Dvě těla, dvě tyče

„Je no ta je super…“ ohodnotila Glory tyč instalovanou v Jennině bytě, jen co si sundala boty a prošla úspornou a elegantní kuchyní.

„A šla namontovat přesně tak, jak jsem chtěla, takže paráda,“ přitakala její kamarádka.

„A už ses na tom něco naučila, jak chodíš na ty kurzy nebo co?“ vyzvídala Glory. Jenn byla jen ve spodním prádle, ale Glory tušila, že to není sada na denní nošení, spíš něco tanečně svůdného.

Jenn nelenila a začala se kolem tyče protáčet a různě se k ní tisknout.

V momentě byla ve vzduchu a Glory ani netušila, čím se vlastně drží. Vypadalo to totiž, že se kovu vůbec nedotýká, ale poletovala nahoru a dolů, její tělo kroužilo v krásných otáčkách jako letadlo s trefeným motorem.

Pak byla zase na zemi a svůdně se kroutila, opřena o tyč zády.

Sakra, to je tak sexy, pomyslela si Glory a ucítila zamrazení v podbřišku. Bylo to už hodně dlouho, co měla něco s holkou a nijak aktivně to nevyhledávala. Ale dnešek možná přinese ještě nečekané.

Jenn se opět vyhoupla na tyč a Glory zahlédla pod kalhotkami její chloupky. Pak jí na obličeji přistála Jenina podprsenka.

Hmm…sakra, fakt se s ní chci muchlat, kousla se do rtu.

Jenn se protáčela na tyči jen v kalhotkách a volnou rukou si hladila bradavky. Hlavou jí zřejmě létaly ty samé myšlenky, které měla i Glory.

Pak už sjela na zem jen v rouše Evině.

„Paráda, to bylo úžasný,“ zatleskala Glory.

Jenn ale jen mávla rukou. „To bylo jen takový cvičení na rozjezd. Klidně si to taky zkus, ale fakt je to lepší v prádle nebo když na sobě nemáš nic.“

  Od běhání k lízání

Glory si sundala leginy a zůstala jen v tričku, protože kalhotky skoro nikdy nenosila. Vzápětí se chytla tyče jako lana a začala se kolem ní s překvapeným smíchem točit.

„Je to věc cviku,“ komentovala Jenn Gloryino seznámení s vybavením bytu, „časem si na to zvykneš jak na další končetinu.“

Chvíli se u tyče vlnily obě, až na sobě už Glory neměla ani to tričko a zůstaly obě nahé. Jak se střídavě tiskly k lesklému povrchu, bylo jen otázkou času, až se jejich těla setkají.

Což začalo prvním polibkem. Pak dalším z druhé strany. Ruce prozkoumaly tuhé bradavky a vzápětí už se ocitl jazýček na kundičce. To se Jenn přesunula dolů a šikovně laskala lasturku svojí kamarádky.

„Jo….mmmmhhmmmm…jo…nepřestávej….“

Jazýček pokračoval v kmitání a Jenn do toho vrtěla hlavou, aby pohyby ještě umocnila. Glory jen sténala, držela se pro jistotu tyče a zakláněla těla v náporech slasti.

Když se Jenn zvedla a zvedla ještě nohu v jasném naznačení, co očekává, Glory se na ni lišácky usmála a sáhla si pro něho do kabelky. Když zvedla krásné oboustranné dildo, Jenn jen zírala s otevřenou pusou. Její pička na tom byla podobně a Glory jí po ní začla hnedka tím krasavcem přejíždět. Nejdříve jen tělem kmitala na povrchu, než zajela dovnitř jedním z krásných žaludů. Pleskala jí do toho po zadečku a vrtala tím pružným kouskem vytrvale v jejím těle. Jenn držela s nohou zaháknoutou za tyč a její tělo se jen lehce klepalo v návalech rozkoše.

Glory to vzala do obou rukou a dostala se ještě hlouběji. Což se setkalo s výraznějším sténáním nahoře. Glory zrychlila pohyby dilda uvnitř a Jenn přidala z druhé strany svou ruku na klitoris.

  Horké kapky na horkém těle

Glory se zvedla, ruku s dildem stále uvnitř. I tak se Jenn otočila a vlepila jí několik důkladných polibků, během kterých převzala vládu nad tím pružným kamarádem.

Byl čas se vystřídat.

Glory zaujala obdobnou pozici a nejdříve si svoji kundičku několikrát projela prsty, než do ní pustila Jenn vybavenou dildem. Ta na to šla ale jinak. Jakmile bylo dildo uvnitř, postavila se vedle Glory a líbala se s ní za stálého dolního přirážení. Gloryiny povzdechy byly pravidelně blokovány polibky od Jenn. Ta ale vzápětí opustila její ústa a střídavě věnovala pozornost dildu v kundičce, střídavě blondýně olizovala bradavky. Gloryno tělo se jen zaklánělo dozadu a ještě že se držela tyče oběma rukama.

Nato Jenn klesla dolů, klekla si k ní a vzala druhý žalud dilda do pusy. Neustále ovšem přirážela do své přítelkyně, která držela oranžové tělo v prstech. Takhle to ale trvalo jen chvilku. Pak zase Jenn vstala a opět stála vedle Glory. Glory se jasně blížila k vrcholu, ale Jenn si ji hodlala ještě chvíli vychutnávat, než jí dovolí se udělat.

Postavily se proti sobě, prdelkami k jedna k druhé, a dildo je spojovalo. Přirážely k sobě prdelkami za dalšího vzdychání, jak je uvnitř dráždily oba konce. Minutku to vydrželo, ale pak se od sebe vzdálily příliš a dildo vypadlo. Obě byla tak rozohněné, že nechaly dildo dildem a dodělaly se vzájemným prstěním kundiček. V jejich hlasitém vzdychání zanikl dokonce i cizí zvuk…zřejmě zvonek. Obě ho stejně ignorovaly, vzájemná slast byla tí jediným, na čem teď záleželo.

  Kouknem se spolu?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.