Denae a Bill: Laskavost pro její přítelkyni 01

Byl jarní semestr posledního ročníku a Bill a Denae spolu chodili od září předchozího roku. Někdy večer přespával Bill u Denae a někdy ona u Billa. U Billa přespávali o něco častěji, protože bydlel sám, zatímco Denae měla spolubydlící, svou dobrou kamarádku Suzy.

Ale jak probíhal aktuální semestr, Denea musela trávit stále více času nad svým velkým projektem pro jeden z posledních hlavních kurzů, Ženy v kultuře a společnosti. Studovala obor Ženská studia, čemuž Bill úplně nerozuměl, ale neodvážil se jí to znevažovat. Tento velký projekt byl tajný a Denae o něm Billovi moc neřekla. Věděl jen, že jde o nějakou prezentaci. Vyžadovalo to, aby strávila spoustu času s dalšími devíti spolužáky, kteří se kvůli tomuto úkolu sdružili. Mělo se to počítat za 50 % jejich závěrečné známky.

Protože Denae a její spolužačky měly připravit prezentaci pro svůj skupinový projekt, musely se dívky často scházet, aby připravily materiály, vypracovaly propagační plakáty a vyřídily spoustu dalších záležitostí, což jí zabralo hodně času. Kromě toho se musela se svými spolužačkami několikrát sejít s profesorem i mimo vyučování. A nějak se stalo, že Denae měla na starosti distribuci vstupenek.

Bill se jí čas od času ptal na prezentaci, ale ona mu nic neřekla. Jediné, co si dokázal domyslet, bylo, že jde o nějaké plakátovací plochy. Předpokládal to proto, že se u něj zastavila poté, co je vyzvedla v tiskárně, a mohl říct, že jich je ve stohu několik, ale byly zabalené v hnědém papíru, aby je chránil, takže žádný z nich neviděl.

Pár týdnů před prezentací si Denae dala záležet, aby si vyhradila čas na společnou večeři, takže zašli na pizzu. Před časem si vyměnili klíče, takže se setkali ve dveřích. Objala ho, políbila a řekla: „Poslední dobou jsem se opravdu cítila provinile, že tě zanedbávám. Těším se, že spolu strávíme trochu času.”

U večeře si povídali a doháněli vzájemné resty. Stále ještě několikrát týdně rozhodoval basketbalové zápasy, aby si vydělal peníze, a snažil se držet krok s učením. Také se více stýkal se svými přáteli, protože jeho přítelkyně byla tak zaneprázdněná. Snažila se sladit svou práci na částečný úvazek a časové nároky velkého projektu. Ale to nejhorší už měla za sebou, protože do prezentace zbývalo jen něco málo přes týden.

„Ahoj, Bille. S holkama jsme si povídaly a chtěly jsme se v pátek večer sejít na pár drinků, abychom trochu upustily páru, protože už několik týdnů jedeme na plné obrátky. A ty z nás, které mají drahé polovičky nebo s někým chodí, chtějí, aby přišly taky. Takže půjdeš se mnou?”

„Jestli mi to dá šanci být s tebou, tak to si piš. Ale opravdu bych byl raději jen s tebou, když jsem se o tebe v poslední době musel s nimi tolik dělit. Kromě toho nikoho z nich kromě Suzy neznám.”

„Budeš mít příležitost seznámit se s ostatními. Kromě toho můžeme být na konci večera spolu sami,“ mrkla na něj.

***

V pátek večer dorazili do baru společně a při vstupu se drželi za ruce. Denaeina spolubydlící Suzy už tam byla, stejně jako pár jejich dalších spolužáků.

Suzy je představila. „Lori a Bev, tohle je Bill neboli B.C. Je to Denaein přítel. Trochu se stydí, je velmi zdvořilý a je do Denae úplně zamilovaný, i když já mám větší prsa.” Denae se na něho podívala a řekla jim, že se jí líbí.

Když Suzy mluvila, Denae mu stiskla ruku a podívala se na něj. Bill cítil, jak se mu náhle zahřál obličej, a doufal, že to bylo teplotou v baru, a ne tím, že se červenal. Byl zvyklý, že mu Suzy dává zabrat. Byla to dobromyslná zábava. Normálně by jí to vrátil, ale tady mezi lidmi, které neznal, to nechal ležet.

