Jak jsem se dostal ke kouření svého prvního péra

Právě jsme se s Jenny rozešli a ona se začala scházet s Jeremym. Nechal jsem ji bydlet v mém přívěsu, dokud si nevyřeší něco jiného. Neměla u sebe Jeremyho nechávat, ale já věděl, že to dělá.

Jenny pracovala v Subway. Volal jsem jí do práce a mluvil s ní, když měla přestávku. Zavolala jsem jí, že ho nechala u sebe v přívěsu, a ona se rozplakala a řekla, že je jí to líto, ale že se bojí zůstat sama. Řekl jsem jí, že bude muset udělat něco, aby mi to vynahradila, nebo se bude muset odstěhovat. Zase plakala, ale řekla, že udělá cokoli.

Řekl jsem jí, že chci, aby přišla ke mně a abychom si já, ona a on dali trojku.

Slíbila, že s ním o tom promluví a uvidí, co na to řekne.

O pár dní později jsem jí zavolal do práce, abych zjistil, co se děje. Řekla, že s tím souhlasil, a požádala mě, abych přišel ten večer kolem osmé hodiny večer.

Osprchoval jsem se a oholil a asi ve 20:15 jsem byl u svého starého přívěsu.

To byl ještě před pár týdny můj dům, kde jsem s Jenny bydlel už léta, ale za těch pár týdnů se všechno dramaticky změnilo. Byl jsem pekelně nervózní a rozhodně jsem si připadal jako host, který je tu jen na návštěvě, ne majitel. Ve vší vážnosti, tady bydleli Jeremy a Jenny a já tam byl jen proto, že mě pozvali.

Nemohl jsem uvěřit tomu, jak nevázaně jsem se při téhle návštěvě cítil, a napadlo mě, jestli i oni jsou nervózní. Dlaně jsem měl zpocené, ruce se mi třásly a venku jsem se zastavil a říkal si, že bych do toho možná neměl jít. Věděl jsem, že mám poslední šanci si to rozmyslet a vycouvat. Jak je možné, že jsem se Jenny za tak krátkou dobu tak vzdálil? Jak se Jeremymu podařilo tak pevně ovládnout dívku, se kterou jsem chodil několik let? Jak se jim podařilo ovládnout můj přívěs do té míry, že jsem se rozmýšlel, jestli chci jít dovnitř?

Napínal jsem se, abych se vzpamatoval, a říkal jsem si, že tohle je můj dům a moje holka a jen posera by se nechal Jeremym zastrašit. Musím říct, že jsem se uklidnil jen částečně, a když jsem klepal na vlastní dveře, třásla se mi kolena a v puse jsem měl tak sucho, že jsem sotva polykal.

Když nikdo nepřišel ke dveřím, uvědomil jsem si, že moje zaklepání bylo tak lehké, že ho nikdo neslyšel. Snažil jsem se být si jistější sám sebou, takže jsem pořádně zabušil.

„Jenny, to musí být tvůj chlapeček, pusť ho dovnitř,” zaslechl jsem zevnitř.

To mě trochu nakrklo a chtěl jsem jí o tom „chlapečkovi” něco říct, když mě pustila dovnitř.

Dveře se otevřely, ale ona se neukázala a já slyšela, jak se její drobné kroky vzdalují směrem k obýváku. Vešel jsem dovnitř a viděl, že tam svítí světlo a televize. Když jsem zavřel, podíval jsem se směrem ke své staré ložnici. Slyšel jsem sprchu a zahlédl Jeremyho, jak se sprchuje. Nepamatoval jsem si, že by byl tak svalnatý. Měl statné nohy a tlustý zadek, který měl určitě výdrž při přirážení, daleko větší než já. Jeho tetování smíšené s jeho rozervaným trupem mi dávalo najevo, že doufám, že se kvůli mé návštěvě nezlobí.

