Když má mamka bodystocking…

Doug ťukal do klávesnice něco, co dávalo čím dál tím menší smysl, ale už to chtěl mít hotové a jen se na chvíli vyvalit u televize. Pořád přitom měl pocit, že slyší z domu nějaké podivné zvuky, ale možná se mu jen něco zdálo. Otec byl zase na služební cestě a mamka dělala něco kdovíkde po domě a možná se chystala na nějakou svoji bokovku. Dělala totiž speciální eskort servis a přitom využívala Douga někdy jako cvičný subjekt. Její synáček byl mužsky velmi dobře obdařen, takže když vymyslela nějakou novou kreaci na uspokojení svých movitých a náročných klientů, občas si to na něm vyzkoušela. Nejdříve – před lety – ho to dost zaskočilo, ale pak se dohodli, že to není nic proti ničemu, nikdo o tom neví a že to tak půjde dál.

Zvláštní syčivé zvuky ho vytrhly z myšlenek a stejně si potřeboval umýt ruce, které se mu vždycky na klávesnici podivně zalepily. Musí to vzít nějakým ředidlem, sakra.

 

Prošel koupelnou a tekoucí voda mu jasně oznámila, že se tu mamka sprchuje…a má na sobě přitom bodystocking.

„Okey, takže něco novýho…“ odtušil spíš pro sebe, protože mamka ho přes proudy vody stejně neslyšela.

Usmála se, když ho spatřila a svůdně si mydlila rameno a prsa. Několikrát obkroužila svůdnou prdelku skrytou mezi dvěma pruhy tkaniny, po které klouzaly mydlinky a odhalovaly její kundičku.

Otočila se k němu, potěžkala si obě kozy, stáhla ústa do polibku a laškovně na Douga zamrkala. Nato si rovnou zajela namydlenou rukou mezi nohy. Pořád si hrála s těma namydlenýma kozama, třela je o sebe a sama poskakovala, až hopsaly o ony. Pak je zase sevřela a kroutila si bradavkami. Když tenhle tanec ustal, neuvěřitelně pomalu vešla pod sprchu, aby jasně viděl, jak pramínky vody zvolna odsekávají mydlinky z jejího zadečku i prsou a nechávají jen čistou mokrou kůži.

Předek těla měla ale ještě namydlený. Třela si mušličku, hrála si s lemy bodystockingu, sjela do dřepu a s roztaženýma nohama onanovala. Sem tam se natáhla pro trochu vody pro navlhčení pysků, jinak ovšem nechávala pičku pořád v bílé záplavě. Jen co byla kundička trochu čistší od mydlin, pořádně jí roztáhla, aby Doug viděl to krásné růžové masíčko. Zakroužila v ní, zajela dvěma prsty dovnitř.

Došel k zástěně sprchy a naznačil, jestli může za ní. Nic neřekla, přikročila k němu, přiložila mu na otevřenou pusu ukazovák a lascivně ho olízla.

„Ručník….“ zašeptala.

Přikývl a podal jí osušku. Jen co ji látka ovinula, přitiskla se k němu a odešli do ložnice.

Doug padl na postel. Pozoroval, jak si Cora sundává ramínka bodystockingu, který už zakrýval zase celé tělo všech jejího bujného poprsí. Stáhla látku dolů, prsty zajela do kundy, několikrát ji protáhla, pak se rukama zase vrátila nahoru a masírovala obě kozy.

  Intimita s hlavní u boku

Vstal a natáhl k ní hlavu. Okamžitě ho za ni chytila a vrazila mu do pusy jednu bradavku, záhy druhou. Zmocnil se těch koz sám a cucal hned jednu, hned druhou. Pořádně je chytil do rukou a nasál, až zavzdychala. Sedla si na jeho stehno, jednu kozu měl akorát bokem, tak začal na bradavce pořádně kmitat jazykem. Sklonila se k němu s prsem v ruce a jen se jí napojil na bradavku, vrazila mu jazyk do pusy v pořádném polibku.

Zvedla se a rolovala dolů bodystocking, který už jí stejně moc nekryl. Doug si mezitím rozepl kalhoty. Seděla mu zase v klíně holou zadnicí, látka už ulpívala jen na nohách a za chvíli spadla na zem. Jenže Cora ji zachytila a ovinula si ji přes kozy. Chytil tu látku, dal ji pod prsa a zběsile s nima houpal. Našel oko, do kterého je navlékl obě. Jakmile tam byly, Cora s nimi začala zběsile hopsat a třást.

