tak prázdných budov.

„Tak co vlastně chcete, dámo?“ řekl zoufale Tomáš a podíval se na Mirka, který byl z celého jednání unavený a zdeptaný. Nevadily mu táhlé obchody, ale vadila má jednání, která nikam nevedla, a tohle bylo v jeho očích právě jedno z nich.

Uculila se vsedě na kanapi a probleskly její bezchybně bílé zuby. „Vy mi tady máváte jen s papíry a prognózami, ale zatím jste mi neukázali ani zbla nějakého osobního přístupu, nasazení, vášně pro obor.“

„Co to s tím má co dělat? Je to artikl jako každý jiný,“ ucedil Mirek mezi zuby a už počtvrté za poslední minutu se podíval na hodinky.

„No jestli váš zdržuju od něčeho důležitějšího, tak já k klidně půjdu…“ podotkla Renata a zvedla se.

Tomáš jí zahradil cestu s rukama zvednutýma v gestu téměř prosebném. „Ne, prosím neodcházejte, určitě se nějak domluvíme. Omlouvám se za kolegu,“ střelil po něm pohledem naštvaným i zoufalým.

  Anonymní údery?

Neuvěřitelně pomalu se ta ženská zase usadila na pohovce a ledabyle roztáhla nožky, jednu zvedla a podpatkem střevíčku hladila sklo konferenčního stolku.

Mirek neodolal a nenápadně se posunul v kancelářské židli ve snaze zahlédnout aspoň letmo její kalhotky i to další. Když přimhouřil oči a zachytil kousíček krajky, střetl se s jejíma očima. Bylo v nich překvapivě zaujetí. A v obličeji lehounký úsměv, který se mu ale mohl stejně tak jen zdát.

Otočila se na Tomáše: „Tady váš kolega možná začíná chápat, jaké nasazení mám na mysli,“ sdělila mu tajemně.

Pozoroval chvíli Mirka a kmital pohledem mezi její ležérní pozicí a jeho posedem, až mu to došlo, což ale nedal najevo ničím jiným než lehounkým cuknutím v obličeji.

Pak si řekl, že vlastně nemá co ztratit, tohle mohlo být poslední stébélko.

Sedl si k ní a položil jí ruku na stehno.

Neuhnula.

„Ale já mám ženu,“ zarazil se uprostřed pohybu.

Unaveně si odfrkla jako učitelka, která popáté vysvětluje tupému žákovi přímou úměrnost.

„A já mám manžela, doprdele práce. Chcete ten podnik nebo ne?“

Natáhl se k ní a konečně se zachytil za její ústa, která mu vyšla naproti. Trošku, ale pohyb to byl.

 
Polibek za polibkem a Tomášova ruka spočinula na prsou krytých látkou decentních krémových šatů. Jemně za ně zabral a pružné poprsí se pohnulo, ale vrátilo na místo. Když ji vzal za ruku, zvedla se z opěradla a jeho polibky jí dopadly na šíji a páteř. Další polibek na krk, ramínko šatů dolů, pod ním tenké ramínko černé podprsenky.

  Afterpárty

Vyhrnula si šaty a uvolnila prostor pro jeho ruce, které jí objaly kozy, stále skryté v černém body prádle. Mazlil se s nima rukama, pak se k nim sklonil a jakmile odtáhl krajku stranou, vcucl její bradavky. Se zavrněním se položila na opěradlo. Druhá kozička, druhá bradavka, další vrnění. Sundal jí šaty úplně a když si zase sedla, roztáhla rovnou nohy a přitáhla si ho přímo mezi stehna. Tady už neváhal a zapíchl se jazykem do té vlhké lasturky. Poživačně vzdychala a cucala si jeden prstík. Vzdychala ještě silněji, když natáhl její kalhotky a kroužil jí v klíně jejich napnutou látkou. Hned jí ale zase roztáhl pysky, kmital mezi nima jazykem a zasunul jí prostředníček až dovnitř pochvy. Lízal to její růžové masíčko a ona si dovnitř zajížděla prstem vždycky, když tam jeho jazyk nebyl. Krásně se střídali na její kundičce.

Nohy šly nahoru, kalhotky dolů a zatímco si Renata sama honila pičku, Tomáš vstal a vytáhl ptáka z kalhot.

Renata na něj chvíli koukala s prsty pořád v klíně, ale pak pochopila, že by mohla taky vstát a něco s tím provést. Vzala ho do pusy a mezi zásuny upírala na Tomáše ty nejchlípnější oči na světě. Nevěděl, jestli mu roste víc z jejího kouření nebo právě z toho kurvičkoidního pohledu.

Pak už to nevydržel, strčil ji zpátky na kanape a zajel do ní z boku jak pájka. Vzdychala mu do ucha, kozy se jí mlely a on dorážel do její kundy, které ještě jednou rukou honila poštěváka. Byla jak luxusní šukací panenka, která vám otevře všechny otvory a je jí jedno, jak se na kterém ukojíte. Tahle byla stejně nenasytná.

  Hlavně to pak smazat...

Vzal ji pořádně natvrdo a občas z ni vyklouzl, ale onanující prstíky ho vždycky vrátily na místo, jako když při tenise sbírá míčky.

Tohle celé pozoroval Mirek se zájmem a teprve teď se přidal. Asi čekal, jak moc se to rozjede. Jeho ruce se bez varování octly Renatě na kozách, ale to jí nijak nevyvedlo z míry, i když přestala vnímat zbytek místnosti a soustředila se jen na toho, kdo ji prcal. Tomáš na Mirka moc nereagoval, nechal ho hrát si s jejíma kozama a zasunul jí pomalu péro do zadečku.

Když se tam dostal, Mirka už kouřila a natočila se k Tomášovi víc zády. V zadku ho neměla poprvé, šlo to celkem snadno. Mirek korigoval její hlavu u svého ptáka a občas jí přejel vlhkým žaludem přes obličej.

Najednou přestala a podívala se na Tomáše: „Pánové, chci vás oba najednou.“

 

Lehla si na Mirka a Tomáš do ní zajel zezadu. Hopsala v jejich sevření, v každé díře jeden ocas a její kozy se houpaly Mirkovi nad hlavou. Ať to bylo příjemné jakkoli moc, byla to pro všechny tři cílová rovinka. Skoro nastejno donutili Renatu sklouznout z jejich ptáků a namířili na ni ptáky.

Když jí potřísnili prsa, krk i obličej, viděli v jejím výrazu jakési tiché přijetí.

„No, pánové, tohle nasazení se vám bude ještě hodit a myslím, že spolu nejednáme naposled.“

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.