Co mě ale opravdu drásalo, byly hluboké, dobře patrné šrámy, které se táhly od jeho širokých ramen až dolů k malým zádům. Viděl jsem je už dřív a poznal, že je zanechaly Jenniny drobné ruce, když ji přivedl k zemětřesnému orgasmu. Podle toho, jak vypadaly, musel Jeremy Jenny ošukat jen pár minut předtím, než jsem zaklepal.

Vešel jsem do pokoje a zajímalo mě, proč tak nedávno prcali, když náš plán stále platí. Když jsem Jenny spatřil, vzpomněl jsem si, proč jsem tady. Měla na sobě šortky, které odhalovaly její sexy, i když krátké nohy, a přiléhavé bílé tílko, v němž se vyjímal celý její krásný dekolt.

Zapálila si cigaretu, zatímco já jsem si na chvíli uvědomil, jak skvělá tahle holka doopravdy je. Její husté tmavé vlasy se leskly a vypadaly jako něco, do čeho by si každý muž rád sáhl. Podle toho, jak snědou měla hedvábnou kůži, bylo zřejmé, že ležela na slunci. Přistihl jsem se, že si říkám, jak jsem mohl být tak hloupý, že jsem si ji nechal utéct.

V tu chvíli jsem po ní zatoužil víc než kdy dřív. Její krása mě v tu chvíli tak dojala, že jsem jí to musel dát najevo, ale dal jsem si záležet, abych nebyl dost hlasitý, aby mě slyšel z koupelny. Zašeptal jsem Jenny: “Bože, ty jsi tak krásná a já tě chci tak moc ošukat, že už sotva vydržím čekat další vteřinu.”

Nepohnula se z místa na pohovce, jen tam seděla a kouřila cigaretu. Věděl jsem, že mě slyšela, a bylo mi záhadou, proč mou poznámku ani nevzala na vědomí. Cítil jsem, že něco není v pořádku, jinak by se mi podívala do očí. Díval jsem se na ni, jak tam mlčky sedí, a strach ve mně začal rychle narůstat. Opravdu jsem se začínal bát, a tak jsem na ni zoufalým hlasem zavolal: „Jenny! Jenny,” řekl jsem.

Musela v mém hlase zaslechnout, že začínám být neklidný, protože konečně otočila hlavu a podívala se na mě.

Když to udělala, viděl jsem jí dobře do obličeje a spadla mi čelist a slyšitelně jsem zalapal po dechu.

Po tvářích jí stékaly slzy a měla ten nejhorší monokl, jaký jsem kdy u ženy viděl.

Zjisti víc

„Panebože! Co se stalo?” Řekl jsem hlasem, který byl sotva víc než šepot. „Jenny, to ti udělal?” Zeptal jsem se jí.

Stále nic neříkala a nic mi neodpověděla. Jen jsme tam seděli a mlčky se na sebe dívali.

„Hej, milenče, pojď sem na chvíli, chci s tebou mluvit,” vyštěkl Jeremy z ložnice.

Jeho hlas mě trochu vyděsil, ale nejvíc mě znepokojila Jennyina reakce. Fyzicky nadskočila a začala se z jeho slov třást. Podíval jsem se na ni a snažil se odhadnout, do čeho jdu. Ona v mých očích zahlédla strach a začala plakat ještě silněji.

„Hej, neslyšel jsi mě?” Jeremy se zeptal.

Celý tenhle plán, jak se znovu dostat s Jenny do postele, mi najednou připadal hloupý.

Šel jsem do ložnice a nebyl si jistý, co mám čekat. Podíval jsem se na zadní dveře a chtěl jsem utéct, ale řekl jsem si, že jsem příliš velký chlap na to, abych ji tu nechal bezmocnou s tímhle kreténem. Snažil jsem se setřít z tváře jakýkoli náznak strachu, pak jsem otevřel dveře a vešel dovnitř.

Stál v koupelně, na sobě měl jen ručník, ještě mokrý od sprchy. Řekl: „Neboj se. Chci si jen promluvit, jako chlap s chlapem; zavři dveře.”

