„Hezky do zadečku, tati…“

Greg otevřel vstupní dveře domu a zaposlouchal se do ticha. Bylo brzo ráno, akorát se vrátil z noční směny a jeho dcera nejspíš ještě spala. A on byl nadržený jak blázen, protože chlapi v práci někde vyhrabali pár časáků a jemu pár scén z pornoseriálů zůstalo v hlavě. Ksakru, napadlo ho, že se na ty kraviny v mým věku koukám. Jenže vzrušení bylo vzrušení a Gregova žena byla ještě pár dní v lázních kvůli zádům.

Pak ho napadlo, že by vlastně mohl využít dceru. Nebylo by to prvně a Sammy proti tomu nic nenamítala.

Plížil se pomalu dál chodbou až ke schodům do patra, kde měla Sammy ložnici. Všechno v domě byla solidní práce, takže pod jeho nohama nikde nic nezavrzalo.

 

Sammy spala. Ležela na posteli jen v kalhotkách, ani se moc nepřikryla. Vzhledem k letním vedrům to bylo naprosto pochopitelné.

Sehnul se k ní a pohladil jí rukou po lýtku.

„Zlato, mamka je ještě v lázních a já musim upustit trochu přetlaku…“ začal, ale Sammy nijak nereagovala, klidné oddechování se nezměnilo.

Greg si sundal šortky i tričko a sandály. Když byl úplně nahý, hupsnul za Sammy do postele a položil jí ruku na prdelku. Ani tohle s ní nehlo. Teprve když rukou přejel přes prsa a po kalhotkách, něco zamumlala a zavrtěla se. Zajel jí prstem do přes látku kalhotek do kundičky a políbil jí na krk. Poprvé otevřela oči a rozhlédla se kolem.

„Tati?“ řekla zmateně, když ho za sebou spatřila a ucítila zase jeho ruku položenou přes prsa.

  Odpolední výměna

„Mamka je ještě pryč a já potřebuju upustit trochu páry…“ řekl s rukou na její prdelce a tuhnoucím ptákem v klíně.

„Dobře, dobře….“ přikývla, stále napůl ve snu.

Začal jí stahovat kalhotky, jenže jednou rukou a z těla otočeného na bok to moc nešlo. Sammy se přetočila na záda a pomohla mu. Několikrát přitom chodidlem zavadila o jeho stojící penis.

Sklonil se k ní, nasál do pusy obě její bradavky. Hned nato se jí lehce opřel rukou o jedno koleno, a zatímco si rovnala pod hlavou polštář pro větší pohodlí, nasadil žalud na kraj kundičky.

„Aaahhhh….“ zavzdychala, když do ní zajel a začal beze spěchu přirážet. Nato už ji začal šoustat důrazněji, až se jí prsa krásně třásla.

„Jo…tati…to je krása….“ zasténala.

Bral ji postupně za obě kozy i pod krkem. Trochu toho přiškrcení měla docela ráda, jak zjistil při předchozím sexu. Sevřel jí krk oběma rukama a nalehl na ni víc, až se oba skoro tělem dotýkali. Opřený předloktím o její prsa do ní pořád bušil.

Zvedl se a Sammy si přitáhla nohy k břichu. Zajížděl do jejího svíjejícího se těla a poslouchal její vzdychání.

„Jo tati…jo, mrdej mi tu kundičku….joooo….“ kňučela slastí a otáčela hlavu ze strany na stranu.

Vytáhl ho z ní a trochu jí nadzvedl.

Rozhlédl se a na kraji postele si všiml lubrikantu. Klapl víčkem a nalil jí trochu na prdelku. Začal zajíždět dovnitř, ale musel ještě trošku přidat. Dostal se asi do poloviny délky penisu a nechal vzdychající Sammy, aby si na nový tlak zvykla. Když už se potřetí dostal celkem bez problémů až na doraz, dostával se už do tempa.

  Sníh proti žáru

„Aaaáááááhhhhh….mmmm….to je….jo, přesně do prdelky….mmmmm…“ dralo se jí z hrdla.

Po pár minutkách přirážení přidal ještě několik kapek. Tuhle dírku bylo nutno stále vlhčit. Jen dopadly na kůži a roztáhly se po povrchu, bylo to zase skoro stejné, jako ji šoustat normálně do kundičky. A Greg se zase pořádně rozjel a chytil ji i za kozy.

„Hodná holčička…“ zamumlal si spíš pro sebe.

„Ano, tati..mrdej mi prdelku…“

Svalila se na bok, aby si nemusela pořád držet obě nohy. Ležela skoro stejně jako předtím a pořád s otcovým penisem zaraženým do zadečku. Bral ji z boku a držel se přitom jejího stehna.

„Vem si tu moji prdelku, tati, pořádně mi ji oprcej… ošukej svoji holčičku…“

„Máš ji krásně těsnou, zlato…“ zhodnotil a chytil ji zase za kozy a nechal ji v klidu sténat a vzdychat, zatímco pořád přirážel do jejího zadečku. Když mu hlava přišla blíž k ní, nasál nejbližší bradavku do pusy a několikrát taky důkladně políbil přímo Sammy.

Protože chtěl zase změnit polohu, nastavil si dceru na všechny čtyři a vzal ji zezadu. Držel ji jednou rukou za zadek, zatímco ona si provlékla ruku spodkem a do jeho přiražení si projížděla kundičku prsty.

„Jooo…joo…bože, to je boží, já se udělám….“ křičela při mezi steny a vzdechy. Do toho ji párkrát pleskl přes zadek, až na něm zůstal narudlý otisk jeho ruky.

Ty otřesy, které takhle přidal, ho ale dováděly k šílenství a za chvíli už to Greg nemohl vydržet. Bez varování ho z dcerčina zadečku vyškubl a pocákal jí záda a prdelku.

  Relax, jaký chtěla

„Promiň, už to nešlo udržet…“ omluvil se dceři, která si obvykle ráda počkala na přesně mířenou nadílku.

„To nic…“ usmála se na něj. Nechala ho trochu uklidit, a když odcházel z jejího pokoje, už zase trochu klimbala, akorát bez kalhotek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.