A spáč procitne

Něco ho probralo a chvilinku netušil, která bije. Viděl jen svou přítelkyni Amy a její nejlepší kamarádku Sandru, jak vedle něj sedí jenom v kombiné, pod kterým evidentně nic nebylo. Dívaly se mu do rozkroku, protože Joe byl zvyklý spát nahý, a těkaly od jeho penisu k jeho očím, jakoby čekaly na souhlas.

Usmál se a posunu se trochu víc na polštář. Obě dívky nebo spíš děvky už na nic nečekaly a vrhly se na jeho tělo všemi nástroji, které měly v záloze. Sandra se bez váhání začala svým mrštným jazykem starat o jeho penis, zatímco Amy se pro začátek spokojila s francouzským líbáním. Tak jako tak byl Joe v sedmém nebi. Vedle něho dvě krásné nadržené kundičky s vlhkými klíny a jeho ocas připravený k akci. Krásnější probuzení si snad nemohl přát.

Amy se občas podívala na kouřící Sandru a za chvilku se k ní přidala. Sandra sama sjela Joeovi na koule, zatímco Amy dováděla jazykem na samotné špičce jeho jazyka. Dováděly obě naprosto mistrovsky a tomu chlapovi nezbývalo nic jiného, než se rozkoší kroutit pod jejich jazyky. A přitom se ho vlastně ani nedotýkaly.

Pak si ho Amy vrazila do pusinky celého. Sandra opustila klín, popolezla dozadu a vzala si zezadu do parády prcinku svojí přítelkyně. Ta samozřejmě nic nenamítala a dál se věnovala tomu krásně pevnému ocasu. Sandra kmitala jazykem v její kundičce a jen občas změnila úhel lízání. Pak přidala ukazovák, který jí zasunula do kundičky a jazykem se dále věnovala jejímu análku. Amy mezitím párkrát pohonila Joevi penis a pokračovala v ústní krasojízdě.

Potom změnila i ona místo a konečně na ten krásný ocas nasedla.

Sandra sama jí ho zavedla mezi nohy, ačkoli několikrát jí z dírky vypadl, protože Amy se na něm hned ze začátku příliš vrtěla. To samé následovalo po několika prvních přírazech. Chtělo to se trošku uklidnit, ale Amy za chvilinku našla správnou techniku a už si jen užívala to krásné maso, které jí projíždělo pochvu po celé její délce. S vervou pracovala svým zadečkem, zatímco se jí na zbytku těla třepotalo černé kombiné a šimralo Joea na hrudníku. Ten si mezitím vychutnával na všechny způsoby její kozičky ještě lehce skryté v oblečku. Miloval, když viděl napůl zakrytá prsa, která slibovala mnohem víc, než se na první pohled zdálo.

  Probuzení do čtyř dlaní

Sandra sledovala toto dovádění zblízka a občas polaskala ještě Joeova varlata. Ráda se dívala, když její přítel prcal někoho jiného. A Amy se jen pohupovala nahoru a dolu, protože věděla, že Sandra tohle dokáže náležitě ocenit.

Pak se vyměnily, protože Sandra se chtěla taky napíchnout na tenhle krásný ocas. Znala jej dokonale, ale stále na něm objevovala něco nového. Amy si mezitím sundala poslední zbytky oblečení a vlnila se vedle souložícího párku. Protože si ale chtěla vychutnat ten ocas aspoň nějak, zaujala podobné místo, jako předtím Sandra a lízala pod jejím pracujícím zadečkem koule jejího přítele. Stavěla se k oběma tělům z různých úhlu i stran, ale dělal stále to samé. Laskala oba své přátele, jak jen mohla.

Sandra rozjela svůj zadeček na plné obrátky, takže se její prsíčka v červeném kombiné hopala přímo před zraky jejího přítele, což vzrušovalo oba. Když už byly nahé obě, napadlo Amy, že by si mohla sednout obkročmo nad Joeův obličej a nechat se trochu vylízat. Taky tak učinila a jeho jazyk se rychle chopil nabízené příležitosti. Mezi jeho lízáním hladila Amy Sandře prsa a ta samozřejmě také nezůstala v ničem pozadu. Vytvořily takový menší erotický trojúhelník. Koneckonců, píchat svoji holku a zároveň lízat kundičku její nejlepší kámošce, to má sakra něco do sebe.

