Dvoje boty a jedna kundička

Max stál v uniformě na kraji ulice a rozhlížel se kolem. Pak ucítil v kapse vibraci oznamující příchozí hovor. Z reproduktoru se mu do ucha ozvala manželka.
„Ahoj, zlato.“

„Ahoj lásko, už jsem na cestě. Budu doma tak za dvě tři hodiny.“

„Výborně, už se na tebe moc těším, pusu.“

Linka oněměla a Celia na druhém konci si pohladila prsa v prádélku a županu a podívala se na fotku se svým manželem, kde on stojí pevně v uniformě a ona vedle něj salutuje v černých koktejlkách. To bylo ještě v dobách, kdy měl jiskru a armáda se mu nestala celým životem, kdy si všímal i lidí kolem sebe a hlavně jí, svojí manželky.

 

Za chviličku byl z telefonu uskutečněn další hovor…

„Nazdar, rychle, pospěš si, máme jen asi dvě hodinky.“

Zatímco hladila prsty opět rám další společné fotografie, nedaleko po ulici urážela Arthurova vojenská bagančata krok za krokem k jejím dveřím.

Kapitán dorazil k domu, pozorně se rozhlédl, pak přiskočil k proskleným dveřím a zaklepal.

Jakmile Celia otevřela, vrhl se na ni pro polibek, který mu okamžitě oplatila a vtáhla ho rychle dovnitř.

 

Ještě s batohem na zádech a v čepici s uniformou dosedl Arthur na postel a chichotající se Celii měl okamžitě na klíně. Za neustálého líbání shodil bagáž a stáhl jí župánek s kožíškem, ona jemu zase maskáčový stejnokroj. Tiskla se mu na pevná prsa vlastním prádlem, košilkou, která skrývala její krásné kozičky. Ty, které měl už tolikrát v rukou i puse a na který se zase tak těšil.

Vstala, nechala ho sundat jí šortky. Stáhla si košilku a zůstala před ním jen v kalhotkách a podprsence, jeho ruce jí bruslily po celém těle. Sedla si mu na klín, okamžitě se jejich pusy zase setkaly. Líbal jí na prsa přes košíčky podprsenky, pak na břicho a na ramena.

  Oboustranný pohovor

Povalila ho na postel na záda, okamžitě měl v rukách její vlnící se prdelku.

Po minutce dovádění povalil na záda on ji. Vzápětí jí sjel na boky, odtáhl stranou proužek kalhotek a chtěl se jí nedočkavě vrhnout jazykem na kundičku. Celia ho ještě ale vzala za hlavu a přitáhla si ho blíž pro další vášnivé polibky. Když se na chvilku nasytila, pustila si ho konečně mezi nohy, aby ji krásně vylízal.

Jen začal jezdit jazykem, zavzdychala a vískala ho ve vlasech hozených na vojenského ježka. Jen sténavě oddechovala a pohazovala lehce hlavou ze strany na stranu. Nato ji zaklonila a jen oddechovala. Zbavil jí kalhotek úplně, hned byl zase jazykem dole a lízal ji.
Zvedl hlavu, políbil ji na rty, pak ne břicho, dvakrát na stehna a zase zpátky na kundičku. Kmital tam špičkou jazyka a Celia byla úplně šílená, jen si ho tlačila víc mezi stehna, aby ani na chviličku nepřestal.

Prudce vstala a strhla z něj blůzu. Hned nato strhla jeho na postel a už cvakal pásek u kalhot. Jakmile byl venku jeho penis, zmizel ihned v její puse. Nasávala ho jako šílená, dokud se nepostavil a pořádně jí neztvrdl v rukách a ústech. Střídavě ocucávala jen lesknoucí se žalud, střídavě si celý ten klacek zasouvala až do krku a krásným vnitřním mlaskáním. Pořád to péro honila, jen pusou sjela na kůžičku varlat, aby ji taky pořádně naslinila a nasála dovnitř.

Ještě chvíli ho honila i kouřila zároveň, pak se k ní Arthur natáhl. Po další salvě vzájemných polibků si stáhl víc kalhoty. Jenže úplnému zbavení stála v cestě Celia. Pomohla mu tedy a zase se vrhla na jeho tuhého čuráka. Kouřila ho jen chvíli, pak se v kleče posunula, zase si s Arthurem vyměnila pár polibků, a jak už měla péro v ruce, rovnou si na něj nasedla.

  Dvě těla, dvě tyče

Ještě než jí ale zajel do kundy, třela se o něj klínem. Doslova ho honila kundičkou, na kterou se tak těšil. Teprve pak ho zvedla do pozoru a zajela si s ním do pičky. Sklonila se k Arthurovi a za stálého líbání s ním se na tom jeho péru vlnila a dosedala na něj.

Držel ji jen za stehna a zadek, ruce kam která. Sundal jí podprsenku, přisál se pusou na bradavky. Pořád na něm hopsala a vlnila se mu klínem v klíně.

Po pár minutách stálého šoustání se z něj smekla, trochu se překulila a vystrčila prdelku a svůj čertovský úsměv. Nelenil, vstal, klekl si za ní, několikrát ji přelízl prcinku a hnedka tam zase neomylně nasměroval toho tvrdého čuráka, po kterém Celia tak toužila. Jakmile do ní znova zajel a začal přirážet, opět spustila vzdychání a sténací chorál. Několikrát se zvedla, přitiskla k němu, ocucala ho. Chytl jí za kozy, hnětl je a pořád jí přirážel do té nenasytné kundy.

Sjela z jeho péra, otočila se k němu a vzala ho zase do pusy. Chytla ho pořádně za koule a s poslušným výrazem v očích polykala zas a znova ten rudý žalud, který tak krásně laskal její kundičku.

Nato se zase prudce odvrátila, přitiskla prsama na postel a její prdelka se na něj zase usmívala a žadonila o další omrdání.

Několikrát přirazil, pak ho zase vytáhl. Vzal čuráka do ruky, zarazil ho do ní a zase vytáhl. Když do ní vždycky zajel až nadoraz, krásně zakňučela. Takhle to několikrát zopakoval, než se smiloval a zase ji mrdal normálně.

  Nejen dcery si dělají dobře

Vytáhl ho z ní, trochu jí olízal a ona se vzápětí přetočila na záda do sedu s roztaženýma nohama. Klesl k ní a zajel do ní pérem až po koule. Jakmile se ustálil v poloze, začal ji pořádně tvrdě mrdat a nedopřál jí chviličku oddechu, až její sténání naplnilo celou ložnici.

Sklonil se k ní tělem a jen jeho zadek neúnavně kmital a bušil do ní.

Po salvě dalšího sténání z ní Arthur vyškubl péro, několika tahy na žaludu se dodělal a postříkal Celii obě kozičky.

„Ahoj zlato…“ ozvalo se odněkud z verandy a do obou jako když střelí. Během deseti vteřin ležel Arthur zaházený svými svršky a kusem deky v rohu vedle postele. Celia na sebe přitáhla druhou deku a zachumlala se do ní, jak jen za ten moment dokázala.

„Ahoj, chybělas mi…“ pohladil ji Max po tváři, jen co v mundúru dopadl do postele hnedka vedle ní.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.