Nedařilo se mi moc skrývat strach, ale když jsem zavřel dveře, zkusil jsem to ještě jednou, než jsem se otočil zpátky. „Podívej, možná je teď špatná chvíle…” začal jsem.

  Ještě před snídaní

Přerušil mě. „Ne, sakra ne, není lepší čas než teď.”

Přistoupil přímo ke mně a já si myslela, že mě praští, ale místo toho odhodil ručník a zůstal stát úplně nahý, což mě přimělo rychle odvrátit zrak.

„Podívej se na mě, musíme to mít z krku,” řekl.

Podívala jsem se na něj a znovu mi připadalo, že je mnohem svalnatější, než jsem si ho pamatovala. Jen jsem zíral na jeho postavu a tetování a nevěděl, co dál. Zatímco jsem se snažil soustředit na jeho horní část těla, koutkem oka jsem zahlédl, že jeho penis visí ochablý a těžký, na dohled komukoli.

„Jen se na mě podívej, jo?”

„Ne,” řekl jsem.

Věděl jsem, co tím myslí, ale nedokázal jsem se přinutit, abych si ho prohlédl, a tak jsem se jen podíval na podlahu.

Přistoupil ke mně blíž a přiblížil mi ptáka přímo před obličej. „Řekl jsem, aby ses díval, a to taky uděláš, ať tak nebo tak.”

Byl jsem si jistý, že mám deset odstínů červené, a taky jsem žárlil na jeho mužně velký penis. Byl úplně bezvládný, ale visel nejméně pět centimetrů na délku a pod ním se tyčily těžké vyholené koule.

Zvedl jsem oči a začal si jeho péro prohlížet, bál jsem se, co by mohl udělat, kdybych to neudělal. Když jsem si jeho péro lépe prohlédl, udělalo se mi špatně. Byl působivěji měkký než můj tvrdý. Dokázal jsem si jen představit, v jaké monstrum se promění, až bude plně vztyčený. Tohle byl nejbližší pohled na péro jiného muže, jaký jsem kdy v životě měl. Jeremy měl opravdu pěkné péro, i když jsem si to připouštěl jen nerad. Zjistil jsem, že se mi opravdu líbí, když mohu tak zblízka studovat penis jiného muže. Byl to opravdu krásný penis a já jsem naprosto chápal, proč ve srovnání s mým vlastním udělal na Jenny udělal takový dojem.

Pomyslel jsem na to, jak malý a zbytečný bych vypadal, kdybych vytáhl svého malého ptáka, přinesl ho vedle jeho a nechal ji je porovnat. Ztratil jsem se v tu chvíli a byl jsem zaskočen, když řekl: „To už je lepší, ať se pořádně podíváš, co Jenny v poslední době dostává.”

Sakra, bylo mi trapně z toho, jak moc jsem si užíval pohled na Jeremyho péro. Líbilo se mi, že jsem na něj měl tak dobrý výhled, že mi z toho pohledu ztvrdlo péro.

„Jestli máme mít trojku, musíme být vedle sebe nazí, takže se svlékni, Chucku,” instruoval mě dále.

„Teď se mi vážně nechce,” řekl jsem poměrně tiše.

„Tak dobře,” odpověděl.

Odmlčel jsem se, abych si vychutnal změnu své kontroly, a říkal jsem si, že s trochou práce bych možná mohl udržet rovnováhu sil mezi ním a mnou někde uprostřed.

Najednou jsem ucítil, jak mě pálí v obličeji, zhroutil jsem se a dopadl na podlahu. V uších mi zvonilo a po pálícím obličeji mi stékaly slzy. Sebral jsem se, a když jsem vstal, snažila jsem se dát věcem smysl. Jeremy na mě zlostně zíral, a když jsem se posadil, uvědomila jsem si, že ze mě musel vymlátit duši.

„Neptal jsem se tě, jestli se chceš svléknout, ty malá mrcho! Vlastně bys měl vědět, že odteď, když uslyšíš, že ti něco říkám, bude to rozkaz. Prostě uděláš, co ti řeknu, pokud nechceš, aby tě někdo podělal. Není třeba, abys otvírala pusu a něco mi oplácel. Chápeš to, děvko?” zařval Jeremy.

Byla jsem ohromený a nevěděl, co mám dělat; věděl jsem jen, že nechci udělat nic, co by ho ještě víc rozčílilo. Přetáhl jsem si košili přes hlavu, rozepnula kalhoty a popadl je i se spodním prádlem.

Cítil jsem, jak mě jeho ruce chytají za krk a škrtí mě, když řekl: „Máš to, děvko?”.

Zakuckal jsem se: „Ano, pane,” a on mě pustil.

Stáhla jsem si kalhoty a spodní prádlo a pak jsem byl taky úplně nahý. Cítil jsem, jak mi obličej září rudou barvou rozpaků. Jeremyho tělo bylo mnohem mužnější a žádanější než to moje. Bylo zřejmé, že je také mnohem lépe stavěný.

„No, vypadá to, že sis opravdu užil, když sis mohl lépe prohlédnout moje péro,” řekl Jeremy a široce se usmál.

Podíval jsem se dolů a viděl jsem, že můj malý pták je asi ze tří čtvrtin tvrdý a možná tak 10 centimetrů dlouhý. Byl jsem zničený, protože byl pořád kratší než jeho měkké péro.

Jeremy se mi posmíval: „Jestli sem pustíme Jenny, aby se na nás podívala, tak to nebude moc fér, že? Chci říct, že ty vypadáš, že jsi skoro úplně tvrdý, a já jsem ještě úplně měkký. Něco budeme muset udělat, abychom to vyrovnali, jestli mi rozumíš.

„Já vím, že víš, jak to myslím, takže chceš, aby to šlo po dobrém, nebo po zlém, Chucku?” Zeptal se Jeremy, když ke mně přistoupil a zastavil se s ptákem, který se téměř dotýkal mé nohy.

Sklouzl jsem z postele a padl na kolena na podlahu ložnice. Věděl jsem, co chce, ale věděl jsem, že to nehodlám udělat. Musel jsem se s ním prostě nějak domluvit, aniž bych ho rozzlobil. Podíval jsem se na něj a velmi slabě jsem ze sebe vypravila: „Jeremy, jen mě poslouchej, prosím.”

Víc jsem ze sebe nedostal a viděl jsem, že ho to velmi rozčílilo. Uvědomil jsem si, že jsem udělal chybu, když jsem mu něco řekl, a neměl jsem šanci se z toho dostat tím, že ho budu prosit. Byl jsem zdrcený, ale nechtěl jsem, aby mi ublížil, a tak jsem to vzdal a natáhla ruku, abych ho chytil za penis.

Jeremy mě plácl přes ruku. „Sakra ne, jenom tvoje pusa.”

Ruka mě ošklivě štípla a já byla vděčný, že to nebyl můj obličej. Otevřel jsem pusu a naklonil se dopředu, až jsem ucítil, jak se jeho penis dotýká mých rtů. Nechal jsem ho vstoupit do úst, až mi horní ret sklouzl za hlavičku jeho péra a spodním rtem jsem cítil spodní stranu jeho helmy.

Pětkrát nebo šestkrát jsem vytáhl hlavu nahoru, sklouzl zpátky dolů a nasál do úst jen hlavičku. Když jsem pokračoval, sevřel jsem rty ještě víc a sál o něco silněji. Pokračoval jsem dál, nasával jsem víc a pak už jsem polykal hlavu jeho penisu a ještě asi centimetr těla.

Rty jsem opravdu pracoval na hlavičce a jazykem přejížděl po těžkých záhybech kůže na spodní straně. Pokračoval jsem v tom, jazykem jsem mu šmejdil po perineu a olizoval spodní část těla. Myslel jsem si, že možná sjíždím až na dva centimetry jehotěla, ale začínalo to být těžko zvládnutelné.

  Venkovní partička

Moje ústa měla kýžený účinek, protože jsem cítil, jak se jeho penis rychle zvětšuje, ale byl stále velmi ochablý. Nechal jsem ho vyklouznout z pusy a pak jsem rychle vyplázl jazyk, abych mu pohladil péro, aby mě Jeremy neplácl, protože jsem si myslel, že už jsem s jeho obsluhou skončil.

Jeremy zasténal: „Ah…jo,” když jsem mu jazykem přejížděla po péru zespodu. V tu chvíli už bylo jeho péro mokré od mých slin. Vyplázl jsem jazyk nadoraz, začal u hlavičky a táhl ho po spodní straně. Přes známou hlavičku a volné záhyby jsem se olizováním dostal na neznámé území.

Snažil jsem se odhadnout jeho velikost. Usoudil jsem, že hlavička má 4 cm a záhyby možná 7 cm, což z něj dělalo už 11. S každým tahem jsem jazykem klouzal dál, až jsem se nakonec dotkl jeho čistě oholené koule spolu s něčím, co jsem odhadoval na další cm. To by znamenalo, že už mu táhne na 14, a rozhodně ještě neskončil s růstem, to mi bylo jasné.

Jeho velikost mě šokovala a při další cestě po jeho těle jsem se rozhodl prozkoumat jeho koule. Ohmatával jsem je spolu se rty a mrskal jazykem a podle jejich hedvábné hladkosti jsem si byl jistý, že si právě oholil pytel. Otevřel jsem ústa a nasál jeho koule dovnitř, zbožňujícím jazykem je olízl a pak vyplivl. Pak jsem se přesunul a věnoval stejnou pozornost i jeho druhému ořechu.

Bože, co jsem to kurva dělal! Byl jsem snad úplný buzerant!!! Najednou mi došlo, že jsem to údajně dělal jen proto, že jsem k tomu byl donucen. Byl jsem ale tak zaujatý tím, že jsem chtěl odvést dobrou práci a nenechat se od Jeremyho zmlátit, že jsem měl pocit, že se mi kouření jeho péra začíná líbit.

Zjisti víc

Snažil jsem se sama sebe ujistit, že jsem k tomu byl donucen a že to dělám dobře jen ze strachu, aby mě nezmlátil. Ale nedokázal jsem se o tom úplně přesvědčit. Věděl jsem, že to takhle začalo, ale něco se změnilo a já nemohl popřít to, co bylo zřejmé.

Vlastně jsem byla pyšný, když jsem cítil, jak mi roste v ústech. Byl jsem spokojený s tím, jak jsem naslinil od špičky až ke koulím. Vzrušoval mě účinek, který na to velké péro měla moje pusa. Myslel jsem na to, jak mě to potěší a jak mě vzruší, když mi Jeremy řekne, jak dobře ho kouřím.

Začalo mě přemáhat ponížení z této situace. Byl jsem tady, kouřil jsem Jeremymu a právě v tu chvíli jsem si uvědomil, že vlastně chci slyšet, jak mě chválí za to, jak dobře jsem to dělal!!!

V tu chvíli mi došlo, jak moc se během několika okamžiků zvrtly mé plány na dnešní večer. Můj důvod, proč jsem sem přišel, byl ten, abych se mohl znovu setkat se svou bývalou přítelkyní. S mou super sexy, krásnou bývalou přítelkyní, která byla láskou mého života, co si pamatuji. Snil jsem o tom, že ji budu šukat, jako když jsme byli spolu. Něco, co mi v posledních měsících, co spolu s Jeremym chodili, strašně chybělo.

