Afterpárty

Mitch neměl tyhle třídní srazy nikdy rád. Neměl sice proti svým spolužákům celkem nic, ale mnohem víc mu sedli jednotlivci než skupiny. Měl si s nimi co říct, jenže v tomhle chumlu se člověk ani nedostal pořádně ke slovu. Omezil svoji konverzaci během dnešního večera na několik obecných odpovědí a napůl si vyslechl spoustu monologů. Mezitím věnoval vždycky většinu své mozkové kapacity na ztracení se ve vlastních myšlenkách. Bylo mu jedno, jestli to ostatní považovali na hrubost. On to používal jako svého druhu duševní sebeobranu. Stejně si z nich málokdo bude pamatovat, jak se právě on na tomhle večírku choval.

Jestli si budou vůbec pamatovat, že tam byl.

Vyšel na terasu, aby si zapálil. S kouřením nehodlal zcela přestat, ale dařilo se mu držet na několika cigaretách za týden. Dával si je většinou, když o něčem přemýšlel, nebo když se mu něco hodně povedlo. A postupně zjistil, že čím míň času věnuje cigaretám a více skutečné aktivitě, tím více má důvodů k tomu zapálit si na oslavu úspěchu. Tak jako tak se blížil k plnému skoncování s tímto zlozvykem. Bez žvýkaček nebo náplastí. A nechybělo mu to.

Nepotáhl ani třikrát a na jeho rameni se ocitla ruka. Štíhlá ruka s modrým prstenem.

,,Copak, že ses takhle separoval?“

Podíval se do očí půvabné tmavovlásky. ,,Znáš mě, Claire. V tom chumlu se nedá existovat a navíc jsem potřeboval na vzduch.“

Claire přikývla a tak možná ve snaze ho trochu utěšit, možná ve snaze o něco víc, se mu opřela o rameno a její ruka ho hladila po zádech.

Měl ji rád. Chvilkama to vypadalo na něco víc, ale spíš se navzájem svěřovali. Claire mu rozuměla, chápala jeho lehkou averzi vůči skupinám a kolikrát to měla podobně. Pak ale neodolala vábení davu, a protože se na ni tu více tu méně stále vrhali, byla v jeden moment sama na chodbě se sklenkou vína v ruce, v dalším už uprostřed kruhu těch, kdo jí obdivovali a chtěli.

Tahle společnost, která vlastně nikam nevěděla, mu začínala vadit, takže típl cigaretu v popelníku na balkoně a vydal se zpátky do ruchu oslav, které ani neměly konkrétní cíl nebo formu.

Mitch se probudil a chvilku neměl absolutní ponětí, kde vlastně je. Místnost neznal a ležel na jednodílné posteli se žlutým povlečením.

Kolem byla tma. Byl oblečený, takže sáhl do kapsy a vytáhl mobil. Byly tři v noci.

  Kouzlo úplňku

Musel na párty odpadnout a hostitelé ho někam uložili, aby se trochu prospal. Ale kupodivu mu bylo naprosto božsky. Neměl závratě, ani ho nebolela hlava.

Podle svítícího čtverce poznal dveře s okénkem a vykoukl na chodbu. Panovala tu tma, ale v dálce viděl světlo, tak se k němu vydal.

Přišel na ochoz patra, ze kterého vedly točité schody dolů. Asi byl předtím v ložnici, která byla dál od centrálních světel, takže spáče nerušil provoz domu. Chytré, pomyslel si.

Jeho myšlenky přerušily kroky a dvoje ruce, které mu spočinuly na obou ramenou.

Lehce sebou škubl, ale poznal Claire a Theresu. Obě krásné spolužačky a hlavně obě holky, po kterých toužil každý kluk z ročníku, Mitche nevyjímaje.

Na okamžik se zarazily, ale když na ně jen tak koukal, usmály se nejdříve na něj, pak na sebe mrkly a rukama na rameni ho řídily pomalu dolů po schodech.

Nebránil se jim a měl pocit, že mají něco za lubem. Jen doufal, že to zase nebude nějaký otravný vtípek.

Nebyl.

Obě dívky ho v půlce schodů jemně, ale bez šance na obranu přitiskly zády ke zdi a ony samy se přitiskly k němu, takže i kdyby chtěl, nemohl klást odpor. Proč by to ale dělal, když cítil všechny jejich křivky, jejich prsa na své hrudi a bocích a jejich jazyky jen hledaly jeho ústa.

,,Když jsi tu vydržel tak dlouho, tak musíš dostat něco na oplátku. Ostatní se totálně zřídili nebo vypadli zrovna v době, kdy jsme dostaly chuť na nějaké laškování. A protože jsi nám takhle hezky odpočatý přišel do rány, tak jsi dneska naše oběť.“

,,Ale jestli budeš klást odpor, budeme muset použít donucovací prostředky.“ Zašeptala mu do ucha Theresa a olízla mu krk.

Odpověděl jí stejným způsobem a už se to začalo rozjíždět. Slova nebyla potřeba, hovořily jazyky, rty, ruce a tři vlnící se těla.

Zatímco mu Claire vytrvale hrabala mezi nohy a snažila se mu dostat do poklopce, Theresa se s ním vášnivě líbala a prokutávala se rukou pod jeho tričko až na chlupy na jeho hrudníku. Mačkal Claire zadeček a Theresu si přitáhl rukou na zádech k sobě, aby neunikla jeho líbání. Zatímco mu Claire v růžovém topu rozepínala poklopec, cítil i přes tričko její tvrdé bradavky, které ukrývaly pouze bílé šaty na ramínka. Ani jedna z dívek se už neobtěžovala s podprsenkou. Mají vůbec kalhotky? Blesklo mu hlavou.

  Den Matek trochu jinak

Jeho ruce byly stále uvězněný objímáním vláčných těl, takže když mu dívky vysvobodily nabíhající penis z těsných džínsů a začaly jej společnýma rukama dostávat do formy, byl Mitch sám dokonale zablokován.

Pokračoval v líbání s Claire, protože se přece nebude jen tak dívat, jak mu dvě krásné holky masírují ptáka. Pak na něm konečně ucítil Theresin jazyk.

Claire si zatím stáhla svůj bílý top a Mitch se pustil do mačkání a líbání jejích drobných, ale o to pevnějších prsíček. Theresa stále pokračovala v kuřbě jeho masa a občas se mu podívala do očí, snad pro ujištění, že se mu to opravdu líbí..

Když k ní klesla i Claire a převzala štafetu na jeho penisu, Theresa vstala a zbavila Mitche trička. Nahmatal její kozičky pod oblečením a chopil se jich volnou pravačkou, zatímco jeho druhá ruka si ji opět přitáhla těsně k tělu.

I její obleček se za chvilku poroučel k zemi a plnému kontaktu jejich těl už tak nic nebránilo.

Theresa cestovala po jeho těle a stále jej zasypávala polibky, přičemž se vracela na své původní místo v jeho rozkroku.

Claire zůstávala jazykem na špičce Mitchova jazyka a Theresa zapojila svoje šikovné prstíky do hraní s jeho varlaty. Mitch jim jen položil prsty na hlavy a vychutnával si to, co jej díky těmto dvěma černovlasým nymfám zaplavovalo.

Dívky se jazykem vystřídaly, ale obě se stále občas očkem podívaly, jak Mitch na jejich laskání reaguje. Ale jeho přivřené oči a zasněný výrazy hovořily za vše.

Po několika minutách vstaly obě. Vzaly jej za ruce, sešly s ním ze schodů a donutily jej sednout na koženou pohovku uprostřed obýváku.

Claire si sedla vedle něj a opět mu nabídla svá prsa k polibkům, zatímco Theresa zůstala hlavou v jeho klíně, aby jeho úd nezůstal na ocet.

Mitchova ruka se mezitím zavrtala Claire v džínách a jak jen dosáhla, masírovala její klín. Ta sesedla z pohovky a opět se obě tmavovlásky vrhly na Mitchovo mužné nářadí. V podobném duchu ještě všichni tří nějakou dobu pokračovali, ale pak už byl čas na to, co chtěli všichni…

Claire si na Mitche nasedla pro milování jako první a protože Theresa nechtěla zůstat pozadu, nastavila Mitchovým ústům svoji lasturku. Nepotřeboval nápovědu a pustil se do práce.

Pronikal do obou. Do jedné svým mužstvím, do druhé podobně schopným jazykem. Vzdychaly obě, každá v trochu jiném rytmu a intenzitě. Zvedl ruce, které si Theresa přitiskla na prsa. Pak sjely na její zadek a boky a její ňadra chytla Claire, která se na Mitchově penisu nepřestávala pohupovat sem a tam.

  Běží běží, zakopne a leží

Pak muselo přijít střídání stráží, protože Theresa si také chtěla přijít na své. Lehla si na pohovku a uvolnila Mitchovi cestu ke svému klínu. Když se v ní začal pohybovat, vyházela mu svými boky naproti a Claire se pro změnu usadila nad ní. Na jednom konci se její lasturka hýbala nad Theresinou vzdychající pusinkou, na druhé její vlastní ústa dováděla na Mitchově pohybujícím se hrudníku.

Když ho Mitch z Theresy na chvilku vytáhl, Claire se chopila své šance a její ústa toho dárce rozkoše okamžitě celá obalila.

Theresa chtěla změnit polohu. Odsunula Claire trochu stranou, a posadila se na Mitche usazeného pevně na pohovce.

Claire pozorovala jejich dovádění a u toho se starala vlastní rukou o vlastní klín.

Theresa se na svého milence přilepila celou plochou vlastního těla a třela se o něj, aniž by ztratila tempo. Claire se při vlastním laskání jen dívala, jak jeho penis stále mizí v lůně její kamarádky a jak ani jednomu z nich nedochází energie. Ta scéna ji přímo hypnotizovala.

Mitch pak Theresu otočil a vzal zezadu, zatímco Claire jí k pusince přistrčila svůj rozkrok a nechala si vylízat mušličku. Bůh ví, že už to opravdu potřebovala.

Když zatoužily obě krásky zanedlouho opět po změně pozic, byla to shodou okolností stejná jako na počátku, jen ony se vyměnily.

Pak, když svůj penis opět zapichoval do Theresy a Claire jej zezadu masírovala bradavkami a rukama hladila na prsou, cítil Mitch, že už se blíží závěr a že každou chvilku vyvrcholí.

Holky to na něm poznaly, protože zrychlil tempo svého přirážení.

Pak jen houkl na Claire, která mu briskně vyškubla úd z Theresiny pochvy a sama jej rozvibrovala sérií krátkých tahů. Ty za moment odměnily obě dívky bílými kapkami, které jim zůstaly na kůži a po kterých obě toužily v tu chvíli víc, než po čem jiném.

Nezůstaly na pohovce, ani v obýváku. Vypravili se tak, jak byli do ložnice, kde původně uložili unaveného Mitche. Teď tam spočinula tři příjemně unavená a bezvládná těla, která byla naprosto spokojená s večerem, nocí i úsvitem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *