Nové prádlo pro syna zvídavého

Ozvalo se zaklepání na dveře a Danny zvedl oči přes displej telefonu.

„Jo?“

Objevila se tátova hlava: „Můžu dál?“

„Jo, co potřebuješ?“

Mávl rukou: „Ale, jen taková drobnost. Dělal jsem teďka prádlo a narazil na tvoje spodky. Vim, že tyhle věci tě vždycky otravovaly, ale přijde mi, že furt nosíš ty starý kousky, který jsou za prvý hrozně malý, za druhý už se rozpadaj.“

Danny se nadechoval k nějaké jadrné odpovědi, ale táta ho přerušil: „No a protože jsem byl dneska v centru, tak jsem ti drapnul pár kousků na zkoušku a vzal taky nějaký plavky.“

Danny chtěl tátovi lehce vynadat, protože neměl rád, když ho zásoboval těmahle potřebama on a nenechal to přímo na něm. Na druhou stranu musel uznat, že jeho schopnost dokopat se k nákupu obsahu prádelníku je mizivá a na plavky by si ani nevzpomněl.

„Díky, tati, ty plavky by mě asi nenapadly. Máš to tady?“

Na posteli přistála tašky s dvěma balíčky. „To větší jsou spodky, to malý plavky. Klidně si to vyzkoušej.“

Nebyl důvod otálet. Danny vstal, vybalil oboje ze sáčků a převlékl se, zatímco jeho otec seděl na posteli a pozoroval ho.

Když tam tak stál v nových slipech a tričku, bylo to najednou pohodlnější. Nakonec, ty staré už toho taky zažily tunu a už si výměnu zasloužily.

„Tak co, trefil jsem to?“ zeptal se táta a pozoroval synův klín s boulí uprostřed.

„Jo, sednou parádně,“ konstatoval Danny a lehce si urovnával gumu po stranách.

  Denae a Bill: Narozeninový plán na poslední chvíli 02

„Pojď sem.“

Danny udělal krok blíž a táta mu ještě uhlazoval gumu vepředu: „Mě se tam vždycky motaj chlupy a hrozně mě to otravuje a tahá. Když na to teď tak koukám, nosim prakticky ty samý. Hmm, což vysvětluje, proč jsem je hnedka poznal na stojánku, hehe..“

„Fakt, ty máš stejný?“ překvapeně se zeptal Danny, který si uvědomil, že viděl tátu akorát několikrát v plavkách a jinak v trenkách.

„Jo, chceš je vidět?“

Přikývnutí.

„No já jsem teda nosil dlouho trenýrky, ale moji značku přestali vyrábět a nic jiného mi nesedlo, takže jsem skončil u těhle,“ nato si stáhl tepláky a ukázal stejný model, jen větší. Včetně penisu uvnitř.

„Jo, a taky potřebuješ uhladit gumu,“ podotkl Danny a natáhl, natáhl se k tátovi a strčil mu dva prsty za gumu, kde ucítil houští chlupů a lehce kořen penisu.

„Neboj se toho, klidně si sáhni,“ odvětil otec a jen tam tak stál se synovou rukou za spodním prádlem.

Danny se prohrabával záhyby kůže dál a dal až sevřel tátovi ve spodkách celé těl penisu a látka prádla šla napůl dolů. Táta tomu pomohl a stáhl si slipy do půli stehen. Jeho syn protáhl ještě jednou ruku po celé délce a spustil ji zase podél těla.

„Jen se toho neboj, klidně ho prozkoumej. Viděl jsi někdy jinýho nahýho chlapa?“

Zavrtění hlavou a ruka, která se zase blížila. Táta si stáhl tričko a jak mu ho Danny začínal regulérně honit, stavěl se a vycházel mu nenápadně naproti.

  Naše malé tajemství

„Pojď sem,“ pokynul mu prstem těsně před sebe.

Danny poslechl, otec si ho pak otočil zády k sobě, až ucítil přes látku nových spodků jeho naběhnuvší penis a pak i ruku, která mu přes hrudník jela k jeho vlastnímu penisu.

Táta ho hladil konečky prstů jemně po celém vaku tvořeném předkem spodků a cítil, jak se synův penis dostává do správného tvaru. Danny natáhl ruku dozadu a pokračoval v masírování otcova penisu.

„Líbí se ti to?“ zeptal se táta.

„Jo,“ přikývl Danny „je to fajn.“

Táta mu na penisu sevřel ruku a začal ho protahovat po špičce, jak to jen nové spodky dovolovaly. Danny dostával erekci a látka se napínala jak stan. Pak mu zajel rukou dovnitř, vytáh penis hořejškem a zatímco většinu jeho těla svíral v ruce, dvěma prsty masíroval kořen.

„Chceš pokračovat?“

„Asi jo…zkusíme to…“ odvětil syn nejistě, ale neprotestoval, když ho táta navigoval na postel.

 Táta mu hladil zadek a celé tělo, kam jen dosáhl, pak jednou rukou stále přetahoval jeho penis a volným palcem mu masíroval zadní dírku.

„To je…vlastně hrozně příjemný…“ zašeptal Danny a lehce zavzdychal s hlavou svěšenou.

„Tak to je fajn…“

„Chceš ještě…?“ Nebylo úplně poznat, jestli je to otázka nebo konstatování.

Nasadil mu penis na kraj svěrače a po důkladném naslinění, jak jen to šlo, zkusmo zatlačil.

„Auuu…“ vyjekl Danny a odtáhl se.

Ještě nějakou dobu to takhle zkoušeli a nakonec se jeho tátovi povedlo do něj dostat. Pravda, byl dost dlouhý, tak to radši nezkoušel naplno. Ale uvnitř byl.

  Když nejsou na molu

„Lehni si radši na záda, budeš uvolněnější.“

Danny poslechl a táta mu ještě napnutým penisem hladil hráz mezi análkem a varlaty. Danny jen vzdychal, tohle bylo opravdu moc fajn.

Pak ho táta zase nasadil a zavedl dovnitř. Tentokrát to fakt šlo celkem snadno a za minutku už do něj táta přirážel. Pomalu, ale důkladně a téměř nadoraz.

Zase ho vytáhl a jezdil žaludem až po varlatech a kořeni synova penisu.

 Nakonec to zkusili ještě z boku a to bylo naprosto v pohodě. Táta mohl konečně začít skutečně přirážet a Danny si ještě začal honit vlastní penis. Takhle to vydrželi několik minut.

„Jo, to je super…už budu…“ vydechl a prudce si honil ptáka, zatímco táta ho držel za stehna a pořád přirážel. Danny si ho ještě párkrát přetáhl a bílá tekutina mu zaplavila ruce a pak i nohy, na které stekla.

Táta pomalu přestal s přírazy a objel syna rukou kolem krku.

„Líbilo se ti to?“

Jen přikývnutí, které vyjádřilo všechno.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.