Chtěl jsem jí lízat její sladkou kundičku a strčit do ní svého ptáka tak moc, že jsem to sotva vydržel. A teď jsem tu byl s Jeremyho velkým ptákem v puse a kouřil ho, jako bych kvůli tomu přišel. Věděl jsem, že to nějak musím ukončit, a to rychle. Panebože, co bych, kurva, řekl nebo udělala, kdyby vešla do ložnice a přistihla mě v téhle šílené situaci.

Nepochybně bych se k její kundičce už nikdy nedostal, kdyby viděla, co dělám právě teď. Byl jsem příliš vyděšený z toho, co by mi Jeremy mohl udělat, než abych vůbec uvažoval o tom, že mu vyplivnu péro a řeknu mu, že jsem s kouřením skončil. Určitě by mě kvůli tomu praštil do zad a ještě to zhoršil. Věděl jsem, že určitě nechci, aby mě Jenny viděla kouřit mu péro s monoklem nebo rozbitou pusou.

Rychle jsem si uvědomil, že nejlepší sázkou na to, aby mě Jenny nepřistihla v téhle trapné situaci, bude snažit se Jeremyho co nejlépe udělat a on pak nejspíš ztratí zájem mě ztrapňovat. Přemýšlel jsem o tom, co mě vždycky vzrušovalo, když mi holka kouřila péro, a snažil jsem se to na něm co nejlépe zopakovat.

Když jsem ho měl hluboko v puse, pořádně jsem mu jazykem projížděla spodní stranu péra a pak jsem se snažil jazykem švihat i jeho koule. Nechával jsem ho, aby se dostal hlouběji a donutil mě dát si roubík, a když se mi to podařilo, nechal jsem na něj vykašlat všechny své sliny a vytvořil tak mokrou kaši.

V tu chvíli řekl: „Sakra, chlapče, tobě to ale jde.“ Začal mě šukat do obličeje a z mých úst se začaly ozývat dost hlasité mlaskavé zvuky. Vlastně jsem se bál, že nás Jenny uslyší z obýváku, ale vzhledem k tomu, že to, že se udělá, bylo moje jediné východisko, snažil jsem se na to nemyslet a dál se mu snažil pořádně kouřit péro.

Najednou trhl boky dozadu a vytrhl mi ho z pusy. Než jsem se stačila zamyslet, proč to udělal, jeho ruka mi tvrdě přistála na tváři a otočila mi hlavu. Pak mi ho strčil zpátky dovnitř a pokračoval v šukání obličeje.

Věděla jsem, že není možné, aby z místa, kde seděla na gauči, neslyšela zvuk, jak mě mlátí do bezvědomí. Rozpaky se ve mně začaly vařit, když mě znovu a znovu mlátil do brady svým vyholeným pytlem s koulema.

Pak se ještě jednou vytáhl z mých úst a otevřenou dlaní mě plácl přes obličej. PLÁC!!! Tentokrát mě udeřil mnohem silněji, a když to udělal, ze rtů mi uniklo zakňučení.

Znovu mi strčil ptáka do pusy a udělal mi asi tři tahy až do krku, než ho opět vytáhl. PLÁC!!! Tentokrát to bylo tak prudké, že jsem neslyšel nic jiného než zvonění v uších, a byl jsem tak omráčený, že jsem zůstal klečet a pokračoval. Viděl jsem hvězdy a na chvíli jsem zapomněl, kde vůbec jsem.

Když jsem s ním navázal oční kontakt, vypadal nespokojeně, že se nevracím k práci, a tak jsem se rychle pohnul a doufal, že se vyhnu dalšímu trestu. Když jsem otevřel ústa, abych ho pustil dovnitř, cítil jsem, jak mi ze spodního rtu teče krev. Jeho silná facka mi přitiskla pusu na zuby a rozbila ji.

Zpomalil tempo a pak mi pomalu tlačil hlavu sem a tam po celé délce svého penisu. Když mi jeho koule narážely na bradu, dávil jsem se a z úst se mi na něj vytékaly další sliny. Velké šňůry visely šest nebo osm centimetrů z jeho koulí. Leskly se a houpaly, jak hrubě tlačil a tahal mou hlavu tam, kam chtěl.

