Jak zasunout drát

Ozval se zvonek a Dee automaticky otevřela.

„Nazdar kočko…“ pozdravila Maura, jakmile vešla do krásného bytu své přítelkyně, se kterou se v tuhle hodinu scházela na pravidelnou sklenku vína a trochu toho drbání.

„Hele, co to máš na balkoně za fešáka?“ zeptala se, když viděla u zábradlí hezouna v košili a džínách.

„Spravuje mi zábradlí. Z tý konstrukce, co drží ty panely, se uvolnily nějaký součástky a dráty a plandá to tam volně ve větru. Tak se tam s tím pachtí už asi půl hodiny. No co,“ shrnula brunetka, „mě to nevadí, aspoň se mám na co koukat. Jmenuje se Fred.“

 

Sedly si na barové stoličky u kuchyňské linky a tlachaly o všem možném. Maura se ale pořád vracela pohledem k tomu chlápkovi na balkoně.

„Hele neužijem si s ním trochu?“ navrhla pak Dee, která byla pro každou erotickou špatnost.

„Hmm…to není marnej nápad. Máme tady jen tak sedět u vína, když je venku takovej hřebec.“

Zvedla se, a když pomalu přicházela ke dveřím na terasu, přejela si rukama přes boky až na prsa, kde zůstala. Jezdila si po těle a vlnila se uprostřed pokoje jako ta nejvyzývavější šlapka.

Hodila si vlasy stranou a Maura jí ochotně povolila zapínání. Fred se několikrát podíval jejich směrem, ale nijak nereagoval, možná mu slunce bránilo ve výhledu.

Dee si stáhla ramínka šatů a odhalila tak krajkovou podprsenku skrývající její výstavní prsa. Jak si přes ně přejela rukou, hladila ji po těle i Maura – ostatně ty dvě spolu dováděly nezřídka. Šaty šly zase o kousek níž, takže odhalily její kalhotky a podvazkový pás. Maura jí stáhla košíčky podprsenky a vysvobodila bradavky. Pak jí pokynula kupředu.

Dee došla až k proskleným dveřím na terasu a přitiskla se na ně prsama.

Montér rukama zkontroloval svou práci, potěšeně vstal a kochal se výhledem. Dvě kočky pozorující ho zevnitř bytu nebral na vědomí.

Maura to nevydržela a zaklepala na sklo. Fred se otočil a teď bylo znát, že ho výjev zaujal. Dee se sunula po skle bradavkama sem a tam a kroužila si kolem koz ještě rukama. Maura k ní natáhla dva prsty a zabrnkala ji na bradavku.

  Den Matek trochu jinak

Fred pokýval hlavou a vydal se ke dveřím.


 

Dee klečela na pohovce jen v podvazcích a cítila, jak do ní ten hřebec zaráží péro. Maura se nakláněla nad nima a směrovala ten krásnej ocas Dee do kundičky. A už tam kmital, zatímco se Fred líbal s Maurou, jejíž světlé vlasy vlály nad tím krásným šoustáním. Dee se k němu natáhla a chytla Freda za košili, jako by si ho chtěla přitáhnout ještě víc kromě toho péra, které ji zas a znova zajíždělo do chtivé kundy. Jen vzdychala a plnila tím svůj obývák.

Maura měla ruku za Fredovým krkem a občas si pohladila obě svoje kozy, dávno osvobozené od šatů i prádla. Nato se přesunula víc k Dee, které začala shora hladit záda i kozy. Jen se k ní přítelkyně otočila, měla Maura jazyk v její puse, což trochu utlumilo všudypřítomné vzdychání. Tiskla jí kozy v rukách a Dee ji chytla rukou za krkem. Když se Maura zvedla, Fred s jí hnedka zakousl do kozy a nasál bradavku, aniž by ustal v mrdání Dee, kterou držel oběma rukama za boky.

Blondýna šla zase dolů a chytla Dee za obě kozy klepající se v rytmu nárazů Fredova brka. Několikrát do ní zajel pomaleji, ale o to víc na doraz, až na konci vykvikla slastí. Chňapla ho za košili a opravu si ho přitahovala k sobě. On ale držel jak v ní, tak rovně.

Maura se sklonila před Dee a dostala do pusy její prst. Pak se do sebe obě zapletly jazykama. Dee se už tolik netřásla, vzala Mauru kolem krku a přitáhla si ji k sobě. Její ruka sjela na Mauřiný kozy. Blondýna si sedla na kraj pohovky a dala stehna trochu od sebe. Dee se mezi ně ihned natáhla a hladila jí kundičku. Jakmile Maura jen trošku zvedla klín, už měla na klitorisu Deein kmitající jazyk a sající pusu. Dee jí lízala a třesení jejího těla pod Fredovým šoustáním tvořilo výborný mix pro Mauřinu pičku. Další trocha milostného úpění a Dee ji hladila jen rukou na kundě a na kozách. Fred zpomalil, takže se dámy mohly samy sobě věnovat trošku přesněji.

