Parkoviště

Od chvíle, kdy z parkoviště u parku vyjelo poslední auto, už uplynulo více než půl hodiny. Ani v okolí se nic nedělo. Stále jsem velmi nedůvěřivá, když mě někdo zastihne na veřejnosti, ale tohle je moje rutina. Rád se oblékám a jsem venku a volná. Je to povzbuzující, vzrušující. Takže se procházím večer, stejně je dost tma. Sedl jsem si na sedadlo a prsty si třel spánky. Moje rutina byla každý týden stejná, beze zbytku. Znovu jsem pohlédl na parkoviště, nic nebylo na očích. Popadl jsem tedy tašku a klíče a otevřel dveře. Jejich zabouchnutí bylo v tichu prostoru téměř ohlušující. Přeběhl jsem po betonu a auto zamkl. Ani jsem o tom nemusel přemýšlet, čistě ze zvyku. Vždycky jsem se ujistil, že jsou dveře zamčené, dokonce i na vlastní příjezdové cestě.

Bylo léto, takže jsem si nevzal bundu. Byl jsem elegantní, sukně mi sahala pod kolena a byla tak akorát dlouhá, aby zakryla určité partie. Boty jsem měl rozumné, tenisky stvořené pro turistiku, vyrobené pro funkčnost a pohodlí. To a tričko…. Snažil jsem se být skrytý na očích, kdyby náhodou někdo šel kolem. Čím méně pozornosti na sebe upoutám, tím spíš nepoznají, že jsem pod tím opravdu chlap. Na to si dávejte vždycky pozor. Mám pocit, že jsem se s léty a roky praxe proměnil v atraktivní ženu, ale představa, že mě někdo pozná, mě stále děsí. Moje porcelánově bílá pleť, velké modré oči a dlouhé černé vlasy (samozřejmě paruka). Při těch několika málo příležitostech, kdy jsem se nechal přistihnout, mě muži obdařili pohledy nahoru a dolů.

Zamířil jsem k cestě na konci parkoviště. Chvíli jsem počkal, abych se naposledy podíval. Mohl jsem jít o něco déle než obvykle. Delší letní noci mi k tomu dávaly příležitost. Líbilo se mi, jak mi vzduch působil na oholené nohy, mířil pod sukni, přes kalhotky a na penis. Bylo to tak osvěžující. Sedl jsem si na konec stezky a díval se na vodu. Nohy jsem měl roztažené a cítil vánek. Vyhrnul jsem si trochu sukni, abych si mohl vytáhnout ptáka zpod kalhotek. Nechtěl jsem ho vytáhnout celý, protože jsem se bál, že mě někdo uvidí, nebo ještě hůř, že mě uvidí policajt z parku. Jak trapné by bylo, kdyby mě odvedli na policejní stanici, oblečeného jako holku, a obvinili z neslušného obnažování nebo chlípného chování. Už nikdy bych se nikomu nemohl podívat do očí. Stáhl jsem si kalhotky pod sukni a prozatím je schoval do tašky. Procházel jsem se po obvodu jezera, pod sukní se mi pohupoval penis a užíval si svobody. Po několika obchůzkách kolem jezera jsem se rozhodl jít domů, protože být v parku po setmění je ne-ne. Zastavím se u jedné lavičky, obléknu si kalhotky a jdu zpátky na parkoviště.

S taškou přehozenou přes rameno a klíči v ruce se vydávám na dalekou cestu na konec parkoviště. Mezi mnou a autem stojí spousta stromů a keřů, které brání ve výhledu. Zaparkoval jsem vedle stejného stromu jako každý týden. Musel jsem tu zůstat déle než obvykle a byla tu větší tma než obvykle. Stiskl jsem tlačítko odemykání a pak se natáhl, abych vzal za dveře.

Pohyb byl příliš rychlý na to, abych stihl zareagovat. Koutkem oka jsem zahlédl, jak vyšel zpoza stromu, kde se předtím skrýval ve stínu. Než jsem stačil tím směrem otočit hlavu, stál za mnou, oběma rukama mě objal, rukou mi sevřel ústa a já upustil klíče.

Pokusil jsem se vykřiknout, ale jen tlumeně. Ochromil mě strach, když jsem ucítil, jak si mě tiskne k tělu. Jeho silné paže, jeho tělo… bezvládné. Čím víc jsem se bránil, tím pevněji mě držel. Jeho ruka mi zakryla ústa a zapečetila je, mohl jsem dýchat jen nosem. Mé volání o pomoc zůstalo bez povšimnutí, sotva slyšitelné. Nakonec jsem vyčerpaný a na pokraji mdlob přestal bojovat a ruce mi bezvládně klesly podél těla. Potřeboval jsem šetřit síly. Oba jsme stáli nehybně ve stínu stromů, jediným zvukem byl náš těžký dech.

  Bouře polibků a dva výstřihy

Jeho tvář se mi tiskla do boku hlavy. Na uchu jsem cítil dech. Nic nenasvědčovalo tomu, že by mě pustil. Čas se zastavil. Soustředil jsem se na svůj dech a snažil se ho dostat pod kontrolu, abych možná uvolnil jeho sevření a mohl se dát na útěk. V uchu slyším, jak tiše říká:

„Já ti neublížím.”

V tu chvíli se mi zdá, že se mi to podařilo. Slavná poslední slova. Co kdyby zjistil, co mám doopravdy pod sukní? Znovu jsem se začal vzpírat a spotřebovával poslední zbytky energie. Sotva jsem zůstal stát, jeho paže mě držely nahoře. Kdyby mě pustil, spadl bych na zem. Stáli jsme tam několik vteřin, minut… Připadalo mi to jako věčnost. Teď jsem mu byl vydán na milost a nemilost. Hlava mi padl na jeho rameno. Jeho ústa byla stále u mého ucha….

„Neublížím ti,” promluvil znovu ještě tišším hlasem než předtím.

Nastala dlouhá pauza a já se nehýbala. „Jestli mi rozumíš, zavrtíš hlavou.” Slabě jsem přikývl nahoru a dolů. Cítil jsem, jak jeho ruka uvolnila sevření kolem mých úst. Hlava mi stále klesala dozadu, ale neměl jsem sílu ji zvednout. Jeho prsty sklouzly z mých rtů a jemně mi přejížděly po bradě. Spočinuly kolem mého krku a já věděl, že kdyby chtěl, mohl by ho pevně sevřít.

S uvolněnými ústy jsem se mohl zhluboka nadechnout, hrudník se mi zvedal. Uvědomil jsem si svá „prsa” na jeho paži, která mi tiskla krk. Druhou ruku měl stále ovinutou kolem mého pasu, jeho silná ruka se mi tiskla na břicho a držela mě přitisknutého k jeho tělu. Cítil jsem na sobě tvrdost celého jeho těla. Byl vyšší než já, ale ne o moc. Soustředil jsem se na jeho dech v mém uchu a brzy se naše dýchání sjednotilo. Už jsem neprožíval takovou hrůzu a mé tělo se uvolnilo. Prsty kolem mého krku si našly cestu dolů k mému hrudníku. Pomalým, mučivým tempem. Jeho ruka se přesunula k mé košili a já cítila, jak mi stahuje krk. Zadržel jsem dech, když se výstřih košile napjal a nakonec roztrhl. Zalapal jsem po dechu, když se jeho ruka přesunula dovnitř mé košile a přes horní část podprsenky mi nahmatala ňadro.

Zastavil se. Ale ne… uvědomil si, že nejsou pravé. Čekal na reakci. Trochu jsem se uvolnil, když sáhl dovnitř podprsenky a začal mi trápit bradavku za vložkou. Nechal svůj palec opakovaně klouzat po mé tvrdnoucí bradavce, až to zabolelo, a pak ji přejel prstem. Tvrdě. Vykřikl jsem. Spíš z překvapení než ze skutečné bolesti. Cítil jsem ten pocit až dole pod břichem. Poprvé jsem pocítil vzrušení, když se mi penis začal mírně plnit.

„Tohle se nemůže stát,” pomyslel jsem si. „Proč mě to vzrušuje?” Následoval zmatek a já se od něj pokusil odskočit. Objímající ruka neuhnula, sevření nepovolilo, takže jsem se daleko nedostal. Jediným pohybem mě otočil a tvrdě mě přitlačil k autu, čímž mě přimáčkl mezi své tělo a auto. V každé ruce mi držel zápěstí a rozkrokem se mi tiskl na břicho. Jedno z jeho kolen bylo mezi mýma nohama, což způsobilo, že mi sukně vyjela na stehna. Jestli předtím netušil, co je pod ní, teď už to rozhodně věděl. Jeho koleno jemně zajelo do mého penisu za tenkou látkou kalhotek. Byl jsem v pasti.

  Sex s chutí kamene a vedra

Zjisti víc

Jeho hlava těsně nad mou a já mu poprvé pohlédl do tváře. Mé oči se dívaly do jeho tmavých. Jeho vyrýsované lícní kosti, silná čelist… Černé vlnité vlasy. Ztěžka jsem polkl. Díval jsem se příliš dlouho, protože jsem viděl, jak se mu po tváři krátce mihl úšklebek, a pak mi hrubě strčil obě ruce za tělo a zachytil je mezi mnou a autem.

Jakmile se jeho ruce uvolnily, jedna se mi znovu připlížila ke krku. Cítil jsem, jak se mi prsty tlačí do těla. Druhou rukou sáhl po mých dlouhých černých vlasech, chytil je do prstů a pevně mi je přitiskl ke krku. Nyní měl naprostou kontrolu nad mou hlavou. Tahal mě za vlasy, nutil mě zaklonit hlavu a odhalit krk. Sklonil obličej těsně ke mně a zhluboka se nadechl. Oči se mu zavřely, když nasál mou vůni plnou strachu. Zadržel jsem dech v očekávání, protože jsem až příliš dobře věděl, že se budu muset rozhodnout, jestli budu bojovat, nebo se vzdám. Nebylo by cesty zpět.

„Prosím, nedělej to,” zakňoural jsem.

„Nenuť mě to udělat,” prosil jsem v duchu, ale zůstal jsem zticha. On však naléhal dál. Jeho potřeba začal narůstat a brzy mě jemně kousal a jeho jazyk na mě útočil. Ruka kolem mého krku sklouzla dolů ke košili a zbytek oblečení se mi roztrhl až dolů. Jeho ústa se vydala k mému hrudníku, jazykem sledoval kůži kolem krajkových okrajů podprsenky. Volnou rukou si podepřel jedno ňadro, druhou mě stále držel za hlavu. Zatímco mě štípal a tahal za bradavku, sáhl do horní části podprsenky a vytáhl ji. Zdržel se, než mi podprsenku stáhl přes bradavky. Jeho ústa si nárokovala moje prsa a trápila bradavky. Každé sání a víření jazyka způsobilo, že jsem ztratil rozum o něco víc. Jak útok na můj hrudník pokračoval, noha, kterou měl mezi mýma a která mě držela přitisknutou k autu, se posunula dál nahoru, takže se jeho koleno přitisklo na můj penis. Přistihl jsem se, že se o něj otírám a hledám úlevu od vzrušení, které se mi tam hromadilo. Styděl jsem se za to, jak jsem byl vzrušený. Nechal mě, abych mu obskakoval nohu jako pes v říji. Zhluboka jsem se nadechl, když jsem si uvědomil, že neexistuje nic, co bych mu nedovolil, aby se mnou a mým tělem udělal. Podřizoval jsem se tomuto temnému a tajemnému muži, který si bral, co chtěl. Neptal se na svolení a mně to bylo jedno. Bál jsem se ho. Vydechl jsem a čekal, co má v plánu.

Jeho volná ruka sjela po mém těle, přes boky a kolem vyhrnuté sukně, která mi vyhrnovala nohy. Když ucítil holou kůži mého stehna, upravil svůj postoj tak, aby obě nohy měl mezi mýma. Rychlým pohybem strčil nohu bokem do vnitřní strany mé nohy a přinutil je, aby se od sebe vzdálily, stále přitisknuté k autu. Rukou u mého stehna začal cestovat nahoru, pod sukni, s jedinou myšlenkou, zatímco jeho ústa věnovala pozornost mým bradavkám. Věděl jsem, kam jeho ruka míří, a zoufale jsem potřeboval, aby se mě tam dotýkal. Zakňoural jsem, když jeho ruka obkreslovala kruhy na mé kůži a každým pohybem se dostávala blíž a blíž. Tohle byla moje poslední šance to zastavit. Byl jsem na pokraji sil. Jeho prst obkresloval obrys mého penisu přes tenkou látku kalhotek a já zavřel oči. Cítil vlhkost prekurzu, který mi nasákl kalhotky. Vklouzl prstem pod hedvábnou látku a odhrnul ji stranou, dráždil mi naběhlý penis. Našel jeho žalud a jeho prsty ho obkroužily, masírovaly a osahávaly.

