Jak to zašlo moc daleko 01

Jmenuji se Cat a toto je příběh o mých sexuálních dobrodružstvích v mládí. S přibývajícím věkem jsem si uvědomila, že mám tyto vzpomínky opravdu ráda a jejich sdílení mě vzrušuje.

Jestli chcete vědět, jak vypadám, jsem trochu malá, trochu zrzavá a docela prsatá. Lidé mi říkají „roztomilá” – což jsem na střední škole nesnášela. Raději bych, kdyby mi říkali „krásná”, „sexy” nebo dokonce jen „hezká”. Ale už jsem se s tím smířila. “Roztomilá” může být koneckonců pořád “sexy”.

Tenhle příběh se stal v době, kdy jsem byla na vysoké škole. Což už je nějaký ten pátek a ne, nebudu konkretizovat kdy. Než jsem se tam dostala, nikdy jsem nebyla něco, co by se dalo nazvat nevinnou dívkou, ale po odchodu z domova jsem opravdu začala přijímat své prostopášnější pudy. Vždyť jsme měli na kolejích namačkaných tisíce nadržených lidí ve věku 18-20. Co si jako mysleli, že budeme dělat?

Konkrétně tahle historka ale není… mým nejpyšnějším momentem. Můžu se odvolávat jen na polehčující okolnosti. Těmi jsou – byla jsem nadržená jako sviňa.

S mojí nejlepší kamarádkou Emily jsme se během jarních prázdnin rozhodly vyrazit na výlet. Začala to myslet vážně s jedním klukem, který hrál za náš univerzitní baseballový tým, a oni se účastnili nějakého turnaje asi tři hodiny cesty odtud. Neptejte se mě proč – baseball mě nikdy nezaujal. Na druhou stranu baseballisti…to jo.

Emily byla o celou hlavu vyšší než já, měla tmavě hnědé vlasy – skoro černé. Byl to ten typ holky, které kluci říkají “krásná”, s tmavýma očima a rysy, které by se nehodily do časopisu. Navíc se vždycky lehce usmívala, jako by chystala nějakou rošťárnu. Jako její kamarádka jsem jim mohla říct, že nejspíš ano, ale že by se jim nemuselo líbit, jak to dopadne. Měla v sobě zlobu a dokázala měnit emoce na pětníku, z veselé se stávala naštvanou bez varování. Nejeden kluk na naší střední škole ztroskotal na “hurikánu Emily”.

Její současnou posedlostí byl hezoun, kterému všichni říkali Big Bird. To si nedělám legraci. Myslím, že se ve skutečnosti jmenoval Brad nebo tak nějak. Byl vysoký, blonďatý a svalnatý. Upřímně řečeno, nebyl to můj typ – ale Emily měla vždycky ráda velké. My tři jsme se docela často scházeli a já jsem s ním docela dobře vycházela. Byl vtipný a nebyl přehnaně machistický. Emily se na něj neustále věšela a spontánně se s ním muchlovala, kdykoli se jen podíval na jinou holku.

To mělo být varovné znamení. Ups.

Každopádně jsem si s ní rozdělila náklady na pokoj ve stejném hotelu, kde bydlel tým. Nevyřčený předpoklad byl, že ona a Big Bird stráví noc společně. Měl zákaz vycházení, ale pokud si dával pozor a vrátil se do sedmé hodiny ranní, kdy se konala týmová snídaně, nikoho to nezajímalo. Snažila jsem se být co nejvíc mimo pokoj a smířila se s tím, že se moc nevyspím.

Doufala jsem ale, že budu v Birdově pokoji, konkrétně s jeho kamarádem Deanem. Dean byl chytač – menší, štíhlý kluk s drátovitými černými vlasy a velmi baseballovým knírkem. Byl opravdu pohledný a líbila se mi jeho silná stehna v šortkách, které hráči vždycky nosili. Taky jsem si chtěla vyzkoušet jednu z těch “jízd s knírem”, které lidé vždycky inzerovali na tričkách, a tohle byla moje první příležitost.