No a do toho se ty dvě začaly ještě líbat. Líbat jak ústa, tak i bradavky té druhé. Pak se Sandra zvedla lehce v bocích a opět se věnovala jen ocasu, který se stále proháněl v jejích útrobách. Amy si nepřestávala užívat jazyk mezi svýma nohama a občas ještě chmátla Sandře na kozy. Ta to snad už ani nevnímala.

  Běží běží, zakopne a leží

Amy se otočila a opět se ústně spojila s Joeovým rty. Saqndra se mezitím stále napichoval na jeho ocas, který byl stále tvrdý jako skála.

Protože se holky chtěly také víc věnovat samy sobě a Joe se chtěl taky jednou zvednout z postele, změnili všichni tři pozice.

Sandra si lehla na záda, Amy si na ni sedla a pozoroval, jak Joe začal svoji holku prcat do kundičky. Amy strašně vzrušovalo vidět svou přítelkyni pod sebou a v jejích očích rozkoš, kterou ji způsoboval penis dorážející dna její tělesný otvor. Hladila jí na tváři, na krku i na prsou a Sandřino tělo sebou pod ní pravidelně cukalo poslušno přírazů, kterých se mu vydatně dostávalo. Sandra ji akorát hladila na prdelce a dívala se jí zasněně do očí. Aym nevěděla, co ji vzrušuje víc.

Pak Joe vyměnil otroky a začal pro změnu šukat zezadu Amy. Po chvíli se ale opět vrátil do kundičky svojí partnerky, ale Amy věděla, že tahle výměna nenastala naposled. Obě holky si rtu rozhodně přicházely plně na své. Zběsilé přirážení, kterým tento ranní sex začínal, nahradily pomalejší, ale o to důraznější údery masitého beranidla. Obě holky si mačkaly kozičky navzájem a jen sténaly a vzdychaly. Amy klesla na Sandřino tělo a opět se s ní začala líbat. Pro Sandru bylo krásné vědomí toho, že líbá ženu, do které z druhé strany zapichuje svůj ocas její partner. Pak začal Joe opět šukat Sandru, která se jen uvolnila a rozprostřela na celou postel, mezitím držela za boky Amy, která celé dění pod sebou vnímala jak zrakem, tak i tělem, protože veškeré pohyby se přenášel i na ni.

  Romance s vůní kůže a chlípnosti

Sandra stočila hlavu do polštáře a jen sebou škubala. Amy se otočila na Joea, natáhla k němu ruku a přitáhla si jeho hlavu pro pár polibků. Pak ruce jich obou spočinuly dole na Sandřiných bradavkách. Tyčily se nad ní jako sloupy antického chrámu. Sandra sebou dole stále škubala, jak do ní stále bušil Joe. Nemělo to konce. Amy odhodila polštář, který jí bránil v tom, aby se plně přitiskla ke své přítelkyni.

Joe opět prcal Amy, ale trvalo to jen chvilku, protože i na něj už to šlo. Vyškubl z ní svůj penis, několika tahy se udělal a postříkal jí celý zadeček. Několik kapek steklo i dolů na Sandur, která je přijala s povděkem. Joe ještě Amyin zadeček poplácal svým žaludem a otřel do něj tak to, co mu ještě zůstalo na těle penisu. Amy touž nevnímala, opět se líbala se Sandrou. Pak si ale vychutnala penis, který ji už jen hladil mezi půlkami a plácal ji na kůži jako jemný bičík. Sandra ji škrábala nehty na břiše, zatímco Joe se k ní přitočil ze strany a dlouze a vášnivě ji líbal.

I dívky si ještě věnovaly pár polibků a pak si vzájemně klesly do náruče. Joe slezl z postele a šel si dát sprchu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *