Alice v klubu

Mark se opět vydal na cestu, prodával a montoval tělocvičné nářadí všude možně, často i v zahraničí, zdálo se, že mu to jde.

Alice se samozřejmě nudila, kancelářská práce byla ubíjející rutina s občasným výletem do jiné kanceláře, aby se nudila na jiném místě. Když byl Mark pryč, chodila v pátek a často i v sobotu večer ven, obvykle s Monikou, svou nejlepší kamarádkou.

Alice byla vysoká, štíhlá, pěkná prsa správné velikosti a celkově prostě sexy. Monika byla taky sexy, jen ne tak docela, a žárlila. O něco menší ve všech proporcích, vždycky byla ta, po které kluci pokukovali jako po druhé. Byla to Alicina nejlepší kamarádka, ale bylo to jen na jednu stranu.

Mark byl pryč už šestnáct dní a Alice začínala být nadržená. Ve čtyřiatřiceti letech byla v nejlepším věku a v posteli byla démonem, kterého zkrotil jen Mark. Byl to jediný muž, který ji dokázal dlouhodobě dobře ošukat. Když byl doma.

Monika navrhla změnu místa příštího víkendu, poměrně nový klub s názvem Looking glass. Měl už pověst místa, kde se dá seznámit. Alici ten nápad nevadil, protože byla věrná manželka a nevěra ji nikdy nenapadla. Byla to hodná holka, zvyklá odmítat oslovení od mužů.

Stříbrné šaty s výstřihem, nízké volné, vysoko na stehnech a přiléhavé od pasu dolů a bez zad. Oblečení dotvářely stříbrné podpatky a kabelka. Alice byla velmi atraktivně oblečená. Monika měla podobné šaty v červené barvě, ale více rozšířenou sukni. Řidič Uberu měl co dělat, aby udržel oči na silnici. Byl by to večer, na který by Alice nezapomněla, kdyby to dokázala.

„Bože, chyběla jsi mi!” řekl Mark, když polibek konečně ustal. Pustil svou ženu, aby si sedla vedle něj na pohovku a on jí mohl přehodit ruku kolem ramen. „Je dobré být doma. Co se děje, vypadáš nervózně?” Byl pryč celkem dvacet devět dní, což byl jeden z jeho delších úkolů.

„Vím, že ji moc nemusíš, ale zatímco jsi byl pryč, tak jsem si vyšla s Mončou, do toho nového baru na Baronově ulici.” Zamračil se, připadalo mu, že Monika je ve své náklonnosti až příliš svobodná, žádná coura, spíš velká škádlivka, hodně vyzývavá.

„Takže čekáš, že se budu zlobit?”

„Je to trochu víc než to a sžírá mě to. Tolik tě miluju.”

To Marka znepokojilo, jeho anglický klid může občas trochu sklouznout a tohle by mohla být jedna z těch příležitostí. „TAKŽE…”

V klubu bylo rušno, chvíli trvalo, než sehnaly pití, a vysoký stolek, u kterého mohly stát a pokládat nápoje, byl to jediné, co se jim podařilo sehnat. Mnohem kratší však byla doba, za kterou se k nim začali přibližovat muži. Několik nabídek k tanci zdvořile odmítly, až se po několika dalších skleničkách rozhodly, že si spolu zatančí na přeplněném parketu. Mnozí si je prohlíželi.

  "Zasuneš ho do mně, prosím?"

Po něco málo přes dvě hodiny a několika střicích bílého vína tančili Winston a Cedric, dva velcí a zdatní černoši, s dívkami, které se právě vmísily do davu téměř bez povšimnutí, dokud nebyly blízko. Dívky byly spokojené, protože ani jeden z mužů se s nimi hned příliš neskamarádil, jako by přišli náhodou.

Nevyhnutelně přinesli na stůl nápoje, zatímco lapali po společném dechu, který jim Cedric sebral. Povídání s dvoumetrovým Winstonem vedlo k obvyklé otázce na přízvuk. Alice mu vysvětlila, že od tří let vyrůstala v anglickém Surrey. Později se provdala za Angličana, kterého potkala v Americe. O tři drinky později už zase tančili, další chlapi se blížili.

„Když jste šly jenom tancovat, tak co vás tak rozčiluje?” zeptal se Mark.

