Jen pro zvláštní klienty

Přišla přesně dle dohody. Věděla, že její klient nenávidí jakékoli odchylky od předem domluveného scénáře. Byt vypadal…sterilně. Ne, lepší slovo ji opravdu nenapadalo. Bílá podlaha i stěny a strohý nábytek. Asi nejzdobnější tady byla ona ve svých lodičkách, v obleku s kravatou a kloboukem. Připomínala mafiána. Jenže to by toho část nesměla být z latexu a kolem spousta oleje.

Přišel k ní zezadu, zrovna když se kroutila na skleněném lehátku a shazovala poslední kousky oblečení. Zůstal jí jen klobouk, kravata a její vlastní tetování. Mimo její zorné pole sebral lahvičku s olejem a cákl jí trochu na bok, pramínky si našly cestu přes její prsa a zadeček a vlily se do jezírka, které už se dole rozšířilo. Stejně jako si předtím zasouvala prsty do pičky a do zadečku, udělal to teď on. Zmáčkl jí obě kozičky, pak prdelku a zvedl ji za kravatu. Táhl jí několik kroků ke stolu, kde si lehl a opřel se hlavou o jednu z noh, takže stála nad ním, jak byla.

„Chceš tuhle kundičku, jo? Chceš se jí dotknout?“ vplula okamžitě do své role. Klesla k němu klínem, on jen zvedl hlavu a zabořil do ní svůj jazyk. Jen na chvilku, ihned zase vstala. Podruhé už dole vydržela déle. Zase vstala, zasmála se a překročila jeho tělo, až skoro jehlové podpatky ťukly o podlahu. Obešla ho a sklonila se mezi jeho stehna.

„Teďka tě ochutnám…“ rozepla mu kalhoty, krátce pohonila a ihned přidala svoje ústa. Krásně mlaskavě ho pohlcovala až do krku a zase pouštěla, žalud jí krátce mizel mezi rty. Nešetřila slinami, pak ho vzala do obou rukou a s pevně přetaženou kůží masírovala v dlani jen špičku. Naklonila ho k jeho břichu a sjela pusou i obličejem na koule. Nasála jejich jemnou kůžičku a nahoře ho pořád honila.

„Tak mi ukaž tu tvoji prcinku, ty kurvičko…“ přikázal. Ona se poslušně otočila a zachytla se rukama za lehátko, které před chvílí opustila. Zatřásla zadečkem, rukou si zajela do obou dírek. „Jo, přesně tady tě chci mít…“ poznamenala jeho směrem.

  Vzpomínáš si, co jsme dělali?

Přišel k ní už nahý s tvrdým pérem v ruce. Dal jí ho k puse, takže se ještě svezla do kleku a zase nasála jeho koule. Zajel jí až do krku, pak ho z ní vyškubl a několikrát jí tvrdým tělem penisu poklepal po obličeji, jako když razítkuje. Zvedla ho trochu nahoru a jezdila celou pusou po celé délce od koulí až po žalud.

Jen co konečně vylezla na židli a vystrčila na něj zadeček, konečně do ní zajel s rukou na jejích půlkách.

„Jo, proboha, joooo…taaam….víc…“ žadonila vzdychavě.

Spolu s přirážením pérem do kundy jí vrazil ještě palec do zadečku.

„Jo, přesně tam, to je vooonooo…ohhhhh,“ sténala dál a držela pevně pozici. „Proboha, jo, já už budu…už budůůů…“ zakvílela, aniž by on sám přirážel nějak jinak. Jen ji vzal rukama v pase a přitiskl si ji více k sobě. Sama si dala jeho ruce na krku a když si ji k sobě přitiskl opravdu silně, jen slastně mumlala.

„Zmáčkni mě, pořádně, ať se udělám,“ žadonila. Stáhl kravatu kolem jejího hrdla, takže skoro stála s jeho ptákem pořád v pičce.

Vzápětí pomalu odpadla z jeho penisu téměř rovnou do sedu. Jen se otočila a vzala ho za penis, přitáhla k sobě. Jen několikrát ho nasála a zase zatoužila mít ho v sobě. Hbitě vyskočila, zase se otočila a nasadila si žalud na krajíček. „Vezmi si moji prdelku.“

Zajel do ní nejdříve trochu ztuha, ale pak už povolila a šlo to hladce. Vzala ho za ruku a dala si ji zase na krk. Stiskl ji a volnou rukou sjel dolů k chloupkům jejího klína.

