Když nejsou na molu

Jean a Dell byly modelky už nějakou dobu. Kromě toho byly také milenky, které si na sebe po přehlídce, focení nebo jiných aktivitách vždycky našly chvilku a dopřály si trochu té uvolňující rozkoše. Vyčistily si tak vzájemně hlavu a dodaly sílu do dalšího pobytu ve světě jak krásy, zajímavých míst a peněz, tak i intrik, nesnášenlivosti a všech těch věcí, které provázejí atraktivní a lukrativní prostředí jakéhokoli typu.

 

Dell se naklonila ke své přítelkyni a přejela jí rukou po krku a tváři těsně předtím, než ji procítěně políbila. Obě na sobě měly ještě halenky a šortky, ale to se brzy určitě změní vzhledem k rukám, které bruslily vzájemně po tělech, a hledaly kousky, které se nejlépe hnětou a mačkají.

Další polibek a Jean ucítila Delliny ruce na prsou. Objala ji kolem pasu a rukama vyjela po bocích až na prsa. Vzápětí se ocitla pod její halenkou a přejela rukama oba poddajné kopečky, které si o laskání přímo říkaly.

Jean si sedla na křesílko vedle nich, a zatímco Dell pořád stála a nakláněla se nad ní, brunetka jí pohladila prdelku v šortkách. Dell krásně zavlnila tělem jako při předvádění šatů a zbavila se halenky. Zůstala jen v šedé podprsence a šortkách. Jean si vstala pro další polibek a mezitím si sundavala vršek oblečení.

Jen co to udělala, Della stáhla jedno ramínko podprsenku a okamžitě vzala odhalené prso do ruky, pak na něj přitiskla rty a nasála do pusy bradavku. Druhé prso spatřilo také světlo světa a bradavku potkal úplně stejný osud. Della se jazykem na prsou střídala, až se obě leskla.

  Opravdu uvolňující sprcha

Další salva vzájemně propletených líbajících se jazyků a přišla na řadu Dellina podprsenka. Jean nejdříve jen odchlípla jeden košíček a strčila za něj nos. Pak už byl proces stejný a začal staženým ramínkem, které odhalilo ňadro přímo žadonící po šikovném jazyku. Prádlo šlo dolů a chtivá ústa zůstala nahoře u prsou. To už měla ovšem Della rozepnuté šortky a Jeaninu ruku mezi stehny. Della taky nelenila, vytáhla nahoru Jeaninu džínovou minisukni a přejela jí prsty po saténových kalhotkách. Masírovaly si tak vlhnoucí kundičky obě navzájem. A do toho další Jeaniny polibky na bradavkách, až Della krásně zasténala pod náporem toho vytrvale kmitajícího jazyka.

Jean si sedla s roztaženýma nohama na pohovku, Della se jí uvelebila v klíně. Jen dosedla, měla její ruku na kalhotkách, kde ji krásně hladila a kroužila prsty. Della zatím masírovala všechna čtyři prsa. Vlnila pánví, jak jí kroužení Jeaniných prstů vysílalo do těla nové a nové impulsy.

Della jen lehce zvedla látku kalhotek a Jean pod ně okamžitě zajela a pokračovala v tom kroužení, které vyvolalo tolik rozkoše její milence. Pak zrychlila pohyby prstů a Della jen zaklonila hlavu za stálého vzdychání. Jean zase dráždily Delliny nohy, které se svým vlněním opíraly o její kundičku skrytou stále v kalhotkách, ale přesto citlivou na doteky zvenčí. Zatím Jean nabrala rukou vražedné tempo a Della se jí mlela v rukou.

Když se po vrcholu Della uvolnila, zvedla se a sundala si kalhotky. Nakročila přes sedící Jean a ta se na její kundičku okamžitě vrhla tím tolik šikovným jazykem. Ihned ho rozkmitala podobně rychle, jak předtím svoje prsty na stejném místě. Občas přidala ještě palec nebo ukazovák, kterým pronikla více do nitra. Pak prsty jazyk zcela nahradili a vrtaly hlouběji a hlouběji mezi Dellina stehna. Zvedla druhou ruku a vzala do ní jednu z Delliných koziček. Jean se ustálila na dvou prstech v kundičce a s nimi dělala psí kusy, na které Della reagovala mohutnými vzdechy a vlněním celého těla.

  Lekce pro manželku

Della si sedla na pohovku a roztáhla nohy. Jean měla vedle sebe, její kozy akorát ve výšce obličeje, takže je okamžitě začala cucat, zatímco v jejím klině opět rejdilo několik nenechavých prstů. Jean do ní kmitáním zajížděla a měla slast toho poddajného těla plně pod kontrolou. Pohladila závojíčky, stiskla je lehce k sobě, zase je roztáhla a vjela opět dovnitř, kde bylo tak krásně vlhko a teplo.

Jak zrychlila své kroužení a vrtání do toho těla, Della přestávala být schopná vlastních aktivit. Jen se jí opřela o prsa a vzdychala a pohazovala hlavou. Nepochybně se blížila k vrcholu, vždycky přitom mávala komíhala nohama jako teďka.

Jen se šibalským úsměvem pořádně zavibrovala rukou, až se jí ruka rozmazala a Della jí stiskla ruku mezi stehny. Pak se propnula ve finální křeči a zmalátněla s hlavou zakloněnou na opěradle. Jean se k ní sklonila a konejšivě jí políbila.

Byl ale taky čas ukojit Jean, takže si role vyměnily. Dívaly se jedna druhé do očí, zatímco Della se prsty rozjížděla v Jeanině kundičce a podpírající ruku měla na jejích prsou. Jean mnoho k vrcholu nechyběla a Della věděla naprosto přesně, kde a jak zatlačit a kde se jak pohybovat. Nelidským tempem rozkmitala tři prsty a důkladně masírovala Jean prsa, což vyústilo v to, že se jí celé tělo mlelo jak trefené proudem.

Vzápětí začala silně vyhazovat klínem proti dráždícím prstům, což byl signál začátku orgasmu. Přitiskla si svou ruku do klína sama a přitlačila Delliny prsty dovnitř.

Pak svou milenku povískala ve vlasech a jen se blaženě usmála.

  Opuštění recepce i studu

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.