Ubytovali jsme se a vysypali zavazadla na postele, pak jsme se vydali na hřiště sledovat tým. Hráli jeden zápas dopoledne a jeden odpoledne. Měla jsem na sobě ustřižené džínové šortky a horní díl bikin, který odhaloval mé nejlepší přednosti – tedy moje prsa. Mezi zápasy k nám přišli Bird a Dean a já jsem se snažila, aby se můj hrudník houpal Deanovým směrem. Na chytače byl překvapivě špatný v chytání narážek. Prakticky jsem mu musela zajet rukou pod tričko, než pochopil, že se mu líbím.

Odpolední zápas se protáhl, takže jsme se s Emily vrátily do klimatizovaného pokoje dřív, než skončil. Domluvili jsme se, že se s nimi sejdeme na večeři. Tým měl volno, a tak jsme se chystali zajít do nedalekého čínského bufetu.

Nechala jsem si stejné džínové šortky, ale přes horní díl bikin jsem si přidala tričko s vázáním. Díky tomu bylo stále vidět spoustu výstřihů a holý střed těla. Oblečení dotvářely barevné sandály s otevřenou špičkou. Při pohledu do zrcadla mě Emily prohlásila za “dost dobrou na šukání”. Musela jsem jen doufat, že Dean to cítí stejně.

Kluci se s námi setkali v hale, když se osprchovali, a všichni jsme se vydali do restaurace. Zůstala jsem po Deanově boku. Byl sice menší než Bird, ale o dost vyšší než já. Pokaždé, když mi něco řekl, jsem se ujistila, že má dobrý výhled pod mou košili. Jeho úsměv se po celou dobu večeře stále zvětšoval a já jsem začala mít chvění očekávání, které přichází se sváděním někoho nového.

A pak to celé zarazila náhodná poznámka kluků.

Na tomhle výletě totiž nebydleli spolu – každý z nich byl dán k někomu jinému. Takže skvělý plán výměny pokojů byl v troskách. Zatáhla jsem Emily do koupelny, abychom probraly naše možnosti, a rozhodly jsme se, že se budeme na pokoji střídat. Trvala na tom, že většinu noci stráví s Birdem, a tak jsem řekla, že tam Deana po večeři vezmu. Řekla jsem jí, ať se jde na pár hodin podívat na nějaký film nebo tak něco. Pak jsem mohla vymyslet, kde zůstanu později.

  Ošukej mě a moji matku: Gilmorova děvčata IV Obě dírky obou kurev

Když jsme tedy vyšli z bufetu, Emily řekla, že chce jít do kina, a já jsem řekla, že jsem unavená, a požádala jsem Deana, aby mě doprovodil zpátky do hotelu. Řekl, že chce taky jít do kina – a bylo potřeba Emilyina pohledu a Birdova vstřícného pošťouchnutí, aby mu došlo, o co jde. Byl to milý chlapík, opravdu – jen nebyl nejostřejší tužkou v penálu.

Celou cestu zpátky jsem se jemně otírala prsy o Deanovo rameno. Moje bradavky musel jasně vidět a mě to vědomí mě jako exhibicionistku trochu vzrušovalo. Moje ruka se při chůzi pásla po jeho stehnech a moje srdce poskakovalo jako králík. Měla jsem sice jen pár hodin, ale byla jsem rozhodnutá je využít naplno.

Zjisti víc

Ani jsem ho nemusela žádat, aby šel dál. Jen jsem odemkla dveře a podržela je. Než cvakl zámek, objala jsem ho kolem ramen a přitáhla si jeho hlavu k polibku. Jeho knír mě lechtal, ale líbal dobře – pomalu a důkladně. Jeho ruce sklouzly po bocích mé košile až na holou kůži nad šortkami a já se snažila ze všech sil, abych pro něj šťastně mručela.

Být tak malá někdy ztěžuje líbání, takže jsem se nemohla dočkat, až ho dostanu na postel. Přešli jsme ke té vzdálené u okna, sundali si boty a navzájem se objali. Nezdálo se, že by nějak spěchal, ale líbání bylo tak zábavné, že jsem na něj nespěchala. Štětiny jeho kníru sledovaly jeho postup, když mě líbal na ucho, krk a rameno – než se vrátil k mým hladovým ústům. Vjela jsem mu rukou pod tričko a nahmatala pevné břišní svaly.