  Rodič má mít pochopení…

„Aaaahhhh….jo, přesně takhle, kurva to je super…“

Přišla další kouřící mezihra. Probírala v ruce jeho koule a péro. „Hmm…já jsem taková špinavá děvka…hraju si tady s pérem, který jsem měla v zadečku…hmm…omrdej mi ještě prdelku, zasuň ho pořádně hluboko, ať se mi pořádně roztáhne,“ šeptala s jeho žaludem v rukách a lascivním pohledem upřeným do jeho očí.

Zaujali původní pozici a zajel do ní.

„Jo, přesně tam, do tý malý těsný prdelky, bože to je úžasný, jak je vevnitřřřř…“

„Sedni si na mě,“ prohlásil najednou a byla to snad první věta, kterou zatím vyslovil

Jen se proti ní vzepnulo to péro, nasedla na něj zase prdelkou a nechala ho dorazit, kam jen to šlo. A začal další přirážecí tanec, až lehátko klapalo o podlahu.

Několikrát z ní vyklouzl, takže se opřela chodidly o jeho tělo, aby měla lepší pozici. Pak se zase dala do šoustání svého zadečku. Nějakou dobu svědomitě přirážela, pak se otočila a pokračovala.

„Miluju, když i to tvoje péro šoustá zadeček, je krásně tvrdej v tý mý těsný prdelce,“ hlesla trochu zadýchaně. „Bože já už zase budu,“ přidala po dalších desítkách přírazů.

„Dej mi ho na chvíli do pičky,“ zašeptala mu do ucha a jen na vteřinku se zarazila a zase se rozjela, jen co to tvrdé péro změnilo své místo. Zase z ní vypadl.

„Vezmu tě ze strany,“ podotkl a položil ji na zem, aby se k ní dostal dobře z boku.

„Jo, dělej, chci ho tam mít zase,“ kníkla nedočkavě.

Chytl jí jednou rukou pevně za bradavku a druhou položil někam ke klitorisu.

„Kurva to je perfektnííííí….“ vydralo se z ní, jen co se v ní pořádně rozjel. „Nepřestávej mě mrdat…šoustej mě, prosím furt mě šoustej…“

Vytáhl ho z ní a popleskal ji žaludem po klitorisu. Zavrtěl hlavou.

  Tatínková malá princezna 1

„Ne, nepřestávej, mrdej mě dál…“

Přitiskl se k ní celým tělem s hlavou na jejím krku.

„Jo, přesně takhle, ne, chci se na tobě zase hejbat…“ pronesla a povalila ho na záda, aby na něj mohla za vteřinu dosednout a napíchnout se na jeho klacek.

„To je vono….to je…přesně vono…budu…za chvilku zase budu…kurva drátttt….to je…“ ani to nedořekla.

Z její pičky vytrysklo několik spršek a svlažily podlahu. „Píchej mi zase prdelku,“ přesměrovala si penis zase do zadečku.

„Doprdele to je krása…“ řekla a moment nato z ní zase vytrysklo několik pramínků. „Jo, takhle. Krásně hlubokoooo…“

Svalila se dolů, ale ani se nenamáhala dostat zpátky. Prostě jen srovnala stehna a nechala ho do ní zase zajet ze strany. „Kundičku omrdat, prosím,“ pronesla jen a její tělo se opět začalo klepat jak rosol.

Nejen, že do zajížděl zas a znova, ona se na něj ještě navalovala a kroutila prdelkou.

„Jooo…jooo…vem si mě, pořádně…chytni mě…“ křikla ještě, když se jí na krku zase ocitla jeho ruka. otočil se k ní kolmo a zakmital ještě rukou na jejím poštěváku.

Natáhla se někam za sebe a pokropil celá jejich těla zbytkem olejíčku. Rozmazal jí ho po kozách, zadku i kundě.

Otočila, sedla na něj s rukama opřenýma o jeho prsa a zase začala pořádně kmitat a trhaně sténala.

Jenže na něj už to šlo, tohle prudké dosedání nešlo vydržet.

Stál nad ní a třel si třemi prsty jen žalud, pod kterým se otvírala její chtivá pusinka. Jen co jí zkropil pusinku, zajela si s jeho žaludem zase dovnitř a vysála poslední kapky přímo z jeho špičky.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.