Bill znal Suzy skoro stejně dlouho jako Denae. Vídával ji téměř pokaždé, když byl u nich v bytě za svou přítelkyní. Byla to opravdu pohledná dívka, měla velké hnědé oči a velmi výrazný obličej. A nebylo možné přehlédnout její velká prsa, která byla podle Denae přírodní. Byla ráda, že si její kamarádka našla Billa a je šťastná z jejich vztahu. Přesto, nebo možná právě proto, Billa hravě škádlila, kdykoli byl nablízku, zdůrazňovala nebo zmiňovala svůj hrudník, aby se ho pokusila přimět zčervenat.

Suzy pokračovala: „Bille, tohle je Lori a tohle je Beverly. Všichni jí říkáme Bev. Lori říká, že její chlap je na cestě, ale ještě tu není. Bev v tuhle chvíli s nikým nechodí.”

Usadili se a čekali na zbytek. Servírka přijala jejich objednávky, a když přinesli nápoje, Suzy zvedla sklenku s vínem a řekla: „Na to, abychom my, úžasné ženy, a náš projekt Síla žen v čase dostaly jedničku.”

Lori i Beverly byly atraktivní. Lori to obzvlášť slušelo. S Denae sice nesoupeřila, ale měla k ní blízko. Se svými vlnitými blond vlasy a modrýma očima by mohla být modelkou. Bill v průběhu večera zjistil, že Lori je velmi společenská a má dobrý smysl pro humor. Byla jednou z mála spolužaček, které se snažily zapojit ho do konverzace. A protože seděli naproti sobě u stolu, vedli Lori a Bill několik postranních rozhovorů.

  Od koulí po koule

Bev byla svým způsobem hezká, ale poněkud tichá. Velmi štíhlá, ale měla opravdu jemné rysy.

Každých pár minut se u stolu objevila další osoba nebo osoby, až tam byli všichni. Objevil se Loriin kluk – ne přítel, prostě kluk; v tom měla jasno. Sedl si vedle ní a ona ho představila okolí. Nevypadala nijak zvlášť nadšeně, že ho vidí. Mezi spolužačkami se proslýchalo, že Lori si s Robertem vyšla jen párkrát a že ji příliš nenadchl. Billovi bylo jasné proč. Robert byl trochu protivný a několikrát Lori skočil do řeči. Také často říkal věci, které měly být vtipné, ale byly vtipné jen pro něj, a nechával ho, aby se smál sám.

Ostatní byli všichni příjemní, až na Debru. Ta byla jediná příliš mladá na to, aby pila. Bill si nebyl jistý, jestli právě proto není rozladěná. Moc se neusmívala a vypadala rozrušeně téměř ze všeho, co se u stolu říkalo. Zvlášť se na Billa urazila, když se jí zeptal na velký projekt a použil slovo dámy. Debra poukázala na to, že jsou to ženy a že nazvat někoho dámou představuje úsudek o charakteru mluvčího.

Bill se ke své cti pokusil Debřiny pocity uklidnit, ale neustoupil.

„Je mi to líto. Nechtěl jsem nikoho naštvat,“ řekl a obrátil se k Debře. „Použil jsem výraz dámy, protože jste ke mně všechny byly moc milé, i když jsem většinu z vás teprve poznal a všechny jste byly velmi laskavé.”

Na tuto odpověď se od některých členů skupiny ozvalo několik „aha” a souhlasné pokývání hlavou, ale Debra jen mlčela. Lori naklonila sklenku s vínem k Billovi.

V tu chvíli se Suzy ujala změny tématu a zorganizovala diskusi o tom, jak se čtyři páry u stolu seznámily. Obešla všechny spolubydlící, které měly s sebou nějakého muže, a zeptala se, jak se seznámili, počínaje Lori. Ti se seznámili přes společného přítele. Chelsea a Dan přes internet. Julie a Jacob na hodině biologie.

Když přišel čas na příběh Billa a Denae, Suzy se obrátila na Billa a požádala ho, aby to zbytku skupiny řekl. Samozřejmě, že ten příběh znala, ale chtěla, aby ho ostatní slyšeli přímo od něj.

Bill se natáhl pod stůl, vzal Denae za ruku a podíval se na ni, než se obrátil k Suzy a pak k ostatním.

„Na podzim jsem se učil na ART 110. Hned na začátku mi učitel zadal krátkou práci, ve které jsem hodnotil jedno umělecké dílo v galerii v kampusu. Několikrát jsem se na tu věc vykašlal, ale nakonec jsem se donutil jít. A pro jednou v životě jsem to načasoval přesně. Šel jsem se podívat na obraz a potkal jsem tam dívku. Protože jsme se oba dívali na obraz, dalo mi to příležitost si s ní promluvit, což vedlo k dalším schůzkám u kávy a nakonec k rande. Cestou jsem zjistil, že je opravdu chytrá, velmi vtipná, silná, a i když riskuji, že to bude znít povrchně, je také úžasně krásná. A teď jsem tady s tou holkou z galerie.”