Monika se tak nějak vzdálila se skupinkou a nechala Alici se dvěma novými kamarádkami a ta se začala cítit opravdu dobře. Opravdu se jí rozproudila krev a užívala si pocit, že se o ni Cedrik zezadu otírá. Brzy se zabrousila do jeho slabin a pak už netrvalo dlouho a pomalu tančila v klinči s Winstonem. Nebyla si jistá, kdo jí hladí pevné buchty, ale bylo to příjemné, skoro až sexy.

Alice vlastně nevěděla, jak se tam dostali, ale byla opřená o zeď poblíž chodby vedoucí z tanečního parketu a většinou ji držel Cedrik, který si pomáhal dobrým osaháváním, což ji podle Alice dost vzrušovalo. Měl skvělé tělo a věděl, jak na ni. Její bradavky byly tvrdé a citlivé k jeho hmatu. Brzy to bude muset zarazit.

Další jasnou vzpomínkou byl odchod z klubu bočním vchodem, kdy ji Winston a Cedrik napůl nesli mezi sebou. Kam se poděla její tanga, bylo záhadou. Ale to jí vlastně nevadilo, překáželo by to Winstonovým prstům, z nichž tři jí masírovaly mokrou kundičku a ona byla velmi blízko orgasmu. Hodilo se jí, že měla sukni vyhrnutou kolem středu, kde se spojovala s horní polovinou. Jak se tam dostala? Možná, kdyby se dokázala dostatečně dlouho vzpamatovávat, bylo na čase s tím přestat.

Alici rozptylovalo, jak ji Winston držel u zdi s nohama obtočenýma kolem něj a strkal jí svůj obrovský úd dovnitř a ven z mokré dírky. Záblesky sotva zaregistrovala, když málem omdlela v důsledku nejintenzivnějšího orgasmu za poslední měsíce. Prožila ještě tři další, poslední, když Cedric přidal k Winstonovu spermatu své.

Vzpomínala si, jak ji naložili do auta a odvezli domů, kde ji znovu ošukali u zdi, než ji zavedli do jejího vlastního domu. Netušila, kdo to byl, kdo ji šukal vedle jejích vlastních vchodových dveří, ale byl to běloch.

„Řekni mi, že jsi byla aspoň zdrogovaná, a ne že jsi byla pro. A co Monika, kam se poděla?” zeptal se jí teď už naštvaný manžel.

  Vodní lekce lízání

„Říkala, že jsme se rozdělili a nemůže mě najít, neřekla jsem jí to, ale ví, že mě něco rozhodilo.” Alice odpověděla. „Ale já ti musím něco ukázat, mám tě moc ráda!”

Na fotkách v mobilu byla vidět s kotníky zkříženými v malíčku, jak ji někdo šuká u zdi, s volně poskakujícími prsy a houpající se hlavou. Krátké video bylo v podstatě stejné, ale ukazovalo, že muž, který nahrává, byl jiné postavy než ten první.

„Řekni mi zbytek.”

V esemesce jí sdělil, že se má s Winstonem sejít příští večer v klubu, sexy oblečená a sama. „Nebo se záznam dostane na internet a ke všem tvým kontaktům v telefonu,” končila.

„K věci, Alice, co se stalo?”

Po několika skleničkách byla Alice mnohem uvolněnější, než když přijela. Cedrik ji odvedl do zadní místnosti s velkým gaučem a řekl jí, aby se svlékla. Měla lehkou hlavu a byla vyděšená, takže mu bez větších okolků vyhověla. Když si sundala kalhotky, vstoupili do místnosti dva noví muži a začali se také svlékat. Alice se bála méně, než by se bála, nebýt přísady v nápojích. Stále se zdráhala, ale měla strach a chtěla, aby to skončilo. Její ďábelské tělo si to však plně užívalo, přestože její mysl měla opačný názor, její pipinka byla mokrá.

Když si první chlap prohlížel její tělo, za jiných okolností by si to užila. Pomohl jí lehnout si a roztáhl jí nohy, přičemž jí řekl, že vypadá, že stojí za každý cent. A teď se ji chystal ošukat. Zmohla se na lehké: „Ne, prosím?”.

Zatímco první bílý muž začal vrážet svůj tlustý penis do Aliciny díry, zatímco ona ležela na zádech na pohovce, druhý mluvil na Cedrika.

„Hej, chlape, má na sobě prsten. Vdaná kočička? To je nejlepší!”