Prsty mi pomalu kroužil kolem pupíku a já čekala, až rozváže uzel a uvolní mi košili, když jsem uslyšela, jak se otevřely dveře pokoje. Trhl rukou zpátky a zatvářil se provinile, i když netuším kvůli čemu. Kvůli tomuhle jsme tu koneckonců byli.

Emily s Birdem vešli dovnitř a já se na ni zadívala. Pokrčila rameny a řekla: „Nebyly tam žádné dobré filmy.” “To je pravda.

„Tak se možná jděte projít? Chtěli jsme s Deanem strávit nějaký čas seznamováním. Víš, jako… o samotě…”

„Tak do toho,” odpověděla nonšalantně. Vzala Birda za ruku a vedla ho k druhé posteli. “Ty máš svůj prostor a my máme svůj,” dodala. Pak mu obtočila ruce kolem ramen a začala ho líbat.

No, tak dobře.

Podíval jsem se na Deana, který vypadal, že ho celá situace nijak neohromuje. Pak jsem pevně zatáhla za uzel na košili, abych ho uvolnila, vylezla jsem mu na klín a strčila mu jazyk do krku. Ani on neměl problém si to vyložit.

Srdce mi teď tlouklo ještě rychleji. Nikdy předtím jsem nedělala nic sexuálního s jinými lidmi v místnosti, i když Emily byla občas za dveřmi. Tehdy jsem ještě nevěděla, jak daleko to hodlá dotáhnout. Bude Birda jen chvíli dráždit a pak nás vyhodí, aby na něj mohla skočit v soukromí? Nebo je skutečně uvidím při sexu? Ta představa, že je budu sledovat… a že mě budou sledovat… oni dva, byla opojná.

Košilka mi spadla a Dean mě přes horní díl bikin hladil prsa. Naklonila jsem se k němu a pobídla ho: „Rozvážeš mi je, ano?” Pak jsem mu zajela jazykem do ucha a tiše pro něj zasténala, jak jsem jím kroužila. Natáhl ruku a obratně uvolnil uzel, než zajel rukama zpátky a nahmatal mi holá prsa. Pocit mých ztvrdlých bradavek, které se dotýkaly jeho mozolnaté prsty, mě rozechvěl.

Cítila jsem, jak mu tuhne. Výduť v jeho sportovních šortkách se mi otírala o rozkrok a já se podél ní pohupovala sem a tam. Proklínala jsem své rozhodnutí vzít si džínové šortky místo něčeho křehčího. Něco tenčího by se samozřejmě promáčelo stejně jako moje kalhotky právě teď.

Byla jsem tak pohlcená líbáním s Deanem, že jsem na chvíli zapomněla na ostatní dva. Když jsem se nakonec ohlédla, šokovalo mě, že Emily vytáhla Birdovi péro a kouří mu ho.

Na okamžik jsem ztuhla. Ta situace byla neuvěřitelně žhavá, ale zároveň neskutečná. Jako by tu byla moje kamarádka, kterou znám už roky – ale ona dělá něco, co bych nikdy nečekala, že někdy uvidím někoho jiného dělat naživo. Navíc jsem se poprvé dívala na Birdovo péro, které bylo stejně velké a svalnaté jako on. Předtím jsem ptáky viděla jenom cíleně. Tohle spontánní bonusové péro mě zaskočilo.

Dean si zřejmě špatně vyložil můj náhlý klid. Položil mi ruku na rameno a jemně řekl: „To je v pořádku – nečekám, že něco takového budeme dělat. Nemusíš se bát.”

Do háje s tím.

Stáhl jsem mu šortky a slipy dolů právě tak, aby mu péro pěkně vyskočilo. Bylo to naprosto dokonalé péro, tmavé a dlouhé a velmi tvrdé. Rychle jsem ho olízla, aby bylo jasné, co mám v úmyslu, a pak jsem mu začala stahovat kalhoty až dolů.

Šel na to dost hravě. Když je odkopl na zem, odhodila jsem tričko a horní díl bikin stranou. Hvízdl a sáhl po mých prsou, ale než je stačil uchopit, sklonila jsem se na prsa s hlavou mezi jeho nohama. Pak jsem jednou rukou uchopila jeho penis a zavedla si ho do pusy.