  Seznámení s rodiči

Jenže to trvalo jen krátce, protože Freda zase začalo bavit to rychlé přirážení, které Dee vždycky tak rozklepalo. Maura se k ní přitiskla pro další polibky a nechala si olizovat a hladit obě kozy.

Fred z Dee vyklouzl, vstal a sedl si na pohovku mezi obě děvky. Bleskově a lačné dalšího píchání se k němu obě přitočily. Jak se nad ním spojily v polibku, střídavě jim dal pusy na všechny kozy v dosahu. Maura ho držela za koule a hnětla je prstama, Dee mu honila péro, které jí zatím dopřálo tolik krásného mrdu. Vzápětí se k němu sklonila a natáhla ho do pusy. Pak ho začaly obě honit a Maura se s ním ještě cucala, než ho pro změnu vzala do pusy ona. Ještě se na tom žaludu setkaly jazykama obě.

Pak si na ten stojící čurák vlezla Maura, aby z něj taky něco měla. Dee ho přidržela a nasměrovala přímo do přítelčiny pičky. Nádherně jí tam zajel, Maura zakroutila boky a už se začala napichovat až to pleskalo. Dee se zvedla a hladila jí kozy a bradavky ve stejně zběsilém tempu, v jakém Maura najížděla na Fredovo péro.

Když se Maura na chviličku zarazila v pohybech, Dee jí stiskla obě kozy a zarazila jazyk do pusy. Jenže Fred byl nedočkavý a začal ji zase s pořádnou vervou šoustat. Maura se kroutila a Dee ji rukou kmitala na poštěváku. Maura sténala naprosto neuvěřitelně a funěla jak po maratonu. Dee ji vzala oběma rukama kolem pasu a napichovala ji na toho čuráka ještě silněji, jako když třepe zaseknutým shakerem.

Blondýna se zarazila uprostřed pohybu po dosednutí. Dee ji zmáčkla obě kozy a pak strčila tři prsty laškovně do pusy. To už si ji vzal do parády zase Fred a prcal dál tu neúnavnou kundu. Maura si zajela rukou do klína a pořádně si zmáčkla klitoris. Pak pořádně zařvala přívalem rozkoše. Jako by tohle nestačilo, Dee se k ní sklonila a jakmile byla ruka pryč, nasála ten klitoris do pusy. Maura rozkoší skoro nemohla, ale pořád se držela a jela skoro na autopilota.

Když se zase zarazila, dala ji Dee důkladného francouzáka a pak ji z Freda shodila.

  Rodič má mít pochopení…

Maura přistála na boku s pokrčenýma nohama a Fred se nezarazil ani na vteřinu. Jen co blondýna zvedla nohu, už ho měla zase v klíně a zajížděl do ní. U hlavy se jí ocitla Dee, ruku na jejích kozách a jazyk zase v její puse.

Po minutce šoustání v této pozici se z ní Fred vyvlékl a sedl si normálně. Děvky se na sebe vrhly v polibcích a dotecích, jedna nenasytnější než druhá. Fred zůstal sedět a počkal, až si na něj nasedla pro změnu Dee a pořádně se rozjela.

Maura ji chvíli zásobovala dalším olizováním koz, pak zvedla klín a nechala si od sehnuté Dee vylízat pičku. Její zadnice zatím vytrvale kmitala nahoru a dolu po Fredově čuráku. Držel ji za prdel a kmital s ní tak, až to dunělo. Dee byla zatím pusou přilepená na Mauřinu bradavku a nechtěla se moc odlepit. Jedině, když bradavku nahradil blondýnin jazyk. Setkávaly se kozama, jazykama i pusama a nešly zarazit. Ani jedna. Dee pořád šoustala s Fredem a Maura si teď honila kundu.

Pak se Dee začala pořádně vrtět a trhat sebou. Mauře bylo jasné, že to na ni konečně jde, vždycky při orgasmu takhle vyváděla. Vrazila jí jazyk do pusy a přilepila se na ni většinou těla. Hned ji chytla za ruce a přitiskla si je na kozy. Jenže zkušená děvka jako Dee se vzápětí zmátořila a začala se Mauře dobývat do prdelky, sama s pérem pořád zaraženým v kundičce.

 

Lepily se k sobě jako tolikrát předtím během mrdání. Jen tentokrát stál Fred vedle nich s pérem v ruce a honil si ho, aby obě kurvičky pořádně pocákal mrdkou. Klekly si k němu, vystrčily kozy a přitiskly si je trochu k sobě jako záchrannou síť. Fredovi vystačilo na obě a skrápěl jim postupně celá prsa i bradavky za dvojitého vydatného vzdychání obou uspokojených děvek. Ty dvě si to ještě navzájem slízávaly z koz a Dee vzala Freda ještě naposled do pusy. Aspoň pro dnešek naposled, kdoví, kdy bude zase potřebovat opravit zábradlí.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.