Tím skončila organizovaná diskusní část večera. Další drinky, smích a diskuse, vážné i humorné, zaměstnávaly skupinu po zbytek večera. Po cestě se ten či onen spolužák zeptal toho či onoho kluka na nějakou konkrétní otázku týkající se jeho osoby. Ale jedna věc, o které se nemluvilo, přestože se Bill ptal, byla osnova prezentace. Ta zůstávala Billovi i ostatním, kteří nebyli ve třídě, záhadou.

****

V sobotu odpoledne zavolala Denae Billovi, aby se ujistila, že je doma, a požádala ho, aby se zastavil. Opravdu se nemusela ptát, jestli může přijít; Bill byl vždycky rád, že je nablízku, a nikdy by neodmítl.

Několik minut se líbali na gauči, než se Denae přitulila k Billovi.

„Ok. Bavil ses včera večer dobře a co si myslíš o holkách?” zeptala se.

Bill si ji přitáhl blíž a objal ji kolem ramen.

„Bylo to docela fajn. Při setkání s novými lidmi se člověk musí chovat co nejlépe, takže jsem byl trochu ostražitý. S Lori byla sranda. Líbila se mi. A umí to mnohem líp než Robert.”

„Jo. Je fakt hezká, ne?”

„Proto se mi nelíbí. Líbí se mi její osobnost a její smysl pro humor. Ale ano, vypadá dobře.”

„Asi ti došlo, že včerejší večer byl jen proto, aby se ostatní holky mohly seznámit s našimi kluky, že?”

„S příteli a klukama,“ odpověděl. „Pamatuj si to. Robert je jenom Loriin kluk, ne její přítel.”

Denae se zasmála a uznala opravu.

„Ano, to je pravda. Přítel a chlap. No, bylo toho trochu víc. My všechny holky jsme si řekly, že se musíme seznámit se všemi kluky, abychom se mohly rozhodnout, koho, pokud vůbec nějakého, pozveme na prezentaci.”

  Carrie a její dcera 02

„Vážně? Takže jste nás prověřovaly?”

„Jo. To je tak nějak pravda. Všichni jsme musely zjistit, koho tam budeme chtít a koho si necháme od cesty.”

Billa to zaujalo. „Hm. Aha. Přemýšlíš o tom, že pozveš lidi na prezentaci, kterou jsi držela v přísném utajení. To je zajímavé. No a dostal se někdo z nás do výběru?”

„Vlastně jen jeden. Ty.”

Bill pocítil hrdost, že byl uznán za hodného pozvání. Zároveň si ale nebyl jistý, jestli by ho prezentace na hodině ženských studií zajímala, i když by to Denae nikdy nepřiznal.

„Takže se můžu přijít podívat, na čem jsi celou tu dobu pracoval? Vsadím se, že to bude velmi působivé. Mimochodem, jak to, že jsem byl jediný?”

Denae se na pohovce narovnala a vysvětlila, že dříve během dne se skupina znovu sešla a probírala předchozí noc. Všechny účastníce projektu dostaly pro každého ze čtyř kluků hlas ano nebo ne. Robert se hned vymykal. Nikdo ho tam nechtěl, včetně Lori. Dan a Jacob dostali po několika hlasech, ale neměli dostatečnou podporu, aby je pozvali. Pouze Bill byl v drtivé většině přijat. Ve skutečnosti se na Billovi téměř shodli, proti hlasovala pouze Debra. Všechny ostatní dívky byly pro, aby tam Bill byl. Zřejmě na všechny zapůsobilo, jak moc má Denae upřímně rád. Líbil se jim příběh o tom, jak se seznámili, a několik z nich poukázalo na to, že Bill byl jediný muž, který o své společnici mluvil jako o krásné místo jako o sexy.

„Takže, mám pro tebe lístek.” Denae se natáhla pro kabelku. „Chci, abys přišel v sobotu na prezentaci v sedm hodin. V sedm hodin. V sobotu. Dobře? Měl bys tam být kolem 6:45.”