Vzal celý ten obleček a zahodil ho. Ji donutil kleknout, sám se zvedl a rozepl si poklopec. S chtivýma očima čekala, až vytáhne svůj penis a ona si ho bude moci vzít celého do pusy. Věděla, že je velký, jenže když ji v plné erekci způsobené předchozím dováděním skoro švihl do čela, tak tak uhla, v očích opět ten obdivný výraz.

Přetáhla ho po celé délce, olízla na okrajích. Vzala ho jednou rukou shora, druhou kolem varlat a vrazila si ho hluboko do pusy. Několikrát ho nasála celého, pak ho zvedla a vzala do pusy jemnou kůžičku koulí.

„Heeeeehhhhh….“ vydechl někde nahoře Doug se slastně přivřenýma očima.

Ještě chvíli ho střídavě kouřila až po kořen a honila rukou, pak zvedla jednu kozu a plácala s žaludem do bradavky.

„Naplácej jim pořádně….“ řekla tiše. Doug vzal ptáka do ruky, Cora nastavila obě kozy a bradavky dostaly pořádný výprask. Leskly se slinami, které zůstaly na žaludu, Doug je žaludem hladil a zase do nich mlátil. Pak vzal matku za hlavu a zase jí ho vrazil do krku, až zakloktala.

„Lehni si hlavou ke mně…“ instruoval ji. Natáhla se, on ji ještě trochu doladil. Když měla hlavu přes okraj postele hned pod ním, otočil se, klekl si jí nad krk a zarazil jí péro zase do huby. Ale jen několikrát. Obě kozy byly teď blíž a ona si mezi ně toho krásného čuráka hnedka vrazila.

Chvilku ji pořádně šoustal kozy, jenže dostal zase chuť na její pusinku, takže žalud opět zamířil do předchozího otvoru.

Vstal, Cora se otočila a přitáhla si ho pořádně k sobě. Pak ho důkladně líbala a hladila rukama po celém těle. Vzápětí padla na záda a roztáhla nohy. Jasný signál, že che pořádně vylízat pičku.

  „Koukáš se, zlato?“

„Strč mi tam ten jazyk, hezky hluboko…“

Poslechl. Mučil ji nejdříve pomalu, kdy se po každém doteku na kůži odtáhl a postoupal po její kundičce hrozně pomalu. Nejdřív si držela jednu kozu, pak to nevydržela a přitiskla si rukou jeho hlavu pořádně mezi nohy. Vzal mezi rty její klitoris a pořádně ho nasál.

„Áááááhhhhh…jooóóóóó…přesně tááááák….“ zaúpěla slastí.

Kmital jazykem, lehounce jí na kundičku foukal zdálky, po čemž úplně šílela, pak se zase přiblížil a natiskl na ni celou pusu. Sevřel jí pičku za stran, až závojíčky vystouply, pak je nasál celé do pusy.

Když si sjela na vteřinku rukou do klína, sjel on trochu níž a stejně, jako předtím na klitorisu, jí krásně kmital jazykem na análku.

„Mmmmmffffff…..jo….takhle…přesně….víc….“ zavyla a hlava se jí svalila na stranu.

Vrátil se ke kundě, zarazil do ní pusu a pohyboval se nahoru a dolů.

Plivl na ni, vstal a nasměroval žalud ke vchodu. Pak do ní neuvěřitelně pomalu zajel jenom žaludem.

„Joo…..bože ten je furt tak obrovskej….jo, chci tě vevnitř…“

Pomalu zajel až po kořen, až sebou párkrát zacukala. Když byl nadoraz, škubla sebou ještě víc a zavyla rozkoší.

Položil jí ruku na břicho a začal nemilosrdně přirážet. Když ještě přidal kmitání třemi prsty na jejím poštěváku, skoro odpadla. Pustil klitoris, chytl jí pro změnu za kozu a furt ji mrdal. Vytáhl ho z ní pomalu skoro úplně a jen co byl málem venku, prudce přirazil. A znova takhle. Zajel dovnitř napůl a pohyboval se v ní prudce jen o kousíček. Skoro plakala slastí, napjata jak luk, co přijde další. Chytl si ptáka u kořene, vytáhl ho úplně a zase zajel zase dovnitř tý mokrý kundy. Znova. Znova, znova…ještě několikrát.

Přestal ji na chviličku šoustat, sklonil se k její pičce a jen mnul zvenku klitoris mezi třemi prsty. Šílela z toho stejně jako předtím z mrdání.

Po krátkém intermezzu ho do ní zase vrazil a šoustal ji dál.

„Joo…bože…pokračuj, potřebuju toho tvýho čuráka hluboko. Jo..přesně tam…“ mumlala, jak se její tělo mlelo pod jeho náporem.

Nahnul se trochu víc nad ní a opřel se jednou nohou o postel. Když ho z ní vytáhl, natáhla k němu ruku a několikrát ho přetáhla. Pak do ní zase zajel. Jakmile byl venku, zase mu ho vzala a pohonila. Zase se do ní ponořil. Držela ho za koule, když přirážel, a jen vzdychala.

Vstal a na chviličku se postavil přímo nad její hlavu, než přidřepl a vrazil jí ho do pusy.

Pak ho napadlo, že by to nebylo marný ze strany. Pro změnu.

Lehl si na pak a pokynul jí na místo vedle sebe. Svižně se uvelebila a kundičku měl zase na dosah. Jen nasadil a pořádně přirazil, svalila se na záda, jen se jí kozy zavlnily. Tu bližší si vzal do pusy a dole pořád mrdal.

  Oslava před oslavou

„Prdelku, je libo?“ zeptal se jí tiše do ouška. Než cokoli odvětila, vytáhl z ní mokrého ptáka a zajel jen o kousek vedle.

Šlo to hůř, ale nakonec se do toho jejího zadečku dostal taky. Zkroutila se slastí a jen lehce zaúpěla.

„Proboha to je tak krásný…mmmmmm…jo…mrdej mi tu prdelku….zmrdej ji….víc….“ kňučela mu v rukách.

To už se pořádně rozjel a zajížděl jí do análku až po kořen stejně prudce, jako předtím do kundičky.

„Jo…omrdej tu moji těsnou prdelku a saj mi kozy…“ hlesla a nasměrovala mu k puse bradavku, které se ochotně chopil. „Mmmmmmffffff…ááááááhhhhh….hhhhááááá…mmmmm…..“

Třela si pičku rukou, jak se dole klepalo jeho péro zajíždějící neunavně do prdelky. Když si dvěma prsty zajela dovnitř pičky, cítila to bušení do svého těla ještě víc a silněji.

 

Zvedla se nad něj, aniž by z ní vypadl, a rozjela to na všech čtyřech. Za moment mu klesla na trup, takže dole se rozkmital, aby do ní zase pořádně zajížděl. Ještě natáhl ruku tam dolů a čechral jí prstama pičku.

„Jo… bože přesně, tam….mrdej mi tu prdel….přesně tam…mmmm….ahhhhh…drž mi kozýýýýý….“ řvala jak pomnutá a Doug netušil, co dělat dřív. Ruce se snažily zvládnout, co se dalo a čurák neustával v zajíždění do matčiny prdelky.

Trochu víc se nahoře předklonila, takže měla krásný výhled na přirážení. To ji taky pořádně rozrajcovalo.

„To je tak sexy vidět to péro, jak mi mrdá prdelku…jo…jak tam zajíždí…mmmm…to je krásný…“

Smekla se z něj a než stačil cokoli udělat, zase ho kouřila. Olízla ho nahoře, pak vzala do ruky, vrazila si ho skoro celého do krku.

„Mrdala se ti moje prdelka dobře?“ nečekala na odpověď, kouřila dál.

„Mezi kozičky…chtěl bys?“ zase nečekala, jen mu sevřela péro prsama a Doug hnedka rozjel další přirážení.

 

Sedla si na něj obkročmo. Zarazila si ho do kundy a jen se na něm jemně pohupovala tam a zpátky. Nechala ho kmitat v sobě a řvala slastí. Nechal ji několikrát poskočit a zajel jí pro změnu do prdelky. Vzápětí ji zase začal brutálně a hluboce šoustat.

Jenže to nešlo vydržet pořád. Tentokrát se smekl on zpod ní a začal si ho prudce honit.

Sotva se k němu dostala, už to z něj lítalo v pořádných přívalech, které zachytla na pusy, na nos i na celý obličej. Pak se jen svalila a oddechovala jak po maratonu.

„Tak jako nácvik dobrý ne?“ podotkl a tentokrát si šel dát sprchu on.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.