„Jo, chlape, místní, narozená, vychovaná v Anglii, žije tu asi osm let, od té doby, co tu její fotr dostal práci. Je to taky Brit.”

„Nevadí ti, že by se mohl trochu naštvat?”

„Ne,” řekl Winston, který právě vcházel dovnitř, „tady jsou všichni zasraný Hugh Grants, žádnej problém.”

Těsně po vyvrcholení, Alice byla právě natolik při smyslech, aby to zaznamenala, a Hugh se jí vždycky líbil, což ji na okamžik přimělo představit si, že to on do ní cpe ptáka. Těsně předtím, než se její pipinka naplnila cizím semenem, se znovu tvrdě udělala.

„Takže kolik jsi jich měla na Winstonově gauči?” Markův hlas byl tichý a jemný, což nikdy nebylo dobré znamení.

„To nevím jistě…”

Tu noc se na Alici vystřídalo dalších sedm mužů. Všechny je ošukala, jako by se pro úlohu děvky narodila. Stříkala tvrdě a často a každého vykřičela. Od šesti chlapů, kteří si zaplatili jen za to, aby si mohli vystříknout na její tělo, měla sperma skoro všude. Bylo těžké to nenávidět, ale Alice si přesto uvědomovala, že to nechce. Většinou. Nikdy neviděla kamery.

  Přistižení při činu

„Dvě noci, dvě zasraný noci jako Winstonova a Cedrikova děvka. A oni si myslí, že jsme všichni Hugh Grant, že jo. Kdy máš zase jít?”

„Zítra.”

Winston se rozhodl přestěhovat Alici do malého, elegantního bytu, kde by několik nocí v týdnu obsluhovala několik mužů. Chlapi by ji šukali ve všech polohách a dírách a už by nebyla zdrogovaná. Sice se jí nelíbilo pomyšlení, že by měla dělat děvku Winstonovi a jeho nohsledovi Cedrikovi, ale co mohla dělat? Co mohl udělat Mark? Tahle páteční noc měla být její první z mnoha dalších jako šlapka. Každou chvíli měla vyrazit.

Říct to Markovi byl Winstonův pokyn, spolu se zákazem manželského sexu. Odteď bude brát péra jen od Winstona a jeho lidí. Sbírka nahrávek tu stále byla a bude se rozrůstat, každý pokus o vniknutí do ní bude tvrdě potlačen a všechny fotky a nahrávky budou poslány na veřejnost.

Alice se velmi vyděsila, když Mark tiše řekl, že jde ven. Nejspíš se chtěl opít a co by pak sakra dělal.

Winston stál na verandě, když se k němu připotácel malý chlapík v šedé mikině. Drogy, pomyslel si, není dost dobře oblečený, aby si mohl dovolit své děvky. Noví zákazníci jsou vždy vítáni.

„Winstone?” promluvil muž tichým hlasem.

„Jak je, chlape, co potřebuješ?”

Dva přímé prsty v krku přiměly Winstona zalapat po dechu. Obrat se zdviženým loktem udělal totéž i Cedrikovi s patou ruky do brady, což ho položilo na zem. Když Winston klesl na kolena, jeho tvář se setkala s Markovým vlastním kolenem, které se blížilo, a letmý kopanec do švestek mu rozlil oči.

S malým zlatým štítem v jedné ruce držel Mark druhou rukou Winstonovu hlavu za bradu.

„Je to Hugh Grant? Jestli tě tady ještě někdy uvidím, uslyším o tobě, že děláš kšefty, nebo se mi prostě bude chtít, přijdu to dokončit. Jo, a někteří z nás jsou spíš Jason Statham, ty kokote. A teď jdi do prdele.”

Druhý den Mark řekl svému zástupci ředitele, že se musí přestěhovat, a proč. DD byl nešťastný, že si někdo zahrává s jedním z jeho nejlepších operátorů, to bylo ne ne.

O osmačtyřicet hodin později se Mark a Alice stěhovali do nového domova, kde Alice měla dostat poradenství spolu s neobvyklými detaily o práci svého manžela. V budoucnu z ní měla být vzorná manželka.

Winston, Cedric, podnik a vše, co s nimi souviselo, během stejných osmačtyřiceti hodin zmizeli, včetně filmového materiálu.

Monica už o Alici nikdy neslyšela.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.