Podala Billovi lístek a on prohlásil: „Vlastně to vyjde. Odpoledne dělám rozhodčího na několika zápasech. Než skončí a já se osprchuju a upravím, můžu být připravený a dorazit tam v sedm. Těším se, až se podívám, co jsi dělala a co tě tak dlouho zdržovalo ode mě.” Naklonil se k ní, aby ji políbil.

„Potom mě bude zajímat tvoje zpětná vazba.” řekla. „Ale nezapomeň, v sobotu v sedm.”

„Chápu. Chápu. Ale jaký je v tom rozdíl? V pátek večer a v neděli mám volno. Nemůžu přijít jeden z těch dnů?”

„Ne, v sobotu v sedm. V tu ti můžu dělat průvodkyni.” Trvala na svém.

****

Další týden uběhl Denae velmi rychle. Musela se věnovat posledním detailům a přípravám se svou skupinou na prezentaci. S Billem se několikrát krátce viděla a několikrát spolu mluvili po telefonu. Ale vzhledem k tlaku na přípravu všeho na velkou skupinovou prezentaci byli během týdne fakticky od sebe.

Přišel pátek a odpoledne Bill zavolal Denae, aby jí popřál hodně štěstí. Ocenila jeho gesto a poděkovala mu. Pozval ji, aby se pak zastavila, a ona řekla, že se zastaví, i když nedokázala určit čas. Dnes večer měla se svou skupinou dělat prezentaci čtyřikrát, vždy v 7:00, 8:00, 9:00 a 10:00 hodin. Řekla mu, aby ji hledal někdy kolem půl dvanácté.

Když hodiny odbily půl dvanácté, Bill už seděl na gauči, sledoval basketbalový zápas a pil třetí pivo. Když zápas krátce po půlnoci skončil, uvědomil si, že se Denae stále neukázala. Když zápas skončil, přepnul kanál na stanici Oldies a připojil se k repríze seriálu Leave It To Beaver, který už běžel. Připojit se v polovině nevadilo, všechny už viděl tucetkrát.

Konečně kolem 12:20 uslyšel klíč ve dveřích a dovnitř vstoupila Denae. V jedné ruce držela kabelku a v druhé malou tašku. Na sobě měla krátkou černou sukni, černou bavlněnou halenku s dlouhými rukávy, která jí velmi dobře seděla, a černé boty na vysokém podpatku. Ušklíbl se a pomyslel si, že je to ta nejvíc sexy žena na světě.

Když vstal, aby ji pozdravil, upustila kabelku a tašku a sundala si boty. Líbilo se mu sice, jak vypadá na vysokých podpatcích, ale zároveň se mu líbilo, jak vypadá v sukni a naboso.

„Ahoj, jak to šlo?” zeptal se, když se přiblížil, aby ji objal.

Chytila ho v pevném objetí, vyskočila, obtočila kolem něj nohy a za jeho zády je sevřela v kotnících.

„Do hajzlu“ řekla a pak ho dlouze a hluboce políbila.

“Ale ne. Co se stalo? Něco se pokazilo?”

„Ne, nemyslím tím problémy. Chci říct ošukej mě. Ošukej mě hned teď.”

S radostí jí vyhověl a vešel do ložnice, kde ji stále objímal a pokračovali ve vášnivém polibku. Bill ji položil na postel a ona si začala rozepínat halenku, zatímco on jí začal sundávat sukni. Všiml si, že Denae nemá kalhotky, a tak nechal prsty klouzat po její kundičce, zatímco sukni posunul dolů za její boky. Už byla mokrá. Oba pracovali na tom, aby se svlékli, a pokračovali v líbání, zatímco on do ní přirážel, nejprve pomalu a pak rychleji. Vyvrcholili současně a rychleji než obvykle, zatímco Denae dělala větší hluk než obvykle.

  Ručníky a make up

Bill se překulil, aby si lehl vedle Denae, a oba se zhluboka nadechli.

„Páni,” řekl. „Byla jsi vážně rozjetá. Ať už jsi k večeři jedla cokoliv, měli bychom to mít pořád.”

Denae se zasmála, ale nic neřekla. Otočila se na bok čelem od něj. On se přetočil na bok a uvelebil se za ní, přičemž se jeho mužství usadilo mezi půlkami jejího zadečku.

Zašeptal: „Hele, když už jsi takhle nabitá, nebyla by teď vhodná chvíle zkusit -“

„Ne!” přerušila ho, „už jsem ti to říkala snad desetkrát, anál zkoušet nebudu. Jsem si jistá, že u většiny chlapů by to bolelo. S tebou si to nedokážu představit. Tuhle myšlenku musíš jednou provždy vypustit z hlavy. Nebudeš si tam strkat svůj přerostlý nástroj.”

