Když divočina zavolá

Dopolední slunce začalo zahřívat stromy lesa a vyhánělo i poslední cáry ranní mlhy. Ozzie přinesl ke stanu dřevo na oheň a po odložení všech polen se svalil do jednoho z rozkládacích křesílek. Na druhém byla barevná podprsenka a Mike.

„Hele díky za to dřevo, já se jdu trochu projít. A prosimtě nedělej kravál, Nicki asi ještě spí. V noci jsme trochu řádili, tak je asi ještě unavená, hehe.“ Podal mu ruku a vydal se někam do lesa.

„Asi ještě spí…“ zabrumlal si pro sebe Ozzie a odfrkl si. Jasně, hlavně že on tady všechno udělá a ona pak milostivě vyleze k hotovýmu.

Jeho myšlenky přerušil podivný zvuk, který se ozval za ním a nepatřil k běžným projevům lesního terénu. Pak Ozzie zavrtěl hlavou, spíš se mu něco zdálo.

Jenže se to za chvilku ozvalo znova a teďka už nepochyboval, že jde o vzdychání.

„Hergot, co to tam ta kočka zase provádí?“ řekl si a zvedl se.

Udělal několik opatrných kroků ke stanu, jakoby čekal, že se v další vteřině promění v tygra a zakousne ho. Ale furt to byla jen kostra potažená impregnovanou vrstvou látky. Další vzdychnutí.

Sedl si až ke stanu a všiml si kousku rozepnutého zipu, který tvořil škvíru. Naklonil se k ní a spatřil Nicki, jak leží oblečená uvnitř, přes plavky si hladí prsa a druhou ruku má mezi nohama, džinové šortky pořád na sobě. Vzápětí si odhrnula jeden košíček podprsenky a žmoulala mezi prsty bradavku. Pak druhou a prsty dole pořád masírovaly klín přes látku šortek. Stáhla si je úplně, takže Ozzie spatřil její krásně hladkou kundičku jen s několika chloupky nahoře. Tedy než ten výhled zakryla Nickina ruka, která se zase pustila do masáže.

Sevřela trochu víc nohy, takže jí ruka zůstala vězet mezi stehny. Oči měla pořád zavřené a jen ruce pracovaly na jejím těle. Jenže pak se jedno z víček zvedlo a upřelo přímo na Ozzieho…s tajemným úsměvem porozumění.

  Speciální benzín

„Ksakru…“ zasykl a vypadl.

Okamžitě si sedl zpátky do křesílka a přehazoval polena na oheň.

Škrtnutí zipu ohlásilo, že se blíží problémy.

„Tos mě šmíroval?“

„Ne ne, to rozhodně ne, ne.“ zakoktal se.

„Já tě ale viděla,“ podotkla.

„No dobře, tak asi jo…ale prosimtě neříkej to Mikovi, okey?“

Zjisti víc

„Hele, když si něco necháš pro sebe, tak já to udělám taky,“ zahihňala se a Ozzie si všiml, že její podprsenku už drží jen ruce.

„Líbí se ti, co vidíš?“ usmála se. Plavky šly dolů celé a Nicki se tam vlnila úplně nahá.

„Prosimtě nech toho, tohle ne. Přece Mike…“

Obrátila oči v sloup. „Mike je hrozně nudnej. Můžeme to udělat trochu zajímavější, ne?“ prohlásila a natáhla se někam bokem. Pak zvedla ruku s malým vibrátorem a zajela si s ním do pusy jako s lízátkem. Její ruka přejela přes prsa, celá se naklonila dozadu a vibrátor zajel mezi stehna na připravenou pičku. Měl ji celou jak na dlani, když vibrátorek zajel dovnitř a Nicki zase začala tak krásně vzdychat.

„Jo…joo…prosím…no tak, nebude tu určitě aspoň hodinku, znám ho…“ řekla mezi vzdycháním.

„Ach jo, proboha…“ spráskl Ozzie ruce a vstal.

Jen co došel až na dosah, vrhla se rukama na jeho kapsáče a bez jediného zaváhání ho začala kouřit. Taky už byl pěkně tvrdý.

Zajížděla si s ním pořád dokola dovnitř a ven a krásně to mlaskalo. Pak ho zvedla a vytáhla mu z poklopce ještě koule, aby je nasála do pusy, zatímco nahoru vztyčený penis honila druhou rukou.

„Ty jseš ale malá děvka, víš to, sakra?“

„Jasně, že jsem…a moc mě to baví…“ prohlásila při jednom vyškubnutí penisu z pusy, zase s krásným mlasknutím.

  Nové prádlo pro syna zvídavého

Ještě mu ho pohonila, Ozzie si ho vzal do ruky a plácal ji s ním do vyplazeného jazyka. Vzápětí jí položil ruku na hlavu a zase jo narval ten tuhý klacek do pusy. Neměl rád, když moc mluví, radši ať ho zase kouří.

Její ruka přitom zabrousila zase mezi stehna a hrála si s kundičkou.

„Jo, hlaď se hezky dole, ať jsi pořádně vlhká, až ti ho tam vrazim…no jo, hezky si tam vrážej ty prstíky.“

Poslechla ho a její ruka se pořád mlela a mlela, zatímco nahoře kývala hlavou sem a tam a cucala to jeho péro.

Vytrhl se jí z pusy, chytil jí za kozy a za tvrdého líbání je obě důkladně pomačkal. Pak jí ho zase vrazil do pusy, aby ani na chvilku nezahálela, čubka jedna nadržená. Dřepl si k ní, zase nasál její bradavky. Chytla ho volnou rukou za ptáka a přetahovala od kořenu po žalud.

„Jo, hezky mi ho hoň…a hoď si kundu, jo, přesně takhle…“ instruoval s bradavku v puse.

Jeho ruka pak vyjela po jejím stehně a palec se dostal do kundičky. Okamžitě jí tam začal vibrovat a ona mohutně zasténala.

„Bože, budu stříkat…sakra, jo, už budůůůů….“ vyrazila ze sebe a v další vteřině mu ruku zaplavila čirá tekutina z její pičky.

Ani se nezastavili. Ozzie si lehl na záda a jakmile se Nicki natáhla na něj a vzala ho zase do pusy, zarazil jí jazyk mezi stehna. Chvilku ho ještě kouřila, pak se zvedla do sedu a jen si užívala jeho kmitající jazyk. Po minutě postoje se opět sehla a vzala ho celého do pusy. Zbavil se kalhot a roztáhl trochu nohy pro pohodlnější pozici.

 

„Ukaž mi tu svoji prdelku,“ přikázal jí poté, co vstal a shodil ji ze sebe.

  Kouzlo úplňku

Poslušně se k němu natočila a jakmile byla proti němu, zajel do ní a začal ji pořádně prcat.

„Bože, to je tak krásnej pocit….hmmmmhhhhffffff….mhhhhh…..“

Držel ji za ruku a korigoval její pozici, jak se mu to zrovna hodilo pro nejlepší průnik.

Po nějaké době Ozzieho přestalo bavit stát takhle ve vchodu do stanu. Takže si lehla na záda, péro mu trčelo jak kůl v plotě a naordinoval si Nicki na sebe. Chytl ji v pase a nechal dosedat zas a znova na svůj klín. Přesunul se rukama na kozy, protože tam toho mohl mačkat mnohem víc.

Smekla se z něj, svezla se vedle a pro změnu ho bleskově vzala do pusy. Chviličku ho kouřila, pak ho sevřela mezi prsa a zase vrátila do pusy. Nato se vrátila opět do sedu, protože ho chtěla zase cítit v nenasytné kundičce. Akorát tentokrát to vzala obráceně, bylo to přece jen o fous pohodlnější.

Hopsala na něm, nebo se spíš jen tak mlela, její prsa se krásně pohupovala a on jezdil čurákem uvnitř její kundičky a rukama po kozách a celém tom krásně hladkém těle.

Ozzie už cítil, že se zvolna blíží k vrcholu, takže shodil Nickina záda a zajel do ní na klasiku. Vrazila si rovnou ruku mezi nohy a zatímco on byl uvnitř, kmitala si na klitorisu. Ve spojení s jejím vzdycháním a krásným mlaskáním penisu uvnitř to byla kombinace, kterou nešlo dlouho vydržet. Proto ho z ní Ozzie taky za pár minut přirážení vyškubl a nastříkal jí na prsa několik výrazných bílých čar, než mu ho vzala zase do pusy, aby ochutnala ten zbytek. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.