Ze rtů mi uniklo zasténání, když celou mou bytost pohltila jeho ruka na mém penisu. V tu chvíli jsem toužil po úlevě. Hromadila se ve mně, mé tělo se chvělo, když mě hladil po penisu. Byl jsem tam, na pokraji vrcholu. Prudce odtáhl ruku, přestal jsem vrcholit, stále jsem chtěl a nebyl jsem naplněn. Cítil jsem jeho ruku dole a slyšel, jak mu sklouzává zip. Uvolnil si penis z kalhot, cítil úlevu, už nebyl omezován. Uchopil svůj tlustý penis a vsunul se mi mezi nohy, nechal svou vlhkou špičku, aby se dotkla mé naběhlé hlavy. Zalapal jsem po dechu, když jsem ucítil, jak se naše penisy třou o sebe, tak tvrdé a přitom hedvábně jemné. Chytil mě hrubě za hlavu dozadu, jak se jeho penis třel o můj. Tvrdý. Plácl mě svým ptákem, znovu a znovu, pokaždé silněji. Moje potřeba vyvrcholit se znovu stupňovala. Byl jsem zase na té hraně připravený každou chvíli spadnout a jen jsem čekal.

  Nadupaný transport

Uvolnil sevření mé hlavy, chytil mě pod stehny a zvedl mi nohy ze země. Šťávy z mého penisu mě smáčely. Jedním prstem se mi prodral skrz promočené kalhotky a úplně je ze mě strhl. Zvedl mě výš a pak mě na sebe přitáhl, špičku péra u vstupu do mého zadku, nasáklého mými vlastními šťávami. Hlavička jeho penisu si pohrávala u vchodu, mokrá směsí našeho semene. A pak se jedním rychlým pohybem ponořil dovnitř. Centimetr po centimetru. Pomalu. Až byl hluboko uvnitř. Cítil jsem, jak se kolem něj roztahuju. Moje tělo si užívalo každý centimetr. Pohltil jsem ho a on si liboval, jak jsem mokrý a připravený. Vzpínal se a pohyboval a já začal jeho pohybům vyhovovat. Nohy jsem měl omotané kolem jeho pasu, kotníky zaháknuté k sobě a vtahoval ho do sebe hlouběji. Každý příraz, silnější a rychlejší než ten předchozí, mě mačkal na bok auta.

Znovu jsem se stavěl na nohy, rychle. Moje tělo se začalo napínat, svaly se mi sevřely kolem jeho penisu. Cítil, jak se napínám….

„Vystříkej se pro mě,” zašeptal. A s tím jsem se udělal, dlouho a tvrdě. Můj penis vystříkl mezi nás, na obě naše břicha. Poslední kapky stékaly na jeho penis. Na toho samého, který mi teď vnikal do zadku, čím dál tím víc. Mé vnitřnosti ho svíraly a dojily jeho péro. Zasténal, škubl sebou a pak do mě vyprázdnil své koule. Cítil jsem teplo a vlhkost. Jeho péro nakonec ustoupilo, stále jsem cítil, jak se ve mně škube a pulzuje. Nohy jsem měl stále obtočené kolem něj. Hlava se mi točila. Tělo jsem měl uvolněné a teplé. Dovolil nám, abychom každý popadli dech. Pak se ze mě jemně vysunul a uvolnil mi nohy zpět dolů. Cítil jsem, jak ze mě vyklouzl, a okamžitě jsem tu prázdnotu nenáviděl. Na zem dopadlo několik kapek jeho spermatu. Opřel mě o auto a udělal nejistý krok dozadu, aby se ujistil, že budu schopen stát na vlastních nohou, když si strčil penis zpátky do kalhot.

Stále ještě omámený jsem si spustil a uhladil sukni a omotal kolem sebe zbytky trička. Podprsenku jsem měl stále vyhrnutou pod prsy, což mi dodávalo dojem, že mám opravdová prsa. Bylo mi to jedno. Zvedl jsem své roztrhané kalhotky. Zvedl ze země klíče a podal mi je. Otevřel mi dveře a pomohl mi dovnitř. Podíval jsem se na něj přes okno a slabě se usmál. Šmátral jsem klíčky v zapalování. Znovu jsem vzhlédl.

„Příští týden ve stejnou dobu?” zeptal se a já přikývl:

„Ano, příští týden ve stejnou dobu.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.