Chvíli potom bylo ticho, když leželi vedle sebe, Bill nakonec ticho přerušil otázkou: „Tak jak to dneska šlo? Nikdy jsi to neřekl.”

Dlouze vydechla, natáhla se po jeho ruce a přitáhla si ji k sobě, takže ji objímal s rukou na prsou. „Šlo to dobře. Bylo to dost stresující, ale to jsem čekala. Myslím, že jsme si všechny vedly dobře. Velká zkouška bude zítra večer, až přijde profesor. Vlastně budeš mít příležitost se s ní setkat, protože jste oba na sedmé hodině.”

„To je dobře,” řekl.

Zmínila se, že se potřebuje „tam dole” osvěžit, a tak vstala z postele a šla do koupelny ještě nahá. Bill zatím vstal a zhasl televizi a všechna světla kromě toho v kuchyni. Pak se vrátil do postele a ona se brzy připojila. Když usínali, drželi se navzájem.

****

V sobotu ráno se Bill probudil jako první. Rozhodl se nechat Denae spát, potichu se oblékl a odešel pro bagety a kávu, aby je přinesl do bytu. Když se vrátil, byla už vzhůru, ale stále ležela v posteli.

„Co takhle snídaně do postele?” zeptal se, když vešel do ložnice a položil tašku s bagetami a dvěma kávami na noční stolek. Zamručela, protáhla se a zmínila se, že to zní jako skvělý nápad.

Když otevřel kelímek posadil se na postel, aby jí ji mohl podat. Denae se posadila a nasála vůni. Nenuceně si nechala spadnout prostěradlo do klína a nechala si odhalená ňadra. A proč ne? Stejně jako všechno ostatní na ní byla i její ňadra krásná. Dokonale se hodily k jejímu štíhlému, atletickému tělu. Byla pevná a její bradavky, když byly vztyčené, jako teď, nápadně vynikaly.

Při snídani si povídali. Bill se na ni často díval a kochal. Ona pokračovala v konverzaci a předstírala, že si jeho pozornosti nevšímá, ale tajně si ji vychutnávala.

Odešla ještě před obědem. Musela se spojit se skupinou a ujistit se, že bude vše připraveno. Když ji Bill líbal na rozloučenou, připomněla mu, že by měl na prezentaci dorazit kolem 18:45. Ujistil ji, že to udělá, a zmínil se, že se těší, až ji uvidí, uvidí zbytek skupiny a uvidí výsledky jejich tvrdé práce.

Když dorazil do centra, zbývalo deset minut do deváté hodiny. Přede dveřmi, přes které byl sametový provaz zavěšený na dvou zlatých sloupcích, postávalo několik lidí. Suzy tam byla také. Když k ní přišel, slyšel, jak vítá malý dav na prezentaci Síla žen v čase. Viděl, že je oblečená přesně jako Denae předchozího večera: černá sukně, černá halenka a černé vysoké podpatky. Usoudil, že to musí být uniforma, kterou se všechny rozhodly nosit. Slušelo jí to, stejně jako Denae. Suzy si samozřejmě nechala rozepnuté o dva knoflíky blůzy víc než Denae, takže všichni měli dobrý výhled do jejího výstřihu. Když byl dostatečně blízko, aby na něj viděla, Suzy vyběhla zpoza provazu a odtáhla Billa stranou.

„Máš dvě hodiny zpoždění, kámo. Zmeškal jsi sezení. A Denae byla opravdu zklamaná.”

„Já vím. Já vím. Nemohl jsem to ovlivnit. Byl bych tu v dostatečném předstihu. Byl jsem osprchovaný a oblečená a měla jsem časovou rezervu, ale pak mi nenastartovalo auto. Musel jsem vyměnit baterii a to mě stálo život. Ale nemůžeš prostě zavolat Denae, abych jí teď mohl dát vědět, že jsem tady?”

„Ne. Právě teď má plné ruce práce s převlékáním na další sezení. Chtěla dělat průvodkyni tvé skupině.”

Suzy chvíli tiše stála a přemýšlela. Pak se blýskla jedním ze svých ďábelských úsměvů. „Něco ti řeknu. Udělám výkonné rozhodnutí. Půjdeš na tohle sezení. Já jsem průvodce, takže místo Denae dostaneš mě. Můžeš jí to všechno vysvětlit později. Mimochodem, sako ti sluší, B.C.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.