  Ocel a nebesa

Pořád jsem se dívala na druhou postel a kopírovala Emily. Olizovala Birdovi hlavičku penisu a kroužila kolem něj jazykem, já jsem to samé dělala Deanovi. Vzala Birda do úst a kývala hlavou, to jsem taky napodobovala. V jednu chvíli se mnou navázala oční kontakt a s úsměvem se obtočila kolem jeho obvodu. Pak se posadila a začala si také sundávat vršek.

Začala jsem se Deanovi víc věnovat. Přišlo mi to správné, když jsem ho kouřila. Hlavu měl položenou zpátky na polštáři a sténal rozkoší. Jednou rukou jsem ho začala pumpovat a druhou jsem ho sála. Když se podívala dolů, aby se setkal s mým pohledem, dala jsem si záležet, abych mu jazykem viditelně přejížděla po hlavičce penisu a nasávala drobné kapičky předspermatu.

„Panebože, jde ti to,” hlesl.

„Já vím,” řekla jsem, než jsem mu olízla bok těla, zatímco jsem si ho přitiskla na tvář. Pak jsem ho přesunula přes ústa a olízla zpět na druhou stranu, než jsem ho nasála a rychle se ponořila ústy nahoru a dolů. Nedokázala jsem ho tam dostat úplně celého, ale při každém tahu jsem se dostala většinou až k základně a jazykem jsem mu přitom kroužila po spodní straně penisu.

 

Zjisti víc

Podívala jsem se na stranu a překvapeně zachrochtala s ptákem v puse. Emily si shazovala sukni na zem a měla teď na sobě jen malé červené kalhotky. Její prsa jsem viděla už dřív, ale vždycky byla působivá – pevná a velká, s tmavými areolami a velkými bradavkami, které trčely jako gumičky na tužce. Bird skopával z postele šortky a spodní prádlo, a přitom na ni zíral s dychtivým úsměvem. Vydávala jsem mlaskavé zvuky, když jsem sála Deanův mokrý penis, a sledovala, jak se na něj rozkročila a hluboce ho líbá.

Byla jsem z toho tak vzrušená, že jsem Deana kouřila rychleji a rychleji, až nakonec řekl: „Cat, jestli se trochu nestáhneš, tak se udělám!”

Přestala jsem a s úsměvem se na něj podívala. Stáhla jsem ústa a smyslně políbila hlavičku jeho penisu. „Takže… chceš mě přefiknout?”

Ušklíbl se a olízl si rty. „Jasně. Lehni si, vezmu si svůj dezert.”

Zavrtěla jsem hlavou. Posadila jsem se, rozepnula si šortky a začala si je stahovat přes boky. „Ne, ne, jen si lehni,” řekla jsem mu. Krátce jsem se postavila k posteli, abych shodila šortky a promočené kalhotky na zem, pak jsem si vylezla nahoru a posadila se koleny po obou stranách jeho hlavy. Dychtivě mě chytil za zadek a přitáhl si můj kapající poštěváček přímo na ústa.

Zasténala jsem a držela se čela postele, abych udržela rovnováhu. Pak jsem chvíli roztahovala nohy od sebe, abych ho dostala co nejhlouběji. Jeho jazyk mi klouzal po celé štěrbině nahoru a dolů, tlačil mi stydké pysky do stran a zkoumal vchod do pochvy. Ten knír se mi otíral o klitoris, jak jsem se hrbila nad jeho tváří, a vytvářel ten nejpodivnější pocit. Jako vzrušující – ale zároveň lechtivý.

Podívala jsem se na druhou postel a znovu mě zarazila Emilyina odvaha. Buď ona, nebo Bird odhodili kalhotky a ona teď byla úplně nahá, natažená na zádech. Bird byl nahoře – stále ještě v tričku, ale jinak nahý. Jeho holý zadek se prohýbal, když do ní vnikal. Neviděla jsem mu na ptáka, protože mi v tom bránila noha, ale bylo dost jasné, že spolu šukají. Zvlášť proto, že ho Emily neustále pobízela, aby zajel hlouběji a rychleji.

Podíval jsem se dolů na vršek Deanovy hlavy. Sáhla jsem dolů a na okamžik mu prsty zajela do těsně zastřižených vlasů. Pak jsem se trochu předklonila, aby se jeho ústa dostala přímo na můj klitoris. Okamžitě ho sál a pak ho začal mrskat jazykem.

Zapřela jsem se rukama a začala Deanovi šukat obličej v rytmu Emily a Birda. Když řekla: „Silněji, rychleji,” odpověděla jsem přesně tím. Měl jsem pocit, že šukáme všichni společně. Celá ta situace mě přiváděla k šílenství. Nakonec jsem se s hlasitým: „Kurva, jo!” začala vrcholit. Nekontrolovatelně jsem se vzpínala na Deanově jazyku, protože mě pořád jen vylizoval. Když můj orgasmus vrcholil, zajel mi jazykem přímo do kundy. Zalapala jsem po dechu a cítila, jak se ho moje kluzké stěny snaží sevřít a udržet. Ale on ho vyklouzl zpátky, jen aby ho zase vrazil dovnitř. Pokračoval v mrdání jazykem, dokud jsem se nevystříkala.

Třásla jsem se a potila, sklouzla jsem dolů, až jsem mu ležela stála tváří v tvář. Nasála jsem ten jeho krásný jazyk do úst a hladila ho, ochutnávala jsem se na něm. Pak jsem tam jen ležela, dýchala a říkala mu, jak moc se mi to líbilo.

Cítila jsem jeho penis na svém stehně – stále tvrdý. Přemýšlela jsem, jak bych chtěla, aby mě ošukal právě teď, když Bird vstal. Sledovali jsme, jak odhazuje košili a pak táhne Emily na nohy. Ten jeho velký svalnatý penis byl mokrý jejími šťávami a jeho šťávou. Otočil ji a přiměl ji, aby si klekla na postel na ruce a kolena čelem od nás. Pak k ní přistoupil, strčil do ní svého ptáka a začal přirážet.

  Nové prádlo pro syna zvídavého

Z našeho pohledu jsme teď viděli jen jeho přirážející zadek a Emilyiny nohy po obou stranách, její prsty se škrábaly nahoru, jak vydávala dlouhé táhlé sténání rozkoše. Rozhodla jsem se, že to chci taky. Jako… přesně tohle. Hned teď.

„Udělej mi to vedle ní,” řekl jsem Deanovi. Překvapeně povytáhl obočí, ale já už jsem se zvedal. Když vstal a svlékl si zbytek oblečení, vylezla jsem na druhou postel po rukou a kolenou hned vedle Emily. Zapřela jsem se o lokty a zvedla zadek co nejvýš. Nejdřív jsem si myslela, že na to Dean nepřistoupí, ale pak jsem ucítila jeho ruku na svém boku. Následovala hlavička jeho penisu, která mi vnikla do kundy. Chlípně jsem zavrčela, když vklouzl až dovnitř a pak mě začal mrdat.

Vlastně jsem teď byla nadrženější než před chvílí při orgasmu. Zasténala jsem, když jsem se podívala na stranu a sledovala Emily, jak mě pozoruje. Kluci nás začali hladit v rytmu jeden druhého a já jsem zamumlala: „A kůůůrva, Emily…”. Ušklíbla se na mě a trochu zakňourala pokaždé, když do ní Bird zajel. „Nemůžu uvěřit, že to děláme…”

„Tohle bychom měli dělat… uf… pořád…” zasténala a řekla. Právě tady jsem trochu vyvrcholila, když jsem si představila, jak šukáme s klukama ve všech možných místnostech a polohách. Bože, oba jsme nadržené úchylačky, pomyslela jsem si slastně.

Pak se Emily udělala. Viděla jsem, jak se jí začíná třást celé tělo, jak vykřikla. Její zadek, kterému jsem nikdy předtím nevěnovala pozornost, poskakoval a pohupoval se v Birdových mohutných rukou, jak ji pevně svíral a pokračoval v šukání.