Pokračoval v tom znovu a znovu. „Potřebuju, abys mi něco řekl, Chucku.” Trochu se zasmál, než pokračoval ve své otázce. „V co jsi doufal, že se dneska stane? Přišel jsi sem s plánem vylízat Jenny kundu, nebo jsi sem přišel v naději, že bys mohl dostat šanci vykouřit mi péro?

  Dva za jedním závěsem

„Raději mi řekni pravdu. Neopovažuj se mi kurva lhát, Chucku!”

Neodvažoval jsem se riskovat, že ho naštvu a on mi vrazí facku. Jeho péro vydalo hlasitý praskavý zvuk, když jsem z něj vyjel. Řekl jsem: „Vykouřit tě!”

Tvrdě mě zatahal za vlasy a řekl mi: „Řekni to správně, nebo ti dám další facku!”

Rychle jsem se na něj podíval. “Přišel jsem sem dneska v naději, že budu mít možnost ti ho vykouřit, Jeremy!”

Usmál se a já věděl, že ho to těší, a tak jsem šel dál.

Řekl jsem: „Chtěl jsem ti ho vykouřit od chvíle, kdy jsem tě poprvé viděl u bazénu s Jenny. Kdybych si myslel, že ze mě nevymlátíš duši, padl bych na kolena a udělal to hned v tu chvíli. Vykouřil bych ti ho před svou přítelkyní a jejím tátou a bylo by mi jedno, co si o tom myslí.”

Když jsem mu to dořekl, zasmál se, ale mně to bylo upřímně jedno. Byl jsem prostě rád, že už nedostanu facku. Podle toho, jak jsem měl napjatou tvář, jsem poznal, že už je oteklá a začíná se mi trochu zavírat oko.

Pořád jsem mu kouřil péro, jak nejlíp jsem uměl, když řekl: „Snažil jsem se Jenny říct, že jsem poznal, že mě chceš, a řekl jsem jí, že jsem si jistý, že jsi přinejmenším kokot, který se schovává ve skříni. Tak mi odpověz, Chucku. Opravdu jsi ji miloval, nebo jsi doufal, že se nikdo nedozví tvé tajemství, dokud s ní budeš chodit?”

„Ano,” odpověděl jsem.

Rychle jsem odpověděl: „Doufal jsem, že se nikdo nedozví moje tajemství, dokud s ní budu chodit. Doufal jsem, že se nikdo nedozví, že jsem chtěl jen kouřit ptáky, dokud jsem chodil s Jenny!”

Samozřejmě to byla naprostá lež, ale věděl jsem, že to chce slyšet. Bylo snadné to říct, když jsem si vzpomněl, jak moc jsem nechtěl, aby mě už mlátil. Soustředil jsem se jen na to, abych se odtamtud dostal bez dalších ran od toho siláka.

Než řekl: „Stačí to jako důkaz?”, jeho tvář pokryl obrovský úsměv.

„Už mi věříš?”

Nechápal jsem, proč to řekl. Věděl jsem, že podle mě nemá smysl, aby se na to ptal. Snažil jsem se na to přijít, ale nedařilo se mi to, a tak jsem zvedl oči, abych zjistil, jestli mi jeho výraz nepomůže napovědět.

Když jsem to udělal, viděl jsem, že jeho pohled se upírá na něco jiného než na mě. Zdálo se, že se soustředí na něco za mnou. Moje mysl se rozběhla rychlostí tisíc kilometrů za hodinu, když mi došlo, co by to mohlo být! Co by to mohlo být! Co jsem doufal, že to není víc než cokoli jiného, ale čím jsem si pak byl téměř jistý, že to musí být.

To, co bylo nejspíš jen pár vteřin, jako by se protáhlo do nekonečna, jak jsem mu dál kouřil péro a modlil se za zázrak. Pak jsem v okamžiku, který proměnil můj nejhorší strach ve skutečnost a navždy změnil můj život, uslyšel známý hlas Jenny: „Ano, zlato. Celou dobu jsem ti věřila, jen pro mě bylo těžké to přijmout.”