Dean se natáhl, aby mě chytil za prsa a vytáhl mě do vzpřímené polohy. S jeho ptákem, který ve mně stále trčel, jsem se opřela o jeho hruď a podívala se mu do tváře. Za ním jsem viděla soustředěného Birda, jak naléhavě buší do Emily a blíží se k vlastnímu orgasmu.

„Jsi tak tvrdý,” řekla jsem, když jsem cítila, jak je ve mně stále Deanovo rovné péro.

Dean se zasmál a řekl: „Můžeš se mi divit? Bože Cat, vy dva jste neuvěřitelný!”

Zjisti víc

… a v tu chvíli jsem to posrala.

Můj mozek zaplavili nadržení gremlini a já ztratila veškerou perspektivu. Měli jsme spolu sex, Emily to chtěla dělat pořád, Dean si myslel, že jsme oba sexy… Prostě jsem řekla další věc, která mě napadla.

„Měli byste si to vyměnit,” řekla jsem a moje roztažená kundička při té představě docela explodovala touhou. „Vy dva byste si to měli vyměnit!” Zasténala jsem při té myšlence a ucítila, jak ve mně Deanův penis trhá.

Oba kluci přestali přirážet. Podívali se na sebe. „Vážně?” zeptal se Dean a nechal mě padnout zpátky na postel. Podepřela jsem se na rukou a kolenou a souhlasně zasténala.

Pak Emily, obličejem zabořená do postele a stále ještě v otřesech po vyvrcholení, zasténala a hlasitě řekla: „Bože, ano, to by bylo tak sexy!”

Cítil jsem, jak se Dean stahuje. Pak mé boky sevřely větší ruce. Svalnatější ruce. Ruce, které mě táhly dozadu, až jsem ucítila, jak do mě Birdův penis naráží, a vykřikla jsem rozkoší. Emily byla stále tváří dolů, když do mě Bird jednou, dvakrát a pak potřetí vrazil. Pokaždé jsem při tom pocitu zachrochtala. Pak se do mě pustil doopravdy.

„Šukej mě, Birde!” Řekla jsem, hlas jsem měla napjatý z toho, jak jsem přijímala jeho silné mužství. “Bože, šukej nás obě!”

V tom Emily zvedla obličej a podívala se, co se děje. Pak se jí oči doširoka otevřely při pohledu na jejího přítele, který nadšeně pumpoval mou kapající kundu. „Co to kurva je?”

Pták okamžitě ztuhl, což mě rozladilo, protože už jsem byla skoro u cíle. „Cože?” zeptala jsem se. Emily se najednou odplazila dopředu a slezla z postele.

„Jak to myslíš ‘co’? Šukáš s mým nejlepším kamarádem!” řekla Emily. Zněla pekelně naštvaně a začala si znovu natahovat spodní prádlo. Dělalo se jí to těžko, protože se ještě pořád třásla z orgasmu.

„Říkala jsi, že to bude žhavé!” opáčil Bird. Vytáhl ho ze mě a obešel postel směrem k Emily.

„Bože, ošukejte mě někdo!” prosila jsem.

Dean mě najednou převrátil. Přitáhl mi stehna, až mi zadek sklouzl až na okraj postele. Přidržel si mé nohy na hrudi, vrazil do mě svého ptáka a začal mě šukat jako hladový muž, který se vrhá na pytlík brambůrků.

Scéna byla naprostý chaos. Emily a Bird se mezi sebou hádali, jak se oba snažili obléknout, a já s Deanem jsme do toho bušili přímo uprostřed. Bird se snažil strčit si do kalhot ještě tvrdé péro, zatímco Emily ho obviňovala, že to celé narafičil, aby mě mohl ošukat. Což… no… ani nebyl jeho nápad.

Uprostřed toho všeho jsem se konečně začala dělat.

Byl to doslova největší orgasmus, jaký jsem kdy zažila. Křičela jsem k Bohu a prosila Deana, aby nepřestával, když Emily otevřela dveře a vyběhla z pokoje. Ještě jsem se rozjížděla, když o chvíli později následoval Bird. Divím se, že to neslyšeli na recepci a nezavolali policii, aby nahlásili, že tu někdo někoho vraždí.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.