Jenny ležela hned za mnou na posteli a já hádal, že tam musela být už nějakou dobu. Vyškubl mi ptáka z pusy a smál se jako čert, když procházel kolem druhé strany postele. Nemohl jsem se jim podívat do očí, ale věděla jsem, že šel k ní na postel. Slyšel jsem, že mu Jenny kouří péro. Podle dusivých zvuků jsem poznal, že i ona má s jeho velkým ptákem potíže.

Slyšel jsem, jak mu ho zpracovává, když mi Jeremy řekl: „Otoč se a podívej se, jak dobrou práci odvádí tvoje bývalá přítelkyně.”

„To je dobře,” řekl jsem.

Otočil jsem se k nim, obličej mi zářil rudou barvou a po tvářích mi tekly slzy. Připadal jsem si jako malá mrcha, když jsem se díval, jak mu ho úžasně kouří. Snažil jsem se to nedělat, ale nemohl jsem si pomoct a přemýšlela jsem, co si o mně tehdy Jenny musela myslet.

Ukázalo se, že jsem nemusel čekat dlouho, abych zjistil, co přesně si myslí.

Promluvil na ni a řekl: „Myslím, že teď je ten správný čas, abys svému bývalému pankáčovi řekla, co si o něm kurva myslíš, zlato.”

Přestala mu kouřit péro a usmála se na něj, ale dál ho hladila svou drobnou ručkou. Podívala se na mě a zavrtěla hlavou.

Byl jsem v rozpacích. Věděl jsem, že nechci slyšet nic z toho, co se chystala říct.

Na vteřinu se hlasitě rozesmála, než zbystřila a podívala se mi do očí. Pak řekla: „Chucku, vzpomínám si na všechny ty roky, co jsme spolu chodili, a na všechny ty sračky, kterými jsme si prošli, a teprve teď vidím, jaký jsi byl opravdu sráč. Všechny ty chvíle, kdy jsem měla pocit, že za všechno můžu já nebo že za to můžu já – to ty jsi způsobil všechny naše problémy.”

Začala slzet a na chvíli se přestala sbírat. Zatímco to probíhalo, stále mu honila jeho velký penis.

Jeremy na ni promluvil: „Zvládneš to, zlato, zasloužíš si to ze sebe dostat.”

Zjisti víc

„To je v pořádku,” řekla.

Podívala se na něj tak láskyplně a řekla mu: “Mám tě kurva moc ráda.” A pak se na něj podívala. Pak se na mě podívala s tím nejprotivnějším výrazem ve tváři. „Jak ses ke mně mohl chovat tak špatně a nevěnovat mi žádnou pozornost, když jsem potřebovala, abys mě ošukal a já se cítila jako opravdová ženská.

„Teď už aspoň chápu, proč jsi mě tolikrát nechal nadrženou a divila se, proč nemáš zájem mě uspokojit. Bylo to proto, že jsi nikdy nechtěl, abych ti kouřila péro zdaleka tak, jako jsi chtěl kouřit péro ty sám. Nechtěl jsi mi strčit péro do kundy, protože to, co jsi opravdu chtěl, bylo… nějaké péro do tvé prdele, ty ubohý zkurvysyne!”

Jeremy jí dal obrovský, hluboký, vlhký polibek, než jí strčil své velké péro zpátky do krku. Pak řekl: „Máš zatracenou pravdu, že tomuhle buzerantovi šlo víc o to, aby dostal nějakýho ptáka, než o to, abys nějakýho dostala ty. Nemůžu uvěřit, jakou má tenhle parchant drzost, když takovou sexy holku nutí, aby se cítila, jako by ji muži nechtěli. Přesně proto ti pomůžu dát téhle děvce lekci, na kterou nikdy nezapomene!”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.